Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

m0nik@ to cudownie:) ciesze sie ze z maluchem wszystko wporzadku:) bylas na pappie? ja ide 1 lipca moze i mi powiedza jaka plec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana Lena
Migotko, ale przecież podwyższone leukocyty w ciąży to norma, nie ma co panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Dziewczyny byłam z ciekawości zajrzeć na kobiety rodzące w lutym 2012... ja termin mam na koniec stycznia więc dwa tygodnie różnicy więc jest szansa ze urodze w lutym....i aż mnie zamurowało jak tam zajrzałam....dziewczyny zrobiły dopiero 13 stron..a my?? 72...no no, do porodu pobijemy wszelkie możliwe rekordy. hehehe Rozgadane styczniówki, jestem zadowolona że mogę się tu z wami nagadać, ..oj coś mnie dobra energia zaczyna nachodzić...nareszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstan super ze humorek i energia wraca:) mi tez cos tak lepiej:) jade dzis na piknik:D hehe buziak dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) gadułki jak przez kilka dni nie czytałam to potem dużo do nadrabiania było :) dziewczyny czy Wy też ciągle jecie? będę potworem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój małż brechta że nasza sunia też jest w ciąży bo zachowuje się tak samo jak ja : jedzenie zrób i podaj, zje i śpi :) ale już nie jest źle zaczynam znowu gotować zapachy już tak bardzo źle na mnie nie działają :P Fajnie że niektóre już znają płeć ja do lekarza idę dopiero 13.07 bo moja ginka jest na urlopie będzie to 13t3d mam nadzieję że nie za późno na usg genetyczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale Wam szybko mówią o płci.. ja dopiero w 19tc dowiedziałam się że będzie córeczka. Ale i tak kupowałam ubranka w neutralnych kolorach bo lekarze i tak potrafią się mylić. Ebel - ja jem ciągle i o dziwo na razie tylko brzuch mi rośnie. Ja muszę ciągle jeść bo inaczej mnie mdli. Ale w pierwszej ciązy przytyłam 24 kg i teraz pewnie też gdzieś tak będzie :) A co do Bieszczad to 3 lata temu byłam z meżem nad Soliną, a poźniej pojechaliśmy do Ustrzyk Górnych. Trochę odludzie, ale piękne krajobrazy i całymi dniami łaziliśmy po górach lasach. Piękne krajobrazy i czyste powietrze. Nocowaliliśmy w stacji ratunkowej GOPR, ale z tego co pamiętam jest też tam jakiś hotel. A co do grecji to byłam we wrześniu i w ciąży tam jechać rzeczywiście nie polecam. Polecam tam jechać po narodzeniu dziecka. Majka miala 1,5 roku jak ją tam zabraliśmy. nie wyłaziła z morza :) Migotka - nie dziwię że że tęsknisz, ale szybko zleci, zobaczysz. rozsan - ja teraz pierogi jadłabym codziennie. Ruskie :)) DoniaJulia - coś macie dobre podejście w kwietniu skoro już trzecie dziecko na styczen AniaLena - jak weselisko? i jak zdróko? ja polecam syrop Prenalen. jasmin_82 - Buderin lekarz przepisał też mojej córce jak miała 1,5 roku bo jest alergikiem. A na ulotce napisane było żeby nie podawać dzieciom poniżej 6 lat. Jak to przeczytałam to zminiłam na Acatar. Ale i tak widzę że woda morska jest najpepsza (np. Disnemar) u mnie dzisiaj zaczał się 12 tc. W żołądku ciągle uczucie jakbym mydło zjadla. we wtorek do lekarza, ale nie mojego prowadzącego i pewnie się niewiele dowiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
youssta... no coś z tym kwietniem mam, tyle że ta trzecia ciąża to z nowym partnerem. Jestem po rozwodzie. :) Śmiałam się, że to są moje prezenty urodzinowe, bo ja się właśnie w kwietniu urodziłam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś_86
