Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Maminko - mój Boże, to Tobie jedzonko nie sprawia przyjemności? Takie katusze przez całe życie, nie ma mowy! Nie mów, że nie ślinisz się na widok pizzy, spaghetti czy innych przysmaków. Ja uwielbiam kuchnię śródziemnomorską, która do tłustych nie należy, ale owoców morza wszelako podanych nigdy sobie nie odmawiam :P No teraz - niestety tak ;). Na co dzień przed ciążą jadałam głównie warzywa, owoce no i trochę węglowodanów ale raz na jakiś czas (raz na tydzień) jak nie zaszalałam z kaloriami, to byłam chora :D. No ale dzięki dużej aktywności wagę 50-52 bez problemu utrzymywałam i dobrze czyt. szczupło się czułam :). A mam skłonności do tycia - z tego wynika, że nie trzeba się katować :). A teraz właśnie wciągnęłam kaszę mannę z jagodami, milion kalorii, które zamiast iść w Hankę, idą w moje cztery litery, ale co tam, do lata i tak będę laską, 5kg zrzucić to nie może być problem. Jak tylko wyleczę katar, lecę na basen. Elżunia - ciesz się z każdej kupy, wiem co znaczy zmartwienie o brak brudnych pampersów, bo mojej znajomej córeczka potrafi raz na siedem dni zrobić kupsko :(. Ja tam się cieszę z każdej porządnie zafajdanej pieluchy :). Youstta - ale duże masz dzieciaczki, super, gratulacje! :D Mufi - ciesz się z tego mlekotoku!! Ja aż tak teraz nie mam, ale się zdarzało. Przynajmniej wtedy nie zastanawiałam się, czy małej nie brakuje jedzonka. Ale bez wkładek laktacyjnych u mnie też ani rusz, raz zapomniałam założyć i miałam niemiłą niespodziankę - mokrą pościel w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tojah az parskłam z tych obcych majtek :) to się działo - mąż jej więcej nie weźmie :P obsrołek :) a u nas taka kupa że jak otworzyłam pieluchę to nawet jajek nie było widać tylko wszedzie kupsko a teraz radość wielka u Filipa lezy i gada do lwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak piszecie o zmianie fryzury to mi też się zachciało ale nie mam pomysłu na siebie a obcinać nie chce, taka ze mnie fryzjerka... matylda- tak jak dziewczyny piszą nie ma znaczenia czy cc czy sn, jeśli karmisz regularnie to nie powinnaś mieć jeszcze miesiączki no ale nie ma reguły. Może to głupio zabrzmi ale ja nadal nie wiem czy miałam ten okres czy nie ... połóg mi się skończył 4-5 tydzień dwa tygodnie po tym pojawiło się kilku dniowe krwawienie i po ok 20 dniach znów teraz czekam aż minie "cykl" czy się okres pojawi. Zawsze były bolesne te miesiączki a tu nic. A gin mnie zapraszał na następną wizytę jak skończę karmić i okres się pojawi bo będziemy z nadżerką walczyć już się boję... tojah- ja to zawsze byłam chudzielec, kiedyś to nosiłam xs,s 36 a od jakiś 3 lat na m i 38 musiałam się przerzucić a w ciąży to tylko cyce i brzuch mi urosły a jak brzuch opadł to i w porty się wcisnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tojah daję herbatkę z humann na brzuszek ale on tak średnio ją lubi , mimo to przepajam go jak czytam to tych waszych kilogramach to u mnie do 50 kg daleko , moja waga pokazuje 72 :( same tu chudziny można się załamac - nic tylko iść i zjeść jakieś ciacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się stało. O 18:00 Młodego nakarmiłam. Musiałam go oszukać bo nie chciał jeść z tej wielkiej pękającej piersi - ale zjadł porządnie aż troszkę ulał co już dawno tego nie robił. Pobawiliśmy się, o 19:30 kąpiel no i przystawiam do cycka. A on w płacz, no to na ręce do taty i za chwilę znów do cycka no i znów płacz. No to tato wsadził do leżaczka pobujał dwa razy i dziecko zasnęło - ciekawe kiedy się teraz obudzi. Dziewczyny zobaczcie to koniecznie - hit internetu http://www.smog.pl/wideo/52057/polski_slub_hit_internetu/ mój mąż kazał Wam wkleić :P Prawo, lewo - nic mi to nie mówi - jak jechaliśmy kiedyś ze znajomymi do Wisły to były komendy "na Maćka" kolega siedział na siedzeniu pasażera i "na Ciebie" :D no i jakoś dojechaliśmy. Fasolka miałam CI właśnie pisać żebyś czopka podała bo dziecko się męczy niepotrzebnie - no i fajnie że się udało. Oj maminka marzy mi się taka dieta jak Twoja ale ja po prostu jestem uzależniona od