Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

elzuniaw1 kochana nie martw sie tak:( idz sie połóz odpocznij bo sie wykonczysz! Cama_85 kochana własnie ja tez czuje kopniaki na dole brzuszka zadko kiedy na wyskosci pepka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
socjo to moze masz tak jak ja zapalenie dziąsła? też myślałam, ze ząb, poszłam do dentystki, dwa kanałowo leczone, a boli po środku. lekarka uznała, zę jak boli tylko przy nagryzaniu to może to świadczyś o zapaleniu dziąsła, kazała kupić płyn meridol (dokupiłąm też paste) i przeszło bez śladu. madziami pomysł fajny, ja sama bym jednak nie skorzystała. choćby przez to, ze na moim ślubie grali i śpiewali moi przyjaciele... a było ich sporo :D zmykam dziewczynki, zaraz do mnie przychodzi nauczyciel i będę sie uczyć :D grać na gitarze :D hahaha :D taka stara a się za naukę bierze. ciekawe co pan powie, jak zobaczy taka starą rurę w dodatku brzuchatkę :D pewnie mu szczęka opadnie :D zgoliłam paznokcie do "0" i czuję się łysko stukając w klawiature opuszkami palców a nie paznokciami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 ee no brzucholek potężny:) śliczny:D moze na dole brzucha łatwiej wyczuc bo skóra ciensza?:P nie wiem:P ale ja bynajmniej przy pępku rzadko co czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi potężny ?? az tak bardzo ?? ja się ważyłam ostatnio to sporo ciałka mi przybyło tzn wagi... i z czego to jak az tak się nie objadam ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana a co bys chciała miec brzuch skwarke? ładniutki jest:D przeciez jestes juz po połowie wiec ma prawo byc duzy:) maluch rosnie:D ja mam taki jak ty:) co do wagi ja nic a nic nie tyje caly czas tyle samo na wadze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tyje :/ niestety już mam około 8 kg na plusie ,ale to pewnie tez zalezy od budowy ciała mnie się wydaje ,że w brzuszku rosnę i w piersiach ( na piersiach pojawiły mi się rozstępy takie sinawe :/ nogi puchną dosyc często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze na brzuszku nie mam rozstępów tylko na piersiach i nogach tzn tu zaraz po bokach na udach na górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi na udach tez sie zrobiłu;/ na brzuchu 4, ale po bokach na brzuchu to juz nawet nie licze;/ licze na to ze po porodzie mi zbledna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi - pomysł swietny, jesli macie mozliwosc to czemu nie:) Kiedy planujecie slub? Cama - ja zdjecia nie widze w komorce. Pisz co tam po wizycie. Elzunia - marsz do łozka odpoczywac:) Ja byłam dzis na pobraniu krwi do badan, wyniki jutro poniewaz na tokso trzeba dłuzej czekac. Ide robic sałatke wielowarzywna, ktos mi tu wczoraj apetytu narobił, chyba Sparking :* Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek jeszcze nie wiem kiedy konkretnie ślub, na pewno po porodzeie i po remoncie mieszkania musimy jedno skonczyc:) takze mysle ze rok -dwa bo taka wyprawa tez kosztuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 wizyte mam dopiero na 16 :) więc po 16 napiszę co i jak :) co do rozstępóm na bokach brzuszka to nawet nie wiem czy mam rozstępy trudno się obrócic :P he he nie będę liczyć dla mnie wazne jest aby maluszek był zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no pewnie masz racje!:) to samo moj mi powtarza ze i tak mnie kochac bedzie z rozstepami:D i jak to mowi'' sam je mam''"D hehe wiec sie nie przejmuje:D zastanawia mnie czemu nie tyje:P to jest dziiiiwne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi też bym tak chciała nie tyć a wydaje mi się ,ze za szybko ja tyję ... ale nie wiem w sumie od czego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) Dawno mnie tu nie było:) Zajęliśmy się z mężem załatwianiem kredytu- masakra jakaś:( Cama_85- widzisz jak to szybko zleciało, czekałaś na pierwsze ruchy, a teraz czujesz je prawie cały czas:) Madzia_mi- hmm tylko pozazdrościć takiego ślubu... Ja czuję się dobrze, choć brzuszek wieczorami robi się twardy po całym dniu... Synek kopie bardzo mocno i codziennie o 6 rano mnie budzi:) Wczoraj kupiłam taką małą wyprawkę:) Matko ,jak się rozkręciłam to nie mogłam przestać kupować:P Kupiłam 2 pary butków (trampki i skórzane mokasynki), 3 bluzy cieplutkie z kapturkami, kilka par body, śpioszki, 2 pary spodni, 2 pary ogrodniczek, czapeczkę- hmm - jaka jestem strasznie szczęśliwa!!! Co do rozstępów, to (odpukać) nie mam nowych ciążowych, choć skłonność do nich mam ogromną... ale przecież to są cudowne kreseczki... trzeba się cieszyć, że