Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

no wiadomo że skoro fura wam tak dobrze służy to szkoda a i kłopot teraz bo trzeba za tym wszystkim trochę pochodzić a nuż z ubezpieczalni zwrócą więcej i może jakaś górka zostanie na zimowe wydatki dla Pieknych Pań :) gdyby ktoś w mojego stuknał to bym go od razu do rowu zepchneła , trochę nam odsłuzył ale ratować juz nie ma czego, nawet handlowy nie jest więc pozostało go tylk odo końca zajechac i grać w totka by mieć na następny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tojaszku właśnie pod tym względem nie lubię Wszystkich Świętych an drogi wyjeżdżają już takie niemoty że szok... 200% więcej aut na czarnych blachach- dziadkowie którzy normalnie może co najwyżej do kościoła dwa gospodarstwa dalej pojadą a tu się do miasta pchają i jeszcze myślą że Oni zawsze mają rację wrrrr wczoraj by mnie jeden taki przejechał! na krzyżowce, na pasach, na światłach! Bo co myślał że jak ma zielone i skręca w prawo to piesi zielonego mieć nie mogą... ehh dobrze że Mąż mnie nauczył myśleć za innych kierowców. Dlatego właśnie nie wsiadam za kółko- wiem ze nie jestem w tym dobra i nie chcę nikogo skrzywdzić :) poza tym mam szczęście do dziwnych ludzi na drodze i potem się nimi stresuje a to bez sensu zupełnie :) Co do fb to byłam, udzielałam się i nie powiem było ok tylko się jakoś gubiłam :D za dużo wątków jak dla mnie na raz :P hehe za mną chyba nikt nie tęskni bo by napisał maila ale cóż... każdy ma swoje życie, swoje dziecko (dzieci) pracę itp i zganiam to na brak czasu- haha tak tak Dziewczęta wierzę że mnie wszystkie lubicie i tęsknicie :P a co :D a Ciebie Fasolko upoważniam do pozdrowienia i wycałowania wszystkich face-bukowych Ciotek, Kuzynek i Kuzynów :* A i pomarańczami się nie przejmuje- jak ktoś lubi mieszać no cóż jego sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapp ja się z ciotkami calować nie będę bo wole wujków :D co tam u malej Królewny , rosnie zdrowo ? na fb oczywiscie tęsknimy ale tak jk piszesz jest sporo do ogarnięcia : dom, Maluch , praca , mąż itp no i z czasem kiepsko , w ciaży to sie pisało :) spaniania nie było to człowiek po nocach siedzial, a teraz to patrzy by gdzies z godzinę komara przyciąć melduj się u nas , rzadko ale się melduj :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja was dopiero właśnie nocami podczytuję, bo w dzień nie ma czasu, a w nocy mała się obudzi, to mnie wybije że snu i się usypiam nadrabiając zaległości na forum :) a i poluję teraz na komara, bo mi się tu gdzieś pałęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tojaszku ja w zeszłym roku miałam krem na każdą pogodę z superpharmu, tutaj jest http://bajkahurt.com/oferta/11 bardzo byłam zadowolona i w tym roku też taki kupię. Co do rozmowy to było super, ale test bardzo trudny. W poniedziałek idę na milion pierwszą rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natel - z tym fb napewno nie jest tak, że jak się nie udzielałaś to Ci cos wygasło czy ktos Cię odrzucił, bo ja też na początku dołączyłam do grupy ale dość długo nie pisałam z dziewczynami tylko je podczytywałam. Dopiero niedawno zaczęłam się udzielać. W Twoim przypadku musiało być jakieś nieporozumienie albo tak jak piszesz nie jesteś tam rozeznana i może coś przez przypadek kliknełaś, usunełaś. U nas wszystko w porządku, Kuba już raczkuje, aktualnie dopadla