węglowodanów - ziemniaki i chleb muszą być bo jestem nienajedzona. chociaż od czasu ciąży jem bardziej zdrowo. Tojah jakbyś tu bliżej mieszkała to bym Ci mleczko przywiozła, ale Twoja Maleńka to na moim mleku by się chyba wykończyła - bo ja taką mam dietę matki karmiącej że ho ho. Oj Ala widzę że nie tylko ja tak kłamię ze wzrostem, a powiem Wam w tajemnicy że raz mnie zmierzyli w szkole jak miałam lat 18 - jakiś bilans czy coś i Pani wyszło 149,5 cm - normalnie mało się nie popłakałam i kazałam jej wpisać 152. Elzuniaw ja chyba też zacznę tą owsiankę jeść. A Dukan faktycznie niezdrowy, ale jak się go troszkę urozmaici to i efekty są a skutki uboczne mniejsze. A trzeba przyznać że skuteczny jest i joja nie ma. A ze szczepieniem to taka sprawa że jestem zapisana u nas w Rzeszowie a szczepiłam w innej przychodni no i dziś poszłam z książeczką zdrowia żeby mi wpisała te szczepionki do karty szczepień - no i się zaczęło :D ale spoko zabrałam kartę i nie będę robić nikomu problemu. Ja też 3 razy czaiłam się na spacer ale ja jestem taka wolna ze zanim zaczęłam Młodego ubierać to już się rozpadało. No i dziś była tylko przejażdżka do lekarza. Oho, Młode mi się obudziło - pewnie na zapomnianego cyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Wczoraj się napisałam i wcięło mi posta, wściekłam się, nie miałam już czasu ani chęci na nowo pisać, postaram się streścić to co wczoraj napisałam ale wybaczcie że nie we wszytskich tematach odniosę się do każdej z Was imiennie bo po prostu nie pamiętam dokładnie która co pisała a nie chce mi się już wracać do czytania dziękuję wszystkim za wypowiedzi w sprawie podrózy samolotem :) jeszcze ostatecznie nie zdecydowaliliśmy czy auto czy samolot, ale nie tylko ze względu na małego, wiadomo samochód nam się tam też przyda :) spacer w stringach - hmmm kto może sobie na to pozwolić to niech spróbuje napewno zrobi furrorę :) ja niestety nie skorzystam :) krostki na buźce i ciele dzieciaczków - dziewczyny spróbujcie kąpać dzieci w emolium i natłuszczać oillanem nawet kilka razy dziennie, nam pomogło a też lekarka mówiła że to może być skaza białkowa. Mati tak samo miał szorstkie policzki i krostki na całym ciele, ale wszytsko zniknęło po takiej "kuracji" - nie wiadomo w sumie co to było tojah ty chyba pisałaś, ze organizujecie sobie takie zjazdy... super!! a to pomysł mojego męża hihi , jak mu powiedziałam że to funkcjonuje to nie chciał wierzyć :) Mufi Dzięki za wzór :) elzunia Ja też zostaje do konca roku w domu z Matim, ciężko bedzie z jedną pensją, musimy teraz zaoszczędzić chociaż troszkę ale wiadomo z dzieckiem jest tyle wydatków... mam nadzieję, że dmay radę no i że po tych 4 i pół miesiąca wychowawczego zechcą mnie jeszcze w pracy :) kajek ja ostatnio pytałam lekarkę czy mam już zwiększać dawkę mleka, czy to co pisze na opakowaniu to dla każdego Malucha jest, powiedziała że nie można dziecku dawać tej max dawki jeśli najada się tym co na razie dostaje i prawidłowo przybiera na wadze, my dajemy o 20 i o 4 rano butle po 150 ml wody + 5 miarek mm a w ciągu dnia 4 butelki po 120 ml wody i 4 miarki mm, póki co Matusiowi starcza ale kurcze to jest niemożliwe, nie muszę mieć zegarka - w ciągu dnia jedzienie co 3 godziny bo inaczej ryk :) ja sterylizuje butelki w mikrofalówce, na 1000 wat butelki 4 minuty a smoczki 2 minuty fasolka super że udało Ci się kupic takie tanie ubranko, może jeszcze coś u tego faceta wygrzebiesz :) kupa przy mm - różnie , czasem dwie dziennie a czasem dwa dni nie ma, lekarka mówiła że to normalne, ale jak widać, że już Maluch bardzo się męczy i płacze to czopek glicerynowy, u nas tylko raz podałam, z reguły raz na dwa dni zrobi więc uznaję to za normę a podajesz mu między karmieniami herbatkę? kup taką z hippa na trawienie kika no ja już zaszalałam ze słoiczkami :) kupiłam kilka na potem, ale już nie moge sie doczekac kiedy je bede mogła podać ;) alka28 dużo zdrówka dla córeczki betinka no inteligentna córunia, niekiedy dorosły nie wymyśli na poczekaniu takiej odpowiedzi jak dzieci :) My za chrzest płaciliśmy 50 zł, tyle nam powiedziała kobitka w kancelarii , te kwoty o których piszecie są straszne! a jak kogoś nie stać to co? nie ochrzczą dziecka?? matylda ja jestem po cc (12.12) i @ nie mam, od prawie miesiąca nie karmię i nie dostałam yousta Mati po mm w nocy śpi od 20 do 4 rano, czasem przebudza się ok 2 ale dostaje smoka i śpi dalej w ciagu dnia wytrzymuje 3 godziny U nas brzydka pogoda dziś, padał deszcz i zimno, brakuje mi tych spacerków :( w sumie czas wiosennych porządków ale u mnie ciężko z tym , mati się zrobił taki marudny że nic nie mogę sama w domu zrobic, normalnie non stop potrzebuje by ktoś z nim rozmawiał i go nosił :( ostatnio nawet płakał na spacerze - nie wiadomo dlaczego :( znikam spać bo już na oczy nie widzę :) chciałam wysłć zdjęcia ale coś długo się wgrywają więc chyba sobie dzisiaj daruję i wyślę jutro buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka ja mam colan light (jest też slim, ale przy karmieniu piersia nie odważę się), za 180g daje 17,70 smeffetka a macie juz kosztorys? my będziemy mieli zupełnie prosty domek. dwuspadowy dach, prosta bryła. wkleję linka, ale jak to się śmieje ten mój architekt "po pani zmianach ten dom bedzie wygladał zupełnie inaczej" :D mąż też patrzy na mnie czy aby na pewno ta moja wizja dobrze wyjdzie :D jedno wiem na pewno - jak tylko sie da bedzie wygladał max nowocześnie. podoba mi sie taki design: http://www.galeriadomow.pl/projekt/UPB-54221,dom-przy-cyprysowej-21.html a projekt mamy taki: http://www.najciekawszeprojekty.pl/projekt/hg-539/hg-c3g z licznymi przeróbkami wewnątrz, bez balkonów i okien dachowych, z dodatkiem pralni na górze i spiżarni na dole, z kominkiem w salonie - jeszcze nie wiem gdzie, i z kuchnia w miejscu salonu :D) biegunka: enterol, smecta, probiotyk, dużo wody, lekka dieta - sucharki, kleik marchewkowo-ryzowy z odrobinką soli, chlebek pszenny, można dać też z delikatną białą szyneczką. choć w pierwszy dzień lepiej restrykcyjna dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy śpia, mamuska wskakuje na nt na chwilke! Sylwka - tak, funkcjonuje taka forma i już 3 raz się spotykamy. :-) tak raz do roku mamy zjazd. I jak fajnie masz, tyle godz snu, ja dziś moją na cycu uspiłam,ale 2 dni z rzędu butlę dostawałą 120ml ok. 19 i już o 22 pobudka na cyca była. i przypomniałaś mi o tych strongach Fasolki, ale moja kumpela podobnie paradowała na miescie. Miła sukienkę zapinana z góry na dół na guziki i to zapięcie było z tyłu i w trakcie ubierania i zapinania guzików chyba tel zadzwonił i się zapomniała i myslała,Ze zapieła do konca. i poszła i tak się dziwiła,ze ludzie się za nią oglądają,ale myslała,ze tak fajnie wygląda (bo ona ładna i zgrabna jest) ,az spotkała brata, pogadała i się rozeszli,a brat woła,ze co ona tak gołym tyłkiem świeci na ulicy i jak się złapałą za tyłek to niestety nie był osłonięty, bo guziki dopieła tuż powyżej. jak się czuła i co myslała o tych usmiechających się przechodniach nie musze pisać,ale od tamtego czasu, zapięcie nosiła z przodu. Maminka - ja dołozyłam dziś jogurtu greckiego, by takie było bardziej zwarte.mozna też jajo surowe dorzucić. i ja ten farsz też wrzucam do naleśników. ojej.. bedę musiałą takie zrobić za tydzien. hihih I z bólem stwierdzam,ze umarłabym z głodu na takiej diecie, matko, ja chyba żyje by jeść, a nie jem by życ. i dlatego waże ile wazę, cholera! Ale na dukanie 9kg z poprzedniej ciąży schudłam,zatem jak trzeba to się ograniczam w makaronach i nalesniorach! i masz rację, w pewnym wieku (ja - 37) już jest inna przemiana materii i trzeba się jednak kontrolować. co racja, to racja!!!! :-) Mufi - bomba ten film! posłałam męzowi i znajomym :-) i spokojnie, moja przyzwyczajona,bo ja żadnej diety nie trzymałam,zatem nic jej nie ruszy. :-) Fasolka - a wodę próbowałaś? ja to zawsze daje herbatkę jak pora karminia to młoda wypija i nie marudzi, wrećz woła o jeszcze. I nie martw się, ja też mam aktualnie 71kg. i zjadłam paluszki ptysiowe z Lidla, na poźną kolacje,ale po swietach już nie jem słodyczy hihi... tylko po których swietach... należało by zapytać. I nawet nie mówi,ze nie weźmie. A ja przewidziałam kupe,bo jak wychodzili to kazałam jej zrobić siku i pięknie zrobiła i mówię do mojego: w gościach to pewnie kupę strzeli,bo jeszcze dziś nie robiła. no i wykrakałam. hehe,ale rechotalismy oboje z tego. Jednak póki dziecko małe, zawsze trzeba mieć w torbie ubrania na zmiane. Julka, TY już się tak nie tłumacz! :-) Alka - trzymam kciuki,by wszystko dobrze wyszło :-) Dobrej nocy, umykam! dziś normalnie ze 3 posty poszły. alem płodna! i widze,ze nawet słowa zjadłam... bo np miało byc ,ze jak córce robiłam dowód to wpisałam 80cm.. ale słowo dowód chochlik zjadł. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwka mi na krostki na buzi pomogło smarowanie buźki małego bambino 2 razy dziennie też kąpie w emolium :) agniesiulka kiedys marzy nam sie tez budowa bo mamy działke i tez chce bez balkonów :) dla mnei to strata pieniedzy, a tesciowi jeszcze coś pękło i zalewało sypialnie przy drzwiach balkonowych, potem tylko kłopoty, design super;) dzis mialam czas na pisanie bo jutro ide na 75 dziadka i nie musialam nic na jutro gotowac :) no i pranie z glowy, posprzatane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie oj pogody to dziś chyba nie na spacer, a taki miałam plan :( sprzatac tez rasno nie dam rady bo maz w pracy a mati potrzebuje towarzystwa bo taki marudny jest ze masakra, chyba zeby nam sie zblizaja :) kolezanka ze szpitala urodziła 3 dni wczesniej i jej mała ma już 2 ząbki - wczoraj posłała zdjęcie, uroczo to wygląda, ja wypatruje i nic nie widać tojah super ta koleżanka musiała wygladac hihi :) ale tak paradując jeszcze z wózkiem to by już było extra hihi :) a z tym snem to na początku też tak było, ale się w końcu wyklarowało, a spróbuj uspać o tej 22 smokiem, ja tak robię jak się przebudzi paluszki ptysiowe tzw ptysiaki z lidla? mmmm uwielbiam, mój mąż się śmieje że za ptysiaka dałabym tysiaka :) dziewczyny wczoraj pisaałam o tym @ i nie skończyłam... ja nie dostałam jeszcze, ale pobolewa mnie brzuch i od paru dni co jakiiś czas mam jakieś takie dziwne jasno brązowawe plamienia :(, jest tego ale bardzo mało, myslicie ze powinnam isc do lekarza? gadałam z kumpela i nastraszyła mnie, ze jej bratowa miała po cc coś tam źle zszyte i krew zbierała się w srodku zamiast wypływać:( dziewczyna wylądowała na stole operacyjnym bo wyskoczyła jej na brzuchu wielka buła :( chciałam się wybrać po świętach bo i tak miałam isc z uwagi na skończenie karmienia ale teraz już nie wiem co robić, miewałam czasem takie plamienie ale zwykle za pół dnia już był @ a teraz to już dobre 5 dni trwa :( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wysłałam w końcu zdjęcia :) adresatów musiałam podzieli c bo u mnie się nie da od razu do wszystkich :( mam nadzieję, że żadnej "zainteresowanej" nie ominęłam :), gdyby jednak tak to pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutti frutti 27
hej,dziewczyny jaka wy mate edukacyjna polecałyscie??? mufi bodajze... z gory dzieki za linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam DO TOJAH
DZIEWCZYNY WIELKIE DZIEKI ZA ODPOWEDZI NAPRAWDE JESTESCIE SUPER :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Jak Wy znajdujecie tyle czasu by na forum pisać non stop ??? Podziwiam! Ja jak zywkle ta czytająca i pisząca od czasu do czasu. Kupa w gościach, brzmi znajomo, Hanka tez nam takie psikusy robi ;) Co do @, jeszcze nie miałam, a rodziłąm 17.01 i karmię cycem a od jakichs 2 miesiecy dokarmiam mm, teraz calkiem na mm przechodzimy... Ani razu w ogóle nie pisałam Wam o mojej wadze... W ciązy przytylam 19 kg, z czego juz dawno je zrzuciłam i nawet 3 dodatkowe spadly... Ale przy mojej wadze to i tak kroplaa w morzu ;) no i wzrosty pamietam ze lecialy, ja mam 1,75 ;) A waga tak spadla, bo oczywiscie na poczatku byla dieta NIC no i sporo stresow z cycowaniem... Boje sie ze teraz zaczne tyc, bo sie wpieprzak obudził we mnie i wciagam co mi w rece wpadnie... Yousta,u mnie po m Mała wytrzymuje 3 czasami 4 godziny w dzien. Niby 3 to minimum by mleko zdazylo sie strawic... Teraz mam pytanie do Mam karmiacych MM. My jemy bebilon pepti. Wczoraj u pediatry pytalam o dopajanie. Powiedziala, ze