Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Zuzia_K - gratuluję chłopca. Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze wizyty, czekam na same dobre wieści i mam nadzieje, że i ja takie przyniosę. U mnie dziś skromnie bo bez usg, córeczka była już dokładnie mierzona 3.11 także dziś damy jej spokój. Idę z wynikami i będę miała tylko badanie ginekologiczne. Trochę się stresuję bo wczoraj miałam taki napięty brzuch, oby szyjka się nie skracała. Jeśli wszystko będzie ok to może pojedziemy na jakieś małe zakupy po wizycie. Wy ciągle coś kupujecie, a ja nie mam nic chyba jako jedyna ;) Na szczęście jeszcze się tym nie stresuję. Co do podkładów to mam jedną paczkę przemycona ze szpitala;) Dostałam paczkę, ale użyłam tylko 1 bo były wielkie i niewygodne, wolałam zwykłe podpaski. Paczkę oczywiście zabrałam do domu bo przecież nie będę im oddawała otwartej ;p, a teraz bez wątpienia się przydadzą. Zapytam dziś położną czy po porodzie też dają takie podkłady to nie będę musiała już tego kupować. Tika - kurtka nie jest taka zła, ważne żeby było Ci w niej ciepło. Ja mam tylko płaszczyk i nic już nie kupuję bo nie opłaca się na 1,5 miesiąca, a z moją częstotliwością wyjść z domu to jakoś dam radę ;) Mój M.stwierdził, że i dla siebie musi przygotować wyprawkę i będzie robił nalewkę z pigwy ;p Teściowa robi świetne nalewki (z pigwy rewelacyjna) więc i M.postanowił, że nie będzie gorszy i zapełni sobie barek. Moi rodzice na jego życzenie przywieźli nam pigwę to teraz ma pełne pole do popisu. Mam nadzieję, że coś mu z tego wyjdzie bo i ja chętnie spróbuję......jak już będę mogła;) Miłego dnia ;) Wieczorkiem po wizytach czytamy tylko dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :):):):) Alka- bidulko, już Ci odpisuję :) Wspomnianej książki nie czytałam , z resztą nie pamiętam kiedy ostatni raz jakąkolwiek przeczytałam , brak czasu, a kiedyś uwielbiałam :) A co do teorii bliskości to ja jestem za , właściwie u mnie to chyba jest już nawet głębszy stan czyli nadopiekuńczość :P Nie potrafiłam nigdy zostawić płaczącego dziecka bo w końcu przestanie płakać. Nie dałabym tez nigdy od samego urodzenia dzidziusia do swojego pokoju , sama bym tak nie zasnęła a i uważam że takie maleństwo potrzebuje naszej obecności , bliskości , poczucia bezpieczeństwa. Temat jest długi jak rzeka więc się nie będę rozpisywała , w każdym razie mam zamiar jak najwięcej tulić, kołysać całować moje maleństwo . Jak kogoś interesuje ten temat to polecam stronkę : http://www.przytulmniemamo.pl/vertical-komunikacja/vertical-samotny-placz.html Donia- dobrze że część dziewczyn od razu "tupnęła nogą " na Ciebie a nie zaczęły się użalać nad Tobą , czasem dobrze jak ktoś "krzyknie albo da nam po tyłku" , no nie ? Trzymaj się i nie daj się i koniec ze smutami i ucieczkami :) Natel- mnie też zaczęła męczyć zgaga i to normalnie z dwojoną siłą , w pierwszej ciąży rzadko mnie dopadała a jak już to wystarczyło kilka łyków mleka i było ok . Tera z jej początki szybko i łatwo zwalczałam mlekiem czy Reni ale od jakiś dwóch tygodni po prostu mam dosyć , tak mnie wieczorami pali że mi się chce wymiotować , nic mi już nie pomaga , dałam się nawet namówić na sodę oczyszczoną , pół łyżeczki popite wodą , trzy razy pomogło i teraz nawet ona nie daje rady , wczoraj to już miałam chyba szczyt, nie mogłam przez nią spać , co mi przeszło , odwróciłam się na drugi bok i od nowa . Chciałam znaleźć ten lek co polecała Mufi , ale nic takiego nie znalazłam , może pomyliła nazwę . sylwka - no ja tez już zdaję się tylko na mojego lekarza , 5 grudnia powinno się wyjaśnić , i jeśli mam już rodzić w tym roku to też chciałabym przed