Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Dobrze napisze.ale ta firma ma naprawde dobra bawelne mam juz od nich wlasnie body dla malego,i jest ok. Super ze wrocilas z szpitala,ale z kad te krwawienia sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan, witaj w domciu :) Ja, jeśli chodzi o ciuszki, to mam 3-body na 56cm, a reszta ciuszków zaczyna się właśnie od 62-68 cm. A jak Twój Maks? Bo mój Max szaleje na całego. Ja wczoraj zaczęłam 8 miesiąc, albo zacznę go za tydzień, zależy od strony którą się czyta :P Co do proszku, to ja na 100% kupuję Lovelę. Dla mnie sprawdzona przy dwójce dzieciaków. Ale myślę, że ten Ariel też będzie dobry. Na początku można także używać płatków mydlanych, ale nie wiem jak tam w Szwecji z tym jest. I rozumiem doskonale pierworódki, nawet Wam zazdroszczę tego szału zakupów dla dziecka. Mnie to ominęło, bo cały trzeci trymestr przeleżałam w szpitalu, a kiedy wyszłam na przepustkę na Boże Narodzenie, wszystko było gotowe. Moja mama przygotowała. A teraz, no cóż większość mam po córkach rzeczy. Są tego plusy i minusy. Mnie się o waszych zakupach strasznie fajnie czyta. Wtedy kukam sobie do półeczki Maxa, co już mam. Więc piszcie, piszcie moje drogie. Stara baba już ze mnie, dwójka dużych dzieci, więc z głowy mogło wiele rzeczy wylecieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez wszyscy polecaja Lovele i sie na nia zdecyduje :) to milego wieczora, z mezem chcemy jakis film zobaczyc w kompie wiec znikam :) rozsan super ze lepiej dziewczyny ciekawe czy ktoras juz swieta spedzi z swoim maluchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Natel111 Fasolka 99 No wymiary tak ja startowałam od 50,5 kg a teraz 59 z chaczkiem to 9 na plusie ale mimo wszystko jakoś potrafię jeszcze normalnie sie podnieś z tego co zauważyłam jak sie zapomne :D ale masakra jak mnie zarwało....musze bardziej uważać :P Natel111 Ja jak synka rodziłam to miałam duży problem z czapeczką tak malutką wszędzie szukałam takiej grubszej i nic ale mi jedna babka zamówiła na targowisku udało mi sie . Nie wiem jak teraz czy tak łatwo dostać ale jak nie znajdziesz w sklepach może na necie spruboj poszukać. rozsan fajnie że w domku jesteś tylko się nie przeforsuj.. Moj chop wkońcy jutro wraca z urlopu w polsce , zaczełam się już w domu nudzić sama a ile można chodzić do mamy na kawkę :-) Włąsnie dzidzia mi czkawki dostała norma śniedanie , obiad i kolacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, mam nadzieję, że wszystkie wytrzymamy z dziećmi w brzuszkach:)Chociaż chodzi mi po głowie myśl,że skoro dali mi zastrzyki, a ta szyjka taka jakaś na 11mm to u mnie to raczej już kwestia ew.paru tygodni..i nie dotrzymam do końca terminu...ale bardzo bym chciała przekroczyć chociaż to dla mnie magiczne 34tydzień ciąży...hi hi..zobaczymy jak będzie... A czytałam na grudniówkach już dwie rozpakowane...oj tylko czekać jak nas zacznie brać z porodami...byle by się już grudzień zaczął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
rozsan spokojnie może sie zdażyć też tak ,że i nawet po terminie urodzisz, ale fakt ten kto ma na samym początku stycznia może i w grudniu nawet zacząć rodzić :-) ja akurat mam na 2 styczeń , i się ze mnie śmieją że na święta urodzę :P nieeeee starczy że ja się urodziłam 25 grudnia oh to już lepiej by na sylwestra było :D przynajmniej odrazu pępkowe by oblali tańszym kosztem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan Hej|:) co do proszku to my dziś bylismy na zakupach w tesco to przy okazij kupiliśmy proszek własnie tą ,,lovele,, w promocij za 18,99 awiec proszek mam z głowy i pewnie na poczatku grudnia bede już prać...:)uciekam do wyrka na film:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę szkoda,że nie mam tu tego proszku...buuu:( Ale to nic, nie ja jedna nie ostatnia rodzę w Szwecji i muszę obejść się bez tego co chcę, i tak już z Polski sprowadzałam produkty do mycia dla Maksia...i plastikowe pudełka na chusteczki nawilżone do pupy bo tu nie ma...:P A kupię ten ariel-sensitiv...wypłucze potem te ciuszki jescze z dwa razy wyprasuję to powinno być dobrze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
rozsan u mnie też nie ma proszków jak lovela czy inne polskie ,jest jakiś fairy ale słyszałam że jest do kitu wiec kupuję też albo Ariel No Bio albo Persil No Bio te wiem że są na pewno dla niemowlaków. Nie wiem czym się różnie sensitive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
