Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Cama...naleśnik już przesyłam.... :P Przepis na muffinki czarno-białe Składniki: 250 g jajek (wychodzi 5 dużych) 250 g cukru 250 g miękkiego masła (lub dobrej margaryny) 250 g mąki pszennej 40 g kakao w proszku Przygotowanie: 1. Piekarnik podgrzać do temp 180 stopni 2. Utrzeć jaja z cukrem, potem dodawać po kawałku masła 3. Stopniowo dodawać mąkę 4. Podzielić ciasto na dwie części, do jednej połowy dodać kakao (gdyby było za gęste, dodać ewentualnie odrobinę mleka) 5. Najpierw nałożyć do foremek jasne ciasto, później ciemne 6. Ostrożnie przeciągnąć trzonkiem łyżki ( ja to robię rureczką do soku) jasną część na ciemną, aby powstał marmurek. 7. Piec w piekarniku 20-25 min 8. Wyjąć muffiny z piekarnika i zostawić w formie jeszcze 5 minut 9. Wyjąć z formy, ostudzić SMACZNEGO!! :D Świetną są też muffiny z warzywami. Jak coś mogę napisać różne przepisy na te babeczki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję DoniaJulia za przepis napewno z niego skorzystam i dam znac czy mi wyszły i czy smakowały ale napewno tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 piękny brzuszek. Mój taki jest tylko rano, później zwiększa się dwukrotnie, też muszę w końcu zacząć kronikę zdjęć z każdego tygodnia :-) Ana Lena mi też ostatnio gotowanie nie przynosi radości a dawniej to odpoczywałam w kuchni. Cieszę się jak mama mi nagotuje i przynajmniej z tydzień mam spokój. W sobotę zamówiłam dwie koszulki nocne ciążowe. Dziś dostałąm info że zostały wysłane. Jak okażą się jakieś fajne to wyślę Wam linka. Chcę sobie zamówić jeszcze legginsy. Wolałabym jakieś rybaczki ale ciążowe są drogie a za 40 zł będe miała dwie pary legginsów z pasem. Ach muffinki :-) od nich właśnie jest mój Nick :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia_w
ja też mam termin dzięki za doszkolenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Dziewczyny jak u was z wagą, u mnie na początku dużo spadła, potem się trzymała w miejscu a teraz chyba oszalała w 5 dni przytyłam 1kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczynki juz od pocątku ciąży przytyłam 3 kg :( nie za szybko rosnie mi waga ?? Dziś 13 tydzień zaczeliśmy :)Dziewczynki poróbcie zdjęcia i wstawiajcie na forum nasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama nie mam pojecia jak z ta waga ja np. schudłam 2 kg i na razie nic a nic nie przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niestety już tyję ale cóż nie objadam się słodyczami więc to chyba normalnie :) zobaczymy jutro mam wizyte u Ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja jestem w sobie gruba, wiec moze dlatego ze dzieciak ma sie gdzie zmiescic:) wiec sie nie martw na pewno wszystko jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wszystko wyjdzie na Usg mam nadzieję ,że mi pani ginekolog zrobi USG bo jestem ciekawa c tam u mojego maluszka kochanego ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, znów smaki robicie :P ja oczywiscie owoce i warzywa si si si tylko nie na ciepło (zupy itp) na słodkie nie mam w ogóle ochoty i cieszę sie szczerze, bo przy tesi codziennie musiałam zjeść kawał czekolady i tak sie nazbierało 20kg :P teraz mam na plusie jakieś 2 kg. brzusio też od piersi zaczyna sie wybijać, ale to pewnie dlatego, ze wszystko sie ku górze przesuwa :D wiecie jelita w gardle :D eh, macie racje z tym dentystą, ale do tego potrzebuję samochód, a mój m w delegacji :( muszę zaczekać aż wróci. ale jakoże ból sie uspokoił, to na razie znów odkładam telefon :o wiem, wiem, musze zadzwonić. wrr, nie lubie dentysty 😭 pouczyłam sie dziś troszkę, ale gorączka taka, ze mało co w głowie zostaje :o trudno. nic na siłę :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek20
Cama_85 i kamilcia_w, jak tak czytam to z tymi brzuszkami smieszna sprawa tez tak mam ze rano normalnie a potem rosne cały dzien hehe. Co to szybkiego tycia 3 kg,moze faktycznie duzo zalezy ile sie wazy.Ja na ostaniej wizycie mialam o 2 kg wiecej i moj lekarz az sie zdziwil i powiedzial ze to za duzo w tak krotkim czasie (niecale 3 tyg miedzy wizytami),ale wyjaznilam ze naczczo to niecaly kilogram przytylam to powiedzial ze tak jest ok. Aless co do twojego braku apetytu,jesli masz nudnosci i wymioty i to przez to nie masz apetytu,powiedz to swojemu lekarzowi(moj za kazdym razem sie pyta czy wymioty sa uciazliwe i czy czegos mi nie przepisac)Chociaz jedne czas tez tak mialam ze myslalam ze nie mam apetytu,ale to tylko dlatego ze caly czas podjadalam i nie mialam kiedy zglodniec(nawet teraz jestem obstawiona lakociami:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) tez jestem w ciąży:) 14 tydzień właśnie będziemy zaczynać:) mam nadzieję że mogę sie do Was dołączyć:) to moja pierwsza ciąża i szczerze mało co wiem mam nadzieje ze w razie czego pomożecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kokosznel , im nas wiecej tym lepiej :) Fajnie się czyta dobre wisci po wizytach u lakarza. Jeżeli chodzi o wagę to u mnie 15 tydz. i 4 kg. na plusie. Moze jak juz nie będę musiała tyle leżeć to nie będzie tak szybko szło w górę. Mój brzusio podobnie jak u was rano mały, wieczorem juz gigant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak kokosznel :) Ja właśnie coś przekąsiłam :) i tak jakos ciasno mi w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek20