świętami :) fasolka - masz rację że chory czyt. lekko przeziębiony facet to gorszy od małego dziecka :P:P:P:P Pisałam Wam na początku że zostawianie wszystkich zakupów na ostatnie chwile to nie do końca mądry pomysł , poczekajcie aż zacznie się szał mikołajowy , potem przedświąteczny , sylwestrowy , wszędzie tłumy, duchota a sił brak :P Ja to chwilę pochodzę i wydaje mi się że dziecko samo wyskoczy lada moment :P Dobrze ze jeszcze mamy Allegro :) jagódka - ja chrzciny też chciałabym zaliczyć tak do 3 miesiąca , te komplety słodkie ale ja raczej nastawiam się na coś innego , nie będę miała też becika , przy córce też go nie używałam , przez pierwszy miesiąc rożek a potem juz raczej takie "dorosłe ubranka " , pajacyków, śpioszków też krótko używałam , potem już tylko do spania. Córcia była chrzczona w lipcu więc było cieplutko , krawcowa uszyła jej śliczną różową sukieneczkę i kapelusik , nie podobają mi się te wszystkie falbaniaste sukienki. Aniela- choćbym nie wiem jak się zapomniała to nie uda mi się wstać tak raz dwa :P:P:P Natel- też mam problem z czapeczką , oglądałam po sklepach i nic ciekawego i ładnego nie znalazłam , jedynie na razie na allegro trafiłam na coś takiego , chociaż te ozdóbki mi się nie podobają ale może dałoby się to usunąć , pewnie taką kupię http://allegro.pl/czapka-uszatka-polar-z-ozdoba-hit-obw-39-i1913803392.html rozsan- ja już kiedys pisałam że bardzo szybko zaczęłam mieszać i a potem juz tylko używać Viziru Sensitive i płynu z takiej serii, córka nie miała problemów z skórą , myślę że spróbuj tego Ariela jak się nic nie będzie działo , to znaczy że jest ok . Ja na razie mam płyn i proszek do prania Lovella i płyn do płukania tez Lovella. Tyle jeszcze miałam pisać ale mój wolny czas się kończy :) Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam na relacje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwracajcie uwagi jak ja tam pisałam pieknie, ładnie i składnie, ale to tak na szybko z milionem mysli na minute:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika - skąd ja to wiedziałam, że Ty mi odpiszesz...? :) Wspomniałam o teorii wychowywania dzieciątka w bliskości trochę też po to, by temat propagować, bo wydaje mi się szalenie ważny, a dzisiejsze szkoły wychowywania dzieci często przeczą tym najbardziej naturalnym, pierwotnym można powiedzieć, poglądom. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie - zresztą mieć swoje zdanie na ten temat już oznacza świadome macierzyństwo, niezależnie od ostatecznej decyzji o sposobie wychowywania, pod czym ja podpisuję się obiema łapkami. Z drugiej strony - jak nasza teściowa, mama, ciocia czy jeszcze inna rodzinna wyrocznia będzie usiłowała ingerować w nasze metody, zawsze można ją zapytać, czym się inspirowała i polecić lekturę chociażby przywołanego przez Kikę artykułu. A wiem (chodź nie z autopsji ;) ), że ludzie lubią doradzać, zwłaszcza w kwestiach, które postrzegają jako rozbestwianie malucha, poskramianie samodzielności, itp. Oj już mi trochę lepiej. Wystraszyły mnie te poranne mdłości i już prawie sięgałam po telefon, by poprosić męża o przyjazd do domu, bo bałam się, że zemdleję i będę tak leżeć, nie wiem jak długo... Chyba zaczynają się uroki 3 trymestru :) Wczoraj wieczorem też zgaga męczyła. Wybiera się któraś do kina na Listy do M.? Ja chyba dzisiaj na to pobiegnę. Chce mi się sentymentalnych obrazków... ;P. Słonecznych myśli w ten pochmurny poniedziałek :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIka podaję Ci adres strony tego leku na zgagę http://www.gaviscon.pl/ mam go w szafce przy łóżku bo po prostu zgaga to moje drugie imię, nigdy nie przypuszczałam że