Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Witam ;) Trochę późno, ale mogę do Was dołączyć? Też jestem styczniówką (termin mam na 5 stycznia) i chętnie poznam inne styczniowe mamusie ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Rimela-----NU NU NU, i po co muwiłaś o tych gołębiach na obiad...właśnie wróciłam spocona ze sklepu bo dźwigałam dwie olbrzymie kapuchy na te gołębie...ech...ależ mi smaka narobiłaś...szczęście że mieszkam w olbrzymim bloku a tunelami jestem połączona z centrum handlowym, i supermarketami....to mam blisko...bo jak po kapuche musiałabym gnać przez całe miasto to byla bym na ciebie za ten pomysł zła, już któraś narobiła mi smaczka na pasztek i całe miasto zwiedziłam zanim kupiłam.... dziewczyny ostrożnie z tymi pomysłami bo w Szwecji nie dostane wszystkich produktów takich jak w Polsce...a przecież nie chcecie żeby mi żołądek żebra poobgryzał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alka28 trzymam gorąco kciukasy:)-jutro mnie to czeka,normalnie po kolei idziemy na odstrzał,tak jak będziemy do porodu szły jedna po drugiej.dziś mi jest duszno jak cholera nie ma czym normalnie odychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona:) Wy juz tu długo piszecie i dobrze sie znacie, mam sporo do nadrobienia. Mam na imie Agnieszka, tak jak dzidzius tez jestem ze stycznia, mam 27 lat a to moja pierwsza ciąża. Bardzo sie ciesze i nie moge doczekac sie kiedy nasz Skarb bedzie z nami. Poczatki ciazy z komplikacjami, ale o tym pozniej. Teraz pisze z tel.i jest mi troche nie wygodnie, a poza tychce poczytac Wasze wpisy i wczuc sie w klimat. Czekam tez na meza, pozniej idziemy na zakupy. Jutro robie badania krwi i moczu, a za tydz.wizyta u gina. Juz nie moge sie doczekac. Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Aguniek0121---no no kochana to nadrabiaj zaległości o samych ciekawych rzeczach piszemy....wpisuj się w tabelkę którą znajdziesz na pewno pare stron do tyłu, i powodzenia... PS..musisz uważac jak czytasz bo dziewczyny czasem takiego smaka na coś narobią że ho ho...jak mi dzisiaj na gołębie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 no witamy w gronie :-) i przyjemnej lektury :-) Rozsan też jestem zła na Rimelę za te gołębie. Teraz moja biedna mama będzie musiała ślęczeć w sobotę i zawijać kapuchę i jak ja w ogóle wytrzymam do soboty. Sama bym zrobiła ale szczerze mówiąc nigdy nie robiłam i boję się że mi nie wyjdą takie dobre. Wpadłam do domu po pracy i pierwsze co to rzuciłam się na małosolne, tylko że przez to gorąco mi się ukisiły albo dałam za dużo soli. Teraz mam ochotę na szparagówkę ale nie ma mi kto obciąć ogonków :D Ja mam też takie koszmary jak Wy. Nawet Wam nie piszę bo są takie straszne. Jeden to mnie zerwał na równe nogi, ale to przez to że opowiadałam mamie o tym monitorze oddechu. Ciężarne mnie prześladują na ulicy, dziś przede mną dwie stały w kolejce, wyglądałyśmy jak w jakiejś wylęgarni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam wizytę za 2,5 h i się trochę denerwuje, a Wy piszecie, że czekamy jak na odstrzał!!! O rany! I jak tu się nie stresować? Mam nadzieję na same dobre wieści:-) w prezencie urodzinowym:-) Gołąbki za mną też chodzą, ale ich robienie w taki upał nie, więc uprzejmie proszę już o nich nie wspominajcie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam czytam i to jest fajna lekturka. Do tabelki tez sie wpisze, ale jutro bo teraz korzystam z netu w komorce i nie moge jej kopiowac. Wieczorkiem tez juz mnie nie bedzie. Dzieki za miłe przyjecie:) PS. O jedzeniu nic nie piszcie bo zaraz ide do sklepu i znow nakupie za duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do nauki to wyobraźcie sobie, że ja po siedzeniu z synkiem w domu przez 2,5 roku postanowiłam "iść do ludzi" i zapisałam się na studia podyplomowe:-) wprawdzie pod koniec jak musiałam pisać pracę, zdawać egzamin i bronić się to już mi się trochę odechciało (tym bardziej, że cały czas miałam mdłości i chciało mi się spać bo już byłam w ciąży), ale jestem bardzo zadowolona:-) A piszę to, żeby Wam uświadomić, że jak się pozajmujecie przez jakiś czas swoimi maluszkami to do różnych "głupot" będzie zdolne, nawet do nauki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nasze wizyty będą u lekarzy super..... tylko ja jestem taka strachliwa i zawsze wszystko widze w czarnym scenariuszu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akinom77 czyżbyś miała dziś urodzinki??????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn?????? to wszystkiego najlepszego,super wizyty i zdrowia dla dzidziusia:) spokoju ducha,i kasy i wszystkiego naj naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sile wieku:)to nie jest tragedia kobito!!!!!!młoda laska z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla2011
