Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Ogi nawet nie wiesz jak mi jest przykro z Twojego powodu, wiem tez że nie pociesza Cię fakt że dzieciątko było chore i lepiej dla niego że nie będzie się męczyć. Dla matki wcale to nie jest pocieszające. Ja nigdy nie przeżyłam osobiście takiej tragedii ale kilka lat temu, moja ciocia , 3 lata starsza ode mnie straciła dziecko w 25 tc. Tydzień czasu dzieciątko nie żyło zanim się urodziło (niestety musiał być poród naturalny z wszystkimi bólami tylko bez radości na końcu) wtedy zaczęłam codziennie prosić Boga żeby mnie nie doświadczył takim koszmarem. Byłam tylko ja blisko mojej cioci bo rodzina daleko, a na męża nie miała co liczyć bo on nawet jak dzieciątko już nie żyło to mówił że na pewno jeszcze będzie dobrze i się urodzi zdrowe. Dziewczyny nie piszę tego żeby Was zmartwić po prostu musiałam się z Wami podzielić tym doświadczeniem. Moja ciocia od początku miała problemy z ciśnieniem, nie miała też fachowej opieki medycznej. My jesteśmy w zupełnie innej sytuacji. Rozsan ma rację chociaż ta prawda jest brutalna. Moja mama mówiła że kiedyś jak dziecko rodziło się poniżej kilograma to się je kładło i ono sobie spokojnie umierało a teraz ratuje się takze te dzieci co ważą poniżej 0,5 kg dlatego mamy tak wiele chorych dzieci. No a tak żeby trochę zmenić nastrój to powiem Wam że już się nie mogę doczekać 16:00 kiedy to wyjdę z pracy, pojadę spakować ciuszki i do rodziców. Jeszcze nie widzieli mnie z brzuszkiem. Teściowa pewnie znów będzie płakać ze wzruszenia. Jutro mamy wielkiego rodzinnego grilla i o ile pogoda dopisze to będzie pluskanie w baseniku z naszym 2letnim chrześniakiem. Mam to szczęście że rodzice i teściowie mieszkają koło siebie więc nie musze wybierać do kogo jedziemy a w dodatku lubią się więc możemy razem spędzać czas. W dodatku powiem Wam że mam wspaniałą teściową. Przed ślubem było znacznie gorzej ale odkąd rok temu się pobraliśmy wszystko zmieniło się o 180 stopni. W domku czekają na mnie nowe zasłony prezent od teściowej. Czy któraś z Was też może się cieszyć z takich relacji jak ja? Przepraszam że się tak chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivanilli
Ogie :(:(:( Tak mi przykro z Twojego powodu :( To jakiśkoszmar :(:(:( Ja ide dopiero 29 na wizyte ale juz nie umiem sie doczekać... Do tego mam stresy z tymi moimi psami... Biegaja w okolicy ale... ale nie wracają do domu a my ich szukamy i wogole martwie sie o nie jak nie wiem co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
Mufi - ja mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mufi to zazdroszcze teściowej ja to moja bym mogłabym gołymi rękoma udusić:) tak jej nienawidze ale być może pod koniec lipca kupimy domek i skończą się moje mękki:) Nie powiem bo na początku też była jak anioł no ale jak lepiej ją poznałam to zmieniłam zdanie:) Ja jeszcze niemam slubu ale wątpie czy cokolwiek by się po ślubie zmieniło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczny nie nakręcacjcie już tylko proszę. Ja tam szczerze wierzę że mój dzidziuś jest zdrowy i silny, a w moim brzuszku jest mu dobrze i bezpiecznie. Nie nachodzą mnie żadne złe myśli, czuję po prostu że wkrótce wypełni swój pusty pokoik, który tak długo na niego czeka. http://www.suwaczki.com/tickers/88c5gzu3pigbqulr.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek1984 to trzymam kciuki na pewno z malcem wszystko ok:) wlasnie od tych smutków człowiek sie stresuje:( przykro slyszec ale mam nadzieje ze to juz koniec smutnych wydarzen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
