Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość Ana Lena
Cześć, dziewczyny, elzunia - ja już w 19 tygodniu i też nic nie czuję :( Chyba musimy być po prostu cierpliwe... Jutro idę na usg do szpitala do specjalisty w związku z wadą w poprzedniej ciąży. Mam nadzieję, że tym razem nic nie wykryje... Ale ciężko będzie znów oglądać ten gabinet i ludzi oczekujących często na najgorsze wieści. Mam nadzieję, że w tej ciąży będę tam po raz pierwszy i ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan - super pomysł na spedzenie wolnego czasu ze znajomymi, popieram :) Ale jak my mozemy rozmawiac o tym na forum o takiej tematyce oczekujac na dziecko :p hehe. Musimy zmienic tematy,ale na jaki skoro nie powinnysmy tez pisac o dolegliwosciach bo o tym to tylko z lekarzem:) Dziewczyny podrzuccie jakis temat najlepszy w czasie oczekiwan ;) Ana Lena - trzymam kciuki, napisz po wizycie co i jak. Trzymaj sie:) Zostałam u rodzicow, maz pojechał do domu, a ja juz tesknie. Była moja ciocia z rodzinka i tak nam miło mineła niedziela. Przywiezli mi moja ulubiona czekolade z orzechami i pyszne galaretki. Oczywiscie musiałam zapytac gdzie je kupili bo takich dobrych juz dawno nie jadłam. To taki smak z dziecinstwa. Galaretki sa z Biedronki, naprawde swietne, polecam. Nazywaja sie Adagio, galar.o smaku owocowym, w pomaranczowym opakowaniu - to tak dla miłosniczek słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej powiedzcie mi czy mozna korzystac z ,,dzakuzi,, ?? jestem w 18 tygodniu i obawiam sie troche, bo dzis bylam, od tygodnia nasłuchuje tez co sie dzieje w srodku ale nie czuje ruchow jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Wróciłam z wczasów już tydzień temu i chciałam nadrobić zaległości zanim zacznę pisać, ale co przeczytam kilka stron to znowu tyle samo naprodukujecie:-) a przez 2 tygodnie nad morzem mam do nadrobienia ponad 30 stron i chyba już nie dam rady... Zrobiły mi się paskudne żylaki za jednej nodze, gin je oglądnął i stwierdził, że po ciąży znikną tylko od wczoraj strasznie mnie bolą, macie może jakieś rady na tą przypadłość? Wizytę mam w czwartek i dopiero wtedy gina mogę zapytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 - ostatnio chyba odłożyłam te galaretki :)bo koszyk miałam wypełniony głównie słodyczami ;) muszę przystopować, ale chęć mam wielką goha24 - mi gin powiedział, że nie mogę korzystać z basenu typu wody termalne, gdzie jest wysoka temperatura wody, przyznam, że wieki nie byłam w jacuzzi i nie pamiętam jaka tam jest temperatura wody, ale jeśli jest b. ciepła to nie skorzystałabym, wibracje też raczej nie są wskazane, ale tego dokładnie nie wiem, raczej skons. bym się najpierw z ginem Akinom77 - oj współczuję :( ale niestety ten temat jest mi jeszcze obcy a ja wstałam znowu tak wcześnie, mąż mnie obudził wychodziwszy do pracy, umyłam się, zażyłam witaminy i wkrótce zjem śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki z brzuniami :) ale dziś mnie kurcz łydki złapał nad ranem :( jej jak bolało zastanawiam się czy to ni9e z braku witamin jakiś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tojah
Witam! OJ Wy! Same sobie problemy sprawiacie ;-) Bywam 2 razy na tydzień, czasem rzadziej z dzieckiem na basenie i jacuzzi zawsze mam zaliczone. Mozna, nie szkodzi. Ale my nie siedzimy tam długo. Myslę,ze ok.kwadrans. WOda jest cieplutka i przyjemna i cudnie masuje i rozluźnia :-) Akinom - niestety. Moja kumpela miała,ale bardzo dużo i dużych. Wiem tylko tyle,ze po porodzie się ich operacyjnie pozbyła,ale coś tam miała z zakrzepami i było to ogólnie niekorzystne dla zdrowia. Skoro lekarz mówi,ze znikną, to się go słuchaj :-) Edzia - leź i nie narzekaj. Wiem,ze się niepotrzebnie teraz stresujesz,ale i tak miałaś sporo tyg normalnego życia, teraz odsapniesz,bo i tak nie masz wyjścia - robisz to dla dziecka. Uwierz mi ,ze warto! Kumpela musiała przeleżeć całą ciąże! Calusieńką! Nie wstawała nawet na jedzenie tylko do toalety i wizyty u lekarza! Pod koniec miała nieomal odleżyny,ale urodziła przepiękną, zdrowiuśką córcie! I choć było naprawdę ciężko i namęczyła się, to zawsze i wszędzie mówi,ze było warto! A Tobie nie grozi taki dłuższy nawet "wypoczynek" zatem tylko korzystaj. Poczytaj Jezyk niemowląt, potem z pewnością nie bedziesz mieć na to już czasu:-) Posiedz w necie, poszukaj fajnych sprzedawców i wyprawki. Porównuj