Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Dziewczyny dzieki za odp na temat tej sterylizacji.Juz od dawna nie przesadzam z gotowaniem butelek w ciagu dnia poprostu je myje,ale stwierdzilam ze w mikrofali szybciej i wygodniej :). Nic zmykam spac bo padnieta jestem Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak długo Wam dzieci śpią po butli mm? Ja swoim daję NAN i wytrzymują max 3godz, piją tylko po 120 i później plują i się krzywią że niedobre.. Fasolka - niby fajnie z tą wagą, tylko chyba nikt nie przytył w ciąży tyle co ja więc pomimo że sporo już mi spadło licząc od końca ciąży (23kg) to też sporo jeszcze zostało, tak z 8 kg. A zawód..napisze przy okazji wysyłki zdjęć :) Kajtkowa - moje bliźniaki się nie przekręcają, starsza córka w wieku 3msc tez się nie przekręcała Mufi - no właśnie ku mojemu rozczarowaniu nie w Katedrze :( tam chrzczą tylko w II i IV niedziele msc, my chrzcimy 29kwietnia i akurat w tym dniu nie ma chrztów. Super macie księdza.. tylko pozazdrościć. betinka1 - ja jak dostałam @ to z dnia na dzieć coraz mniej miałam mleka i praktycznie powoli kończę juz karmienie, zwłaszcza że i tak laktatorem już tylko ściągam. Edzia - faceci mają proste myślenie, jak nie za bardzo chce, to po co dawać :) kajek - są jakieś specjalne sterylizatory do mikofalówek, ja nie posiadam takowej. agniesiulka -fajne masz perspektywy.. budowa własnego domku :) my też się powoli zastanawiamy z mężem co zrobić żeby było więcej przestrzeni życiowej, ale nawet działki nie mamy. Trener osobisty daje radę.. jak mi dziecko marudzi i zniknę z jego pola widzenia żeby podać smoczek to zatrzymuje się i pyta gdzie jestem :D smerffetka -osss kurcza u Ciebie to dopiero ceny!!! Ja sobie przypomiałam teraz że u mnie na wsi to ksiądz ma swoją osobistą gosposię z którą mieszka więc pewnie dlatego ma takie duże koszty ;) monia_aa - i jak po fryzjerze? możesz lansowac się teraz na mieście? matkapolka2012 - moja Majka miała śluz w kupie jak miała 3 msc. Lekarz kazał zrobić jakieś posiewy czy co na salmonelle. Oczywiście nic nie znaleźli. Cama_85 - jutro mam 2gie szczepienie skojarzonymi, przy pierwszym nic takiego o piciu nie mmówili Gapp - na razie sie nie denerwuj, to tylko podejrzenia... camila - chodzi Ci o rozmowy w toku w których byli Ci z sosnowca? nie wiem co tam się wydarzyło, ale jak dla mnie jakiś kosmos Ci ludzie, nie powinni się tak w tv pokazywać. Juto mam drugie szczepienie maluchów. Przypomniało mi sie że na usg główki po urodzeniu u Konrada wykryli malutką torbiel. Chyba poproszę o skierowanie na kolejne usg żeby sprawdzić czy już jej nie ma. Poza tym Konrad ma malutkie ciemiączko 0,5x05 cm i coś mi się wydaje że się ostatnio się zmniejszyło, nie wiem czy nie trzeba będzie jakiś badań porobić, bo jak się zrośnie w tym wieku to jest to niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yousta musi wygladac przezabawnie jak facet z tv woła cię :D a chociaż po imieniu, czy bezosobowo :D oj a do budowy domku to jeszcze strasznie daleko... oby nie za daleko :o ale krok w przód kolejny zrobiony - projekt kupiony, więc klamka zapadła. czekamy na adaptację :) fasolka ja kupiłam błonnik w granulacie (to są takie drobne łuski babki jakiejśtam, zalewam to 250ml soku i popijam potem jeszcze szklanką wody. generalnie