nas jakaś wysypka. Od poniedziałku wracam do pracy, wtedy i fb bedzie ograniczony. Mój m będzie z Kubusiem 2 tyg i to od niego zależy jak ułoży Kubusiowi plan dnia, narazie ja starałam się karmić go o stałych godzinach ale to różnie wychodziło. Problem ze snem w nocy mamy nadal, milion pobudek, karmię dalej, o właśnie muszę jakoś rozwiązać ściąganie pokarmu w pracy bo przez tydzień będę miała szkolenie i kurcze będę musiała chować się z laktatorem a laktację mam rozbujaną przez to nocne karmienie. W ciągu dnia staram się mniej karmić, ale Kuba strasznie tuli się do mnie i szuka cyca. Zębów mamy cztery i chyba idą górne 2. Mufi trzymam kciuki za nową pracę! A i piszecie o kierowcach, no to się pochwalę :) tydzień temu zdałam egzamin na prawko :) matko święta nie wiem jak ja to zrobiłam ale udało się :) szkoda, że nie wysyłacie już zdjęć bo z chęcią zobaczyłabym jak nasze dzieciaczki już się pozmieniały.... Mufi, jagódka, youssta, tojah i kto tam jeszcze wyślijcie :) bo z resztą jesteśmy na fb i tam codziennie jakieś fotki sobie załączamy pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smeffetka lepiej
nie wspominaj o fb bo tu same zyczliwe i zaraz cie ktoras blotem obsmaruje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! My już wrócilismy wczoraj od dziadków, bo dziś leciałam na badanie słuchu ze starszą. tak jak przypuszczałam wyszedł jakiś problem z jednym uchem i za miesiąc kontrola. nie jestem zadowolona,ale co zrobić, mam nadzieje,ze to odwracalne i tylko nastepstwo chwilowe po zapaleniu uszu! Youstta,a u Was nic się nie zadziało? chociaż u maluszka to trudniej sprawdzic, trzeba by na badanie iść,bo tak w domu to się nie zauwazy. 0 Poza tym mamy się dobrz.e Kinga odkryła,ze siedzenie to wróg! zasadniczo stoimy i nie siedzimy,jeśli nie musimy hihi. Moja mama mówi,ze 2 tyg jej nie widziała a ona takie postepy poczyniła,ze po prostu szok! :-) 0 wzorem lutówek, robię odstępy! :-) 0 Mufi, ja miałam kiedyś ten krem, przy starszej córce,ale uzywałam go jako takiego do codziennej pielęgnacji, znaczy jak pamiętałam to posmarowałam po kąpieli buzie. mówię o tym Linomagu,chyba że TY piszesz o Bubchenie, tego nie miąłam i on mi się widzi z opisu. :-) i wiesz co? ja nie wiem już co TY masz za wymagania, rozmowa fajna,a ona nowej pracy szuka. weź już nie wymyslaj hihi 0 Gappinko, tak, kochamy takich kierowców. ja też do nich należę dlatego od 3 lat nie siadłam za kółkiem. jeszcze sama ok, pojade kiedys,ale dzieci nie bedę narażac na takie niebezpieczeństwo. :-) I jasne,ze Ciebie Kochamy! bez dwóch zdań! :-) 0 Fasolinno,przecież my dobrze wiemy kto jest pomarańczowy! ;-) ale ich jest wiecej,nie jedna. I macie tam wujków na FB? no,no, to teraz rozumiem dlaczego tak wszystkie tam ciągnie hihi 0 larfa, a skąd komar się tam przypałętał, jeszcze rozumiem biedronka azjatycka, bo je nawet dziś na bloku widziałam,zaraza jedna! 0 smeffetka, no brawo,tylko uważaj na wyjeżdzających z posesji! hihih i dopiero co 2 tyg temu słałam fotki, widocznie nie mam Ciebie w swoim adresach,albo ominełam przez przypadek,skoro nie dostałas. :-) postaram się na dniach coś wysłac, tylko wiesz, to działa też w drugą strone! Wołasz fotki,a kiedy sama coś wysłałaś? 0 i jeszcze zapytam o Camille, bo nie daje znać co z Emilka! Kochana,albo na @ albo tu! natychmiast i szybciorem! 