jak bedzie cieplo i jak zobacze ze dziecko chce to wtedy mam zaczac... Ale jak to sie robi, moge dawac wode dla dzieci w odp. temperaturze? Ile tej wody na dobe? No i mam dawac juz tylko witamine D... Moze ktoras z Was potrzebuje tanio kupic, dzis znalazlam w niezlej cenie http://aptekazawiszy.pl/vita-niemowlat-kapsulki-sztuk-skarpetki-dziec-p-26315.html Tez tanio mają bepanthen :) A na allegro kuplam biogaie 2 szt za niecale 24 zl i sol morska disnemar za 12,5 to tak informacyjnie jakby ktoras planowala zakupy. U nas jest od jakiegos czasu spokojnie, Mała nabyła (skąd ???) nowa umiejetnosc samodzielnego zasypiania. Po jedzeniu jak juz sie wyszaleje ze mna albo na macie jak zaczyna trzecz oczka trzeba dziecko polozyc samo i zawinac w kocyk i zasypia. Czasami potrzebuje do tego smoczka, czasami nie... i śpi! Ja wtedy nadrabiam zaleglosci w domu... Fasolka, gratulujemy kupy :) U nas tez szczescie jak caly pampers zafajdany, tez nic nie widac :) No a ja zaczełam sciagac mniej mleka i przechodze calkiem na mm, bo nie mam czasu by sciagac. To 4 h dziennie, a teraz jestem calkiem sama z Mała i wole ten czas poswiecic na zabawe z Nia a nie prace z maszyna... No i jeszcze najwazniejsze, bo my z tych kruszynek :) Hania wazy 5100!!! Co dla nas jest sukcesem, bo bylo z ta waga roznie :) Ale to smieszne, bo bylysmy u okulisty na badaniu i za nami byl maluszek 3tygodniowy i tez wazyl 5kg ;) Heh tak jak moja 2,5 miesieczna córa ;) No i a propos fryzjerow, dostalam wczoraj na urodziny bon na strzyzenie henne manicure i cos tam cos tam... Fotki przesle jak wykorzystam ;) U na s wietrznie, chyba nici ze spaceru;/ Bu! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U Was też tak paskudnie ? I co najgorsze taka pogoda ma być przez najbliższe dni :( Mężuś dziś na służbie , w domu będzie dopiero ok 20 więc sama siedzę z potomstwem , Kajtek właśnie zasnął , Zuza maluje u siebie więc mam czas na kawkę :) Co tam pisałyście ? Fasolka- 4 lata temu dawaliśmy 200zł teraz pewnie tyle samo , tak to jest na wsi , ze ludzie sami tak uczą księży . Np u nas za kolędę to ok 50-100zł od rodziny a czasem i więcej dają a szwagier mówił kiedyś że u nich w bloku w Rzeszowie to 5-10 zł . Za ślub , w 2006 r płaciliśmy 500 zł a najdroższe to chyba są pogrzeby , rozbój w biały dzień że za godzinę dwie tyle kasy się zdziera . Kajtkowa- czyżbyś była mamą Kajtka ??? Bo mój synuś tak ma na imię i nie spotkałam jeszcze żadnego Kajetana :) Każde dziecko jest inne i każde rozwija się w swoim rytmie , mój Kajtuś z brzuszka na plecki próbuje się przekręcać ale odwrotnie to jeszcze nie potrafi . Mufi - bardzo sympatyczny ten ksiądz :) betinka - z tymi włosami to jakaś masakra , to samo miałam po pierwszym porodzie , ostatnio ktoś mi mówił że to po znieczuleniu , nie wiem ile w tym prawdy . Ja zażywam Belissę , psikam Redicalem a i tak chyba jakaś ilość wypaść musi . Ja mam - miałam do ostatniej wizyty u fryzjera- długie czarne włosy więc one są wszędzie , w całym domu , chyba w czepku powinnam chodzić a po czesaniu umywalka jest czarna . Miałam takie gęste a teraz takie piórka , Skróciłam je teraz porządnie i wycieniowałam , mam nadzieję że kiedyś wreszcie przestaną wypadać :) Edzia- no fajnie to wyszło z tym płaceniem za chrzest , pewnie mina ksiedza bezcenna :P Kajek - ja mam taki pojemnik z TT do sterylizacji w mikrofali , tam się wrzuca butelki wlewa 100 ml wody i na 6 minut wkłada . Z butelkami i smoczkami nic się nie dzieje , ale ostatnio włożyłam inteligentnie jakieś grzechotki i gryzaki i prawie wszystko się stopiło :P:P:P Fasolka- miło mi że pomogłyśmy uratować Twój babski wizerunek , a swoją drogą sprzedawca powinien poinformować o tym rozkładaniu, my kupowaliśmy w sklepie i tam nam babka pokazała jak to zrobić :) kushion - och , dziękuję , miło było i jestem zadowolona z efektu końcowego , trochę się bałam , mimo że to już druga moja wizyta u tej pani bo ona ścina tylko maszynką do włosów , nie używa nożyczek :P włosy na razie tylko skróciłam, pocieniowałam i zrobiłam sobie grzywkę , z kolorem jeszcze poczekam do końca kwietnia , na razie dam