Akinom77 wszystkiego najlepszego :-) Aguniek0121 witaj :-) A mnie dzisiaj naszla ochota na barszczyk,ale nie taki jak np.do krokietow,tylko taki,z duzych kawalkow burakow,na smietance i koniecznie z ziemniaczkami.taki jaki robi Moja babcia:-) i skad taki wziac?... He he :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od lekarza ciąża obumarła 12/13tydzień jutro potwierdzi to kolejny lekarz w szpitalu jestem załamana:(:(:(:( NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ Gosiaczek 126__26______31.12_____Raszyn_________? czarna1992____19______01.01_____ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? kika79________ 31_____ 02.01_____ Rzeszów________? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01____ Warszawa_______? inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______? Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____ Oświęcim_______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____17.01______ Wrocław_______ ? -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? zoooja________ 23_____21.01______ Podkarpacie____ ? agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Socjofobiqe____18_____22.01_______Mława (Maz.)___?? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? monia_aa______ 23_____26.01_______wlkp __________? Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_? edkar2________32_______?_________ Kraków________? Natalucha_____ 22_____ 28.01_______trójmiasto _____? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____? Alka28_________28_____22.01_______Warszawa____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Agusssia2008---trzymaj się dziewczyno dzielnie!!! i nie poddawaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia tak bardzo ci współczuję i tulę... bądźcie dzielni... dla waszego Aniołka aguniek witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję ci bardzo,wiem co czujesz:( tulę cię mocno..... dziewczyny jak po badaniach???? pisac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia bardzo mi przykro:-( trzymaj się! Aż głupio mi pisać, że u nas wszystko OK kiedy ktoś inny płacze, ale myślę, że wszystkie potrzebujemy pozytywnych wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojah
Ojej,a ja mam chwilę by wpaść na forum. Agusia - przykro mi bardzo! Trzymaj się! Aguniek - witaj. Ja też Aga. Agniesiulka - mnie się podobają oba imiona Twoich córek. A Tesia - cudne zdrobnienie. Nie znam żadnej Terseki, która nie była by fajną dziewczyną. Zaś Celina i Cecylia zawsze mi się podobały. Robisz mianowanie? I super,ze ma luźne podejscie, bo ja nie znam nikogo ,kto by tego egzaminu nie zdał i nawet moi znajomi nikog takiego nie znają,a gorno nauczycielkie znam szeroko.. Zatem z takim podejsciem trzeba iść,ze musi być do przodu i będzie :-) Akinom - nie marudz - ja ma 2 lata więcej. :-) i jestem przodowniczką hihi Alexx - własnie doczytałam,ze robiłaś badania -test podwójny, w zeszły wt w Szczecinie. Ja też. MOże w Sz-nie Zdroju? Super ten szpital jest. Ja na szczęście mam bliżej,bo tylko jakieś 80km. I robiłam ze wzgledu na wiek. tylko i wyłącznie. Wszystki badania usg do tej pory wyszły pozytywnie,ale wolałam sprawdzić - za tydzien mają być wyniki. Któraś z Was pytała o to,ale Wy tak szybko i dużo piszecie :-) ,ze mnie jest trudno potem to odnaleźć, bo jestem do tyłu jakieś 5 stron. Pisałyście jeszcze o utracie wagi po porodzie. No ja całkowicie się nie zgodze z teorią,ze przykarmieniu piersią się chudnie,bo ja jestem tym beznadziejnym przypadkiem,który jeszcze utył 2 kg. Po porodzie zostało i 7kg,plus 2 dodatkowe dało 9kg i długo je trzymałam,córa miała pół roku jak udało mi się zgubić 3kg i dopiero w wakcje ostra dieta i doszłam do wagi sprzed ciąży. Teraz też wiem,ze cięzko będzie,ale myslę,ze to z wiekiem jednak trudniej się zrzuca wagę. Moja