może być taka dokuczliwa. Kosztuje ok. 14 zł i na krótko wystarcza więc piję go w ostateczności, ale naprawdę jest rewelacyjny. No na pewno mogłabym nad dietą popracować, ale słaba jestem i w piątek to nawet kebaba wszamałam :P, więc nie ma co się dziwić, że zgaga męczy. Ja też poszukuję ciepłej czapeczki ale nic nie mogę znaleźć. Większość ma te modne uszy a ciężko mi będzie takie uszatki potem zakryć kapturkiem od kombinezonu i mam dylemat. Jakbyście coś ładnego znalazły to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie czapek to wygrzebałam jedną jeszcze po pierwszym dziecku i myślę że ta się nada. No chyba że coś więcej znajdę. Ale w razie czego jest. Muszę tylko sznurek doszyć i będzie ok. Alka, ja poszłabym do kina ale nie mam z kim dziecka zostawić więc nie ma jak. Kika, u mnie póki co ta zgaga tylko kilka razy zaatakowała ale pewnie jeszcze najlepsze przede mną. :P Aguniek, mój chłop też lubi robić napoje wyskokowe. Co prawda nalewek nie robił ale wina to i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki...ja dalej leżę jak zwierzę,:P i czekam do jutra.... ostatnia noc przed nami na starym brzydkim mieszkaniu...hi hi...od jutra nowe piękne pachnące, nieurządzone i zawalone kartonami:) ale się cieszę... Nie wiem jak wy , ale mi zaczyna się chyba już dłużyć do porodu..jeszcze 74dni...ale pamiętam jak przeżywałam żeby poniżej 100dni zejść..ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się po masażu. Rehabilitantka powiedziała, że mam strasznie napięte te wszystkie mięśnie, ale w sumie to w ciąży raczej normalne :-) w każdym bądź razie jak mnie wymasowala to aż polatalam trochę po mieście! Co w zeszłym tygodniu wydawało się niemozliwe. Bardzo się cieszę, mam nadzieję, że po całej serii, a mam przepisane 10 zabiegow to już będzie wszystko ok. Ale jak tak sobie trochę pochodzilam, to kurcze strasznie zimno mi bylo w tylch ciazowych jeansach, one są takie cieniutkie! I kupiłam czarne ciazowe sztruksy, może później jeszcze rajstopy dokupie. No bo jak teraz jest 0 st to co to by było przy -10 albo jeszcze niżej? I wzięłam jeszcze taka bawelniana bluzkę w kolorze malinowym, a co tam! :-) Dzis na 17 idę na SR. Temat: naturalne metody walki z bolem porodowym. No zobaczymy. Ostatnio nie poszłam, bo nie mogłam wytrzymać na siedzaco dłużej jak 10 min. Ale okazało się, że pozostałe pary skończyły zajęcia i zostane sama więc polozna może powtórzyć temat :-) super, nie dość że nic mi nie ucieknie a w dodatku będę miała w zasadzie indywidualne zajęcia :-) Agniesiulka, Boże mam nadzieję że u mnie z tamponami tak nie będzie, bo się chyba normalnie pochlastam! I oby tobie też się odmienilo, po tym porodzie :-) Rozsan, pamiętaj że ty teraz jesteś jednopalczasta :- ) tzn. Siedzisz. Albo przyszłości i pokazujesz palcem co ma byc zrobione :-) a wogóle to bardzo mi sie podoba twoje nastawienie, nie panikujesz, super tak dalej, powodzenia. Cama, Socjo odezwijcie się. Alka, kika No ja sobie inaczej nie wyobrażam niż maluszka głaskać, tulic i całować. :-) A co do kurtek, to ja nawet chciałam coś kupić. Ale tak, ciazowe mają kosmiczne ceny a normalne nie pasowały, chyba że kupilabym po prostu o wiele za duza, ale w takich wygladalam jak "idź stąd i nie wracaj" :-) mam krótki płaszczyk, może bardziej kurtek taki z wiwzaniem w pasie. Narazie nie zapinam guzików tylko się wiąże i jest ok, ale zaraz przeszyje sobie guziki bo mam duży zapas i powinno byc calkiem dobrze. Idę trochę poprasowac i obiadek zrobić. A i jeszcze mi się coś przypomniało. Mam zainstalowana taka aplikacje "asystent ciazowy" co tydzień pojawiały się informacje o tym co sie u malucha bedzie teraz dzialo. I