0 Lena,dzięki za zaproszenie:-) 0 no to chyba tyle na razie. ... nie jeszcze jakieś mysli mi chodza po głowie hihi 0 Kupiłam sobie dziś ksiązkę Psychologia dziecka, bedę niedługo mądra! możecie już się po porady ustawiać w kolejce! hihi. Gapp,a TY nie jesteś od maluszków? bo tak mi świta. 0 ach i musze się pochwalic,ze na drugim form własnie zaczełysmy huczne swietowanie 3cich urodzin naszych listopadowych maluszków. powiem Wam,ze tulcie dzieciaki, całujcie i korzystajcie póki malucie są,bo moją Karolę dopiero co rodziłam - normalnie jak wczoraj pamiętam,a tu już za kilka dni 3 lata skonczy! i tort z księzniczkami bedzie i ciastolina w prezencie. jak ten czas zapindala,ze tak poetycko napiszę ;-) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i polecam hustawkę dla dzieciaków. my mamy taką zawieszaną w drzwiach, Kindziuk uwielbia. zwykła plastikowa, grosze kosztuje, w Lidlu dokupilismykiedyś taki metalowy pręt do podciągania sie i mamy super zabawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tojaszku licencjat z pedagogiki mam ale na specjalności doradczej dla dorosłych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam na wsi, w domu napalone, to komary się pchają. A co do pedagogiki to że mnie nauczyciel przedszkolny w stanie aktualnie nieczynnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapp, no to musisz Mufi poradzić ;-) Larfa, jak to tak nieczynna zupełnie? ;-) czekaj, czekaj, jeszcze 2 lata i się tak rozruszasz z przedszkolakiem w domu,ze się odechce :-) i fajnie,ze napalone, bo my u dziadków zmarzlismy, oni grzeja pod siebie,a nie pod dzieci. jedna noc u nich i rano oprycha mnie dopadła ,ale kazałam mamie przestawić piec na temp moja, bo ja ciepłolubna! :-) Dobrej nocy! czas na kąpiel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, o widzę że się to Fasolka przez moment na kolorowo pokazała, i nie tylko ;-) ale to standard ;-). taaa a potem się jeszcze pyta kto ta pomarańczka hihi :-) Mufi, jak tam cycujecie dalej czy już zakończyliście ? No i juz życzę trafionej tej rozmowy o pracę, bo co tak będziesz chodzić i chodzić :-) Tojahu, dokształcaj się to potem będziesz doradzać co i jak. U mnie w rodzinie ze strony męża same nauczyciele, a właśnie teściowa i szwagierka te młodsze klasy 1-3. hmmm tylko ja taki odmieniec. Jakby starsza poszła teraz do 1 klasy to właśnie ciocia by ją uczyła, ale może to i lepiej że nie będzie :-) No i widzę że Kinga ruszyła z kopyta z umiejętnościami. siedzenie,szybciutko stanie i zaraz będzie śmigać przy meblach :-) ja niby trochę jeżdżę samochodem , ale też już miałam incydent, bo jakieś 3 m-ce temu drzwi przyrysowałam, do tej pory m mi wypomina :-) No ale to fakt, w to Święto jak w żadne inne ,,niedzielni" kierowcy wyruszają. smeffetka widzę że twój m urlop ojcowski będzie miał. Mój już tydzień siedzi na urlopie i całkiem dobrze sobie z Emilą radzą, zresztą, kolejny nauczyciel, więc podejście do dzieci ma. I on bardzo lubi jak ma zostać z dziećmi. A teraz co u nas Emilce jak zaczęły wychodzić zęby to masowo teraz. jest już jedna górna dwójka i górna jedynka i na wylocie kolejna górna dwójka i kolejna jedynka. lada dzień będą stukać. Natomiast na dole cisza nadal, nic kompletnie nie widać, dziwne to ale cóż. Jakoś tak się nauczyła przytulać do wszystkiego, wystarczy powiedzieć kizi mizi i już się tuli, a zaczęło się chyba u teściowej przy takim milutkim kocyku. Pokazujemy