Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość ja też mam termin
Aniela, a co na to twój lekarz? To on przede wszystkim powinien ci zalecić jak postępować. Energy drinki są zakazane w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira1 - no przestań! :), ciesz się że ciąża się tak lagodnie z Tobą obchodzi. Ja tylko wspominam czasy swojej pierwszej ciąży kiedy nie miałam żadnych objawów a teraz? kumulacja jakaś i tesknię za samopoczuciem z pierwszej ciąży i psychicznym i fizycznym. monia_aa - fajnie mieć domek :) przynajmniej dziecko będzie można na trawnik wypuścić. Dziewczyny jeśli chodzi o zakupy dla niemowlaka to nie szalejcie za bardzo.. dziecko tak przez pierwszy rok szybko rośnie że później chowa się do szafy rzeczy które nie były w ogóle używane. Lecę na sniadanie, póxniej dokończę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana Lena
Dziewczyny, dziś idę na wesele. Niestety obudziłam się z bólem gardła i katarem, no i trochę panikuję. Najchętniej zostałabym w łóżku, ale chyba chociaż do kościoła i na godzinę przyjęcia wypada iść... W każdym razie przejęta jestem strasznie, odwołałam fryzjera i wciskam się w jakąś zgrzebną, ale cieplejszą kieckę. Czym mam leczyć przeziębienie w ciąży? Czy może ono zaszkodzić dziecku? Poradźcie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) Aniela jestem tego samogeo zdanaia co rozsan,do lekarza idź. youstta zanim domek powstanie to troche minie :) na razie będziemy mieszkać u mnie,i powoli ruszymy z budową :) a co do ubranek to jeśli będzie chłopak to będziemy mieć dużo rzeczy po moim siostrzeńcu,zresztą wydaje mi sie że za wcześnie na kupowanie czegokolwiek. Ana Lena nie wiem kochana,najlepiej to do łóżka i herbatka z miodem,cytrynką,takie naturalne metody. miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :):):) Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie napomknęła o tabelce :P Dziewczyny wpisujemy się w kolejność terminu porodu i nie wpisujemy ostatniej @ . Porządek musi być :):):):) rozsana- dbaj o siebie :) Aniela- teraz zasłabnięcia nie są Ci potrzebne , musisz ten problem skonsultować z lekarzem i jakoś leczyć , jak masz niskie ciśnienie to krew wolniej krąży i dziecko jej za mało dostaje , problemem może byc za wysokie jak i za niskie ciśnienie . Z takich domowych sposobów to kawa i cebula ale musisz je uregulować przy pomocy lekarza . A jesteś pewna że to wina ciśnienie ? Jakie masz te spadki ? Bo to może też być przez cukier , nie miałaś nigdy z nim problemów ? Tylko się nie obrażaj na nas , pewnie liczyłaś na inne porady a tu takie gromy ale my to tylko dla Waszego dobra :) DoniaJulia- o alergiach to ja też coś wiem :P Ostatnio poszłam nawet do rodzinnego bo już nie miała siły kichać i jeszcze gardło zaczęło mi dokuczać , powiedział że gardło właśnie przez tą alergię mam podrażnione , przepisał mi Buderhin do nosa , stwierdził że to stosuje się miejscowo to mogę , miałam używać 2 x dziennie ale trochę się bałam wzięłam przez dwa dni po razie i faktycznie od razu była ulga , cały dzień spokój ale jak taka znajoma usłyszała że to mi przepisał kazała mi to natychmiast odstawić . Ana Lena - no nieciekawie ... wapno , wit C żeby uszczelnić naczynia krwionośne, domowe : czosnek - przed weselem raczej nie :P , cytryna, miód , herbatki . Na ból gardła Tantum Verdehttp://www.i-apteka.pl/product-pol-1054-TANTUM-VERDE-aerozol-30ml.html do psikania, można stosować w ciąży i bardzo dobrze działa. Najlepiej żebys została w domu ale jak nie masz gorączki i czujesz się na siłach to idź na to wesele , nie wiem jaka u Was pogoda bo u mnie dziś zimno , więc się ubierz odpowiednio i nie przesilaj, nie za dużo tańców :) Ja dziś zaczynam 14 tydzień :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika, ta znajoma ma rację. Buderin to sterydy i nie są dobre dla płodu. A lekarz przepisuje tylko dlatego, zeby naciągać pacjentów. Ja już nawet nie piję calcium, bo poprostu nie działa. jakies 14 lat temu szczepiłam się przez 3 lata i była duża poprawa. Musiałam jednak przerwać szczepienie w 2000 roku, bo zaszłam w ciążę. Jednak jak próbowałam odczulania jakieś niecale 2 lata temu to się okazało, ze mam uczulenie na szczepionkę. Ręka była 3 razy większa i bolała, ze aż szlag mnie trafiał. Prawdopodobnie jestem uczulona na formalinę lub inny srodek "konserwujący" szczepionki. Więc teraz mi nic nie pozostaje, jak sezonowe branie tabletek i sterydów. Oczywiście teraz muszę się obejść bez wszystkiego. Ale popatrz, farmaceutyki szkodliwe dla plodu, ale kichanie też, ponieważ może to oddziaływać na macicę i szyjke macicy. Wiesz o co chodzi. Nie dość że kobiety w ciąży nie maja lekko, to jak jeszcze doliczyć naszą alergię.... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trochę nie na temat, ale założyłam forum o piosenkach kolonijnych i innych z dzieciństwa. Tak mnie jakoś naszło na wspomnienia. To były fajne czasy. Nie wszystkie piosenki pamiętam, mam jednak nadzieję, że któś będzie wpisywał teksty. Lubię śpiewać, a moje dzieci uwielbiają jak śpiewam moje piosenki kiedy byłam w ich wieku. tu jest link http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4873534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio sama sie zastanawiałam z tym terminem na usg. teraz mi wychodzi na 1 stycznia. juz sama sie w tym połapać nie moge:( i juz nei wiem kiedy bede rodzic:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Witam dziewczynki !!!! Sobota a u mnie brak chęci na wszystko..;( chodzą za mną pierogi z kapustą i pieczarkami do tego barszczyk czerwony, ale jak sobie pomysle ile to roboty...to jakoś brak mi motywacji...ide zrobie na początek sałatkę z kurczakiem może mi wystarczy....a jak nie to wezmę się za te pierogi....może zrobie dużo i zamrożę ?? a wy dziś co dobrego robicie?? do szamania..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis ide na gotowe hehe:) do tesciowej na obiadek hehe:) wiec na razie leże i obijam sie a potem ide na dobre jedzonko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie gotuję pomidorową ;) taką kwaśną .... coś mnie naszło na zupę. Ale pierogi + barszczyk mmmmmmmm wy to potraficie smaka narobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin_82
Witam wszystkie Stycznióweczki. Od samego początku jestem wierną obserwatorką tego forum. Do tej pory nie pisałam ponieważ bałam się "zapeszyć". W lutym tego roku straciłam moje kochane dzieciątko w 8tc.:-((ciąża obumarła i zabieg). Po poronieniu zrobiłam mnóstwo badań i wykryto u mnie niedoczynność tarczycy, która mogła być przyczyną. W tej ciąży od samego początku jestem na lekach euthyrox, jodit, duphaston, luteina,heparyna i acard. Obecnie jestem w 11t3dc i jak do tej pory jest wszystko super. Malutki rośnie jak na drożdżach, 10 dni temu miał 3,6cm, serduszko biło mu jak dzwon,machał do nas rączkami, widzieliśmy jego maleńkie uszka, nosek, paluszki, a pani doktor powiedziała nam że prawdopodobnie będzie chłopak:))))Byliśmy z mężem w szoku bo myślelismy że na takie "diagnozy" to jeszcze za wcześnie a tu taka niespodzianka. Ja od samego początku miałam przeczucie że będzie "chopcik", ale liczyłam po cichutku na dziewczynkę, za to mój mąż jest przeszczęśliwy! Bardzo mi przykro z powodu dziewczyn które były tu na forum i straciły swoje maluszki:( Bardzo mi przykro, rozumiem Wasz ból, jeszcze do niedawna sama myślałam, że nigdy się nie pozbieram po stracie i myślałam, że już nigdy nie zostanę mamą,ale teraz wiem, że najważniejsze to nie patrzeć wstecz i nie tracić wiary. Wasze Aniołeczki czekają, żeby znowu do was przyjść! Jestem pewna, że już żadnej z tutaj obecnych Stycznióweczek i ich dzieciątek nie spotka nic złego i że w styczniu będziemy się chwaliły naszymi dzidziusiami jakie duże i śliczne nam się porodziły;) Ale się rozpisałam. Wpisuję się do tabelki i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do Waszego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin_82
NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ Cama_85_____26______27.01____20..04____Gołymin czarna1992____19______ 01.01___ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______ 01.01____Warszawa______ ? kika79________ 31______02.01____Rzeszów_______ ? Susełek________35______03.01____Olsztyn________ ? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01____ Warszawa______ ? Gosiaczek 126__26_____ 04.01____ Raszyn________ ? spiderka_______28______05.01____ Tarnów________ ? foxy30________30______08.01 ____ śląskie________ ? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka____ ? Sandra________28______08.01______Kielce________? kasiek1984____ 27_____ 09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23_____ 09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23_____ 09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin______ ? kizia__mizia____25_____10.01_____Wrocław_______? inka1989______ 21_____11.01_____ Wadowice______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B______ ? jasmin_82 29 12.01 Bielsko-Biała chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska___ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok______ ? Rimela________ 29_____ 14.01______ śląskie________ ? DoniaJulia_____ 31_____ 14.01_____ Oświęcim_____ ? Aless__________32_____15.01_____ Kraków_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy_________? youstta_______ 28_____17.01_____ Wrocław_____ ? -cukierkowa-___20_____18.01_____ Dolny Śląsk ____ ? Emma9999_____ 25_____18.01_____ Kraków_______? ivonne36______ 36_____ 18.01_____ Gdynia_______ ? Ebel__________ 33_____ 20.01_____ Głogów_______ ? Ana Lena______28______20.01______Warszawa____? Mmalgorzataa8_ 29_____21.01_____ trójmiasto____? zoooja________ 23_____21.01_____ Podkarpacie___? kat-har-sis_____25_____22.01______Warszawa_____? Diana26________26_____22.01______ Rzeszów______? _KaSiA________28______22.01_____Zach-Pom______? Agusssia2008____21_____23,01______Wielkopolskie__? Vivanilli________21_____24.01_____ Śląskie _______? MelisQa_______ 22_____ 24.01_____ Poznań_______? iti___________ 34______25.01_____ Toruń________? ira1___________26_____???????_____ UK _________ ? monia_aa______ 23____ 26.01.______ wlkp ________ ? edkar2________32_______?________ Kraków______ ? Natalucha_____ 22_____ 28.01_____ trójmiasto ____? polajanka______30_____ 28.01_____ Dolny Śląsk_____? rozsan_______25_____27.01_____Szwecja-Uppsala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin_82
monika@,wpisując się do tabelki zauważyłam, że jesteśmy z tego samego miasta i mamy ten sam termin porodu:) DoniaJulia, ale mnie nastraszyłaś z tym Buderinem ja też jestem alergiczką i pani alergolog właśnie te krople przepisała mi na dolegliwości, twierdząc, że nie zaszkodzą dziecku(???) Na szczęście użyłam ich tylko raz, to teraz pójdą w odstawkę. Nie chcę zaszkodzić maleństwu i chucham na zimne! Jeśli chodzi o mdłości i zachcianki to ja do 6tc nie miałam żadnych objawów ciąży, tylko wilczy apetyt. Za to od 7 mdłości non stop, teraz już jest lepiej, ale mój jadłospis ogranicza się do bigosu i owoców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ czarna1992____19______ 01.01___ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______ 01.01____Warszawa______ ? kika79________ 31______02.01____Rzeszów_______ ? Aniela6________26______02.01________UK______? Susełek________35______03.01____Olsztyn________ ? Madzia_mi_____ 21______ 04.01____ Warszawa______ ? Gosiaczek 126__26______ 04.01____ Raszyn________ ? spiderka_______28______05.01____ Tarnów________ ? foxy30________30______08.01 ____ śląskie________ ? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka____ ? Sandra________28______08.01______Kielce________? kasiek1984____ 27_____ 09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23_____ 09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23_____ 09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin______ ? kizia__mizia____25_____10.01_____Wrocław_______? inka1989______ 21_____11.01_____ Wadowice______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B______ ? jasmin_82 _____29 _____12.01 _____Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska___ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok______ ? Rimela________ 29_____ 14.01______ śląskie________ ? DoniaJulia_____ 31_____ 14.01_____ Oświęcim_____ ? Aless__________32_____15.01_____ Kraków_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy_________? youstta_______ 28_____17.01_____ Wrocław_____ ? -cukierkowa-___20_____18.01_____ Dolny Śląsk ____ ? Emma9999_____ 25_____18.01_____ Kraków_______? ivonne36______ 36_____ 18.01_____ Gdynia_______ ? Ebel__________ 33_____ 20.01_____ Głogów_______ ? Ana Lena______28______20.01______Warszawa____? Mmalgorzataa8_ 29_____21.01_____ trójmiasto____? zoooja________ 23_____21.01_____ Podkarpacie___? kat-har-sis_____25_____22.01______Warszawa_____? Diana26________26_____22.01______ Rzeszów______? _KaSiA_________28______22.01_____Zach-Pom______? Agusssia2008___21_____23,01______Wielkopolskie__? Vivanilli________21_____24.01_____ Śląskie _______? MelisQa_______ 22_____ 24.01_____ Poznań_______? iti___________ _34______25.01_____ Toruń________? ira1___________26_____???????_____ UK _________ ? monia_aa______ 23_____26.01.______ wlkp ________ ? Cama_85_______26_____27.01______Gołymin______? rozsan_________25_____27.01_____Szwecja-Uppsala edkar2________32_______?________ Kraków______ ? Natalucha_____ 22_____ 28.01_____ trójmiasto ____? polajanka______30_____ 28.01_____ Dolny Śląsk_____?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Dzięki za troskę ,w tym rzecz że byłam u lekarz nie raz pytałam się już kilka krotnie co mam zarobić by podnosić sobie bezpiecznie ciśnienie na to mój lekarz że mam pić wodę z cukrem , kawe skakać po schodach i na skakance jeść glukoze i czasem energy drinka.Bo to najczęsciej ciśnienie podnosi jaki sposób wybiorę to powinno mi pomuc bo mi żadnych leków na to nie da bo one szkodzą na żołądek itd. Jak zaszłam w ciąże gdy mi spadło zaś ciśnienie to się pytałam mojej lekarki ona na to że glukoze bez problemu mogę jeść czy pić jaką wolę z kawą się ograniczać skakać mi nie wolno! A jeśli zabardzo mi spadnie to żeby sobie podnieś energy drinka mam wypić choć tego nie poleca ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi ale co do tego mam wątpliwości czy rzeczywiście dziecku nie zaszkodzi. Ja nie mam problemów ze spadkiem cukru czy z tarczycą jestem nisko ciśnieniowcem a spada mi nawet do 80/60. A wówczas naprawdę łep mi pęka słabnę. Czasem to kieliszek wódki piłam i po 15 min wracało do normy.Szkoda ża to glukoza tak dobrze na mnie nie działa to by był problem z głowy.Może gdybym kilka razy dziennie ją jadła to by ciśnienie nie miąło okazji spadać sprubuję tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Ana Lena. Ja zawsze jak mnie boli gardło to płukam go azulanem zaraz po pierwszym płukaniu pomaga a na drugi dzień już jest lepiej azulan działa jak szałwia tylko trochę mocniejszy to na ziołach więc w ciąży bez problemu płukać można i tak się tego nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasmin, nie chciałam cię przestraszyć. Moja alergolog, kiedy nie byłam w ciąży to, co 1,5-2 miesiące kazywała mi robić przerwy 2-tygodniowe od Buderiny, dlatego że są to własnie sterydy. W ciąży zrezygnowałam ze wszystkiego, szczególnie biorąc pod uwagę, że w pierwszym trymestrze nie ma jeszcze łożyska, które by chroniło nasze maleństwa. Od czwartego łożysko podejmuje swoją pracę i chroni przed wieloma szkodliwymi czynnikami. Ale jak wiemy część i tak może przedostać się do dziecka. Więc, ja wolę nie ryzykować. Moje poprzednie 2 ciąże, były też w okresie nasilonej alergii. (obydwie córki spłodzone w kwietniu i urodzone w styczniu, tak, jak i to maleństwo :P ). Jakoś przeżyłam te miesiące pylenia i mając niewydolność szyjki macicy, kiedy to każde kichnięcie czy kaszlnięci mogło spowodować jej otwarcie, dotarłam do końca ciąży. I tak teraz będzie, wytrwam. Więc, kochana, przemywaj twarz zimną wodą ile tylko się da, myj włosy codzień, szczególnie w słoneczne dni i spokojne czekaj aż dotrwamy do połowy jesieni, kiedy to nasze nosy będą mogły odpocząć. Aniela, ja także jestem niskociśnieniowcem. Mój rekord ciśnienia w ciąży to 72/45... Fajne, no nie. W każdej ciąży tak miałam. Staram się dużo wypoczywać i śpię niczym niedźwiadek w zimie. Czasem sobie zrobię kawę mrożoną (zwykłej nie trawię) i to czasem pomaga i uwielbiam czekoladę, co też pomaga :P Co do glukozy, wolę nie.. od razu mam