Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Madzia mi kurcze to aj bym chciała być Twoją świadkową :D he he ja to mogę tylko pomarzyć o jakiejś wyspie :p ale pomysł super ja będziecie mieć tylko środki to czemu nie ślub jak z bajki :) elzuniaw1 kochana odpoczywaj teraz, odpocznij szkoda żeby dzidzia się też stresowała a z sunia dojdzie szybko do siebie:) agniesiulka jak ja zazdroszczę tej nauki gry na gitarze :) uwielbiam gitarę ale ja to nie mam ani słuch ani talentu do muzyki nie wspominając o głosie :P moje maleństwo będzie miała przechlapane z moimi kołysankami a tata raczej też nie nadrobi :) dobraliśmy się pod tym względem :P cama śliczny brzuszek :) mi też robi się coraz większy :) ale waga stoi przytyłam od początku ciąży 4 kilo i stanęło - ważę 49 kilo a moja gin mnie goni ze troszkę to mało ... co do rozstępów to ciążowych nie mam smaruje się cały czas i mam nadzieje że coś pomoże bo jeśli o geny chodzi to mam skłonności niestety... stare mam tylko na pośladkach z mojej winy bo jakoś o tyłeczek nie dbałam i nigdy nie smarowałam ale ładne białe mi się zrobiły i nie są tak widoczne ani duże :) edzia współczuje z tym kredytem my też pewnie będziemy musieli wziąć, chcemy kupić dom miał być wystawiony na sprzedaż w następnym roku a tu a okazuje się ze ze miesiąc a jest więcej chętnych na ten dom ... boje się bo jak go nie kupimy to nie wiem co zrobimy... niby właściciel powiedział nam że się z nami dogada no ale równie dobrze tak każdemu może mówić ... w ogóle tak bardzo zazdroszczę Wam tym własnych mieszkań i remontów ehh.... a co do zakazu podawania płci nie wiem czy to się sprawdzi większość ciężarnych i tak chodzi prywatnie a nie wierze żeby lekarze jeszcze nasi w PL utrzymywali w tajemnicy jaka jest płeć dziecka, zawsze znajdzie się taki co powie... mi to w sumie jest obojętne czy wejdzie to w życie czy nie ważne żeby maleństwo było zdrowe:) ale sie rozpisałam :P a mnie dzisiaj w nocy zgaga dopadła, masakra jakaś nigdy nie miałam tego typu problemów no ale jakoś dam radę jak co mam już zakupione reni :) a i co z Kika dawno jej tu chyba nie było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1784
O matko!!! Co za ludzie!!!Ci co to przygotowują i co kupują takie zupy mają chyba coś nie tak z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nawet ich nie otwieram ja za bardzo jestem wrażliwa nawet nie chce tego komentować to się w głowie nie mieści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany julek, ja też nawet nie czytam i nie otwieram, nie chcę widzieć i wiedzieć :/ w głowie się nie mieści z kim my współdzielimy tę planetę, tyczy się to zarówno tej zupy jak i widzimisiowej aborcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę się nie wypowiadać w kwestii aborcji i dań z płodów... Może zmienimy temat??? Madzia_mi - Malediwy faktycznie są bardzo drogie, taki ślub kosztował by troszkę ... A słyszałaś o wyspie Zakynthos, lub o Minorce(nie Majorka )? Polecam, ze względu na "dzikość" tych miejsc. Malutkie, nie zdeptane przez turystów...hmmm raj...a w dodatku dużo tańsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia mi - moja koleżanka miała taki ślub na plaży gdzieś w afryce, tylko najbliższa rodzina - w tym świadkowie, zdjęcia piękne, zabawy z tamtejszymi dzieciakami itp., ja tam - ze względów ekonomicznych na Twoim miejscu wzięłabym cichy, mały ślub rodzinny w Polsce w małym kościele np. w górach, a potem wraz z mężem wyjechała w taką podróż poślubną, płacenie innym za pobyt to czysta rozpusta :) moja inna koleżanka wyjechała np. z mężem w podróż do Dubaju tak czy inaczej taki wydatek jest poza moim zasięgiem, nawet gdybym taką kwotą dysponowała z pewnością wydałabym ją inaczej ;-) biedna suńka, muszę ją poić strzykawką wykąpałam się i myślę o jakimś jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze faktycznie pomysle o tanszym miejscu niz Malediwy, przeciez ładnych miejsc musi byc duzo trzeba tylko poszukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi - jaki był cel wklejenia tych linków? nie rozumiem.. Może też nie powinnam pytać, bo po opisie po prostu boję się tam zaglądać, ale jeśli to dotyczy aborcji to po co nam takie linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mało ostatnio się udzielam ale codziennie czytam u nas wszystko ok, płci nie znamy, bo znowu dzidzia wykręciła się pupą (dosłownie) ale pani doktor powiedziała, że chłopca nie widzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zostałam przez was zignorowana, trudno...potrzebowałam minimalnego wsparcia po diagnozie jaką dostałam...