Witam wszystkie dziewczyny, ja też jestem w ciąży przewidywany termin porodu to 7.01.2012. Przeglądam forum od jakiegoś czasu i chyba tylko przez moje lenistwo i brak chęci do robienia czegokolwiek sprawiły, że jeszcze się nie dopisałam. Obecnie jestem w 12t3d ciąży, dzisiaj byłam na badaniu genetycznym, po którym lekarz określił, że na 95% mój dzidziolek jest zdrowy. Poza tym powiedział, że to było jedno z najtrudniejszych badań jakie przeprowadzał bo dzidziuś był niemożliwy, śmigał jak szalony i w żaden sposób nie chciał dać się zbadać. Mam takie pytanie jak tam Wasze brzuszki? Zaokrąglają się powoli czy jeszcze nie bardzo? Bo ja na razie wyglądam jakbym się porządnie najadła. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś_86
NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ czarna1992____19______ 01.01___ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______ 01.01____Warszawa______ ? kika79________ 31______02.01____Rzeszów_______ ? Aniela6________26______02.01________UK______? Susełek________35______03.01____Olsztyn________ ? Madzia_mi_____ 21______ 04.01____ Warszawa______ ? Gosiaczek 126__26______ 04.01____ Raszyn________ ? spiderka_______28______05.01____ Tarnów________ ? moniś_86_______25_____07.01_____Warm.-Maz._____? foxy30________30______08.01 ____ śląskie________ ? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka____ ? Sandra________28______08.01______Kielce________? kasiek1984____ 27_____ 09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23_____ 09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23_____ 09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin______ ? kizia__mizia____25_____10.01_____Wrocław_______? inka1989______ 21_____11.01_____ Wadowice______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska___ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok______ ? Rimela________ 29_____ 14.01______ śląskie________ ? DoniaJulia_____ 31_____ 14.01_____ Oświęcim_____ ? Aless__________32_____15.01_____ Kraków_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy_________? youstta_______ 28_____17.01_____ Wrocław_____ ? -cukierkowa-___20_____18.01_____ Dolny Śląsk ____ ? Emma9999_____ 25_____18.01_____ Kraków_______? ivonne36______ 36_____ 18.01_____ Gdynia_______ ? Ebel__________ 33_____ 20.01_____ Głogów_______ ? Ana Lena______28______20.01______Warszawa____? Mmalgorzataa8_ 29_____21.01_____ trójmiasto____? zoooja________ 23_____21.01_____ Podkarpacie___? kat-har-sis_____25_____22.01______Warszawa_____? Diana26________26_____22.01______ Rzeszów______? _KaSiA_________28______22.01_____Zach-Pom______? Agusssia2008___21_____23,01______Wielkopolskie__? Vivanilli________21_____24.01_____ Śląskie _______? MelisQa_______ 22_____ 24.01_____ Poznań_______? iti___________ _34______25.01_____ Toruń________? ira1___________26_____???????_____ UK _________ ? monia_aa______ 23_____26.01.______ wlkp ________ ? Cama_85_______26_____27.01______Gołymin______? rozsan_________25_____27.01_____Szwecja-Uppsala edkar2________32_______?________ Kraków______ ? Natalucha_____ 22_____ 28.01_____ trójmiasto ____? polajanka______30_____ 28.01_____ Dolny Śląsk_____?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
heheheh DoniaJulia- to witaj w gronie kobiet na ,,nowym,, ja również jestem w ciąży z nowym partnerem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama w listopadzie