wyobrazcie sobie że dziś, czyli 33 tc był taki opis: 8 mc to jak szkoła przetrwania, masz już dość a do porodu jeszcze daleko. Twoje ciało puchnie, wieczore+ nogi przypominają 2 ogromne balerony zakończone parowkami. Odstam sol. Itp. No ale zabawne. Nie? Ja tam żadnych baleronow nie widzę. Mimo że tak jak pisalam przytylam 14 kg :-) A mój maz jak się śmiał! Podszedł do mnie poglaskal mnie po pupie i udach i mówi: o moje kochane baleronki :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisabell ściągnij sobie jeszcze licznik kopnięć :-) też przydatny. A tego asystenta też mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a co mi tam...zaśmiecę troszkę to nasze forum...ale coś mnie nosi...leże i się nudzę to wymyślam głupoty...a o to jedna z nich...tabelka odliczająca dni do porodu...a co będę codziennie się do niej wpisywać i skracać ilość dni..może ktoś z was też się mega nudzi i się dopisze do tabelki ???a jak nie to trudno dzielnie ją poprowadzę sama...:P NICK.......DATA PORODU........ILE ZOSTAŁO DNI do porodu ??? -rozsan....27.01.2012............74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakimś cudem udało mi się przekonać męża ,żeby poszedł na prawko,chyba po 10latach namowy.I właśnie z kursu przyniósł takie informacje,że przepisy się zmieniły i już nie zapnę fotelika jak wcześniej zapinałam tyłem do kierunku jazdy. Co do Becikowego to tez racja,pozmieniały się przepisy ,a raczej zmienią od stycznia.Będą specjalne formularze które lekarz wypełnia,że było się pod opieka przed 10tygodniem ciąży i co najmniej raz na trymestr odbyła się wizyta lekarska.Czyli wszystkie kobiety które złoża dokumenty po styczniu 2012 roku choć nawet dziecko urodziło się wcześniej to będą musiały spełnić ten warunek,aby dostać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł rozsan:-) Ja też policzę dni i się dopiszę,będziemy odliczać jak w wojsku nie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi - co do uwarunkowania genetycznego i porodów to z jednej strony chyba racja, ale z drugiej siostra rodziła 4 razy, pierwszy raz bezproblemowo i szybko ale 3 lub 4 poród był długi i bardzo bolesny, mdlała czy coś, także jednak różnie bywa nawet w przypadku 1 osoby DZIEWCZYNY, dostałam dziś wyniki czystości pochwy, oczywiście pierwsze co zrobiłam to sięgnęłam do internetu :) no trochę się przeraziłam, a do wizyty jeszcze tydzień więc będę żyć w niepewności, ale zapytam Was - może którejś to się przytrafiło i już o tym gadała z ginem mam bakterię streptococcus b-hemolityczny gr. B czyli paciorkowca, przyplątało się cholerstwo, czy ktoś też ma i co się z tym robi??? Alka28 - kurczę nie ufam polskim filmom (choć ten niby nie jest pokroju lejdis), chętnie obejrzę kiedyś w tv ale do kina nie wybrałabym się :/ pati1784 - ciekawe czy lekarz wystawi mi ten świstek jeszcze przed porodem bo w przeciwnym razie będę musiała się do niego specjalnie fatygować i zapłacić jak za normalną wizytę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozsan-ja powiem szczerze,ze na poczatku lecialo mi szybko a teraz tez mi sie ciagnie.Chociaz mysle,ze od grudnia to poleci jak z gorki.Ja sie dopisze do tabelki :).Moze nie bede codziennie jej aktualizowac bo jest suwaczek ale co jakis czas jak najbardziej :) M. pojechal do pracy to sobie posprzatalam,pomylam podlogi i takie tam wole to robic jak jego nie ma,ale zauwazylam,ze jak cos robie i sie zbyt duzo ruszam to maluch jakis taki niecierpliwy nawet daje bolesne kopniaki. Co do czapeczek to ja dostalam dwie cieple malutkie,i dwie takie wieksze wiec jak narazie jak cos kupuje to bodziki itp.musze isc tylko i kupic jakies grubsze spioszki czy