sensitive jest chyba dla starszych dzieciaczków tak mi się zdaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela6---u mnie tylko w sklepie ten ariel senstiv jest...nic innego nie znalazłam dla dzieci... nic mu nie będzie, wypiore...wypłucze i jakoś to będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia-i tak ma byc :) Edzia-oczywiscie ze cie pamietamy.Widac ze sporo przeszlas,ale dobrze,ze juz jest wszytsko wporzadku :) Fasolka-chłop jak ma stan podgoraczkowy to juz umiera hehe.A Co do zakupow to duzo mam dla maluszka,ale tez przeraza mnie fakt ile rzeczy nie mam dla siebie,ciagle mam wrazenie,ze czegos zapomne lub wogole nie kupie i bedzie lipa:/ jagodka-ja duza kupilamm na allegro takich rzeczy jak np kocyk,rozek,butelki itp,ale ciuszki kupuje w sklepach bo ja to musze pomacac:P jaki to materila czy sie nie rosciaga i takie tam.I faktycznie jak sie dobrze popatrzy to mozna na fajne okazje trafic :) Aniela-ja to wlasnie obracam sie pierw na bok bo i poprostu czuje sie niekonfortowo jak sie tak zrywam na proste nogi.Smieje sie wtedy ze hipcio wstaje :P Co do prania ja kupilam Lovele,ale mleczko do bialego i do koloru,musze wyprac jakies rzeczy i sprawdzic jak beda bez plynu do plukania bo doradzalyscie,zeby nie kombinowac zabardzo z detergentami :) jagodka-ja tam bym wolala swieta miec malucha w brzuchu :)nie chce zeby byl z grudnia :P.Ale na ostatnim usg nie spytalam sie jaki termin wychodzi z usg bo wg OM to na 08.01 a wiadomo to roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh dziewczynki... gorrące tematy teraz na topie i moje lajtowe pościki jak np. ten polecający lektury zostały delikatnie mówiąc pominięte ;P. Cóż, niech Wam będzie :P Byłam w czwartek na USG i z moją dziewczynką wszystko wydaje się OK, główka jest trochę mniejsza, ale lekarz nie uważa tego za objaw jakiejkolwiek patologii, raczej urody, więc nie ma co się już nakręcać. Poprzednie USG musiało być z błędem albo główka była w takim miejscu, że kości czaszki z braku dużej przestrzeni po prostu na siebie nachodziły, zmniejszając obwód główki. Hanka waży 1400 (30tc), więc nie należy do grupy naszych forumowych "olbrzymków". Chętnie pokazywała, co ma między nóżkami, ukrywając z pasją twarz - rączkami i nóżkami - uparła się, by jej buźka pozostała dla nas tajemnicą. No i jest cały czas w ułożeniu pośladkowym, ale jest jeszcze czas na zmianę pozycji :) Elżunia, Kajek, Edzia - kurujcie się dzielnie, ja też osłabiona smarkaniem... Edzia - ja na katar stosuję właściwie tylko sól morską. Poza tym masowo wcinam cytrusy i piję sok malinowy. Groszek - ja dokładnie to samo na razie kupiłam, co Ty. Ale planuję w do świąt skompletować wszystko, a więc w ciągu miesiąca właściwie... Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBIERAMY NA SANKI
Witam Wszystkich.": Zapraszam do licytacji w moich aukcjach, są to ubranka po synku, w różnych rozmiarach: 74, 80 Sprzedajemy za małe już ubranka gdyż chcemy zebrać troszkę pieniążków na sanki dla Wojtusia Niestety sytuacja życiowa w naszym domu nie wygląda ostatnio najlepiej więc może dzięki Państwa pomocy uda nam się uzbierać na choćby używane sanki na Mikołajkowy prezent dla mojego Skarba. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2098 9442 Serdecznie zapraszam zainteresowanych i z góry dziękuję za wsparcie http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2098 9442 Przedmiotem aukcji są również ZABAWKI, grzechotki, gryzaki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny może macie jakieś namierzone ciekawe propozycje pościeli bez wypełnienia 3 częściowej bo z ochraniaczem tylko szukam czegoś w raczej mocno przystępnej cenie bo to na co się natknęłam - 160 zł - mocno przekracza moje możliwości, mam już jeden komplet ale potrzebuję jeszcze drugi na zmianę, jeśli możecie coś polecić będę wdzięczna , bo jak już znajdę coś ciekawego to mnie cena rozwala tak jak tu http://www.bebele.pl/sklep,kategorie,kat,76,20.html?sort=cena&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
A czym macie zamiar po porodzie się ,, odkażać,, :D ja tak myślałam że kupię tantum rosa i korę dębu na puzniej , nie wiem co jest jeszcze dobre na rany poporodowe, żeby jak najszybciej to wygoić bo po pierwszej ciąży to mi się troche dłużyło z tym gojeniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Fasolka 99 może na ebayu lub alegro coś tańszego znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela6 po porodzie to ja się będę odkażać piwem z sokiem :):):) a najlepiej to jeszcze dziś - bo tak nachjcowałam w piecu przez tego marudnego chorego męża że nie mam czym oddychać i suszy mnie strasznie a tak na poważnie to moja położna poleca tantum rossa i z tego skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