A co tu taka cisza? Gdzież was wywiało? Czyżby znów panika? Vivanilli, a te twoje psy to takie wędrowniczki? Widać im dobrze na włóczędze że do domu nie wracają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Hej dziewczynki!!! ja właśnie wróciłam z pracy, oj padnięta jestem... ja też mam termin-pewnie wszystkie pycha obiadki robią..hehe Mufi- bardzo dobre podejście..GRATULUJE i oczywiście ze bedzie dobrze z beybikami!! a jak ma być?? Agusssia2008-oj poprzednia teściowa była wcieleniem zła, szkoda ze nie mam w nowym związku szansy na poznanie swojej obecnej, zmarła 3 lata temu...ale za to teść the best!! Vivanilli- psiaki pewnie wrócą, jak psy to pewnie jakaś suczka ma cieczkę i wszystkie psy próbują ją dopaść...cieczka się skończy psy wrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
Hej dziewczyny! Ale mam rozchwiane nastroje. W poniedziałek byłam gotowa pobić każdego kto stanął mi na drodze, wczoraj mogłabym wszystkich wyścickać a dziś ryczę jak głupia. Do tej pory było ok i nie miałam huśtawek. Ale od poniedziałku masakra. Są na to jakies metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę pozytywnych wieści ode mnie ;) byliśmy dziś na USG, maleństwo brykało jak szalone, machało do nas łapkami, ruszało nóżkami ..... cudny widok ;) 11T3D, maluch ma 4,6 cm i rozwija się prawidłowo. Serce biło jak dzwon, kość nosowa widoczna, grubość fałdu karkowego 1mm także wszystko w jak najlepszym porządku. Szkoda tylko, że następna wizyta dopiero za miesiąc - mogłabym go oglądać codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
kasiek 1984 - dzięki za dobre wieści. Pozazdrościć. Ja muszę czekać jeszcze 2 tygodnie na usg... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DESIGNERKA
Hej Dziewczyny! mam do Was pytanie,otóż 10 maja miałam ostatni @ Do dzis nadal nie mam okresu.Dzis jest 44 dzień cyklu.Dodam że mam nieregularny okres.Dziś zrobilam kolejny test ciążowy który nie wykazał ciąży,ja jednak wciąż nie mam okresu,i nic nie wskazuje na to na razie żebym go miała. Czy wg Was możliwe abym była w ciąży,jednak z jakichs przyczyn test nie wykrył ciąży? (dodam że 11,12 czerwca kochaliśmy się z finałem we mnie,a więc ciąża jest mozliwa). Będę wdzięczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
DESIGNERKA- nikt ci przez internet nie potwierdi ciąży. jeśli chcesz mieć pewność zrób test z krwi. Bedziesz miała 100% pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DESIGNERKA
Sandra tak wiem że przez internet się nie da ;) pytam tylko Was o takie pierwsze spostrzeżenie-byc moze ktoś był w podobnej sytuacji. dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
Kazdej z nas przypadek jest inny. Ja w pierwszej ciąży robiłam test 2 dni po spodziewanej miesiączce i był negatywny a ciąża była. Ale niestety poroniłam. Teraz robiłąm dzień przed okresem i test był pozytywny! nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
DESIGNERKA-myślę ze w ciąży jednak nie jesteś....sprawdziłam w różnych kalkulatorach i w tym co ostatnio podsuneła mi ,,ja też mam termin,, jest rewelacyjny... http://www.ciazowy.pl/kalkulator,ktory-tydzien-ciazy.html po prostu się stresujesz a to ma wpływ na opóźnienie @... ale dla pewności zrób bete z krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivanilli
Nie to że dobrze... No to są husky więc.... tyle ;] A nie wracaly do domu bo byly w schronisku... do ktorego jak na zlosc nie umialam sie dodzwonic :/ Ale juz sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek25
a ja c dopier wrocilam:)bylam rowerami z kumpela i jej 6 letnim synkiem nad jeziorkiem w lesie robilysmy ognisko i kielbaski:)wracalo mi sie super bo jechalam w ulewe.w ogole u nas burza jest.milego pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogie- przytulam Cię mocno, nam się łatwo pociesza a Ty cierpisz ale jesteś mądrą kobietą i wiesz że tak widocznie miało być. Jak będziesz tylko miała ochotę to pisz co u Was. Trzymam kciuki żeby z mężem się ułożyło ... Akinom- no witaj nareszcie :) :):):):):):):):):) to prawda , że znamy się z innego forum, majowego, już pewnie ponad 3 lata i tak się złożyło że znowu, razem z jeszcze jedną majówką , będziemy mieć dzieci w tym samym