taki komplecik,lub jakas bluze pod kombinezon.Widzialam ostatnio w sklepie ale nie kupilam bo tesciowa marudzila mi i mezowi,ze kiedy wkoncu wyjdziemy z tego sklepu :/Sama z M pojade :).Zapytam sie was tylko jeszcze o posciel bo dzis tak wybieralam i one wszystkie jakies takie wielkie sa,te poduszki i wgole.Powiedzcie mi tylko czy takie cos moze byc http://allegro.pl/6-el-posciel-135x100-z-aplikacja-dwa-gratisy-i1909632374.html kolor piaskowy/żółty gładki.Musze wybierac w uniwersalnych kolorch wiadomo dlaczego :). NICK.......DATA PORODU........ILE ZOSTAŁO DNI do porodu ??? -rozsan....27.01.2012............74 -kajek20...08.01.2012...........55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1- możesz przy najbliższej okazji spytać czy jak przyjdziesz na wizytę w styczniu to wyda Ci już to zaświadczenie.Bo to pewnie będzie zamieszanie jak to zwykle bywa,lekarze będą musieli się zaopatrzyć w te formularze,a nie wiadomo ile im to zajmie,ale może w prywatnych gabinetach to szybciej o to zadbają.Pewnie te kobiety,które będą chciały złożyć dokumenty jak najszybciej to może to tak wyglądać,że będą musiały organizować sobie ten druk z miejsca gdzie się składa o to Becikowe i z tym do lekarza,żeby wypełnił.Biurokracja ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-kajek20...08.01.2012...........55 -docia1986..15.01.2012.........62 -rozsan....27.01.2012............74 pati1784...30.01.2012............77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-rozsan....27.01.2012............74 -kajek20...08.01.2012...........55 -pati1784...30.01.2012..........77 Ja tez nie obiecuję ,ze tak codziennie będą ją aktualizować ,ale postaram się jak najczęściej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati-przepraszam wlasnie chcialam poprawic bo zanim napisalamm posta to juz mnie uprzedzilas i tez sie wpisalas hehe.Juz to poprawiam.Moze polecimy datami co?:) NICK.......DATA PORODU........ILE ZOSTAŁO DNI do porodu ??? -kajek20...08.01.2012...........55 -rozsan....27.01.2012............74 -pati1784...30.01.2012............77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-kajek20...08.01.2012...........55 -docia1986..15.01.2012.........62 -rozsan....27.01.2012............74 -pati1784...30.01.2012..........77 Sorki docia1986 chyba nie nadążamy się wpisywać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisabell a jak ty masz te masaże to na boku leżysz czy jak , bo mi lekarz powiedział że mimo wskazań ze wzg na kręgosłup lepiej nie masować w ciąży bo jeszcze się jakiś nerw ruszy na lędźwiach i po co komplikować coś albo przyspieszać, więc ja czekam i po porodzie to na pewno już pójde bo ledwo chodzę a swoją drogą to się obkupiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan dopisz mnie tez do tej tabelki.mam tak samo jak ty termin;-)z tego co sie orientuje to nasza cama tez ma na 27.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżunia - moja opinia na temat współczesnego polskiego kina jest podobna do Twojej, jak i pewnie większości koneserów dobrych filmów. Ale na ten pójdę i zdam małą relację, co myślę. Potrzeba mi błogich obrazków świątecznych i lekkiej fabuły teraz - taka ze mnie sentymentalna bestia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chce być w tej tabelce;P -Miśka_22...03.01.2012.........50 -kajek20...08.01.2012...........55 -docia1986..15.01.2012.........62 -rozsan....27.01.2012............74 -pati1784...30.01.2012..........77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam z zakupów i udało mi się kupić taką malutką polarową czapeczkę za całe 7 zł:) kupiłam jeszcze majteczki do porodu i tantum rosa. Piszecie o mydle biały