oczko, nos, uszy misiowi, i włączamy sobie światełko na pilocie, ogólnie kłótliwa bardzo się zrobiła i za nic nie chce powiedzieć mama, za to tata wychodzi jej świetnie wrrrrr :-) W wolnej chwilce podeślę Wam jakieś zdjątka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u nas ok, ja pracuję a Kuba jest od poniedziałku z swoim tata który wziął ojcowski, a potem znowu dziadek i opiekunka na zmienę, mam nadzieję że opiekunki nie zapomniał bo tydzień z nią nie był, w tym tyg wybieramy się do niej a kawkę a też ją do Kubusia weźmniemy by mój mąż mógł pojechać szukać banków do kredytu na dom no bo czekamy na pozwolnie na budowę :):):) poza tym niespodzianka ode mnie na mailu :):):) jak o kims zapomniałam upomnieć się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a krem na zimę to u nas Nivea :) no i tez brak czasu na cokolwiek, dziś sobie pogotowałam więcej na tydzień mam pieczeń, i roladki nadziewane serem i brokułem , na jutro marchewke z groszkiem, zupe brokułową :) jeszcze dziś zaraz ide skończyc purre a marchewki i ziemniaka z kurczakiem dla małego staram sie sama gotować, czasem słoiczki jak nie mam czasu u nas dalej brak ząbków :(:(:( poza tym Kuba lubi jeść to co ja, szczególnie bułke hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze cos tak czytam to podzwiam osiągniecia waszych dzieciaków :) ja może za mało ucze pokazywania itd. musze się zabrac za to gdzie oczka gdzie usta kto jest Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2011
Witam mamusie styczniowie:) Pytałam Was niedawno o umiejętności Waszych dzieciaczków, mam jeszcze pytanie ile Wam śpią w ciągu dnia i jak jest z wagą? Moja córcia jest z 25 grudnia i obecnie waży 9 kg, wydaje mi się, ze powinna troszke więcej mieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betinka,Ty masz głowę na karku,no jasne,że Fasola jest podejrzana.hihi. i dobrze,żeś nie uczyciel,bo moim zdaniem małżeństwa tej samej profesji nie daj Boże w jednym miejscu pracujący to już przegiecie.zero oddechu,porozmawiać nie można o czymś innym tylko praca.a w dodatku każdy nauczyciel -to moje subiektywne odczucie i spostrzeżenie-po iluś tam latach dostaje na głowę.mnie też to czeka kiedyś hihi.skończę jako wariatka:-) ale po to mamy urlopy,żeby się nie dać zwariowac:-) 0 i dobrze mówisz,że czas,by Mufi się określiła,bo tylko chodzi i sobie rozmawia,jakby roboty w domu nie miała:-) i tak Kinga ruszyła do przodu.dziś udało jej się pierwszy raz przemieścic z pokoju do kuchni.i skończyły się dobre czasy.chyba musimy kojec rozstawic,bo przy starszej kupiłam.super sprawa:-) a Emilce,mówisz,zeby się hurtem rzuciły.biedna.. 0 jagódka,dostałam,dzięki:-) śmieszka masz ogromnego:-) i normalnie jakie rarytasy przyrządzasz:-) u nas też pokazywanie leży:-) 0 mamo,przede wszystkim jak duża się cora urodziła?do roku powinna potroic wagę. moja w czw będzie ważona,ale życzyłabym sobie właśnie 9kg nie więcej:-) ostatnio miała 8.2kg,równe 2miesiące temu. i sama miałam o drzemki pytać.do niedawna miałyśmy 3razy spanie.teraz tylko 2razy.ok.9-10.tak godz,czasem 1.5g.i potem 4-5godz później.też ok godz,może dłużej. 0 czy u Was dziś też tak miło i ciepławo było?tylko sennie troszkę... 