włosom odpocząć . Jak zrobię jakąś fotę po podeślę :) Lisabell- o widzisz to się namęczyliscie i z zabiegu nici , ale może faktycznie uda się obejść bez tego :) youstta- Kajtek na samo mleko to już nawet nie popatrzy , musi mieć zagęszczone . Też wypija ok 120-140 ml czasem zdarzy się ze więcej, dostaje je ok 3 razy dziennie , rano po południu i na noc , wytrzymuje na tym też ok 3-4 godzin a w nocy jak zje ostatni raz ok 20-20.30 to czasem wytrzyma nawet do 5 rano ale zazwyczaj je teraz ok 3 . Ale coś ostatnio zaczyna znowu marudzić przy butli i woli zjeść łyżeczką :( CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tojah zapomniałam Ci napisać że też w czwartek kasę z ZUSu dostałam - od razu zaszalałam w sklepach internetowych :D Kizia ja piszę jak karmię Młodego, a że robię to przez ok 2,5 h dziennie w sumie to mam czasu sporo na forum albo na inne rzeczy na necie. Mam bezprzewodową klawiaturę a pulpit wyświetlam na TV - pełen komfort :-). On słucha kołysanek a ja stukam w klawiaturę jedną ręką. Teraz akurat zasnął a ja nie mam co robić bo wszystko wysprzątane, ugotowane, na spacerek się nie szykujemy bo głowę urywa, może jedynie wypad do galerii, no i czekam znów na Pana od szafy - zaraz powinien u mnie być. Kizia tu masz Vit D jeszcze taniej i za przesyłkę nie trzeba płacić bo można odebrać w aptece http://www.doz.pl/apteka/k752_5-Rabaty_dla_Mamy_i_Malenstwa no tylko musisz mieć kartę rabatową mi właśnie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi dzięki, rzeczywiscie wychodzi taniej bo tam jest po 45 a nie 30 kapsulek. No i dzieki za cynk o tej karcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za chrzest też chyba dam 50 zł bo u nas co łaska, a ja łaskawa nie jestem , wolę dziecku zabawkę kupić ; no i ja też ze wsi - kika pogoda dziś u nas fatalna, ale ubrałam Filpa ciepło i w czapke otworzyłam okno w sypalni i śpi już 2 godz, jemu też brakuje świeżego powietrza nic dziwnego standardowo spacerujemy 4 godz dziennie mój mnie tak przed chwilą wku.....ił że poleciałam mu się spakowac bo jedyne co w tym domu robi to zostawia kubki po kawie , nerw mam taki ostatnio że aż mnie rozsadza , to nasze małżenstwo ostatnio w fatalnej formie :( totalny brak zrozumienia Tojah pocieszające że nie jestem tu sama w wadze "piórkowej" od razu do ciebie mięte poczułam a tu tyle wspólnego , choć wzrost u mnie 171 ale i tak dupsko wielkie :p mąż bohater że podołał paluszki ptysiowe mniam, choc dla mnie tam wzystko jedno co byleby dużo kizia__mizia dołujesz mnie tym gubieniem wagi , a normalnie jesz ? czy ograniczasz > ogólnie to jakaś zdołowana dziś jestem, ten działa mi na nerwy , zaraz święta potem chrzest wszystko na mojej głowie , pogoda do dupy , i jakoś :( nie specjalne to moje samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o to moje dupsko to raczej z ograniczaniem jedzenia nie wychodzi, same widzicie że narzekam a nic z tym nie robie, u mnnie działa intensywny ruch taki żeby się spocić, niestety przy chorym kręgoslupie to nie można wszystkiego , miałam orbitreka ale mi szkodził i sprzedałam , musze kupic rower gimnastyczny, miałam kiedyś pożyczony i był super, wsiadasz kiedy chcesz jak maly spi i jazda , wyniki były niezłe , musze się rozglądnąc za jakimś używanym bo inaczej nic sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś był aerobic , joggin codziennie to i się wyglądało a teraz awaria kręgosłupa no i niewiele mogę , z tą ciążą jakoś się udało szukam czegoś dla siebie , moze jakieś pomysly no i najlepiej żeby było w domu , przede wszystkim należy systematycznie i konsekwentnie , kiedyś miałam siłę to zrzucałam po 12 kg w 4 mce a teraz jakoś cieżej, wiem że to wszystko zaczyna się w głowie i jak się dobrze nastawi to można liczyć na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CD Tojah- mi się podobają te dwie ostatnie huśtawki ,są śliczne, cudne i urocze ale już bym chyba ich nie kupowała , no chyba żebym miała za dużo kasy , wydaje mi się że już się nie opłaca , wagowo może ok ale czy będzie chciała w tym siedzieć . My mamy po Zuzi z FP taką 3w1, Zuzia lubiła się w