że może u mnie wystąpić paraliż. jedna napisała że będzie dobrze, chwała jej za to. mowa o ...tojah----dziękuję. ja zmykam, pewnie pojawię się już na forum o noworodkach. A wy się trzymajcie.I powodzenia w drugiej połowie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko się wypisuję jeszcze z tabelki. madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? wiosna7575____30______02.01_____Szczecin________? kika79________ 32_____ 03.01_____ Rzeszów________dziewczynka Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______dziewczynk a martini657_____23_____03.01______Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____04.01____ Warszawa_______ dziewczynka inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? elzuniaw1______28_____04.01_____Kraków_____niespodzianka spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin_________dziewczyn ka moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______chłopiec kizia__mizia___ 25_____ 07.01_____ Wrocław_______ Dziewczynka Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ Chłopczyk Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ Chłopczyk Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie-chłop czyk m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____Oświęcim___chłopak goha24 _______24______14.01_______lubelskie______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________chłopak Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kokosznel _____ 22_____ 15.01______ Rzeszów_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____16.01______ Wrocław_______ chłopczyk i dziewczynka. -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? EdZiA ________ 25_____18.01______Głogów_______chłopczyk Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie zoooja________23_____22.01______podkarpackie____dziewczyn ka agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01_______Konst-Jeziorna_chłopczy k Glorias________24_____22.01_______Gliwice_________? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____ Dziewczynka Natalucha_____ 22_____ 23.01_______trójmiasto _____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy ________dziewczynka monia_aa______23_____26.01_______wlkp__________synek Mikołaj Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? Yeeta86_______25_____27.01_______Łódź edkar2________32_______?_________ Kraków________? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____? JulkaZ________23_______30.01_________Włocławek_____Chł opiec mon1czka25____28______31.01_______Ostrowiec Św._______? bl_____________27_____26.01______ok 50 km od Warszawy__? gdyby któraś chciała, kiedyś pogadać prywatnie albo miałaby jakieś pytanie to jest mój nr. gg 36703339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan, no nie obrażaj się. :) Ja nic nie napisałam bo się na kręgosłupie nie znam. Ja mam zdrowy kręgosłup a i tak mnie boli. Zresztą ja to w ogóle chyba na zbiorowe obrażanie się zasłużyłam bo piszę rzadko a na dodatek jeszcze bardzo wybiórczo. Przykro mi ale nie daję rady pisać z osobna do każdej z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. w żaden sposób się nie obrażam, po prostu jak nic się nie dzieje u żadnej z nas można gadać o kotkach ,pieskach, remontach, urlopach, Ale jeśli któraś napisze post o tym,że u niej coś kiepsko ze zdrowiem , humorem, lub ma złe przeczucia, to warto na chwilę zaniechać rozmów na ,,byle jakie,,tematy a zająć się tą osobą. A tak to wygląda jak zlanie ciepłym moczem. Nie pierwszy raz takie rzeczy się