Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

madziatek, madzia_mi gratuluję. Madzia_mi ja też po cichu liczę że nasz Wiktorek to jednak dziewczynka, mąż zresztą też, ale to nie ważne, ważne żeby był zdrowiutki reszta sie nie liczy. Madziatek mój mąż pierwszy raz będzie ze mną na usg połówkowym 5.września i po prostu aż sie boję o jego reakcję. Żeby mi nie zemdlał z wrażenia :-) Wczoraj najadłam się kukurydzy i zrobiłam sobie krótką drzemkę, a mój mały Szkrab tak mnie zaczął łaskotać że aż sie obudziłam. Niesamowite uczucie jak cały brzuch faluje. On chyba jednak nie lubi kukurydzy :P albo wręcz przeciwnie. Cama od mojego pierwszego minikopniaczka minęło 1,5 tygodnia do następnego, więc się nie zniechęcaj i nie wierz Pani doktro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
Edzia ja czuje jakby mi zaraz miał brzuch pęknąć na dole... Rośnie wszystko i się rozciąga. A kłucia tez mam szczególnie przy zmianie pozycji jak leże albo wztaję z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi ja raczej wierze w to co ja cuję niż to co pani ginekolog powie... znam swoje ciało wkońcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm wiem, ze brzuch się rozciąga i wszystko wewnątrz:), ale wczoraj chciałam posmarować się po kąpieli i dotknęłam pępek - ból był przeogromny...łzy pociekły , mąż się wystraszył, przez co 3 noc nie mogłam spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tętno maluszka wczoraj było 140, ale zazwyczaj było w granicach 150-160 uderzen, wczoraj po prostu mała została wybudzona ze snu bo spała:) zazwyczaj dziewczynki maja wyzsze tetno od chlopców tak mi wczoraj lekarka mowila.\ a i dziewczynki przed wizyta usg zrobcie sobie spacer i zjedzcie najlepiej czekolade:) bo jak sie polozylam na łózku mała spała, i byla smiesznie ulozona wiec pani doktor wyslala mnie na spacer i dala czekolade:) hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA:) - ja mam cały czas tego typu dolegliwości i lekarz twierdzi, że to więzadła macicy, że się rozszerza itd., coś mi tłumaczył, w każdym razie, że to ok, teraz boli mnie bardzo w dole brzucha szczególnie jak prostuję się lub wstaję, faktycznie to jakiś mięsień macicy, ja generalnie nie mam mięśni wcale, nie byłam aktywna więc może dlatego dolegliwości większe bo mięśnie brzucha żadne i czuję trochę jakbym zakwasy miała, oprócz tego czasem kłucia gdy zbyt długo jestem w pozycji stojącej, oczywiście wszelkie te bóle mijają wraz z wybraniem innej pozycji, czuję też bardziej dół brzucha przy pełniejszym pęcherzu widzę, że Sandra 11 opisuje podobne dolegliwości co moje :) ale słuchaj a może ty masz pępek jakiś taki wiesz, różnie są zbudowane, i go wypycha, może przez to boli, przepraszam jeśli plotę głupoty, mnie boli czasem w okolicy pępka, ale nie sam pępek, ale widzę, że już zaczyna mi go wywijać, w każdym razie dobrze, że umówiłaś się do lekarza, z pewnością wyjaśni Ci wszystkie wątpliwości Cama_85 - ja pościłam z mężem miesiąc i przez ten zakaz gdy już lekarz w końcu pozwolił (a wręcz zaśmiał się, że nie widzi jakichkolwiek przeciwwskazań) to aż mi się oczy zaświeciły, a wrażenia były 1000 razy lepsze niż przed ciążą, natomiast teraz gdy już wiem, że mogę to nie chce mi się strasznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
madzia_mi fajnego masz lekarza jak czekoladę daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mi też pempuś powoli wypycha le nie boli wcale jak narazie :) no zobaczymy jak długo ?? co do seksu to powiem ,że ciasno się zrobiło strasznie :) przepraszam ,że w ten sposób pisze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1- przed ciążą byłam aktywna (grałam w siatkówkę), mięśnie miałam dość dobrze rozwinięte. Pępek mam zwykły wklęsły:) Tak czytałam info, może to przepuklina ciążowa? hmm tylko że najcięższą rzeczą jaką podnosiłam w ostatnich dniach to... książka i pilot:) Chyba nie mam się co