to pęcznieje w brzuchu. pierwszy dzień nic, ale 2 i reszta juz bez głodu i bez kolacji i podjadania :) lisabell to dobrze, ze bez zabiegu, moze sie uda bezinwazyjnie. nasz nikoś gdyby trafił na sale operacyjna zaraz po porodzie, to obyło by się bez rozcinania, a tak... nie ma co rozpamiętywać, bo czasu nie cofnę, ale gdybym miała szansę ochronic go przed tak poważną operacją - zrobiłabym to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie o błonniku, a ja wczoraj zafundowałam sobie naturalny zapychacz, zjadłam pół tortownicy biszkoptu z jabłkami. Oj mam dzisiaj wyrzuty sumienia że taka paskuda ze mnie :-(. No ale taki leciutki był i pyszny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i brzydka pogoda dzisiaj u mnie pada śnieg z deszczem i ciemno i nieprzyjemnie na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betinka1 ja wczoraj kupiłam mężowi do kawy rolade z jablkami i całą prawie sama wciągnęłam , no nie ma sie czym specjalnie chwalić ale nie potrafię się opanowac ciągle glodna chodze i podjadam to co na wierzchu , raz się trafi jabłko a innym razem garść krówek :( pogoda u nas koszmarna , coś ciągle pada no i ze spaceru nici , bede siedzieć w domu i mam nadzieję nie podjadać - choć aura temu sprzyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Kundziul jakiś nie w sosie dziś i mi tu wyje co chwila w leżaczku. Dziewczyny, którą hustawkę polecicie, bo wierzę w Wasze mądre zdanie na ten temat. Ja też kupuję błonnik! natentychmiast! I nawet poszłam dalej kupiłam 10wejsc na jakieś vacu activ, nie wiem co to jest, co tam trzeba robić, ale opowiem jak już pojde - 11kwietnia zaczynam. :-) I nawet proszę mi tu nie pisac,ze znacie i to nic nie daje i w ogóle,bo nie bedę czytać takich niedorzeczności. ;-) W dodatku chciałam się zapisać na jakiś fitness,ale mąż mi tu od maja zaczyna pracę zmianowa i nijak się nie mogę dopasować w terminy zajeć, bo wstępnie przeglądałam, znaczy dopasuje, ale co jakiś czas będę opuszczać. bo już jestem zdesperowana moją grubą pupą hihih Dzięki za info o praktykach ZUS owskich, Mufi pociueszyłaś mnie i oto prosze, wczoraj listonosz zapukał do moich drzwi! Ucałować go chciałam. ON też lubi pewnie te dni pienięzne, bo odpalam mu z radości sporą koncówkę. A co tam! :-) tyle mi paczek w ciązy nosił i teraz,ze należy mu się. Fasolko - Kochana! A skażd wiedziałaś, ze ja zawsze dziecko swoje kąpię na brzuszku i nawet więcej! na boczku też ;-) super zabawa! i się nie nabijaj, bo klapsa dam! Już 3 razy Kingę kąpałam! nawet wczoraj, bo się tak skupkowała,ze ccałe ubranie do prania i ona do kapieli,a mąż był u dentysty, to "se" dzielnie poradziłam. I apropos kup to u nas wcześniej była raz na dobe - gdy tylko na piersi była, potem jak brała antybiotyk, to kup było bez liku, potem się troszkę naprawiła i 2-3 na dzien, teraz jak daje już 3 razy butlę (60-120ml) to robi raz na 3 dni,ale zato ogromniastą. Choć wczoraj dwie poszły - zatem nie ma normy. I ja znów mam pytanie,bo ostatnio amnezja mnie pokonała. czy Wasze dzieci kaszlą? moja się tak nieziemsko ślini, ze jak poozyłam na brzuszku na macie to plama ogromniasta była aż się zdziwiłam,ze ulała,ale to slina była. I ona nie daje rady tego połykac, wiem, wiem do 6 miesiąca się dzieci tego uczą i co jakiś czas rzęzi