pojawiają. Od początku tego forum mówiłam co uważałam , i byłam szczera. i tak zostało do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szczerość do bólu. cóż normalnie aż wstyd pisać na błache tematy bo już kolejny raz widać że wiele nie trzeba aby ktoś się poczuł zignorowany, obrażony albo urażony. Cóż czasem najlepiej siedzieć cicho niż pisać cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yousta wkleiłam linki ale nie musisz na nie wchodzić jak nie chcesz! Twój wybór. Wkleiłam to po to bo nie moge sie nadziwic jacy ludzie sie okrutni ja po obejrzeniu tego uswiadomilam sobie jeszcze bardziej jak ja kocham swoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozsan ale nie ma co uciekać z forum nie rób nam tego, moje posty też są baaardzo często ignorowane nawet jak pisałam że się boję i twardnieje mi brzuch lub jak prosiłam o jakieś rady czy przepis ale w żaden sposób mnie to nie uraża że żadna nic nie napisze, już był wałkowany temat że nie da rady odpisać każdej... ja nawet nie doczytałam że z Twoim kręgosłupem jest coś nie tak po prostu nie da rady ciągle siedzieć na forum a nie każda później ma też czas żeby nadrabiać każdy wpis... szkoda żeby nam się forum rozwaliło tylko dlatego że zignorowałyśmy czy nie doczytałyśmy jakiego wpisu ... Mam nadzieję że wszystko będzie ok i żaden paraliż Cię nie dopadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan - zostan z nami, fajnie ze tu piszesz i nie chciałabym,abys rezygnowała z forum. Ja tez nie odpisuje kazdej z Was, pisze przewaznie z komorki bo musze duzo lezec i to jest trudne. Zanim wszystko przeczytam to pozniej nie wiem co komu odp., a zeby wrocic do wszystkich wypowiedzi musiałabym skasowac to co juz napisałam. Czytam natomiast wszystko i martwi mnie jesli u Was jest cos nie tak:( ale nie wyrabiam z pisaniem. Bardzo mi przykro,ze tak cierpisz, nawet nie moge sobie wyobrazic tego co czujesz bo nie przechodziłam przez cos takiego. Wierze,ze wszystko bedzie dobrze. Jak sobie radzisz? Oszczedzaj sie :) Mufi tez juz nie pisze i jest mi przykro z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozsan bez urazy ale nie kazdy siedzi nosem w kompie 24/h mnie np nie bylo na forum i nie mialam nawet szansy Ci odpisać a tu juz wielki Foch? nikt tu nikogo nie zlewa moze troche cierpliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem warto sie przypomnieć nawet 3 razy..na pewno kazda z nas kiedys nie dostala jakiejs odpowiedzi na zadane pytanie ale to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozsan, Trochę wyrozumiałości, często posty odbijają się jak od ściany, Ty sama też zbyt często nie piszesz, ja kilka razy pytałam doświadczone mamy o różne rzeczy i rzadko dostaję odpowiedź, nie odbieram tego jako złej woli, sama ostatnio nie mam czasu czytać i czasem coś skomentuję jak mi wpadnie w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio , naprawdę rzadko tu zaglądam- nie mam czasu.. robi się tutaj ostatnio sztywno- dziewczyny obrażają się o różne rzeczy (dla przypomnienia - nieszczęsna Częstochowa). Rozsan- Nie bardzo wiedziałam co mam Ci napisać, dlatego tego nie zrobiłam... Sama napisałaś, że zdrowie dziecka jest najważniejsze... Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z kręgosłupem, ale nie bardzo się znam na takich sprawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa! najlepiej strzelić focha i napisać jakie to wszystkie jesteśmy beznadziejne, bo remonty, chory pies, slub na malediwach to błache problemy, ale to są nasze problemy. Rozsan - no bez przesady, ja od kilku dni leże plackiem całymi dniami bo okazało się że rozchodzi mi się spojenie łonowe i każdy krok to ból, ortopeda mi powiedział że spojenie może całkiem się rozejść i w najgorszym wypadku trzeba będzie po podzie na wyciągu leżeć. Ale to hipotetycznie, tak jak u Ciebie, może ale nie musi. I co, mam czekać na lamenty dziewczyn nad moim losem? Przecież jeszcze nic złego się nie dzieje, więc o co chodzi? Sama nam nie odpisujesz.. A sprawa koleżanki? to jej życie jej kochanek i nie