jeleń, a może lepszy jest płyn do higieny intymnej biały jeleń? bo taki też widziałam w sklepie. Dużo dzisiaj będzie do poczytania:) ja mam jutro wizytę i muszę jechać busikiem do W-wy:( bo mąż nie ma już ulopu. Zajdę przy okazji do jakiegoś centrum w poszukiwaniu kurtki, ale jak nic nie znajdę na wyprzedaży do 100 zł to nie kupuję. Też jestem tego zdania że na 1,5 to sie nie opłaci. Czekam z niecierpliwością na kombinezon który zamówiłam na allegro! no i na projekt domu bo już zdecydowaliśmy się:) Ostatnio z mężem słuchamy kołysanek:) już za niecałe dwa miesiące będziemy je śpiewać naszym maleństwom:) ach śpij kochanie.... http://www.youtube.com/watch?v=pj5Bi3fU1AE http://www.youtube.com/watch?v=TptcgrJztyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
-Miśka_22...03.01.2012.........50 -kajek20...08.01.2012...........55 -docia1986..15.01.2012.........62 -rozsan....27.01.2012............74 -pati1784...30.01.2012..........77 -Aniela6.....02.01.2012..........49 A ja dziś śpiąca troszkę po wczorejszej wędrówce na lotnisko 4 godziny w jedną stronę ale odebrałam moje kochanie bo wrócił z pl i już sama nie jestem . Dzidzia mi sie strasznie dziś rozpycha od wczoraj wieczoram aż mnie żebra bolą chyba też się cieszy że tatusia słyszy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka To było tak z tymi masazami: lekarka powiedziała, że na ta piekaca skórę to by mi pomogło jakby mi mąż oliwka masaż zrobił przy kregoslupie w odcinku piersiowym. Ale ja sobie właśnie pomyślałam, że jak ktoś ma to robić to lepiej nich robi profesjonalista. Mąż mnie też masowal, dzięki temu weekend był w miarę dobry, ale bal się zwłaszcza jak poczytal w necie co mi może grozić. Dlatego nie masowal mi ledzwi tylko górę kręgosłupa. Ja myślę tak, że skoro dostalam skierowanie od lekarza a kasuje mnie rehabilitantka to chyba oni się znają. Na skierowaniu mam napisane: masaż rozkurczowy i podane odcinki oraz wpis pacjentka w ciąży. A wyglądało to tak: ja siedzialam okrakiem na krzesełku, na oparciu był recznik zeby było ciepło i miło, przedemna stał stół na którym była poduszka-wałek na którym oparlam czoło tak zeby można było rozmasowac górę, w pomieszczeniu była włączona farelka. Może u Ciebie są przeciwskazania ze względu na wcześniejsze problemy, nie wiem, pozostaje nam słuchać lekarzy. A oni też są różni, jedni bardziej asekuracyjni inni mniej. Tak samo jest z ginekologami, jeden zleca więcej badań i innych mniej itp. A co do zakupów to kurcze teraz tak patrze że za dużą ta bluzkę kupiłam :-( może uda się jutro wymienić, ale nie wiem bo oderwalam metke :-( a no i maluch też oczywiście coś dostał :-) kupiłam w pepco spodenki 0-3 z weluru za 8 zł, wrszlam poszukać kombinezony, ale nic nie było! To kupiłam obrus :-) który mój mąż zdążył już pochlapac sokiem porzeczkowym przy obiedzie :-) SR dziś odwołana, przełożona na czwartek. Dziewczyny na jakies takie mdłości, zgagi itp. to można pić herbatę z plasterkami świeżego imbiru. Ja pije taka chociaż nie mam z tym problemu, bo mi poprostu smakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.NICK............TERMIN PORODU........ILE ZOSTAŁO DNI DO PORODU??:P -Miśka_22........03.01.2012..............50 -kajek20..........08.01.2012.............55 -docia1986.......15.01.2012.............62 -rozsan...........27.01.2012............74 -Cama_85........27.01.2012.............74 -tika27...........27.01.2012.............74 -pati1784........30.01.2012..............77 -Aniela6..........02.01.2012..............49 TIKA27, dopisałam Cię do tabelki..i naszą came też dopisałam...chyba się nie pogniewa jak zobaczy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×