lub chrobocze lub jakoś tak odkaszluje. Bo już się martwię czy ona znów jakaś chora nie jest. no nie wiem sama. I jak czytam co te Wasze dzieci robią to się zadziwiam, moja się przewracała z pleców na brzuch chyba w 6 miesiącu.może się mylę. (sprawdzę jeszcze:-) ) zatem Wasze to jakieś super, hiper dzielne hihih Ale za to jak się ją zaczepi to i pogada troszkę z człowiekiem. I też wymysliłam zmianę fryzury, idę w pon do fryzjera,ale w dzien i kumpela bedzie mi przez godz spacerować z dzieckiem,ale własnie widze ,ze ma padać to kicha, to co ja zrobię z maluchem? nie wiem czy ona mi w domu zostanie z nią zostanie (ona nie ma dzieci i nie bardzo ma pojęcie co z nimi robić,a ma 60lat) , bo na spacerze Kinga zawsze spi, bo kocha spacery! No nic, do pon daleko hihi I pisłąyscie o tym cieknięciu mleka. ja Wam powiem,ze mnie teraz nic nie ciekło od początku i to mnie bardzo niepokoiło. zakupiłam 2 paczki wkładek i nie użyłam nic, tylko do szpitala zabrałam kilka bo kazali. w pierwszej ciąży,to też mi tak kiepsko karmienie szło,ale mleko leciało często i wkładki wymieniałam non stop. noca zawsze mokra byłam,a teraz nic. czasem jak młoda za długo w nocy śpi,to małą plamkę mam,ale tylko z jednej piersi. NO dobra, to chyba ogólnie ogarnełąm wątki, bo nie mam jak zwykle cZasu, cholera, co za życie... ciągle w locie. pranie lecę powiesić,bo nic nie robię tylko piorę i prasuje ostatnio. i zapiekankę idę z kaszy gryczanej już zrobić, znaczy półprodukty,bo mieszać będę poźniej. A okna to licze,ze krasnale umyją hihih Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
youstta kochana nie jesteś sama z ta waga bo ja w sumie przytyłam 28 kg :) i przy jednym dziecku :) i zostało mi 6 kg do zrzucenia jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja ze swojej strony mogę polecić rolletic- to są masaże na takiej maszynie ehh wrzucicie w google i zobaczycie :) jak miałam naście lat to pracowałam na czymś takim i powiem Wam że przez miesiąc wakacji schudłam jakieś 4 kg a do grubych nie należałam wtedy :P nie wiem czy sobie nie pójdę znów na jakąś sesje to o tyle fajne że niby zamienia tkankę tłuszczowa w mięśniową- czy to prawda nie wiem ale nóżki mi super wymodelowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tojah mój kaszle, tak ze trzy razy pod rząd zwykle, super to słodkie ( wiem , dziwna jestem ) i też myślałam ze moze chory ale to tak jak mówisz jak nie radzi sobie z przełykaniem i coś mu "utknie" to sobie kaszle. O huśtawkach nie wiem nic. No zapomniałam co więcej chciałam napisać. A Syn sie niepokoi więc lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow mi wieczor posta zezarlo.grrr! dzis rano sie budze,a tu na polu bialo,posypalo sniegiem.kurcze a juz tak fajnie bylo :-( fasolka-tez mysle ze ta matka Magdy klamie.niby placze,a za chwile usmiechnieta.nie umie powiedziec konkretnie kiedy i jak to sie stalo.mowi ze pampersow nie wziela,a za chwile ze miala ich za malo.dziwna taka.poza tym, mi jak by dziecko umarlo, to bym se chyba w łeb strzelila, a nie szla do telewizji.gdzie jakas zaloba chociaz? Wszystko na pokaz.nie rozumiem tego :-( i ta kobieta co syna zabila.ja pieprze.my sie martwimy o kupki,zly sen dziecka a inna matka potrafi zabic :-( tojah moja tez tak kaszle a szczegolnie jak cos glosno