mam po trójce dzieci w tym bliźnięta (miała 25lat wtedy) wyglądała jak 17-stka, szczupła, zgrabna. Ale czwarte po 30-tce ją dobiło, nigdy nie wróciła do pierwotnej wagi. I o karmieniu doczytałam... powiem wam,ze ja też miałam problemu. A zawsze wydawało mi się,ze to takie naturalne, wyciągam cyca i karmie. A tu nic z tego. Małą jadła 23g/24g i praktycznie nie przybierała na wadze i takie tam. Ogólnie umeczyłysmy się obie. Teraz mam już pewne doświadczenie i licze,ze pójdzie mi lepiej :-) Ale znam mnóstwo dziewczyn,którym się udało bez najmniejszego problemu karmić i dziecko wisiało na cycu 10-20 min i luz -2-3 godz spokoju. Zazdroszczę! :-) Dobra. Spokojnej nocy, i nie martwcie się snami,bo one najczęściej na odwrót wychodza. Wypoczywajcie, zdrowo się odżywiajcie i w ostateczności niech meżowie Wam przegryzą kabel od netu,by się tyle nie wczytywać. Ale sam w pierwszej ciąży tak robiłam i analizowałm wszystko, porównywałam, teraz mam luzu więcej. Raz na dwa tyg przeczytam jak się dzxiecko na tym etapie ma i starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojah
przepraszam za literówki i braki w słowach, za późno już chyba na mnie dziś - zdecydowanie. Jednak pobudka o 0.50 i balowanie MŁodej godzinne, daje się potem we znaki. :-) Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie już wszystkie smacznie śpicie i przeczytacie mój wpis rano :) U NAS WSZYSTKO DOBRZE, badania wyszły pomyślnie, kruszynka podrosła; ma 57 mm, przezierność w normie, kość nosowa jest :) Nagraliśmy badanie na płytkę a teraz siedzimy z wilgotnymi oczami i oglądamy co chwilę, jak ruszało rączkami, nóżkami i pokazywało tyłeczek :) Dobrej nocy!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusssia2008, bardzo mi przykro, trzymaj się dzielnie! Wszystkie jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Dziewczyny wiecie że ja często mam różne pytania , i dziwne pomysły itp... a was uważam za bardzo bliskie mi kobietki...a więc dzisiaj naczytałam się na Szwedzkim forum że mogę sobie powypełniać formularze i na przykład dostane paczuszkę o wartości 500sek-czyli około 200zł, za darmo takie próbki i prezenciki reklamowe, inny formularz i będe mieć 60%zniszki na kosmetyki w wybranej aptece..i tak dalej..patrzyłam już na {Polskę i również za darmo można dostać troszkę próbek, gratisów itp... Ja wiem że to niewiele, ale mnie zawsze cieszy jak za darmo dostane ,,coś,, Tak o tym piszę bo nie mogę zasnąć, w końcu jutro-dzisiaj (już po północy) mój pierwszy wielki dzień u Barmuszki-położnej...ech jeszcze troszkę...byle do 13.00 -oficjalna osoba powie mi że jestem w ciąży..hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
Dzień dobry! A ja dziś znowu będę pierwsza. Popsztykałam się wczoraj z mężem i już nie miałam ochoty na nic. Strasznie ciężko mi się ostatnio skoncentrować, i powiedzieć krótko i zwięźle o co mi chodzi. No i mój mąż "lekko" się irytuje. Wczoraj wyskoczyła na mnie, z pytaniem "kobieto co się z toba dzieję, wcześniej taka nie byłaś" To odpowiedziałam szcerze " Jestem w ciąży!" to się dzieje. Potem przesłąłąm mu na gg kilka linkó o problemach z koncentracja w ciąży. Zrozumiał naszczęście i już jest ok. Więc jak będziecie mieć podobny problem polecam dać facetowi lekturę, że takie rzeczyw ciąży to norma - oni poprostu nie wiedzą. A i był gdzieś jakiś przykład że kobitka była tak roztargniona że nasypał kotjowi jedzenie do miski poczył podała to mężowi w ramach kolacji... ( lekko się zdziwił0. Mój mąż sie uśmiał i skwitował, że ze mną nie jest wcale tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Wczoraj dzwoniłam do Feminy (tam gdzie miałam usg genetyczne we wtorek tydzień temu) I badania z krwi wyszły bardzo dobre. Więc ryzyko wad genetycznych spadło i jest nawet niższe co by wynikało z mojego wieku. Ruchy mojej kruszynki już czuje codziennie i nawet po kilka razy. Wizytę u ginka mam w poniedziałek. Muszę mieć wizyty co dwa tyg, ze względu na zagrożenie niewydolnością szyjki macicy. Ale to juz wam pisałam w ostatnim wpisie, że się o to boję. Możecie przeczytać. Pozdrawiam i zyczę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Agusia, tak mi przykro. :( Dziewczyny to straszne ile tych poronień się dzieje. Mam ogromną nadzieję że już więcej takich wieści nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×