odruch wymiotny. :) W pierwszej ciąży, jak leżałam ostani cały trymestr w szpitalu (z powodu nieudanego zabiegu założenia szwu na szyjce) to pielegniarki się bardzo dziwił, jak ja w ogóle mogę normalnie funkcjonować z takim ciśnieniem. A ja wtedy naprawdę się super czułam. Ale cóż... może po prostu tak już ma być. Jeśli z maleństwem jest dobrze, to wszystko da się wytrzymać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Co do terminów porodu to mój gin trzyma się w liczeniu tyg. ciąży terminu z OM. W karcie ciąży mam wpisane dwa terminy: OM 05.01 i USG 30.12. Jednak jak pisałam moim zdaniem nie ma co się nastawiać na jakiś termin bo dziecko i tak samo wie kiedy ma się urodzić. Jakby nie było i tak to jest nawet +- 2 tyg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Hej dziewczynki.... Właśnie wróciłam do domu całe miasto zjeździłam za barszczykiem czerwonym Polskim... udało się :) Ale już smak mi się zmienił z pierogów z kapustą na pierogi z mięsem...mniam.... ale musze czekać na razie moj facet okupuje kuchnie twierdząc ze robi pycha gulasz....a moje pierogi bedą na dwa obiady jutro i pojutrze....hehe.. Co ja tu czytam jakieś alergie??? - oj współczuje wam kobietki..ja jedyną alergie jaką mam to ,,uczulenie na mojego faceta,, hehe Obiady u teściowej. o prosze takim to dobrze...heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mig_otka
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy, ale jest nam ciężko.. bardzo ciężko dobrze, że wymyślili coś takiego jak skype tylko szkoda, że nie można się przez niego dotknąc ;) Najgorsze jest to, że tak naprawde niewiemy kiedy mąż wróci.. niestety jesteśmy teraz w takiej sytuacji, że nie zależy to od nas tylko od decyzji jednej osoby :/ Proszę pomódlcie się aby się wszystko ułożyło... gdy się ułoży to może mój mąż wróci już pod koniec sierpnia.. przynajmniej będę wiedziała do kiedy odliczac a tak to teraz.. :( jak wróci to już go nigdzie nie puszczę! :) i wiem, że On sam nigdzie nie będzie się spieszył, bo przeżywa to równie mocno jak ja.. zwłaszcza teraz gdy brzuszek już zaczyna rosnąc... Przepraszam za smęcenie, ale naprawdę humor nie dopisuje... A co do obiadku to ja też poszłam dzisiaj na gotowca do mamy ;) jutro też się zdeklarowałam, że przyjdę.. zresztą co to za przyemnośc gotowac dla samej sobie? :( a wizytę mam 13 lipca będę w 15tc :) mam nadzieje, że poznam już płec ;) A i zapomniałam napisac Wam ostatnio z tego wszystkiego. Morfologia nie wyszła mi najlepiej ostatnio miałam za dużo leukocytów jak norma jest do 10 miałam 16! Pani doktor sie wystaszyła kazała zrobic crp i posiew moczu, ale z crp wynika, że wszystko ok.. i prawdopodobnie to jest od zębów!! TAKŻE DZIEWCZYNY! ODWIEDZMY DENTYSTE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
cześć dziewczynki, ale tych stron produkujecie :) głowa mi dziś pęka ale zrobiłam pyszny rosołek i zaraz zabieram się za jabłecznik bo tak jakoś mi pachnie pod nosem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
ja to mam ochote na wszystko prawie a jak juz zrobie cos to apetyt mi odmawia....ymmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
DoniaJulia Tak rozumię cię ty może się dobrze czułaś z takim ciśnieniem bo dla nie których niskie ciśnienie to normalka dla mnie norma to 120/80 jak mi spada do 100 to już się czuję zakręcona a jak niżej to zaczynam słabnąć, słabo mi się robi i odlatuję raz już wiezli mnie na pogotowie to nie wiedziałam jak się nazywam dlatego wiem że z tym nie ma żartów wysokie jeszcze ci zbiją a niskie to ciężkie jest do podniesienia więc musze uważać żeby nie dopuścić by całkowicie mi spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela, to teraz Cię rozumiem. Co innego mieć non stop niskie ciśnienie, a co innego gdy spada z normalnego na niskie. Jednak, bądź dobrej myśli, wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki za Ciebie, jak i za każdą tutaj, abyśmy dotrwały do stycznia spokojnie :) Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Wreszcie mam dostęp do neta, ciągle byłam w rozjazdach i nie bardzo miałam jak pisać ale czytałam prawie na bieżąco. Przykro mi strasznie z powodu dziewczyn które straciły swoje aniołki :( Wierzę że następnym razem Wam się uda , ściskam mocno . Witam wszystkie nowe mamusie :) U mnie z samopoczuciem już coraz lepiej wracają siły i energia ale mdłości jeszcze mam :( Brzuchol rośnie moja przyjaciółka miała taki w 5 mc :) nic dziwnego bo przytyłąm 4 kg i wszystko idzie w brzuch i piersi :) będę potworem ;) od piątku mój małż ma urlop i zamierzamy pojechać w Bieszczady może znacie jakieś ciekawe miejsce na odludziu ? miłej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie Dziewczyny! Wczoraj byłam na USG genetycznym. Dzidziuś zdrowy!!! 