wieku :) Tojah- ja to nie jestem na co dzień taka czepialska i złośnica, po prostu z doświadczenia wiem że lepiej pisać co się myśli a nie tylko przychwalać i słodzić, do niczego fajnego to nie prowadzi , niby fajnie takie grzeczne forum ale zalatuje obłudą i fałszem, brrrrrrr, Akinom wie o czym pisze, nie lubię też stwarzania jakiś sztucznych problemów :P KASIA- widzę że tez masz Zuzkę i to z tego samego roku tylko moja z maja :) Mufi- ja też mam bzika na punkcie tych kołysek, mamy już łóżeczko i kojec, ale chyba jeszcze na nią sie zdecydujemy , mamy małą sypialnie i chociaż na początku byłoby luźniej. Mi się najbardziej podobają te z Kolcrafta http://allegro.pl/promocja-kolcraft-kolyska-lozeczko-wibracje-3kolor-i1660692021.html , są nawet takie co same bujają :) Nie sądze tylko żeby półroczne dziecko mogło w niej jeszcze spać , raczej tak do ok 4 miesiaca. madzia_mi- jak po badaniu ? Coś jeszcze miałam pisać i nie pamiętam co :P A , DoniaJulia - jak dziś samopoczucie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Hej dziewczynki ...no na mnie już pora spać jutro znowu do pracy...,,buuu,, nie chce mi się jeszcze na cały dzień na szczęście w piątek tylko 3 godz i do domku.. kika79- przyznam jeszcze nie myślałam nad kołyską...dla chlopców nie miałam, były wypasione bujane leżaczki i zwykłe łóżeczka...ale ta z allegro cudo..szkoda tylko ze taka malutka 86cm....to tak jak napisałaś max, do 4 misiąca....a szkoda bo śliczna....nawet mojemu mężczyźnie się podoba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam strone z poradami dla mlodych mam: www.poradymamy.com.pl zapraszam do lektury oraz, mamy z pomyslami, do komentowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :)) ja sobie wzięłam wolne w piątek i w sumie dzisiaj to zaczynam "długi weekend". :) ja za tydzień dopiero mam wizytę w 11t2d - mam nadzieję że nie za wcześnie na zbadanie przezierności. vivanilii - toś się kobito strachu najadła.. Designerka - zrób test z krwi i wszystko się wyjaśni.. zwłaszcza jak masz nieregularne cykle. Chociaż test ciążowy powinien wykazać ciąże. madzia_mi - jak wizyta? Sandra11 -ja też tak mam i też nie wiem co z tym robić. Staram się unikać sytuacji konfliktowych bo wtedy robię się delikatnie mówiąc "niesympatyczna" :P Może w II trymestrze hormony się uspokoją.. ogie - przykro mi :( co do smaków, to przy pierwszej ciąży objadałam się ogórkami kiszonymi i śledziami. Zwłaszcza sałatką śledziową Lisnera z buraczkami. A teraz ciągle mam fazę na ziemniaki w każdej postaci i wszystko co ma w składzie kapustę. Może będą chłopaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogie - bardzo mi przykro:( kika79 - moja to żywe srebro, nie usiedzi, biega non stop ale jest bardzo kochana i mądra. Znam parę Zuzek i wszystkie są takie same:) Twoja też? Ja się właśnie zastanawiam czy nie kupić sobie łóżeczka turystycznego. Mam zwykłe po małej ale mam i turystyczne ale bez podwieszanego dna bo kupiłam jak wyjeżdżaliśmy do teściowej w góry żeby mała miała gdzie spać a miała wtedy chyba z 6 miesięcy jak jechaliśmy pierwszy raz od urodzenia małej. Trzy moje koleżanki teraz mają turystyczne od razu z przewijakiem, z podwieszanym dnem ze wszystkiemi bajerami koszt nie jest duży ale chodzi mi o to że dziecko moje w nocy budziło się i płakało bo np uderzyła się głową o szczebelek (mimo że były ochraniacze) a to noga weszła między szczebelek a to ręka i tak w kółko. Poza tym do kompletu są moskitiery a u nas w lato dużo os bo mamy mieszkanie na poddaszu i te małpy siedzą w dachu nie jest ich dużo żeby wzywać straż pożarną ale są. Coś takiego chcę: http://allegro.pl/sb-lozeczko-turystyczne-pelna-opcja-duzo-kolorow-i1659137732.html A te to mam to zniosę na dół do salonu kiedyś posłuży jako kojec dla malucha tak myślę:) na razie jeszcze nie szaleje bo mam na to czas chociaż myślę że około 5 miesiąca będę pomału kompletować