weś bo nie hajcój tak bo dzidzia ci się z potówkami urodzi:D ja też wcześniej tego używałam wrażeń nie zapomnę jak mi szwy się przy tym rozpuszczały i akurat jeden wypadł a ja akurat sobie polałam tym tantumrosa , jak wyrwałam z łazienki to było do mojego dmuchaj!! szybko!! :D tym razem będę ostrożniejsza. A z tymi pościelami weszłam na alegro i ebay i te pościele 3-częściowe to tak wszystko koło 100 zł nie mogę jakie ceny 2 cz. to koło 60 jeszcze kupi , jak to wsztko podrożało :S SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do odkażania :-) :-) polecam oprócz tantum rosa nadmanganian potasu. Bardzo stary sprawdzony przez nasze mamy środek. Trzeba tylko uważać bo niestety łapki brudzi. Nie wiem jak jest teraz ale jak rodziłam prawie 6 lat temu to położne polecały. Ja używałam i wszystko szybciutko się wygoiło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam zwykłe szare mydło :) Tantum Rosa jest ok, ale podobno nie dla każdej, słyszałam że zbyt szybko mogą się rozpuszczać szwy. Ja używałam szarego mydełka, zresztą cały czas używam. Życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka-najlepiej poszukaj na allegro,ale w wyszukiwarce wpisz sobie z ilu czesci ma sie skladac i do max jakiej ceny.Przepraszam,ze nie poszukm,ale kazdemu podoba sie cos innego :).Ja tez tak szukam poscieli i wtedy mam do mniej stron do przegladania i zawsze znajde cos co mnie interesuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, fajnie że kolejne dobre wieści i te z wizyt i te szpitalne. Dbajcie o siebie dziewczyny. Wczoraj wymęczyły mnie zakupy ale dzięki Bogu nie było ani twardnienia ani żadnych bóli brzucha po tym. Tak czy inaczej staram się oszczędzać. :) Wiecie zaczęłam ostatnio pić o wiele więcej wody, soków i herbat (owocowych i zwykłych z cytryną albo sokiem) i w końcu przestały mnie męczyć zaparcia. Uff co za ulga. Tak poza tym to zaraz zabieram się za obiad. Dziś gulasz. :) W przyszłym tygodniu czeka mnie ktg (musze się umówić ) a potem wizyta u gina. Mam nadzieję że z szyjką jest ok. Staram się oszczędzać. dobra spadam i biorę się za obiad -zajrzę za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
DoniaJulia dzięki o szarym mydle nie pomyślałam , żeby się zaopatrzyć , kupię wszystko co będę w stanie i będę stosować na zmianę :D zobaczymy jakie będą efekty . Tantum rosa używałam po pierwszym porodzie ale czy się szwy szybciej rozbyszczają przy tym to nie wiem niby miałam rozpyszczalne ale jakoś normalnie mi się rozpyciły tylko trzeba uważać żeby nie polać po rozpuszczeniu na ranę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki..u nas wielki dzień Pakowanie... na razie popijamy kawkę...i marzymy o tym żeby puste kartony same się spakowały...hi hi. :P JA oczywiście wszystko, z pozycji leżącej obserwóję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betinka1 z jakością tej pościeli nie jest źle - całkiem przyzwoita bawełna, widziałam te komplety w sklepie ale bez ochraniacza i tak się teraz zastanawiam nad jego funkcjonalnością , jak myślicie czy on jest przydatny no bez z łóżka to nie będę dziecka widziała przez ten ochraniacz - jakie jest wasze zdanie - warto go mieć ? dzięki kajek20 - szukam ale chyba gust mam za dobry bo jak mi się coś podoba to cena kolosalna :) ale ta niebieska krowa nawet niezła faktycznie http://allegro.pl/komplet-3-el-piekne-wzory-w-super-cenie-emka-i1921029260.html dziewczyny z tym mydłem szary jeleń to podobno to strasznie wysusza , ale jak piszecie że tantum rossa rozpuszcza szwy to też bez rewelacji a ja dziś byłam na placu w poszukiwaniu butów na zimę i to sama bo mój przecież chory , nałaziłam się i wróciłam na pusto do domu, jak na płaskim to same jakieś oficerki a ja coś zgrabnego chciałam no i się nie udało , za to się mega dotleniłam , a teraz kawka z mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba coś wybrałam z tej pościeli , co myślicie o : http://allegro.pl/3cz-posciel-120x90-na-suwaczki-nowe-wzory-promon-i1924111201.html wzór safarii http://allegro.pl/3el-dziecieca-posciel-art-nika-90x120-ochraniacz-i1919029886.html niebieskie psiaki http://allegro.pl/arus-3-elem-posciel-120-90-ponad-80-wzorow-i1928409191.html wzór 24 http://allegro.pl/edisa-posciel-3-el-120x90-bawelna-producent-i1916497280.html miś z biedronką zielony co wam się najbardziej z tych podoba - pomóżcie bo ja nie mogę się do końca zdecydować a na męża nie mogę liczyć bo jemu "wszystko jedno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×