0 spokojnego wieczoru.my z mężem rozpijamy malibu już 3dzień.oczywiście w takiej ilości by kontrola niespodziewana dzieci nam nie odebrała hihi dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tojah ale tego malibu zazdroszczę :D mniam Kuba spi tez dwa razy, rano i ok 15, czasem dopiero ok 16 a wtedy o 21 spać chodzi tak jakoś mu sie ostatnio zmieniło znowu bo przez ostatnie 2 tygodnie spał mi raz rano a potem 14-15 a spać szedł o 19.30 max, to wszystko się zmienia z tygodnia na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktor znów chory, ale podejrzewam że to wszystko od zębów, bo czwórki idą, więc gorączka i ból brzuszka. Padniecie jak wam napiszę jaką miałam wczoraj rozmowę o pracę. Czekałam dobrą godzinę, weszłam a Państwo zadali mi 3 pytania; czy jestem mężatką, czy mam dziecko i w jakim wieku i do widzenia. Wcisnęło mnie w fotel. Oczywiście złożyłam skargę. Betinka jeszcze cycujemy bo mleczko wróciło, ale Wiktor zaczyna mi już robić sceny w miejscach publiczny, ściąga mi bluzkę i przysysa się do szyi więc czas chyba odstawić, czekam tylko aż wydobrzeje. I tak już karmię go MM dużo więc nie będzie problemu, zastanawiam się kiedy zapomni o cycuszku. Tojah nie chodzi mi o Linomag tylko o ten krem na B. na każdą pogodę Mama 2011 Wiktor śpi o 9:00 i o 14:00 - razem jakieś 2-2,5h. A waży chyba z 11kg, ale jest bardzo wysoki, nie pamiętam ile ale i waga i wzrost w 90 centylu. Napiszcie mi co dajecie dzieciom oprócz kaszki, mleka, zupek i deserów bo wydaje mi się że Wiktor ma mało urozmaicone menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) Jakoś ostatnio forum się ożywiło, jest co czytać. Ja niestety coraz mniej mam czasu. Szkoła dom i taka moja szara codzienność. Czasami marzy mi się zostać cały dzień z tym moim małym łobuziakiem. A weekendy tak szybko mijają niestety. Muszę się Wam pochwalić, że mój mały waży 12kg. Ma dwa ząbki widać rozpulchnione dziąsełka na górze i tak jakby już dwójki na dole zabierały się do wyjścia. Ja jestem chyba przykładem mamy która nieprzepisowo karmi dziecko. Bartuś je wszystko co i ja. Od najróżniejszych zup, po drugie dania, ryż, makaron, różne mięsa. ciastka, ciasta, wafelki, chleb ze wszystkim :) ostatnio podjadał frytki, pierś z kurczaka z zapiekanki, niektóre dodatki z pizzy. Ostatnio spróbował krowiego mleka-ale wypluł. Ale nie zapominamy o mleczku - ale pije go mało bo tylko 150ml czasem się zdarzy że 180ml (na jego wiek to już powinien 220..) jugurciki najróżniejsze.. kaszki manne, ryż na mleku. Już dawno zrezygnowaliśmy z typowych "danonków" i próbuje innych smaków. Z racji tego, że jabłek w tym roku było dużo więc codziennie wcina jabłuszko, czasem nawet dostaje całe i tymi ząbkami je próbuje gryźć-zabawnie to wygląda:) A łobuz straszny... nie słucha choć wydaje mi się że rozumie "nie rusz, nie wolno" to z uśmiechem na buzi knoci coś. Zasuwa na czterech po całym domu, czasem złapie się czegoś i przy meblach wędruje.. tylko czasem odważy się przejść kawałek sam bez trzymania-ale nie przymuszam-odważy się to podrepcze więcej sam. Muszę się w końcu zmobilizować i podesłać Wam zdjęcia aktualne i czekam na Wasze - napewno dzieciaczki już sporo urosły od czasu kiedy je widziałam ostatnio na zdjęciach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Cama, czesć, jak tam Twoje misiaki-pluszaki?Sliczną masz córcie! :-) 0 Socjo- dzięki za foteczki. Uroczy Twój synek.i widać zębole widać :-) no i ja się cykam z jedzeniem czasem,a TY prosze fryty! no,no! dzielny układ pokarmowy ma synek hihi 0 mufi, my kaszek nie dajemy. moja pije