stresować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasno przez co i czułam dyskomfort mały aż mężowi powiedziałam ,że maluszek nie wpuszcza go do mojego królestwa he he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia ja mysle ze nie ma co za wczasu panikowac:)) na pewno wszystko ok. a od ksiazki i pilota raczej to nie przepuklina ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA:) myslę ,że każda inaczej przechodzi wypychanie pępuszka :) ja miałam wklęsły i bardzi głęboki teraz jest już płytki :) ale nie boli :) więc myślę ,że ty tak poprostu przechodzisz wypychanie pepuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA:) nie strasz bo ja podnosiłam 5kg psa kilka razy u weta i na spacerze :/ mam nadzieję, ze to nie ta przepuklina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie wiem jak to moje maleństwo odwdzięczy się za te wszystkie łzy:) Kobietki, naprawdę mnie uspokoiłyście . Teraz żałuję, że zapisałam się do tego lekarza...Chyba zaczynam być panikarą... Cama_85- z mężem mamy celibat niestety, ale mam nadzieję, że niedługo będziemy mogli się cieszyć sobą tak jak i Wy:P Madzia_mi- ja jeszcze nic nie kupuję dla dziecka, każdy mówi że to za wcześnie...ale bardzo fajny zestaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1- jak powiedziałaś o psie, to przypomniałam sobie, że oprócz pilota i książki, to właśnie podnosilam "Gumisia i Toudiego" moje pieski.. hmm a ważą tak po 5 kg.... Nieee... na pewno wszystko jest ok! Już się tak nastawiłam, Ty także musisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia;) my świeże mamuśki tak mamy ,że panikujemy :) a wszystko jest okey :) NOm mam nadzieję ,że i wy niedługo nacieszycie sie sobą :)kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz powoli zbieram wszystko bo, w paxdzierniku zaczytnam remont ibede zajeta remontrm meblami itd. a pozatym nie wierze w przesady:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie jeszcze nic nie kupuję bo większość dostane od sióstr znajomych,koleżanek :) więc zawsze mniej do kupienia mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :P Co do dziwnych bólów brzucha to ja mam tak jakbym miała balona w brzuchu i jakby ktoś go zaczynał pompować. Takie właśnie rozciąganie.. Mało przyjemne uczucie. I często mnie kuje raz z jednej raz z drugiej strony. A takie uczucie bólu w okolicach pępka to właśnie takie "wypychanie go" Ja mam tak, że mnie ciągnie w okolicach pępka czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane idę się położyć , bo zaczyna mnie boleć brzuszek, niedługo tu zaglądnę, mam nadzieję, że z lepszymi wieściami niż dziś... DZIĘKUJĘ WAM BARDZO - bez Was nie wiem jak bym przeżyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia idź odpocznij sobie kochana niech brzunio przestanie boleć i wtedy wpadnij do nas na pogaduszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziś mam kolejne spotkanie w sprawie pracy w urzędzie pracy jak myślicie powinnam już powiedzieć ikomu ,że jestem w ciąży ??? Bo nie wiem co mam robic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 nikt nie ma prawa odmówić ci zatrudnienia tylko dlatego że jesteś w ciąży, ja bym się nie przyznawała. Co do seksu to czytałam w jednej mądrej gazetce dla mam, że dzidziuś lubi jak się rodzice kochają bo wtedy jest bujany :-) i lubi jak mamusia jest szczęśliwa. Także ja go uszczęśliwiam kiedy tylko mogę :P ale jednak jest coś w głowie - taki hamulec. A ja dziś właśnie dostałam telefon od kolegi że chcą mnie przyjąć do firmy w której on pracuje - praca moich marzeń... no i niestety musiałam odmówić. Strasznie mi jest przykro z tego powodu, mam nadzieję że oferta będzie jeszcze aktualna za rok. Socjofobiqe ja mam tak samo z brzuchem, jakbym miała balon w brzuchu a pępek to jedynie mnie swędzi i wreszcie nie mam problemu z wyczyszczeniem go dokładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×