krzyknie,to odkaszluje :-) lisabell dobrze ze maly sie nie nacierpial,moze oczko sie samo wygoi :-) i tez mnie smieszy ta cenzura :-) ale mi sie nie chce wstac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka no to musimy skończyć z tym podjadaniem, bo zobacz, wszystkie chudną tylko my będziemy potem grube zdjęcia przesyłać :-P tojah fitnes to na pewno nie odchudzi, ale ciałko zrobi się jędrniejsze, wiem bo chodziłam kiedyś 2 razy w tyg.też chciałam się zapisać ale z dwójką dzieciaków to już niemożliwe. przedtem zostawiałam Weronikę z 15 letnią chrześnica męża, no ale tego maleństwa teraz nie zostawię.A to coś vacu activ to nie mam pojęcia co to, ale wiem tak jak i Ty że to na pewno pomoże :-) :-) :-) nie to co aerobic. hi hi Moja mała kaszle zawsze ze dwa razy jak ją z plecków na brzuszek przekręcę. I zdarzyło jej się ze 3 razy przekręcenie z brzuszka na plecy ale to raczej przypadek moim zdaniem. Najbardziej podoba mi się ta ostatnia huśtawka, tylko one do 11 kg to za długo chyba nie posłużą. Gapp słyszałam o tych masażach od koleżanki, i też chwaliła sobie i podobno dają radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa no to kicha z tym wyjazdem - wy tu całą wycieczkę zorganizowaliście a nie było po co jechać. No nic, może lepiej tak dla Czarusia. A my po wizycie u pediatry - Pani doktor się zaśmiała z wysypki - bo to żadna wysypka - i kazała spróbować wykluczać po jednym produkcie, a jak to nie przyniesie rezultatu -to się nie przejmować i już. Nosek nawilżać i odsysać - nic się nie da zrobić na to zaleganie. No więc u mnie też wyprawa wielka a żadnych konkretów. Odwiedziliśmy przy okazji męża firmę i Młody tak pięknie się uśmiechał jak nigdy - chociaż wyrwany z drzemki. Aha i dostałam niezły opieprz za moje praktyki ze szczepionkami - przypominam że szczepiłam Młodego w przychodni u mojej mamy w mieście rodzinnym - nie trafiał do Pani pielęgniarki argument że na jednej dawce oszczędzam 150 zł - więc zabrałam kartę ciąży i mam ich w nosie. Tojah Ty to jak walniesz postami to aż mnie brzuch ze śmiechu boli. Kushion a przez Twoją pieluchę wczoraj dziecko obudziłam bo tak się ze śmiechu zachodziłam. A ja nabawiłam się chyba nawału - Młody złościł się na prawą pierś w nocy - budził się co chwila bo zmęczony zasypiał a potem głodek go budził, rano też nie chciał z niej jeść a ona prawie pękała mi od mleka. No i poszłam pod gorący prysznic to ktoś obok mnie mógłby mieć prysznic z mojego mleka tak się lało - no i jakoś udało się Młodego przystawić - ale już czuję znów ból. Kolega mnie pociesza żebym się cieszyła że mam mleko - tylko że ja tym mlekiem to bym mogła całe przedszkole obkarmić :P Robicie mi kompleksy przez te ćwiczenia - ja nie robię nic a brzuchol wisi. Chyba też zainwestuję w ten błonnik. I jak tu nie tyć jak w lodówce czekają składniki na pizze i wczorajsze carbonare. O racuchach nie wspomnę. Ok też idę pranie wieszać - czy to się nigdy nie skończy? W szafie zaprojektowałam sobie specjalną skrytkę na suszarkę i deskę do prasowania i chyba mi się to w ogóle nie przyda bo kiedy ja to będę chować - chyba tylko jak goście przyjdą żeby ich to nie straszyło. Chciałam sobie też tam zrobić kosz na niepoprasowane rzeczy - ale Pan mi odradził - że to kiepsko się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- tzn. kartę