niej bujać , potem używała leżaczka a Kajtuś nie przepada za huśtaniem , może ze dwa razy wytrzymał z 5 minut, ale jak się już nastawiłaś to kupuj a nuż się przyda :) To nasza http://allegro.pl/fisher-price-hustawka-bujaczek-fotelik-3w1-super-i2237989936.html Kaszle, kaszle juz dwa razy byłam go osłuchać bo się bałam ale jest ok , jest tak że są dni że nic nie słychać a czasem kilka razy w ciągu dnia , a co do ślinienia to czasem jest potop , jak go nosze pleckami do siebie to glutki wisza mu do podłogi albo kapią :P:P:P Fajnie to brzmi : 60 letnia kumpela :) Mufi, Betinka - to Wy kurki małe jesteście ja mam całe 10 cm wiecej :P:P:P wiec też sie nie zrosłam :P Julka - to na basenie byłaś jak w takim bikini jak sexbomba :) Matylda- tak jak dziewczyny piszą, to raczej nie zalezy od rodzaju porodu tylko bardziej od karmienia ale z tym też róznie, ja jestem po CC i pierwsza @ dostałam 6 tygodni po porodzie . Ala - to Ty też malutka :) Z przybieraniem Kajtka to u nas było różnie, w pierwszych 4 tygodniach przybrał ponad 1200 g potem juz co raz mniej , w kryzysowym momencie gdy malutko jadł to nawet 100 g w dwa tygodnie nie przybrał a jak rozszerzyliśmy tą dietę to przez dwa tygodnie ok 700 g . Nie wiem jak to dokładnie rozkłada się na tydzień. youstta - ładnie przybierają maluchy :) a może spróbuj im po troszce zagęszczać to mleko , nie wiem czy jakieś inne mleko będzie bardziej kaloryczne. Chociaż podobno Humana jest dla łakomczuchów :) monia-aa- u nas chrzestna kupują tą białą "szatkę " a chrzestny świecę. Tojah- uwielbiam kaszę gryczaną :) Ooo i przypomniałaś mi o solance, mamy w okolicy Tężnie Solankową , gdzie z dziećmi można pospacerować i nawdychać się jodu bo tego w naszych rejonach brakuje , żeby tylko ta pogoda wreszcie się poprawiła :) maminka- Ty chudzina jesteś , wrzuć trochę na luz, przecież nie przytyjesz od razu 10 kg , a tak to będziesz szczęśliwa i wyspana :) Julka - ja z @ miałam podobnie , pierwszy 6 tygodni po porodzie , ok 2 tygodnie od zakończenia połogu , był raczej bezbolesny , potem następny za 21 dni, kolejny 24 i ostatnio miałam po 28 dniach i tym razem już nie było bezboleśnie , zawsze, jeszcze przed porodem miałam wtedy drażliwe piersi a na razie jest spokój z nimi , mam tylko tak dziwnie że przez pierwsze dwa dni dosyć -jak na mnie - obfite krwawienie , potem nagle ucina sie na 2-3 dni i znowu leci :P Sylwka- już nie długo , zobaczysz jak zleci a zapasy się przydadzą , z resztą nie musisz czekać tak co do dnia , możesz na święta Mateuszkowi zaserwować jakąś marcheweczkę :) Ja powoli zabieram się za samodzielne gotowanie zupek dla Kajtusia :) Co do śmiesznych przygód z majtkami to przypomniałyście mi jak kiedyś byłam na weselu , staliśmy z znajomymi na zewnątrz i do grupki ludzi obok podeszła dziewczyna która tyle co wyszła z WC, biedna włożyła sobie cały tył sukienki w rajstopy :) No i znowu mi brakło czasu , tak na zakończenie troszkę złośliwości , byc może się mylę ale mam dużo więcej adresów dziewczyn niż fotek od nich więc coś tu jest nie hallo i ktoś nie jest w porządku , chyba że nie wszystkie do mnie dotarły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika miałam to samo pisac o fotkach, chyba okroje liste adresowa do tych co wysylaja:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez pogoda do d..., no ale trudno. Widzę że piszecie o @. Ja póki co jeszcze nie dostałam :) A 11 kwietnia będą już 3 miesiące jak urodziłam. Liczę że @ pojawi się za jakieś 2-3 miesiące. Po pierwszym porodzie @ dostałam po 10 miesiącach, po drugim porodzie po 6 miesiącach. Obie córki tak jak i teraz synka karmię, karmiłam piersią, więc "cycusiowanie" ma bardzo duży wpływ. Tyle że, to też może być różnie u każdej kobiety. Jednak brak miesiączki nie oznacza brak jajeczkowania, zatem dziewczyny uważajcie z baraszkowaniem :P Mam koleżankę, która w styczniu urodziła synka, karmiła piersią, @ nie było, a w grudniu tego samego roku urodziła drugiego synka :) Więc miała nieźle. A po 6 latach urodziła jeszcze dwie dziewczynki bliżniaczki :D Ależ chodzą za mną frytki... chyba się skuszę i zrobię