ceny. OJ, jest co robić! :-) Trzymam kciuki,ze dasz radę i szybko wszystko wróci do normy. Elzunia - wypij sok z pomarańczy i się połóz na jakieś 30min. Może będziesz mieć to szczeście,ze dziecko się obudzi i bedzie się ruszać. A może masz po prostu małego leniuszka i śpiocha w brzuszku. :-) Ponoć jakie w brzuchu,takie po porodzie. :-) U mnie się to sprawdziło. A ja mam się dobrze. Zgaga mi jedynie często dokucza. Dziś zaczełam 5miesiąc. Przyjełam,ze skoro lekarka ustaliła tp na 8stycznia,to kolejnego 8-go każdego miesiąca zaczynam nowy miesiąc. Troszkę zawile,ale łatwiej tak liczyć. Któraś pytała jak liczyc? przyjmijcie sobie np[ ten - często podawany sposób i się tego trzymajcie! http://dzieci.civ.pl/tygodnie-miesiace-ciazy A i przy okazji odkryłam fajną stronkę: http://trymestr.pl/ciaza-miesiac1.html Dobra, uciekam. MOje dziecko oszalało i nie wstało dziś standardowo o 5.30,tylko jeszcze śpi. Cud!!! Ale wczoraj póxno wrócilismy z wyjazdu i pewnie odsypiła słodziak mały! MIłego dnia! I samych cudnych wieści z wizyt - tych szpitalnych też! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie 17 sierpnia jak będę na wizycie to powiem pani ginekolog o tym .... ostatni raz miałam kurcz łydki jakieś z 5-6 lat temu jak nie więcej :( a tak to dziwne miałam wczoraj nie wiem jak to nazwać jakby ktos od środka mnie kół czymś po lewej stronie ?? nie wiem może to jelita ,ale poniżej pępka jakoś tak w połowie..I tak myśle co to moze być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tojah
Cama - do apteki po magnez, np magneb6 i już. Skurcze ewidentnie wskazują na braki minerałów. :-) a po co się męczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no może się nie powtórzy ?? ja mam w domu taki magnez do picia taki z lidla firma Optisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nic mi nie pozostaje jak zapytac pani ginekolog bo mi nic nie przepisywała ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wróciłam :D Do końca tygodnia nie zdążę przeczytać tego co napisałyście, ale spróbuję. Było cudownie, polecam, czułam sie wspaniale nawet przy upałach 50 stopni w cieniu, nic mi nie dolegało, tylko dzidziuś szalał codziennie wieczorem a brzuch przybierał dziwne kształty. My dziś zaczynamy 19 tydzień. Jedyne co miałam mały wypadek, podknęłam się i zamiast polecieć na ręcę to złapałm się za brzuch i poleciałam na lewy bok. No i coś nie tak z ręką bo boli coraz bardziej i jest spuchnięta, ale nawet nie idę do lekarza bo zechce zrobić prześwietlenie a ja się boję. Jak was przeczytam to jeszcze może coś popiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mufi :) super ,że juz do nas dołączyłaś :) i fajnie ,że maluszek się rozruszał :) jej juz 19 tydzień jak ten czas szybko leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini657
witam po weekendzie u mnie nadal zadnych ruchow mimo ze to 19 tc i duzy brzuch a wczoraj nerka mnie mocno bolala, takie silne klucie krotkie, chwila przerwy i znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Mufi witaj, ciesze sie, ze jestes zadowolona z urlopu. Moze jednak idz do lekarza jak ta reka Cie tak boli, bedziesz sie bardziej martwiła tym w domu jak nie przejdzie. Ja jutro koncze 19tydz. :) Elzuniaw1 - ja do tej pory nie miałam ochoty na słodycze, a teraz mam na nie taka faze,ze ciagle jadłabym cos słodkiego. Mieszkam blisko biedronki,ąle jakos do tej pory nie kusiły mnie połki ze słodyczami, nawet nie wiedziałam,ze tam sa takie swietne galaretki:) Juz je kocham:) Dziewczyny pijecie w ciazy kawe i jaka? Ja piłam zawsze mało, głownie 3w1 albo rozp.z duza iloscia mleka, prawdziwej nie lubie. W ciazy w ogole nie miałam ochoty na kawe az do dzis:) Zastanawiam sie jaka sobie wypic... U nas po pieknym weekendzie wrociła jesien:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aguniek0121 :) jesień macie ? u nas wczoraj wieczorem burza sie rozszalała po ciemku zmężem siedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Cama, niestety u nas pogoda jest jesienna - szaro, buro i ponuro :/ Nie pamietam,zeby kiedykolwiek było takie brzydkie lato. Ale przynajmniej nie jest mi źal,ze nigdzie nie moge pojechac :) Szukam sobie w necie rozne fajne sposoby pielegnacji np.ciała i zapisuje,zeby pozniej wprowadzic je w zycie. Pozniej bede studiowała temat wpływu pozytywnego myslenia :-) A wieczorem moze jakas komedia, o