tylko mleko, czasem raz na kilka dni jak sobie przypomne dorzuce do butli pół miarki kleiku kukurydzianego. a poza obiadkami i owocami to makaron- spaghetti, do ręki uwielbia wciągać bo buzi hihi, warzywa w reke, wczoraj zjadła chyba z 6 brukselek, przekroiłam na pół tylko,by łatwiej było do reki wziąc. plaster szynki, bułka z masłem, nigdy jeszcze z zadnym twarozkiem nie podałam.jajo na twardo, jajecznice, podaję już całe jajo. i szykuję się do jogurtów naturalnych wymieszanych z owocami. nalesniki, 2 dni temu zjadła całego, suchego, gofry domowe. lutówki miały przepis na biszkopciki,ale przegapiłam go, musze je podpytać. i to chyba wszystko. też pewnie ubogo. ale moja wczoraj na ważeniu miała 9450, fakt,ze po butli swiezo była. czyli duza jest. a i jeszcze owsiankę musze ugotować z płatków górskich i też jej dam,albo płatki ryzowe. gotuje na wodzie i potem dosypię mleko. 0 to tyle. u nas ok. na weekend wyjeżdzamy, w pon świętujemy 3-cie urodzinki i jakoś się kręci. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapp jutro zagłosuję bo dziś głosowałam już na koleżanke. Pozdrowienia dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) W końcu się zmobilizowałam żeby coś napisać. U nas po staremu. Z powodu zepsutego bioderka,Emila nie zdobyła żadnych nowych umiejętności motorycznych,ale gipsu się już pozbyła. jeszcze na kolejne 3 m-ce ma szyne. Siada sama,na brzuchu tak jakby pełza do tyłu i próbuje się podnieść na czworaka,ale szyna jej to uniemożliwia. Staje się rozmowna,próbuje powtarzać za mną słowa np mówi "oj,ty ty" Ja jej tak mówie gdy jest niegrzeczna :) na dziecko mówi "dzidzi",dziekuje to "dzienk",ciocia Ania to "ani" naśladuje głosy zwierzat ktore ja mowie albo taka zabawka z odgłosami zwierzat. Najlepiej wychodzi jej krowa i ptaszek :) Robi super minki i taka coraz fajniejsza jest.zaczepia ludzi w sklepie,ale czasem to tylko mama najwazniejsza i wszyscy inni be :) co jeszcze,wazy dużo (11 kg) a wcale dużo nie je,obiady są be,chociaż czasem zje z apetytem,pije 3 razy dziennie mleko 240 ml,skubnie troche kanapki z szynka czy twarożkiem,zje jakiegoś owoca,soków nie pije,ze dwa razy zrobiłam jajecznice. Ogolnie nadal głównie mleko,a reszta to takie przekąski :) i nawet nie wiedziałam,że stosuje jakąś metodę,a Emila już od dawna je wszystko w całości,chleb,owoce,warzywa,mięsko w kawałkach.Papek nie lubi. Dopadł nas też jakiś wirus,katar po kolana i wysoka goraczka,takze wszystkich świetych spędziła w łóżku,a tak chciałam ją zabrać na groby. Ale już wyzdrowiała.Tylko coś się jej sen przestawił przez tą chorobę,budzi się ok 23-24 i nie spi do 2-3,tylko się bawi.A ja pozno chodze spać,to nawet nie zdaze sie połozyć wieczór,takze dopiero zaypiam o 3 :( smeffetka-to samo sobie pomyślałam,że może Natel przez przypadek przycisnęła tą opcje-opuśc grupę czy jakoś tak. Tojah ja chyba też twojej rady nie doczytałam i kupiłam w tamtym roku krem z nivea i faktycznie strasznie oporny był w rozsmarowywaniu.teraz nie wiem co kupie. I my mamy huśtawkę,ale Emila jej nie lubi.2 minuty posiedzi i dość :( larfa jak tam bioderka twojej pociechy? leczenie zakończone? Sorry za błędy ale Emilę miałam na kolanach i klawiaturę zabierała,dzięki kilku dziewczynom za zdjęcia na poczcie :) ,pozdrawiam, odezwę się znowu w wolnej chwili (choć tych chwil coraz mniej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×