Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

juz jestem przepraszam ale wiesz w pracy jestem to czasem musze cos zrobic w tej pracy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie beda mnie juz wogóle niczym leczyc bo mój lekarz uwaza ze dochodzi do samistnego ustepowania choroby bo ponoc jest poprawa i niema potrzeby podawania leków pochwalili mnie za rzucenie palenia ale niewiem czy mialo to cos wspólnego z tym, czy tylko pochwalili bo tak jest zdrowiej :] w kazdym razie to nie jest nic powaznego i to mnie cieszy co do pielegniarek to powiem ci ze nie zwracalem uwagi bo sam szpital mnie przyprawia o mdlosci wystarczy ze tam jestem i czuje jak stan mojego zdrowia ulega drastycznemu pogorszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefan dorósl do fazy rozplodowej czy jakos tak nie znam sie dokladnie na tym ale wlasnie dlatego jest u kumpla zeby sobie chlopak ulzyl na samicy w sumie nie wiem jak to sie u zolwia odbywa, ale mój kumpel wie wiec jest w dobrych rekach powinien do mnie wrócic za 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli Stefan jest na sex wczasach :D a kumpel za alfonsa robi :P a ja myslalam ze to ze wzgledu na Twoje zdrowie go narazie oddales do kumpla, a tu prosze, rowniez drugie dno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro bede mial piesa w sumie nie jest to pewne bo wszystko zalezy od tego czy znajde takiego jakiego chcem ale mam nadzieje ze tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze wzgledu na stan zdrowia ale u kumpla okazalo sie ze jest jeszcze cos :D to niech sie Stefek pocieszy troche bo czytalem na necie ze jak sie mu nie da pouzywac to moze sie zrobic agresywny :D:D:D choc brzmi to smiesznie wole nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee choc w sumie mozna by tak powiedziec kumpel pracuje w Londynskim zoo i jest najlepszym weterynarzem jakiego znam , ma tam jakas kandydatke dla mojego zolwia wiec ja nie wnikam wiem ze stefek jest w dobrych rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suczke czy psa hymmmmmmmm chyba suczke ale jakos plec nie ma dla mnie az takiego znaczenia moze byc pies wazne jest zeby byl bystry :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to super :) u mnie przelotne zachmurzenia ale wynikajace tylko z czasowego stresu w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×