tak robiłam przy Zuzi od 4 kupowałam parę rzeczy co miesiąc więc na koniec został tylko wózek i nie było dużego wydatku. Teraz właściwie łóżeczko, wanienka i kosmetyki bo resztę mam po małej. Ja mam wizytę 8 lipca za 2 tyg będzie 12tc a na usg genetyczne idę w 13tc ogólnie powinno się je zrobić między 11-13tc. Miłego dnia, pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Witajcie, Vivanilli, dobrze że psiaki się znalazły. No skoro to Husky to pewnie sporo się z nimi nalatacie na spacerach. :) Sandra, normalne i raczej nic na te huśtawki nie poradzisz -efekt hormonów. Kasiek, dobre wieści jak zawsze cieszą. :) Designerka, jak piszą dziewczyny zrób Betahcg -wszystko się wyjaśni ostatecznie. Groszek, no to miałaś smakowity wypad. :D Kika, widzę że te Zuzki popularne się zrobiły w ciągu ostatnich paru lat. :) Rozsan, a gdzie pracujesz? Youstta, ja mam wolne ale z powodu choroby dziecka -od zeszłego tygodnia się leczymy. Na przezierność twój 12tc jest w sam raz -sama robiłam w 12tc. :) _Kasia_ -ja idę na wizytę za ok. 2tyg. tak sobie gin zaplanował -wspomniał że tak mam przyjść bo w 15tc chce zrobić usg. Nie wiem czym się to będzie różnić od wcześniejszych usg. A my leniuchujemy -mąż na dzień ojca właśnie ciasto piecze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś psychicznie, nawet ok. Gorzej fizycznie, dziś ostatni dzień 11 tc, jutro zaczynam 12, a wciąż męczą mnie okropne mdłości i niekiedy wymioty. Co do apetytu to mam, ale na jakieś konkretne potrawy i przekąski. Czekoladki, zawsze i wszędzie :P Sałatki owoce, o tak poproszę z jakiś kilogram :D Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 10dc też mam mdłości ale bez wymiotów na szczęście chociaż często oblewają mnie zimne poty i źle się czuje ale daję radę muszę teraz właśnie robię z córą laurkę dla taty bo mąż jeszcze śpi. Wieczorami jest lepiej ogólnie na pewno lepiej znoszę tą ciążę niż z Zuzią a może dlatego że wtedy człowiek leżał a teraz mam dużo roboty a to dziecko do przedszkola a to zakupy obiad odebrać dziecko wyjść na dwór i jakoś nie myślę o tym że się źle czuje. Jeszcze 2 tyg i wszystko minie mam taką nadzieję w pierwszej ciąży minął 12tc i mdłości poszły jak ręką odjął:) Zuzanek jest dużo chociaż więcej chyba Julek u nas na osiedlu tylko 2 Zuzie, jest Tereska, jest Ludwik, jest Marysia, Kuba, Daria, Elenka, Ola, Ania, Ksawery, więc jakoś tak imiona się nie powtarzają. U nas jak będzie synek to może Julian a jak dziewczynka to raczej Hania będzie. Siostra ma już wybrane jak będzie dziewczynka będzie Olga a syn Igor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........wiek...........Termin porodu...........płeć.............skąd......... _KaSiA_......28...........22.01.2012.........płeć..........zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje tabelkę bo nie wiem czy macie a jeśli macie to wklejcie mi dopiszę się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Tutaj jest tabelka: NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ czarna1992____19______ 01.01___ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______ 01.01____Warszawa______ ? kika79________ 31______02.01____Rzeszów_______ ? Susełek________35______03.01____Olsztyn________ ? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01____ Warszawa______ ? Gosiaczek 126__26_____ 04.01____ Raszyn________ ? spiderka_______28______05.01____ Tarnów________ ? foxy30________30______08.01 ____ śląskie________ ? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka____ ? Sandra________28______08.01______Kielce________? kasiek1984____ 27_____ 09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23_____ 09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23_____ 09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin______ ? kizia__mizia____25_____10.01_____Wrocław_______? inka1989______ 21_____11.01_____ Wadowice______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B______ ? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska___ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok______ ? Rimela________ 29_____ 14.01______ śląskie________ ? DoniaJulia_____ 31_____ 14.01_____ Oświęcim_____ ? Aless__________32_____15.01_____ Kraków_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy_________? youstta_______ 28_____17.01_____ Wrocław_____ ? -cukierkowa-___20_____18.01_____ Dolny Śląsk ____ ? Emma9999_____ 25_____18.01_____ Kraków_______? ivonne36______ 36_____ 18.01_____ Gdynia_______ ? Ebel__________ 33_____ 20.01_____ Głogów_______ ? Ana Lena______28______20.01______Warszawa____? Mmalgorzataa8_ 29_____21.01_____ trójmiasto____? zoooja________ 23_____21.01_____ Podkarpacie___? kat-har-sis_____25_____22.01______Warszawa_____? Diana26________26_____22.01______ Rzeszów______? Agusssia2008____21_____23,01______Wielkopolskie__? Vivanilli________21_____24.01_____ Śląskie _______? MelisQa_______ 22_____ 24.01_____ Poznań_______? iti___________ 34______25.01_____ Toruń________? ira1___________26_____???????_____ UK _________ ? monia_aa______ 23____ 26.01.______ wlkp ________ ? edkar2________32_______?________ Kraków______ ? Natalucha_____ 22_____ 28.01_____ trójmiasto ____? polajanka______30_____ 28.01_____ Dolny Śląsk_____? rozsan_______25_____27.01_____Szwecja-Uppsala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj jest tabelka: NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ czarna1992____19______ 01.01___ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______ 01.01____Warszawa______ ? kika79________ 31______02.01____Rzeszów_______ ? Susełek________35______03.01____Olsztyn________ ? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01____ Warszawa______ ? Gosiaczek 126__26_____ 04.01____ Raszyn________ ? spiderka_______28______05.01____ Tarnów________ ? foxy30________30______08.01 ____ śląskie________ ? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka____ ? Sandra________28______08.01______Kielce________? kasiek1984____ 27_____ 09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23_____ 09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23_____ 09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin______ ? kizia__mizia____25_____10.01_____Wrocław_______? inka1989______ 21_____11.01_____ Wadowice______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B______ ? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska___ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok______ ? Rimela________ 29_____ 14.01______ śląskie________ ? DoniaJulia_____ 31_____ 14.01_____ Oświęcim_____ ? Aless__________32_____15.01_____ Kraków_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy_________? youstta_______ 28_____17.01_____ Wrocław_____ ? -cukierkowa-___20_____18.01_____ Dolny Śląsk ____ ? Emma9999_____ 25_____18.01_____ Kraków_______? ivonne36______ 36_____ 18.01_____ Gdynia_______ ? Ebel__________ 33_____ 20.01_____ Głogów_______ ? Ana Lena______28______20.01______Warszawa____? Mmalgorzataa8_ 29_____21.01_____ trójmiasto____? zoooja________ 23_____21.01_____ Podkarpacie___? kat-har-sis_____25_____22.01______Warszawa_____? Diana26________26_____22.01______ Rzeszów______? _KaSiA________28______22.01_____Zach-Pom______? Agusssia2008____21_____23,01______Wielkopolskie__? Vivanilli________21_____24.01_____ Śląskie _______? MelisQa_______ 22_____ 24.01_____ Poznań_______? iti___________ 34______25.01_____ Toruń________? ira1___________26_____???????_____ UK _________ ? monia_aa______ 23____ 26.01.______ wlkp ________ ? edkar2________32_______?________ Kraków______ ? Natalucha_____ 22_____ 28.01_____ trójmiasto ____? polajanka______30_____ 28.01_____ Dolny Śląsk_____? rozsan_______25_____27.01_____Szwecja-Uppsala Dzięki, dopisałam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×