małą porcyjkę...;) Jak tak patrzę na synka swojego, to nie mogę uwierzyć że już jest taki duży. Zresztą jak patrzę na moje 11-letnią i 7-letnią córki i synusia to sobie tak myślę, że nie ma większego szczęścia niż bycie mamą... No i chyba pomyślicie że jestem nieźle stuknięta, ale chciałabym mieć więcej dzieci niż moją trójeczkę, ale mam skrzywienie na tym punkcie, bo jestem jedynaczką :) I uwielbiam być mamą :D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane nie mam kiedy was poczytac dostaje w kosc od mojej Viktori caly czas chce jesc a dzis to wypila z dwoch piersi i dalej byla glodna a u mnie sahara.... musialam ja dopijac cherbatka Wiecie co zrobic by pobudzic bardziej laktacje, aby mleka bylo wiecej? wyglada na to ze moja corcia dostaje wiekszy apetyt a nie chce odrazu przechodzic na mm slyszalam cos o systemie 7-3-1 ale nie wiem o co w nim chodzi,jak ktoras z was wie to niech pisze, z gory dziekuje A i nabawilam sie zapalenie peceza , juz cyba nawet mi watrobe zaatakowalo, kurcze co to za bol i co ja teraz zrobie jak dzis sobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane... Teściowa zepsuła mi humor i jestem mega wku....a... Robią remont pokoju i mąż miał im pomagać, ale że pracuje od 6:30-17:20 codziennie to jest zajechany jak koń szmaciarza... W sumie to nawet nie zadzwonili, zeby przyjechać pomóc, mąż jak dzwonił w tygodniu to mówili, że jeszcze nie wiedzą. Dziś dzwoni do nich i pyta czy przyjadą wnuka zobaczyć, na co oni że panele kładą. Ja z racji tego że mąż miał dziś wyjątkowo wolne, pojechałam na zakupy bo w lodówce pingwiny się ślizgały:) NIe było mnie 2,5h, później mąż poszedł do piwnicy zrobić porządek(obrobić wstawione niedawno okno, pociąć drzewo itp...) Dzionek zleciał, więc dzwonię do teściowej czy jutro wpadną do wnuka, bo nie wiem czy mamy coś planować... Na co ona, że jutro będą odpoczywać bo zapier...jak woły, a synek nie przyjechał pomóc. Mówię jej , że my też nie siedzimy na dupie z założonymi nogami tylko ciągle coś robimy(mamy małe dziecko w dodatku) , a wogóle to nikt nie zadzwonił z prośbą o pomoc. Wtedy jakoś inaczej ustawilibyśmy dzień. Stwierdziła, że "zobaczą" czy będzie im się chciało.... Ale mam nerwy na nią... Jutro cały dzień będziemy chyba u znajomych, albo u moich rodziców, bo na nią nie będę czekała... o nie!!! No i dziecko mi się rozpłakało:( Jak będę miała chwilkę to poodpisuję Wam dziewczynki moje kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tak tylko na szybko bo mam malo czasu. sylwka-no wlasnie zaczelam tak jak ty 150ml rano i wieczorem a w ciagu dnia po 120ml.od 3 dni tak robie i mala jak dostanie po 20 150ml to spi do 6-7 rano wiec po tylu godz spania wiem ze jak zrobie jej 120 to bedzie jej malo,a jak daje 150 to jak nie bedzie chciala to najwyzej zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i lipa z zakupow w galerii co za okrop.e kolekcje w sieciowkach. Oczywiscie nakupilam dla mlodego a dla siebie nic. Edzia okropna ga Twoja tesciowa. Kika Kushion chyba czas zweryfikowac maile. Taki mamy komfort ze kazda z nas sama moze zdecydowac do kogo wysylac a do kogo nie. Ira przystawiac dziecie i przystawiac to najlepsza i chyba jedyna metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,ta pogoda dziala na mnie usypiajaco.Zawsze wieczorkiem was czytam i odp,a wczoraj nie czytalam,mialam dreszcze i zle sie czulam wiec szybko polozylam sie spac,a teraz poczytalam po lebkach :/ i musze zmyc kolacje zrobic i kuchnie ogarnac.Wiec jutro sie przyloze.Maz sie zajmie córcia a ja sobie poczytam lekturke hehe. Edzia-moi tesciowie,zadko do nas przyjezdzaja.Maz do nich dzwoni,czy przyjada na kawe.To albo tesciu smeci,ze juz pozno hmmmm godz np 17 on idzie spac bo juz pozno.tesciowa na jakis chór idzie i takie tam.Ostatnio przyjechali nawet o godz 17 hehe,ale ja jakos sie ich nie prosze,ja powiedzialam jak maja ochote niech przyjezdzaja tylko niech mnie uprzedza zebym byla w domu.I wcale Ci sie nie dziwie,ze sie zdenerwowalas,tez bylabym wkurzona. Nic jutro odpisze i napisze co tam u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×