Ogolnie wydaje mi sie ze jem normalnie,ale pomalutku tyje.Fakt spodnie w wiekszosci juz mnie cisna.Moze jakbym juz nie pracowała to tez z ta waga inaczej by bylo,a niestety taka praca ze szefowa wie juz o mojej ciazy ale jak sa klienci jeden za drugim to trudno wytrzymaj jakos pol dnia bez jedzenia i korzystania z toalety.I Ciagle na tych nogach.Szkoda tylko ze cos sie ociaga z szukaniem zastepstwa za mnie :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli o mnie chodzi to waga stoi w miejscu a bardzo mało ważę bo tylko 45 kg zaraz przed zajściem w ciąże ważyłam ok 50 kg ale później miałam baardzo dużo stresu i spadła mi do 45 i tak stoi... choć brzuszek wydaje mi się że pomlutku rośnie ale to gł tylko ja zauważam:) a z jedzieniem różnie raz się opycham a raz w ogole na nic nie mam apetytu. W czwartek mam mieć pobieraną krew mam nadzieję ze wszystkie wyniki będą ok a kolejna wizyta dopiero 3 sierpnia a ja nie mogę sie doczekać usg :) ostatnio jak widziałam jak serduszko biło to aż łezki mi poleciały ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła maaamuska
Hej dziewczyny ja tez w 13 tyg ciązy wiec termin na styczen... mam problem od kilku dni piecze mnie pochwa co to moze oznaczac?? jest jakas podrazniona. Niedawno byłam u lekarza i własnie wspomniałam ze mnie zaczyna piec bo był to akurat pierwszy dzien to powiedział tylko ze widzi podraznienie i tyle, nic na to nie dał ani nic. a wydaje mi sie ze coraz bardziej mnie piecze i to mnie nie pokoi... miała któras z Was tak?? co to moze być?? ostatnio zaczełam uzywac chysteczek do higienny intymniej myslalam ze to przez to ale po 2 dniach przestałam je uzywac a dalej piecze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek20
kokosznel ja teraz naczczo wwaze niecale 49 kg,jak sie opycham caly dzien to normalne ze waze wiecej.Pomimo mojej nie wysokiej wagi moj lekarz nic nie mowi(nie jestem wychudzona) badania krwi w normie,w moczu mialam slodowe ilosci krwinek i mialam na to antybiotyk.Nastepna wizyte mam juz 28 lipca,nie potrafie sie doczkac.Widzialam mojego maluszka na pierwszej wizycie.Wtedy bylam w 8 tyg,jestem ciekawa co tam w srodku u niego slychac bo teraz jak ujde na usg bedzie juz 17 tydzien:).Jestem dobrej mysli ze moj maluch cały i zdrowy.I Moze juz cos niecos o sobie ujawni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek20
przyszła maaamuska na twoim miejscu bym nie czekala i wybrala sie ponownie do lekarza.Nie jestem jakas doswiadczona bo to moja pierwsza ciaza,ale mowili mi zeby takich rzeczy nie bakatelizowac bo infekcje moga byc grozne dla malucha.(nie chce straszyc bo moze akurat to faktycznie nic powaznego),ale przynajmniej bedziesz spokojniejsza.Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe osoby :-) przyszła maaamuska moim zdaniem to chyba przez te chusteczki masz tą infekcję. Odstawiłaś ale podrażnienie zostało. Możesz zawsze użyć clotrimazolu ale on jest mało skuteczny, poza tym lepiej nic na własną rękę. Miałam koleżankę która całą ciążę leczyła się na infekcję pochwy, a ja z kolei jak zawsze mam z tym problem to w ciąży po prostu komfort niesłychany :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jutro wizyta u Ginekologa :) jestem ciekawa czy mi USG zrobi ?? ostatnie USG miałam robione w 8 tygodniu a mamy już 13 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
witajcie śpiochy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się melduję. Już po dwóch śniadankach jestem, teraz piję kawusię (taką słabiutką z mleczkiem) i zajadam muffinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
dzien dobry, a ja już od 6:30 pracuje jak mały samochodzik :/czasem mam już ochotę iść na L4, ale z drugiej strony chyba bym oszalała w domu sama cały dzień. Ponoć w ciąży zmienia się odczyn w pochwie i jakieś zapalenia się mogą pryplątać. Mnie czasem coś dokuczy, ale smaruje clotrimazolem i pomaga bo to tylko drobne podrażnienia najwyraźniej. z brzuchem mam dokładnie jak Wy, rano mały, a wieczorem balonik ;) zrobiłam sobie nawet wczoraj zdjęcie, ale najpierw muszę je gdzieś wrzucić, żeby się tutaj pochwalić. Cama fajny masz brzunio :) na ostatniej wizycie wyszło, że prybrałam od początku tylko kg, ale później ważyłam się u koleżanku, gdzie zawze się ważyłam i wyszło 2 kg, ale tera czuje że jest jeszcze więcej :/ mimo że praktycznie wogóle nie jem słodyczy. Strasznie mi w boczki poszło niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To smacznego a ja się troszkę denerwuję przed wizytą u Ginekologa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimela Ja tez się nie objadam słodyczami a jednak ciała mi przybywa też mam boczki :) he he i fajnie ,że moje brzunio się podoba :) na Garnek.pl można się zarejestrować i tam wrzucać zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia_w
Cześć dziewczyny Cama przestań się denerwować, na jaka cholerę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×