dziewczyny jakos tak weszlam i sie zaczytalam widze ze piszecie o buderhinie ja tez jestem alergiczka i moj ginekolog bez stresu przepisal mi ten lek mowiac ze jest on w pelni bezpieczny nawet bezpieczniejszy niz zwykle leki na katar typu nasivin ,ja bez lekow nie daje rady jedno co mi jeszcze pomaga to duze ilosci wapna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj moniś_96 :) youstta ja jeszcze się łudzę że przytyję 14 ;) My też w grecji byliśmy we wrześniu, lubimy aktywnie wypoczywać więc bardzo nam się podobało dużo zwiedzaliśmy no i poznaliśmy fajnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś_86 pytałaś o brzuszek ;) U nas dziś zaczyna się 4 miesią, brzuch już widać, ale waga na razie taka jak przed ciążą. Piersi też mi urosły chociaż i tak mam dosyć spore i już najlepiej chciałabym żeby nie rosły. W swoje normalne spodnie jeszcze się mieszczę, ale już mi tak ciasnawo, szczególnie kiedy siedzę. Najbardziej brzuch widać wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
Tak mówicie o tych brzuszkach. Ja zaczęłam 13tc i od miesiąca już nie mieszczę się w swoje spodnie, Brzuszek widać i to bardzo. Waga poszła w górę o ok 2 kg. Zobaczymy jak dalej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś_86
cos wiem na temat wieczornego brzuszka:) szczególnie jak przyciska apetyt. próbowałam go oszukać wodą, ale chyba się nie da. a tak jeszcze jedno pytanko z ciekawości: jest coś co Was zaczęło w ciąży odrzucać w szczególności? ja na przykład od początku maja nie miałam w ustach kurczaka. sam zapach mi działa na nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebel ja bede w 13 i 4 dniu na badaniu genetycznym tak mi lekarz wyznaczyl i również mam nadzieje ze zrobią mi te badania bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
ja mam od samego poczatku wstret do mies, gdzie gotowalam czesto dla meza a teraz buuu.... nie moge gotowac a juz nie wspomne o zjedzeniu..... Mam ciagle ochote na owoce roznego rodzaju ale tez nie za duzo.... A brzuszek juz tez mam spory od miesiaca tez nie mieszcze sie w spodniach w pasie. he he ale przytylam tylko 0,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polajanka
witajcie dziewczynki:) Kurcze nie było mnie tu kilka dni a już tyyyyylee do nadrobienia... dobrze że na kafeterii nie ma ograniczeń bo by nas stąd już wyrzucili:) Strasznie źle się czuję:(Praktycznie to juz od trzech tyg ale teraz nie daje juz rady:(Mdłości męczą mnie coraz gorzej. wczoraj to już myślałam że na pogotowie pojade... nie wychodziłam z łózka i co chwilę miałam wymioty. dzisiaj tez mnie muli cały czas jedynie jak cos przegryzę to na chwilke przejdzie... i od nowa. Nie wiem czy to normalne zeby az tak mocno meczyło:( Nie chcę brać zadnych tabletek bo sie boję:( Dzisiaj jeszcze mnie tak dziwnie coś zapiekło jakby infekcja pęcherza pobiegłam do apteki Pani poleciła mi specjany preparat dla kobiet w ciązy ziołowy ale jeszcze tego nie brałam bo teraz czuje ze chyba mi przeszło. Normalnie mam jakieś schizy. a moze to poprostu od ciąży mnie cos zapiekło?miałyście też tak?? Może znacie jakies domowe sposoby na uciążliwe mdłości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polajanka
no i tak w ogóle to nie mam apetytu. Banany, truskawki , pomidory soki gęste typu Kubusie bleee odpada (o jej juz mnie mdli jak o tym myslę) kiedys to uwielbiałam a teraz nie mogę. na mieso też nie za bardzo moge patrzec - dzisiaj mąz gotowal rosół bo ja nie dałam rady. tez wszystko mi śmierdzi i nie nawidze teraz zapachu czosnku a kiedys mi to nie przeszkadzało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polajanka moja bratowa ma straszne mdłości dwa razy z tego powodu była w szpitalu ale tam juz nawet jej nie moga pomóc gin powiedziała że z końcem pierwszego trymestru powinno jej przejśc a póki co to bierze czopki TORECAN ale one są na recepte więc poproś gina o recepte chyba że coś innego ci poleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam wizytę... dziś juz miałam koszmary, a kiedy obudziłam się o 3 to do 6 nie mogłam zasnąć :( musze jakoś przebrnąć przez tą i najbliżsżą wizytę w lipcu. i kiedy będzie wszystko ok, wtedy może trszkę odetchnę. monia a jak tam twoje nastawienie przed wtorkową wizytą? ja również już nie mieszczę się w swoje spodnie. tzn mogę pochodzić w nich troszkę, ale potem brzusio wbiera i mi źle. jutro zaczynamy 11 tc ❤️ idę się zważyć :P aż się boję, bo ostatnio bardziej apetyt mi dopisuje :D agnieszka a co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojah
agniesiulka - kciuki trzymam i przesyłam pozytywne myśli! :-) Bedzie dobrze i już! :-) Stworzyłyście tyle stron,ze nawet nie przeleciałam wszystkiego :-) Wróciłam z wyjazdu weekendowego. Zmęczona, bo się napracowałam. Ale przynajmniej wykonałam dobrą robotę. Powiedziałam mojej mamie o ciąży,ale jej reakcja mnie dość zasmuciła,zatem ojcu już nie mówiłam, podarowałam sobie uwagi dotyczącego mojego życia osobistego. I tak mama mu pewnie wypaplała,bo tajemnicy to ona nie dochowa. Ale trudno. Najważniejsze,ze ja i moja rodzina jesteśmy szczęśliwi. Jutro ostatni dzień w pracy i wakacje. A teraz walczę z podsumowaniami, tabelami, analizami i wykresami. i to już n-tą godzine. A w środę wizyta u mojej gin. Cieszy mnie,ze przynosiscie takie dobre wieści z wizyt. i w ogóle zapanowała tu taka wesoła atmosfera - ciążowo-dolegliwościowo-wyprawkowa ;-) polajanka- leć do lekarza! bo już chyba zaczynasz szkodzić sobie i maluszkowi,takie wymiotny nieustanne i mocne nie są dobre. Wyjałowisz organizam i odwodnisz. Tak mi się wydaje. Dzieki Bogu,mnie takie atrakcje omineły i chwalę sobię :-) A i Kika - ja też wiem,ze lepiej pisać to co się mysli i z doświadczenia wiem,ze przynosi to tylko pozytywne skutki. Choć nie zawsze się wszystkim podoba. :-) Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojah
a i naliczyłam ,ze jest nas tu conajmniej 50. i jak to wszystko spamiętać? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>jasmin_82 To może sie spotkamy na porodówce :-) Gdzie chodzisz do lekarza i gdzie zamierzasz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
polajanka - tojah ma rację idż do lekarza. Jak byłam w szpitalu to leżałą ze mną dziewczyna która miała tak jak ty. Wymiotowała po wszystkim - nawet po wodzie. I to już było bardzo żle bo dzidziuś nie dostawał przeciez nic do jedzonka. W szpitalu dali jej jakies leki i kroplówy i na drugi dzień jak reką odjął. Oczywiscie dostała tez diete ale pomogło ipo trzech dniach była spowrotem w domu. Idz koniecznie do lekarza bo może skończyć się odwodnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja w pierwszej ciąży tak wymiotowałam bardzo. Łyk wody i leciałam do ubikacji. I było tak przez cały pierwszy trymestr. Schudłam 5 kilogramów wtedy. Z dzieckiem było ok. W drugiej ciąży to samo, wymoty przez 3 miesiace, schudłam 2 kilogramy, dzidzia była zdrowa. Teraz, jestem w trzeciej ciąży i mdłości i wymioty również mnie nie ominęły. Jednak, w tej ciąży jakoś sobie radzę, może dlatego że jem :) Jednak czasem jak mnie coś chyci, to przytulam ubikację kilka razy dziennie. Od trzech dni nie wymiotowałam, ale mdłości są dokuczliwe. Pocieszam się że to już 12 tc, więc niedługo nieprzyjemne symptomy powinny zniknąć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Madzia_mi - to mnie trochę uspokoiłaś dzięki Dziewczyny przypomniało mi się piszecie często że wydatek na lekarza i badania to dla Was duże obciążenie. Ja korzystam z prywatnego ubezpieczenia Promedis i praktycznie za nic nie płacę. Zobaczcie może akurat przychodnie do których chodzicie też mają jakieś pakiety albo co. Ja karte mam gratis z pracy ale wiem że można wykupić sobie samemu ubezpieczenie i jest to koszt ok 50 zł/mies. miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×