Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Agniesiulka gratulacje :-) no i dla męża oczywiście też :-) Pati ja mam podobnie jak Ty z tym bólem po prawej stronie ale tylko wtedy jak leżę właśnie na prawym boku. Straszny ucisk pod żebrami, i też myślę że to wątroba, ale w sumie nie pytałam gina bo aż tak nie było to uciążliwe. Jak leżę na lewym jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrabiam ostatnie dni bo nie miałam czasu pisac z mezem zalatwialismy rejestracje autka, ac i oc, prasowalam i ukladalam ubranka, posprzatalam salon, mylam podloge, obiad i jakos brakowalo czasu i tak dzis mam 3 strony do przeczytania Lisabell - to o ojcach wracajacych z Iraku już przy pierwszym sie poryczałam a w polowie musiałam biec po chusteczke Agniesiulka gratulacje :) ale się maluch pospieszył! no i póki co sami chlopcy hehe Fasolka i Gosia mysle ze jedna z was bedzie nastepna, trzy dni to chyba juz nikt nie wyskoczy :) ciekawe jak beda wygladaly wasze maluszki, moj mi sie juz czasem sni Pati mnie taz tak bola wnetrznosci najgorzej w nocy jak dziecko na wszystko uciska a ja nie wiem jak spac, kolezanka kilka lat temu w Świeta myslala ze sie zatruła i nic nie jadła z Światecznych przysmaków a potem sie okazało ze jej córka naciskała na wątrobę!! Madzia Mi termin naprawde niezły, potem dwa dni imprezowania kiedys urodziny a zaraz potem Sylwester hehe kajek ja tez mam spiochy w rozmiarze62 rózowe od kolezanki a mam miec chłopaka i jak bede miała za malo tych unisex to tez wykorzystam, tym bardziej ze teraz zima i pranie słabo schnie na górce a w mieszkaniu nie chce suszyc bo kiedys był tu kłopot z grzybem przy remoncie powalczylismy ale sie boje ze moze znowu wyjsc, wiec jak bedzie potrzeba to niebieskie body i rozowe spiochy do rożka i pasuje :) tylko te wieksze reczy rozowe to juz oddam kolezance i synkowi nie ubiore a moze to ze dostalam tyle rozu to znak, kurcze ja i tak na 100% nie wierze ze chlopak mimo ze lekarz widział tam narzady, wole sie nie nastawiac bo tyle o niespodziankach slyszalam zamierzam wytrzymac do nowego roku, poki co brzuch mi sie nie obniza, zaczela mi sie tam jakas kreska robic od pepka w dól, ale mały musi poczekac bo lozeczka jeszcze nie ma :P i mama niegotowa z przygotowaniami :P ide piec ciasto bo mama robi jutro urodzinki dla brata a dzis do 18 jest w pracy i jutro tez pracuje i obiecałam upiec sernik, a jeszcze musze najpierw ogien w piecu zrobic, potem poprasowac firane i maz powiesi, no i braklo mi troche miejsca w szafkach z rzezami dla dziecka i musze w moich zrobić porzadek by w mojej szafie znalezc troche miejsca i dam tam te za duze rzeczy juz prawie 13 a ja tu niepozbierana serio sie biore za cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosznel - ja też słyszałam, ze pod koniec ciąży to ruchy są mniej odczuwalne, ale u mnie jest odwrotnie - mała cały czas coś tam w brzuchu wyprawia i są to takie konkretne i mocne ruchy, czasem aż boli. Brzuch cały czas zmienia kształty, nawet podczas chodzenia. A jak usiądę i chwilę się nie ruszam to dopiero szaleństwo się wyprawia :). Może nie ma na to reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosznel - ja też słyszałam, ze pod koniec ciąży to ruchy są mniej odczuwalne, ale u mnie jest odwrotnie - mała cały czas coś tam w brzuchu wyprawia i są to takie konkretne i mocne ruchy, czasem aż boli. Brzuch cały czas zmienia kształty, nawet podczas chodzenia. A jak usiądę i chwilę się nie ruszam to dopiero szaleństwo się wyprawia :). Może nie ma na to reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka gratulacje :-) no i dla męża oczywiście też :-) Pati ja mam podobnie jak Ty z tym bólem po prawej stronie ale tylko wtedy jak leżę właśnie na prawym boku. Straszny ucisk pod żebrami, i też myślę że to wątroba, ale w sumie nie pytałam gina bo aż tak nie było to uciążliwe. Jak leżę na lewym jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka gratulacje :-) no i dla męża oczywiście też :-) Pati ja mam podobnie jak Ty z tym bólem po prawej stronie ale tylko wtedy jak leżę właśnie na prawym boku. Straszny ucisk pod żebrami, i też myślę że to wątroba, ale w sumie nie pytałam gina bo aż tak nie było to uciążliwe. Jak leżę na lewym jest ok. TP wg OM 17.01.2012 Weronika - 05.03.2006 TP wg OM 17.01.2012 Weronika - 05.03.