szczepień a nie ciąży - chyba tak samo mówiłam w przychodni - a miało po ciąży wszystko wrócić do normy a ja dalej przekręcam słówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę z prasowaniem firanek bo okna od dwóch dni umyte a firan brak, rolety tylko do połowy opuszczone a teściowie zaczynają mi robić żurawia i zaglądać co robię bo z salonu widzę ich podwórko , i kręcą pod oknami niby coś robiąc kupy brak ! choć mały pręży się i stęka nic sie nie zmienia , ostatni była w poniedziałek kurcze wieje strasznie a mi coś ze sklepu trzeba , tak se myślę czy nie wyjśc szybko z nim na pół godziny , ubrać ciepło i się przejść , niby 9 stopni u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie waga nie przejmuje poki co i olewam te kg co mi zostaly tylko jem by miec duzo jedzonka dla mojej duzej dzidzi :) nie no serio zaczelam w ciazy jesc wiecej, wieksze porcje i mi tak zostało i na razie olewam to, licze ze spacery itd wyciagnie ten brzuszek ktory mi pozostal a i tak potem zaczne cwiczyc, ale na razie to olewam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki pisałam kiedyś że mam być świadkiem do bierzmowania, nie wiem czy się daje jakieś upominki czy nie ale ja wymyśliłam że dam jej książkę i bransoletkę. http://www.gandalf.com.pl/b/tylko-milosc-sie-liczy/ http://allegro.pl/bransoletka-rurki-skora-srebro-rzemien-studio-din-i2212964567.html co Wy na to ? a może Wy mi polecicie jakąś książkę dla takiej 16latki, ale oczywiście żeby trochę jednak była związana tematycznie z tą uroczystością. Bransoletka czarna i niezbyt wystawna bo to taka dziewczyna słuchająca trochę cięższej muzyki i ubierająca się mniej kolorowo, no wiecie o co chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKA, BETINKA I JUZ NIE PAMIETAM KTORA z was mamunie ... W DUPIE MAM TO ODCHUDZANIE JAK JADLAM SAM NABIAL I WARZYWA I OWOCE I LITRY WODY DO TEGO - to mloda szczegolnie w nocy co chwila wola la o cyca wczoraj mialam dosc!!! zgrzeszyłam ostro podajadłam pare ciasteczek i kanepeczke wsunełam- bodo tej pory było bez pieczywka- zapiekanke zrobiłam - pycha!!!!no.... i mloda najedzona i ja spuchnieta i fajnie jest!!! tez miałam w planie fitness ale , szczerze, nie widze tego organizacyjnie w ogole!!! kushion - jak robisz zapikanke z kaszy gryczanej!!! taka tez chetnie wciagnę!:) zpoczątku zbastowałam z jedzeniem bo szybko chciałam wrócic do wagi wody wypijałam ok 3l dziennie i myslałam ze ten pokarm mloda nasyci bo nie ma znaczenia co jemy generalnie, zeby bylo duzo wody i blonnika.....GÓWNO prawda to tak nie działa sprawdziłam na sobie moja dieta ala dukan mlodej chyba nie za bardzo sluzyla... fakt nie miala zadnych kolek ale ja ja cycowalam kazdeco pol godzinyl ew. 1h. teraz sie to zmieni!!! ale dzieki temu wchodze prawie w kazdy ciuch z przed ciazy...ale teraz sobie odbije a moze to ta pogoda tak na mnie depresyjnie działa i obzarstwo się włącza ?????:) jesli chodzi o chrzest i ciuchy dla siebie to z racji wykonywanej pracy tez mam pelno kostiumikow i eleganckich ciuchów, których , szczerze, nie cierpie! zawsze wolałm sportowy styl! rurki, boyfriendy i takie tam .... młoda wazy 5400 i ma dwa i pol miesiaca to tez waga piorkowa, po urodzeniu miala 3 kg ale sprawdzała w książeczce starszego