11tydzień, 4,75cm. Na 95% dziewczynka :-) NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ czarna1992____19______ 01.01___ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______ 01.01____Warszawa______ ? kika79________ 31______02.01____Rzeszów_______ ? Aniela6________26______02.01________UK______? Susełek________35______03.01____Olsztyn________ ? Madzia_mi_____ 21______ 04.01____ Warszawa______ ? Gosiaczek 126__26______ 04.01____ Raszyn________ ? spiderka_______28______05.01____ Tarnów________ ? foxy30________30______08.01 ____ śląskie________ ? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka____ ? Sandra________28______08.01______Kielce________? kasiek1984____ 27_____ 09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23_____ 09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23_____ 09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin______ ? kizia__mizia____25_____10.01_____Wrocław_______? inka1989______ 21_____11.01_____ Wadowice______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska___ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok______ ? Rimela________ 29_____ 14.01______ śląskie________ ? DoniaJulia_____ 31_____ 14.01_____ Oświęcim_____ ? Aless__________32_____15.01_____ Kraków_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy_________? youstta_______ 28_____17.01_____ Wrocław_____ ? -cukierkowa-___20_____18.01_____ Dolny Śląsk ____ ? Emma9999_____ 25_____18.01_____ Kraków_______? ivonne36______ 36_____ 18.01_____ Gdynia_______ ? Ebel__________ 33_____ 20.01_____ Głogów_______ ? Ana Lena______28______20.01______Warszawa____? Mmalgorzataa8_ 29_____21.01_____ trójmiasto____? zoooja________ 23_____21.01_____ Podkarpacie___? kat-har-sis_____25_____22.01______Warszawa_____? Diana26________26_____22.01______ Rzeszów______? _KaSiA_________28______22.01_____Zach-Pom______? Agusssia2008___21_____23,01______Wielkopolskie__? Vivanilli________21_____24.01_____ Śląskie _______? MelisQa_______ 22_____ 24.01_____ Poznań_______? iti___________ _34______25.01_____ Toruń________? ira1___________26_____???????_____ UK _________ ? monia_aa______ 23_____26.01.______ wlkp ________ ? Cama_85_______26_____27.01______Gołymin______? rozsan_________25_____27.01_____Szwecja-Uppsala edkar2________32_______?________ Kraków______ ? Natalucha_____ 22_____ 28.01_____ trójmiasto ____? polajanka______30_____ 28.01_____ Dolny Śląsk_____?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest niesamowite, że już tak wcześnie można określić płeć , choć ja bym do tego podchodziła jeszcze z rezerwą , bo często nagle z łechtaczki robi się siusiak albo odwrotnie :) W pierwszej ciąży , ok 18 tygodnia lekarz powiedział nam że będzie córka . Ja już się nie moge doczekać pierwszych ruchów dziecka :) Ebel- a o jakie miejsca Ci chodzi , coś nad Soliną ? A Ty jesteś z tego Głogowa Małopolskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika ja z dolnośląskiego, ale jeszcze tylko z małżem nie byliśmy w Bieszczadach i na Mierzeji Wiślanej. Mieliśmy w tym roku w planach we wrześniu wyspy greckie bo bardzo nam się tam podoba ale mnie jakoś tam teraz nie ciągnie i małż przesunął urlop ,namówiliśmy naszą psipsiółkę i padło na Bieszczady. Marzy nam się jakieś odludzie gdzie wypoczniemy i coś ciekawego zobaczymy trochę mało czasu zostało na podjęcie decyzji gdzie :) więc jak coś ciekawego polecasz to daj znak nie koniecznie musi być nad soliną chociaż tam na pewno też zaglądniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×