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka gratulacje :-) no i dla męża oczywiście też :-) Pati ja mam podobnie jak Ty z tym bólem po prawej stronie ale tylko wtedy jak leżę właśnie na prawym boku. Straszny ucisk pod żebrami, i też myślę że to wątroba, ale w sumie nie pytałam gina bo aż tak nie było to uciążliwe. Jak leżę na lewym jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka-jak nie znalam plci to i tak nie gardzilam rozowymi ciuszkami,pajacykow mam sporo rozowych i stwierdzilam ze nawet jak bedzie chlopak to do spania moze byc czy po domu,a wiadomo na wyjscie to juz inna bajka.Wkoncu takie dziecko to raz dwa z tych ciuszkow wyrosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka-jak nie znalam plci to i tak nie gardzilam rozowymi ciuszkami,pajacykow mam sporo rozowych i stwierdzilam ze nawet jak bedzie chlopak to do spania moze byc czy po domu,a wiadomo na wyjscie to juz inna bajka.Wkoncu takie dziecko to raz dwa z tych ciuszkow wyrosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka-jak nie znalam plci to i tak nie gardzilam rozowymi ciuszkami,pajacykow mam sporo rozowych i stwierdzilam ze nawet jak bedzie chlopak to do spania moze byc czy po domu,a wiadomo na wyjscie to juz inna bajka.Wkoncu takie dziecko to raz dwa z tych ciuszkow wyrosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak upisałam się w moim telefoniku, najpierw nie chciało się wysłać a teraz to z 10 razy. Sorki dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak upisałam się w moim telefoniku, najpierw nie chciało się wysłać a teraz to z 10 razy. Sorki dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie pisałam bo czasu nie było u okulisty dowiedziałam się, że wada mi się zmniejszyła do -3 :) i że siatkówka faktycznie cienizna ale jest małe ryzyko odklejenia w trakcie porodu we wtorek jeszcze idę na konsultację w sprawie hpv, bo w końcu nie wiadomo i tak czy poród normalny czy cc tak więc na razie szykujemy się na poród w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka-jak nie znalam plci to i tak nie gardzilam rozowymi ciuszkami,pajacykow mam sporo rozowych i stwierdzilam ze nawet jak bedzie chlopak to do spania moze byc czy po domu,a wiadomo na wyjscie to juz inna bajka.Wkoncu takie dziecko to raz dwa z tych ciuszkow wyrosnie :) Wiek- 21l TP-08.01.2012 :) Płeć maluszka-Dziewczynka :)Córeczka Weronika http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r80659dym3.png http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120108724353.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka te różowe zużyjesz na noc chociażby albo jak wiesz że nikt nie przyjdzie- ja mam dużo niebieskich maleńkich od siostry bo ona miała wcześniaczka więc w tych najmniejszych on długo był :) Dziś obiad po najmniejszej linii oporu- pyzy z sosem wszystko kupne :P to już jest lenistwo ale że planujemy jeszcze dziś skręcanie mebli, kupowanie karpi, może wycieczkę do Ikei jeszcze jedną po regał to oszczędzam się :) a po wizycie w pracy jakoś nic mi się za bardzo nie chce :) Kupiłam prześliczny śpioszek różowy Disneya z Kubusiem Puchatkiem :) i do tego bodziaka z myszką Miki no zakochałam się w nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia32 nie ma się teraz co terminem naszym nakręcać czy dobry czy za szybko , w konću lekarz tak ustalił więc musi być ok u mnie jabłecznik z budyniem właśnie trafił do piekarnika, zaraz biorę się za porządki w łazienkach i jeszcze bym chciała auto sprzątnąć, obiad mam z wczoraj także luz, a o odpoczynku na razie nie myślę bo jak nie będę mieć zajęcia to zacznę sie stresować, zresztą po 16 już na nic nie mam siły więc póki jasno i coś mi się chce to się krzątam - taki już mój niespokojny duch :) Madzia_mi ależ to będzie impreza sylwestrowa :) jedyna w swoim rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie pisałam bo czasu nie było u okulisty dowiedziałam się, że wada mi się zmniejszyła do -3 :) i że siatkówka faktycznie cienizna ale jest małe ryzyko odklejenia w trakcie porodu we wtorek jeszcze idę na konsultację w sprawie hpv, bo w końcu nie wiadomo i tak czy poród normalny czy cc tak więc na razie szykujemy się na poród w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka te różowe zużyjesz na noc chociażby albo jak wiesz że nikt nie przyjdzie- ja mam dużo niebieskich maleńkich od siostry bo ona miała wcześniaczka więc w tych najmniejszych on długo był :) Dziś obiad po najmniejszej linii oporu- pyzy z sosem wszystko kupne :P to już jest lenistwo ale że planujemy jeszcze dziś skręcanie mebli, kupowanie karpi, może wycieczkę do Ikei