ile brat dopusci mnie do kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was mamuski...oj coś mało wpisów ostatnio....co to się porobiło??? Ja się mobilizuję zeby troszkę ruskich pierogów narobić ale takich mega pysznych...mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj wstałam i czuje się świetnie, tzn wstałam już dawno :) chociaż teraz drugi raz po drzemce, jutro rusza remont łazienki w moim przyszłym mieszkaniu, a potem kuchnia, jeju nie mogę się doczekać przeprowadzki :) no i dostałam dziś pocztą zamówiony dla dzieciaczka kombinezonik żebym miała jak w ziemie odebrać ze szpitala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rozsan :) powiem Ci, że troszkę byłam zniesmaczona wczorajszym pomarańczowym wpisem, którego już nie ma, nie miałam zupełnie ochoty pisać czegokolwiek, ale już mi przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1---tak jak kiedyś napisałam, wszystkie pomarańczowe, i głupie wpisy zgłaszajmy do usunięcia i niczym się nie przejmujmy. szkoda tak fajnego forum, i tyle spędzonych razem tu tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolatta
Chcialabym przeprosic za mojego poprzedniego posta, dopiero teraz doczytalam historie Aguniek i faktycznie miala powody ,zeby sie martwic.Takze, nie gniewajcie sie.... Ja tradycyjnie czytam Was w pracy, wlasnie mam przerwe na lunch ktora zazwyczaj spedzam z Wami :) mam nadzieje,ze dacie mi jeszcze prawo glosu na przyszlosc, pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolatta---jasne , to taka nasza odskocznia od wszystkiego...pomyłki się zdarzają.. było by miło jak już nie będą się pojawiać, złośliwe posty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki znowu miałam taki dziwny ból nie wiem jak to nazwać po lewej stronie :) czyżby maluszek ?? juz sama nie wiem może sobie utylko wymyslam?? a tak to niedługo zmykam sprzątać bo jutro siostra z moja koleżanką wpada na 1 dzień wyciągne je na spacerek :) najchętniej do lasu ale nie wiem czy dadzą się wyrwac aż tam ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan - pierogi - pycha! :-) Robiłam je jakis czas temu bo maz uwielbia, ale powiedziałam sobie, ze pierwszy i ostatni raz je robie w ciazy:-) A jak juz to tylko na 1 obiad ,a nie na poł tyg.bo juz dostawałam krecka lepiac je:-) Teraz stawiam na dania szybkie i łatwe, a pierogi to u mamy. Wiem - rozleniwiłam sie bardzo. Elzuniaw1 - fajnie, ze macie ten remont, ja zawsze lubie jak cos sie zmienia w domku i nawet te prace remontowe sprawiaja mi przyjemnosc. Zwłaszcza na swoim. Jaki macie kolor płytek? My jeszcze pokoj musimy zrobic, nie moge doczekac sie wyboru mebli. Margolatta - mnie niczym nie uraziłas, napisałas tylko swoje zdanie, a ja zgadzam sie z nim jak najbardziej. Nie jestem obrazalska, zwłaszcza na forum gdzie nie trudno zle kogos zrozumiec po słowie pisanym. Niestety jestem teraz w takiej sytuacji, ze musze bardziej na siebie uwazac i oszczedzac sie, ale dla mojego malenstwa zrobie wszystko. W sumie to dobrze,ze lekarz zauwazył skracajaco sie szyjke i tak zareagował. A ja naprawde nie jestem nakrecona i spanikowana. Czasem tylko mały smutek mnie najdzie. Pisz tutaj jak najczesciej:-) Miłego dnia w pracy! Wypiłam troche kawy, ale moja dzidzia chyba zadowolona nie była bo dostałam kopniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
A mnie się nie chce pisać ale czytam. co do ruchów to w zeszłym tygodniu było najpierw pukanie -specyficzne bo kilka razy w to samo miejsce. więc to nie gazy. Potem ruchy takie że aż brzuch się ruszał i tatuś poczuł. A dziś jak mnie znienacka puknie to aż podskoczę -ma dziecię rozmach. :P Ale nigdy mnie nic nie bolało. Owszem w pierwszej ciąży gdy dziecko było duże to potrafiło pod koniec ciąży tak czasem nerw ucisnąć że bolało ale w drugim trymestrze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 na pewno dziewczyny dadza sie wyciagnac na taki fajny spacer. Sama chetnie poszłabym do lasu. U moich rodzicow jest blisko las i duzy zalew, łaki, mamy tu piekne terany. Uwielbiamy z mezem takie klimaty, od kiedy jestesmy razem ciagle gdzies "dreptalismy". Nawet na sesji slubnej biegalismy po łace i po gorkach nad zalewem z fotografem :-) Takze zapraszam dziewczynki na Roztocze:-) Polecam na taki spokojny urlop. Moze tez uda mi sie wybrac niedługo do lasu na grzyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×