syna i miall identyczna wage! wiec sie nie przejmuje!!! ide zrobic kawcie upiklam sernik amerykanski bedzie jak znalazl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maminka ja tam się specjalnie nie odchudzam bo po ciąży zostało mi 2 kg tylko moje opychanie doprowadza do tego że dodatkowo przybieram :-) bo z 2 zrobiło się już 3 :-) A że jestem króciok tzn 155 cm wzrostu to każdy kg u mnie widać . Jak skończę karmić to na pewno zastosuje dietę cukrzycową która stosowałam w ciąży i myślę że powinno wszystko wrócić, no ale swoja droga poruszałby się człowiek trochę. Mąż buty do biegania mi zakupił a teraz nawet nie ma czasu wyjść tzn ja nie mam czasu ale on treningi sobie urządza dość często. pewnie niedługo jakiś maraton :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam Wam pisać że u mnie piękna pogoda i jak młody wstanie idziemy na spacerek, ale nagle zrobiło się ciemni i normalnie grad taki spadł że Panowie ze spółdzielni chowali się gdzie mogli. Młodemu chyba służy bo dalej śpi przy otwartym oknie - tzn. zamknęłam już bo mi mało co go nei wyrwało. A moje biedne piersi już mało nie pękną. Betinka to Ty podobna jak ja. Mi też zostało 2kg. Wzrostu 152 cm (w dowodzie dla niepoznaki 155 :-) ) a z mojego łakomstwa już 3 kg na plusie. Wymiguję się karmieniem piersią a potem przechodzę na Dukana, o ile zdążę bo chcę znów być w ciąży :P Moja mama schudła 8kg na Ducanie i całkowicie zmieniła nawyki żywieniowe - teraz je już normalnie a dalej chudnie. I jak kiedyś ona m dawała swoje ciuchy w które się nie mieści tak teraz jest odwrotnie :( Oho - kolejna fala gradu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2012 - Wrocław
Fasolka Jeśli widzisz, ze mały się męczy z tą kupą możesz pomasować palcem z oliwką, albo czopkiem glicerolowym (ok. 5zł w aptece), u mnie to pomogło kiedy mój styczniowy synek nie zrobił kupy od 3 dni i się męczył już dość mocno. Teraz się uregulował ale robi tylko dwie kupy dziennie. Czopka nie można zaaplikować u takiego malucha bez konsultacji z pediatrą..ewentualnie tylko koniuszek, ale do masowania jest super, bezpieczniejszy niż termometr jak niektórzy zalecają. Zresztą z czopkami nie można przesadzać, żeby się mały nie oduczył sam kupy robić. A jeśli się nie meczy i nie pręży to do 7 bodajże dni możesz poczekać. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka-u nas dzis rano kupka byla :-) widze ze teraz jest co 3 dni,rano. Betinka,Mufi też się zaliczam do krócioków :-) niecale 160cm ale w pierwszym dowodzie dla niepoznaki wpisalam 164 he he ale przy zmianie dowodu po slubie juz podalam 160 :-) czlowiek sie kurczy na starosc :-) i tez kazdy kg w gore,u mnie widac :-( u was grad,a u nas snieg sypie :-( Mala spi a ja sie nudze,obiad mam od wczoraj,tylko ryz musze ugotowac. Ogladam nastoletnie matki :-) Dobrego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrr mam sąsiadów fajnych... Nie myłam klatki schodowej od jakiegoś czasu bo skoro mój sąsiad obok od iluś lat nie myje to ja z racji zaawansowanej ciąży i potem małego dziecka tez nie myłam to się dowiedziałam że jeden z sąsiadów poszedł z tym do spółdzielni (jego żona pracuje z moją Teściową i się wygadała) a akurat w tym samym czasie umyłam klatkę i teraz mi się chce z niego śmiać bo mieli przyjść ze spółdzielni