Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość Sandra 11
madziatek - no tak jak mówi kika - ja mam uzezpieczenie wiec musze miec tylko skierowanie. Ale i tak dopytam jak bede dzwonic i sie umawiac. Mam nadzieję że sie uda bo chciałabym żeby mąż zobaczył dzidziusia. :) Myślę że się uda. Ale bym chciała już przytulać maleństwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziatek - to cierpliwości i wytrwałości życzę :) ja to już zapomniałam co to pieluchy :P pod tym względem kochane dziecko nam się trafiło , kupkę tylko do nocnika robiła już jak miała jakieś 15-16 miesięcy a całkiem z pieluchami pożegnałyśmy się pamiętam w styczniu , miała wtedy 20 miesięcy , oby z drugim tak łatwo poszło :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
no teraz jest fajny czas na odzwyczajanie od pieluch bo ciepło. Ja pamiętam jak odzwyczajałam mojego najstarszego bratanka - tyle że on miała już wedy prawie 3 lata. Bratowa poszła wtedy rodzić drugie dziecko a ja chciałam jej zrobić niespodziankę. w ciagu jednego dnia dziecko się nauczyło. Zdjęłam pieluchę założyłam majtki i cały czas siedzieliśmy na dworze . Powiedziałam ze jek będzie chciał siusiu to musi powiedziec ( juz to rozumiałale był leniuch) bo jak nie to bedzie chodził w mokrych majtkach. pierwszy raz się zsiusiał i nagle szok - mokro. chwile poczekałam zanim zmieniłam żeby "poczuł że to niefajnie z mokrym tyłkiem . Drugi raz znów w majtki wiec powiedziałam ze nnie zmienie... I bedzie tak do weiczora chodził. ( ale oczywisnie zaraz zmieniłam zeby sie nie odparzył ) ale powiedziałam ze nie mam wiecej suchych majtek i jak teraz zrobi siusiu to juz bedzie takchodził... I ... zaczął wołać jak tylko chciał. I już... Bratowa jak wyszła z drugim maleństwem to była w szoku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mogłam się powstrzymać i kupiłam słodkie maleńkie śpioszki spodenki itp. teraz je cały czas oglądam a mój mężczyzna patrzy na mnie dziwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
No dziewczyny....mnie szał zakupowy też ogarną, ale jak poszłam do sklepu to szybko mi miną, masakra jakie ceny mają w tej Szwecji....zwykły wózek bez rewelacji 15 tyś sek, czyli na polskie około 6 tyś zł. karuzelka nad łóżeczko około 200zł...więc dałam ogłoszenie że te pierdołki typu karuzela ,bujaczek , mata edukacyjna , itp..odkupie i już się troche ludzi odezwało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie tez juz chce sie kupowac tymbardziej ze widze przeceny nawet do 70% kurcze ale nie kupuje bo to zawczesnie,,,, ale chociaz oko nacieszam he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
DZiewczynki tydzień minął, więc kotki które miałam na przechowanie dzisiaj wracają do domku....cholera ale się przywiązałam do nich...ech chyba będe ryczeć jak po nie przyjadą.,... a z lepszych rzeczy...mam ogromną ochotę na zapiękankę z makaronu,piersi kurczaka i brokułami...mniam.idę zabrać się do roboty żeby nie mysleć o kociakach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecałam sobie, ze wpiszę się dopiero jak zacznę 13tc. to dziś... czekam niecierpliwie na sobotnią wizytę... NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ Gosiaczek 126__26______31.12_____Raszyn_________? czarna1992____19______01.01_____ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? kika79________ 31_____ 02.01_____ Rzeszów________? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01____ Warszawa_______? spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______? Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? inka1989______ 21_____11.01_____ Wadowice______? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____ Oświęcim_______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____17.01______ Wrocław_______ ? -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? zoooja________ 23_____21.01______ Podkarpacie____ ? agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Socjofobiqe____18_____22.01_______Mława (Maz.)___?? Agusssia2008___21_____23.01_______Wielkopolskie___? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? monia_aa______ 23_____26.01_______wlkp __________? Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_? edkar2________32_______?_________ Kraków________? Natalucha_____ 22_____ 28.01_______trójmiasto _____? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) byłam dzisiaj na wizycie tj. 13t1d - dzieciaki mają po 7 cm.. jeden jest troszkę większy.. niesamowity widok jak walczą o miejsce, jak się jeden zginał to drugi biedny lądował gdzieś w kącie a są jeszcze takie malutkie... kasiu - przykro mi :( z tym oduczaniem pieluchy to potwierdzam, że terapiapia szokowa jest najlepsza. Wczesniej z pól roku próbowałam oduczyć córę sikania w pieluchę, tłumaczyłam, sadzałam na nocik i nic. W końcu przestałam jej zakładać pieluchę i po 2 dniach sikania gdzie popadnie i marudzenia że jej mokro zaczęła sikać do nocnika.:) dziewczyny ja też mam jakąs faze na pasztety.. od jakiś 2 tyg jem zamiast wędin :) tylko z pierwszej ciąży pamiętam że nie wolno jeść takiego co zawiera za dużo wątróbki, bo nadmiar wit. A jest szkodliwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dziś po męczącym dniu... Ale tak po krotce muszę się się Was dopytać czy też macie czasami ból w brzuch? Bo ja to się zaczynam martwić.. Niby nie mam o co ale dziś to tak czułam jakbym zakwasy miała na brzuchu... :/ ehh... jednak się martwię o te maleństwo bardziej niż myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socjofobiqe ja też mam tak obolały brzuch jakbym zrobiła ze 100 brzuszków, to normalne nie martw się. Ja staram się unikać pasztetu chociaż ciągnie mnie do niego strasznie, ale napis na opakowaniu: mięso oddzielone mechanicznie - skutecznie mnie odstrasza. Już mam zamówiony pasztet na weekend u mojej mamy :D który sama robi i piecze. Z kolei nie mogę się powstrzymać i raz w tygodniu muszę zjeść pastę z tuńczyka. Jak się ktoś pyta to oczywiście mąż mówi że ja nie mam zachcianek bo ja zawsze miałam takie smaki :D ale za to humorki to już dają mu w kość. Biedak poszedł właśnie biegać bo już nie mógł ze mną wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tabelce jest nas 52 :-) niezły przyrost naturalny już na początek 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziś naszły mnie takie głupie myśli.. Jeszcze dziś się dowiedziałam, że taka znajoma (poniekąd prawie rodzina) jak była w 2 miesiącu brała ślub a po ślubie poroniła. A ja miałam od niej odkupić suknię. (dowiedziałam się jak już miałam ją na sobie) i całą drogę powrotną do domu to tak krążyły nade mną głupie myśli.. :( Ja takich zachcianek na pasztet nie mam, ale polędwica sopocka z pomidorkiem w każdej chwili i oczywiście tuńczyk w oleju :) choć mam po nim zgagę ale nie potrafię sobie tej przyjemności odmówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
socjofobiqe do kąta za tuńczyka :P co prawda ja uwielbiam w sosie własnym, a nie w oleju, ale sam fakt przywołania go tu jest znęcaniem się nade mną :P ja również mam schizy, a to wszystko przez zeszłoroczne przeżycia. strasznie się boję tej sobotniej wizyty... to będzie ten czas, kiedy ostatnio straciliśmy naszą Cecylkę... mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze... no, ale ta podświadomość. odliczam już - zotało jeszcze 4,5 dnia... oby było dobrze, dopiero po tej wizycie zdecydowaliśmy się powiedzieć naszej córeczce, choć już ją leciutko na odpowiednie tory nastawiam, to jednak jeszcze nie padło stwierdzenie, ze mam w brzuszku dzidziusia. tak bardzo bym chciała mieć dla niej super wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek20
Dziewczyny mam do was takie pytanko.Poniewaz jestem straszna panikara,czuje sie dobrze,brzuch mnie nie boli,nie krwawie,a jednak ciagle sie zamartwiam o moje dzidzi.Zastanawiam sie nad kupnem domowego detektora tetna płodu.Jak myslicie jest to dobra i opłacalna inwestycja??Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wczoraj mialam lekie bole jakby w samym srodku brzuch a dzis boli mnie podbrzusze, tak mysle ze jak przez noc odpoczne to przejdzie , w dzien czasu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz za tą rybkę ale mnie też już naszła ochota ;) Nie dziwię się, w gruncie rzeczy każda z nas jakoś to przeżywa. Ale będzie dobrze, na pewno wasza córcia się ucieszy :) możliwe, że wystąpi u niej zazdrość (tak było w przypadku dzieci mojej siostry) ale na pewno będzie zadowolona :) Mój P na mnie trochę nakrzyczał i powiedział żebym nie myślała o jakiś głupotach i złych rzeczach bo to zawsze "ściąga" jakieś złe rzeczy. Tak więc postaram się myśleć pozytywnie:) choć momentami ciężko jest. Nie wiem jak u tego malucha tam jest, a wizyta dopiero w sierpniu...Tak więc wcześniej się nie dowiem. Muszę polegać na intuicji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak że raz mnie zakuje z lewej..raz z prawej. A dziś mam wrażenie jakbym brzuszki robiła i zakwasy miała. Chociaż nic nie robię nawet cięższych toreb z zakupami nie noszę.. Nie wiem skąd takie bóle się biorą. Lekarz mój stwierdził, że póki nie ma krwawienia jest dobrze, a taki ból to tylko wynik tego że macica się rozrasta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojah
Kajek - nie wydaje mi się,zeby to był dobry pomysł,czasem na ktg połozne mają problem by tętno wyłapac i długo ustawiają sprzęt. a już sobie wyobrażam,jak TY byś schizowała w domu,gdybyś nie mogła go złapac lub gdyby w trakcie pomiarów zanikł. Nie ma co się niepotrzebnie dobijać. Trzeba się cieszyć ciąża i myslec tylko pozytywnie. :-) Socjo - mnie też brzuch pobolewa, czasem mocniej zakłuje, zwłaszcza jak szybciej wstanę i musze się znów połozyc i manewr powtórzyc powoli :-) Tak,macica się rozrasta. Moim zdaniem teraz to jeszcze nie boli mocno, bo proces się rozkłada na 9miesięcy. mnie dobpiero bolało w połogu,jak macica się obkurcza - bo to już trwa szybko ok4-6tyg. Jeszcze tydzień i powinnam dostać wyniki testu podwójnego PAPP-A. :-) Agniesiulka - będzie dobrze. :-) To się córcia ucieszy. I przepraszam,ze pytam,ale tak z czystej ciekawości...Tesia to zdrobnienie od Teresy? Czy może od innego imienia? Nie musisz oczywiście odpowiadać :-) Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
wstawać śpiochy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie śpię, w pracy jestem dziś o 18-tej usg prenatalne, ale mam stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
Hej. Ja też juz nie śpię - zastanawiam się co robić. Mam mnóstwo garów do zmywania ale za nic ochoty na to. No i myślałam żeby skoczyć na giełdę zobaczyć po ile ogórki dzis mają ... możeby ciąg dalszy przetworów zrobić... a tuż koło giełdy jest hurtownia artykułów dla niemowląt więc same rozumiecie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jakoś nie ciągnie do kupowania ciuszków i innych gadżetów nawet oglądnie jeszcze mnie nie kręci, moze później, pewnie pierwsze zakupy poczynię w 5-6 mcu, jakoś mi nie śpieszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
Ja też nic nie kupię jeszczę ale mam ochotę pooglądac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Mam termin na 26 stycznia, to moja druga ciąża i chętnie do Was dołączę :) Napiszcie, jak z przybywaniem kg u Was? Ćwiczycie w domu lub chodzicie na fitness dla kobiet w ciąży? Ja niestety w pierwszej ciąży przytyłam za dużo i teraz zamierzam się nieco bardziej kontrolować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna witamy ja jak do tej pory schudłam 1,5 kg, waże teraz równo 50kg moze w II trymestrze przytyję, choć apetyt to ja mam średni jak na razie Ja chodziłąm na aerobic przed ciążą, teraz karnet zawiesiłam, może na jakiś basen się skusze od czasu do czasu, na zajęcia dla kobiet w ciąży się nie wybieram bo sa one w takich godz że ja wtedy pracuje, a że zamierzam popracowac jeszcze ze 4 m-ce to chyba już na żadne nie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, 50kg? Ja tyle w liceum nawet nie ważyłam ;) teraz 65kg na 170cm wzrostu. Do tego niestety apetyt mam wilczy. Mogłabym jeść i jeść... Też przed ciążą chodziłam na fitness i teraz tak mi brakuje właśnie zorganizowanych zajęć, bo spacer czy ćwiczenia w domu to nie to samo.. Dzisiaj mam wizytę u ginekologa i jak tylko dostanę pozwolenie to biegnę poćwiczyć jeszcze dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochmurno u nas dziś i wietrzyk taki zimny wieje , więc tak miło po tych upałach ale mnie oczywiście zaczyna głowa boleć :( Sandra- czyli te ogórki to tylko wymówka :)))))) Tak mi się jakoś przypomniało, że mam rodzinkę w Kielcach , ciotkę na Gałczyńskiego to chyba na Bocianku jest i kuzynkę z rodziną na Hożej :) Na Gałczyńskiego do ciotki jeździłam na wakacje jak byłam jeszcze dzieckiem :) miło wspominam ten czas :))))) tojah -ja tez tak mam że jak się za szybko podniosę albo gwałtownie odwrócę to mnie tak łupnie w miejscu gdzie miałam CC , że nie mogę się wyprostować ale ogólnie brzuch mnie mało boli . Martyna- witaj :) Ja też nie chodze na na zajęcia dla kobiet , tydzień temu na wizycie ważyłam juz o 3 kg więcej a to był 15 tydzień . Ja w pierwszej ciąży przytyłam ok 20 kg :P ale po porodzie szybko mi to poleciało tylko potem ok 2 lata po nadrobiłam i teraz zaczęłam z prawie 10 kg wiecej niż w pierwszej ciąży :) Piszecie że już nas tyle w tabelce tylko że dużo dziewczyn się nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Ja tam do tabelki się nie wpisałam wcale. :P Co do wagi to na ostatniej wizycie wyszło mi +1,5kg od początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×