wiem jakich rad na forum oczekujesz? Był już poruszany wcześniej ten temat, że nie da się odpisywać wszystkim... ja sama mam teraz sajgon, bo uczę się do egzaminu, ale Was czytam sumiennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że już nikt sie nie wysypie z forum z powodu jakis dziecinnych fochów:) Ja jestem naładowana energią jade dzis po pracy na zakupki mebloweee achhh:D!! mam nadzieje ze Was nie zanudzam swoim remontem:D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cama tojah dzięki :) pan się zdziwił jedynie brzuszkiem, bo ma ucznia 45 letniego :D nauka była intensywna - ledwo co pisze tak mnie opuszki palców bolą :) musze ćwiczyć codziennie, a juz chyba połowy ćwiczeń nie pamiętam :D tojah - mandolina - bosko :D szkoda, że okupiona łzami :( ale jakbyś usiadła do niej teraz to potrafiłabyś zagrać to i owo? ja kiedyś grałam na flecie prostym, ale zupełnie ta umiejętnośc nie przydała mi sie w przedszkolu, z powodu braku wolnych ust do spiewania :D no i nie grałam na nim od 18 lat, więc nie dałabym też już rady. potrafię zagrać tylko sto lat i wlazł kotek. no i z zapisków te utwory co mam w zeszycie, ale to juz z pomocą kartki... niestety jak sie nie ćwiczy to wszystko ulatuje. mnie bijcie dziewczyny, nie odpisuję każdej. niestety. ale przyznaję sie bez bicia. zazwyczaj przeczytam i z pamięci piszę, często córcia coś woła, odrywa mnie od kompa. nic na to nie poradzę. ale wiem, że i mnie odpisuje garstka. nie, nie mam o to pretensji. absolutnie. po prostu rozumiem, ze niekiedy sie nie da, nie raz coś wyleci z pamięci, a nie raz sie nie ma zdania lub pomysłu na poradę. takie życie, tym bardziej, ze nas tu chyba z 50 siedzi :D no i teraz pytanie: co ja tam jeszcze czytałam i czego nie pamiętam, co napisać, hmm... pustka, a raczej teraz nie wrócę, bo mała juz woła podwieczorek i herbatkę :) taki urok macierzyństwa ;) a zapewne później odniosę sie tylko do postów poniżej mojego ostatniego wpisu, bo zapomnę, że zapomniałam o czymś napisać :D:D:D przepraszam, że mnie to bawi, ale sama sie śmieję ze swojej niepamięci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Rzeczywiście każdej z nas jest przyjemnie, jak ktoś zareaguje empatycznie na nasze wpisy, a robi się może trochę przykro, jak nikt ich na nie nie odpowiada (tak jak na mój ostatni wpis o skurczach i ryzyku przedwczesnego porodu). Tylko z drugiej strony każda z nas popełnia ten "grzech zaniechania odpowiedzi" na czyjeś problemy nie z braku chęci tylko głównie czasu. Więc Rozsan, zostań z nami :) A tak na marginesie - dopiero teraz przeczytałam wpisy z ostatnich stron i... zamierzałam odnieść się do Twojego wpisu, tak jak i do pomysłu Madzi na ślub i paru innych :) Gdybyśmy siedziały non stop na forum - na pewno odpowiadałybyśmy sobie wzajemnie bardziej skrupulatnie :) Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka - mam dokładnie tak samo jak Ty! I jak pewnie większość z nas. Ach ta dziurawa pamięć i nasze życie w pędzie, co poradzić? :) Super, że uczysz się grać na gitarze. Mi się marzy przypomnieć brzdąkanie na pianinie, które w dzieciństwie godzinami uskuteczniałam no i mam też ochotę spróbować gry na perkusji... Czuję, że to by było TO dla mnie... Ale od roku tak mówię i niewiele z tym robię. Może mnie zmotywuje Twój zapał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi - nie wiem jak inne dziewczyny,ale mnie nie zanudzasz:) Ja tez moze za czesto o remontach pisze...dziewczyny pewnie maja nas dosc:) Sama chetnie pochodziłabym po takich sklepach bo lubie wybierac takie rzeczy, ale niestety remont dobiega konca i wszystko juz wybrane. Agniesiulka - nigdy na gitarze nie grałam,ale za to moja mama tak:) Stara gitara bez 2 strun nadal jest u rodzicow. Ja natomiast umiałam grac na flecie, ale to stare dzieje. Czesto masz lekcje? Coreczka pewnie zadowoloa,ze mamusia teraz gra na gitarze:) Mam ochote na cos dobrego do jedzenia, ale juz drugi dzien nie wiem na co - to nie jest normalne:) Zrobiłam sałatke,ale to jenak nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×