Bóg daje nam skarby pod serduszka,a to są tylko "uboczne skutki" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać musza to być jakieś uwarunkowania genetyczne, w sumie ja jem normalnie no mam czasem dni kiedy sie obżeram:P hehe a to pizza a to coś:P ale z reguły staram sie jesc normalnie i przytyłam tylko 400 gram? :P a tu juz 24 tydzien:) dzis sie wazyłam i cały czas tyle samo waze hmmm:P bardzoooo dziwne:P hehe moj lekarz twierdzi ze ja po prostu musialam schudnąć a rosnący maluch wyruwnuje moja wage:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Hej! U nas ładnie, choć wietrznie. Na spacerku małym z córą już byłysmy, zaraz jakiś obiad musze sklecic, bo jak ona pójdzie spać, bo mnie dalsze porządki czekają,a z nią się niestety nic nie da zrobić. Madzia-mi - Malediwy - ojoj! cudna okolica! Ale to jakieś 10tys za osobe przy dobrych wiatrach. Szaleństwo jak dla mnie i niewykonalne pod żadnym wzgledem. :-) Mnie to na jakąś Majorkę z cudem byłoby stać hihi.. i to pewnie już bez rodziców. hihih Ale zazdroszczę pomysłu i życzę,by się udało! A imprezka potem w PL jak najbardziej się sprawdzi! :-) Agniesiulka - super! ale będzie zabawa! i już widzę minę pana. ja w liceum grałam 2 lata na mandolinie. Oj ciężko to wspominam. nauczycielem był pan dyr i strasznie nas dręczył. Dręczył to chyba nawet za słabo powiedzine! :-( Elzunia - a myslałam,ze to szybko i prawie bezboleśnie przejdzie,ale jam laik,bo tylko królika miałam na stanie kiedys. Cama - no, no! Brzusio akuratny. Mój niestety większy,aż mąz się pyta czemu taki już duzy, przecież poprzednio dopiero w koncówce taki wielki był. Za to kumpela która rodzi za 2 tyg, jak mnie zobaczyła to rzekła: a TY w ogóle w jakiejś ciązy jesteś? hihi... zatem punkt widzenia zalezy od siedzenia! :-) Iti - ja też szybko przeszłam na karmienie mieszane i potem samą butle,ale nigdy podgrzewacz mi się nie przydał, bo wolno podgrzewa, trudno ustawić w nim odpowiednią temperaturę - tak mi się wydaje. Ja się posiłkowałam goracą wodą lub mikrofala - woda o odpowiedniej temperaturze w kilkadziesiąt sekund. Rewelacja. Ale każdy musi metodą prób dojść do najlepszego dla siebie sposobu. Moja koleżanka miała zawsze 2 termosy z zimną i goracą wodą i mówiła,ze to najlepsze rozwiązanie. yourmind - witaj! no jasne,ze płeć może się jeszcze okazać niespodzianką przy porodzie. task to bywa i tym mnie straszą ostatnio :-) Ja w 13 tyg miałam chłopca,a w 21 już dziewczynkę. :-) zatem jeszcze się nie nastawiaj na 100%. Chyba,ze masz czarno na białym. :-) Ebel - to chyba musisz odpoczywać więcej? nie mam pojęcia. :-) Glorias - a może to nie lekarz odmawia odpowiedzi co do płci, tylko maleństwo nie chce się ujawnić. Takie wstydliwe.:-) i cm ma akurat. ! :-) Rozsan - będzie dobrze :-) Uciekam! Miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tojah nie koniecznie musza być to Malediwy ale jakas wysepka:) czobacze na co mnie bedzie stac:D za te dajmy na to dwa lata lub rok:D nie bede robila czegos za wszelką cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia;) no czekałam czekałam i sie doczekałam :) Madzia_mi chyba raczej własnie geny robią soje ... no płakac nie będę z tego powodu ... widzisz ty wcinasz pizze itp a ja takich rzeczy nie jadam a mimo to tyję :) he he tojah sporo większy masz brzuszek od mojego ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos płci i usg to słyszałam że ze względu na przypadki aborcji związanej z płcią dziecka UE ma plany wprowadzenia zakazu podawania płci przez lekarzy aż do porodu. Jeśli takie coś weszłoby w życie to objęłoby całą Europę. Wyobrażacie sobie czekać aż do porodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natel111 -a nawet gdyby to co to za problem poczekać do porodu? bez przesady! aborcja ze względu na płeć? takie osoby powinno się od razu sterylizować, sorry za tak mocne słowa, ale takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby można poczekać ale skoro jest taka możliwość żeby poznać płeć to czemu nie skorzystać?? :) co do aborcji to w głowie się nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde w szoku jestem z ta płcią:O dobrze ze ja juz znam plec hehe:P ale osob ktore dokonuja aborcji ze wzgledu na płec to tez bym sterylizowala;/ podobno w chinach jak rodzice nie chca dziecka i dokonuja aborcji np w 4 miesiacu, to jest taka restauracja ktora gotuje dania z płodów taka zupa kosztuje kilka tysiecy ale maja na takie zupy chetnych!! mozna to nzaleźć w necie czytalam o tym jakis czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×