jeszcze jedną po regał to oszczędzam się :) a po wizycie w pracy jakoś nic mi się za bardzo nie chce :) Kupiłam prześliczny śpioszek różowy Disneya z Kubusiem Puchatkiem :) i do tego bodziaka z myszką Miki no zakochałam się w nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie pisałam bo czasu nie było u okulisty dowiedziałam się, że wada mi się zmniejszyła do -3 :) i że siatkówka faktycznie cienizna ale jest małe ryzyko odklejenia w trakcie porodu we wtorek jeszcze idę na konsultację w sprawie hpv, bo w końcu nie wiadomo i tak czy poród normalny czy cc tak więc na razie szykujemy się na poród w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia32 nie ma się teraz co terminem naszym nakręcać czy dobry czy za szybko , w konću lekarz tak ustalił więc musi być ok u mnie jabłecznik z budyniem właśnie trafił do piekarnika, zaraz biorę się za porządki w łazienkach i jeszcze bym chciała auto sprzątnąć, obiad mam z wczoraj także luz, a o odpoczynku na razie nie myślę bo jak nie będę mieć zajęcia to zacznę sie stresować, zresztą po 16 już na nic nie mam siły więc póki jasno i coś mi się chce to się krzątam - taki już mój niespokojny duch :) Madzia_mi ależ to będzie impreza sylwestrowa :) jedyna w swoim rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia32 nie ma się teraz co terminem naszym nakręcać czy dobry czy za szybko , w konću lekarz tak ustalił więc musi być ok u mnie jabłecznik z budyniem właśnie trafił do piekarnika, zaraz biorę się za porządki w łazienkach i jeszcze bym chciała auto sprzątnąć, obiad mam z wczoraj także luz, a o odpoczynku na razie nie myślę bo jak nie będę mieć zajęcia to zacznę sie stresować, zresztą po 16 już na nic nie mam siły więc póki jasno i coś mi się chce to się krzątam - taki już mój niespokojny duch :) Madzia_mi ależ to będzie impreza sylwestrowa :) jedyna w swoim rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana Lena ja biorę przed śniadaniem 4j., przed kolacją 8j. i o 22-giej 2j. a najgorsze jest to, że ciągle źle wychodzą te cukry, a musze jeść 3 śniadania i 3 kolacje niewielkie i wydaje mi się, że nic nie robie tylko jem albo w kuchni przygotowuję jedzenia:-( Dziewczyny Kika z synkiem są od poniedziałku w domku, jak sobie wszystko zorganizuje i poukłada to pewnie się do nas odezwie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia32 nie ma się teraz co terminem naszym nakręcać czy dobry czy za szybko , w konću lekarz tak ustalił więc musi być ok u mnie jabłecznik z budyniem właśnie trafił do piekarnika, zaraz biorę się za porządki w łazienkach i jeszcze bym chciała auto sprzątnąć, obiad mam z wczoraj także luz, a o odpoczynku na razie nie myślę bo jak nie będę mieć zajęcia to zacznę sie stresować, zresztą po 16 już na nic nie mam siły więc póki jasno i coś mi się chce to się krzątam - taki już mój niespokojny duch :) Madzia_mi ależ to będzie impreza sylwestrowa :) jedyna w swoim rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kokosznel u mnie to jest rak z ruchami ze czasami caly dzien malutka wariuje w brzuszku a dzisiaj jest cisza pare razy sie rozciagala....maja swoje dni he... Agniesiulka Gratulacjee :):) Pati ja mam tak ze mnie od poczatku bolalo z lewej strony zebra..nie moge spac na lewym boku bo mnie boli takie dziwne uczucie takie mrowienie... Madzia Mi termin masz super :):) Martini ja mam wade wzroku astygmatyzm mam nadzieje ze to nic zlego jesli chodzi o porod lekarz nie pytal sie mnie o wzrok... Dzisiaj mam wizyte pozniej napisze co i jak ale czuje ze znowu mam zapalenie i zas globulki... :(:( Bylam wczoraj na zakupach i kupilam jednak rowerek mojej chrzesniaczce na roczek http://www.ceneo.pl/10699880

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi - jeszcze nie wiadomo, powiedzmy, że na 80 % SN Fasolka99- ten tlen to nie jest mój adres, cafe tak mi przypisało i już :) e- mail mam na gmailu- martini657@gmail. com- jakby któraś z Was potrzebowała idę z psem a jak wrócę to Was poczytam. aha, u nas na Żoliborzu sprzedają choinki i przechodziłam to tak mi zapachniało cudnie:) mieliśmy sztuczną kupić, ale nie wiem jak ja zniosę ten zapach bo codziennie tam przechodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chciałam wyjść na zakupy i co? i dupa blada:P mój najukochańszy jak rano wychodzil to zamknął tak zamek ze nie da sie od srodka otworzyć;/:(( i jestem uziemiona a miala taka dobra kolacje w planach no;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×