to sprawdzić a jak wejdą i zobaczą umytą klatkę to na faceta będą dziwnie patrzeć a nie na nas... co nie zmienia faktu że nie mogli nam zwrócić uwagi tylko lecieć skarżyć? No ok mieli w sumie rację ale nie można tego załatwić po ludzku? :/ do tego chodzi o to ze jego żona chce być dozorcą i oni skarżą na wszystko ale rozumiem że skarżą na dozorczynie która nie widziała braku światła na parterze przez 5 dni ale co my mamy do dozorstwa? Wrrr ale ja mogę im bardziej zaszkodzić i niech mnie nie denerwują lepiej bo ja mściwa nie jestem tylko się odgrażam ale jak jeszcze raz nam wywiną jakiś numer to ehh zemszczę się chyba pierwszy raz w życiu o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie kilka dni a tu tyle naskrobałyście ale wszystko już nadrobiłam w czytaniu :) To jak poczytałam to napiszę coś od siebie... nie odniosę się do postów tylko tak ogólnie. Pogoda - rano ok 7 bezchmurne niebo, godzina 12 grad :D Sen Oliwierka- wczoraj nie spał od 8 do 23 (pomijając dwie 10 minutowe drzemki) a jak już mi zasnął to wstał o 8 a teraz znów śpi Wczoraj byłam na 4h zakupach, bo już nie pamiętam kiedy sobie coś kupiłam tylko ciągle dla młodego.Ile ja się na przymierzałam, a zaliczyłam wszystkie sklepy w galerii :) I zgadnijcie co kupiła :) ....pampersy :/ i nic więcej a tu się święta zbliżają, komunia, chrzciny... W swoje dżinsy to się wcisnęłam tydzień po porodzie ale brzuch to taki nieładny, galaretka. Codziennie zabieram się za brzuszki i ani jednego jeszcze nie zrobiłam. W zeszłym tygodniu młody został z babcią a my poszliśmy na basen z mężem. Słuchajcie nie wzięłam pod uwagę że piersi to mam z 5x takie jak kiedyś i mi w kostium nie wchodzą a mam taki wiązany to tylko brodawki mi zasłaniał :/ Wczoraj była u nas kuzynka z chłopakiem i mówił że jego koleżanka z pracy jest w drugiej ciąży (syn 16 lat) była na pierwszym usg w 12 tygodniu i okazało się że jest w ciąży bliźniaczej, dwujajowe. Potencjalnie dobra wiadomość ale jedno z płodu nie ma główki, jeszcze żyje ale nie wiadomo co dalej z ciążą, czy zagraża drugiemu, wysłali ją do jakiejś kliniki w łodzi. No bobra uciekam, miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim .. mam pytanie do dziewczyn po cc,kiedy i czy dostałyscie juz okresu? cesarke miałam 25 stycznia i jeszcze nie mam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesiulka jaki dokładnie ten błonnik używasz ? jakiej firmy ? , byłam właśnie w aptece i sa jakieś dziwne mieszanki błonnikowo podobne no i strasznie drogie , napisz mi tu zaraz bo ja już chcę chudnąc :) z czuję że mi już w brzuchu burczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak jak wy tez mam 160, zostały 3 kg i na razie nie zrzucam, poczekam na wiosne Mufi - mnie zaczyna cos lewa piers boleć :( tez sie zalałam i chyba znowu cos, malego co chwilke do niej przystawiam musze tez zaczac znowu pisac te pory kamrienia bo ja go przystawiam za czesto chyba i on troche popije i ma dosc a dzis wczesnie zasnal bo przed 22 ale w nocy 1, 3 i potem przed 6 :( kurcze niby im wiekszy tym ma dluzej spac a jakos tego nie widze u nas jest na opak a karmie moim mlekiem i nie zamierzam poki co na mm przejsc, a on im wiekszy tym czesciej sie budzi :(:(:( moze taka jedna noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×