Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

dzisiaj jestem tylko z Synkiem, więc była aby parówka i kanapka :) zresztą ja chcę być tylko do piątku, więc może jakoś wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za Ciebie kciuki :) a ja musze jakiś obiad zrobić, mąż ma ochote na tortillę a ja na pizzę...pewnie będzie tortilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia63
Atramka zycze ci abys ta diete utrzymala,bo moja corka codziennie wieczorem rozpoczyna diete a w pracy na slodkosciach jada.Ja bym musiala miec diete tuczaca.Jak bylam w szpitalu to mi zrobil diete tuczaca a ja im schudlam 5kg.Qantus ja tez jestem niby z malzonkiem,ale dzieci mieszkaja przez miedze i tak umnie caly czas wnuki sa i trzeba im to jedzenie szykowac a u babci zawsze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quanta, długo byłyście... dalej u was deszcz pada? u nas ciepło, okno juz wstawione więc deszcz może padać 8:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, nie my już dawno w domku. To był mały spacer, około godziny. Średni (jak się lepiej czuję) to dwie godziny trwa, długi około trzech. Po powrocie jem obiad. Brytanica musi czekać. Duże psy łatwo skrętu żołądka dostają, i po szaleństwach biegowych konieczne jest minimum 40 minut całkowitego odpoczynku. Deszcze nie pada już, ale wilgoć okropna! 😭 Sorceress, fantastycznie! :D Zaraz do Ciebie odezwę się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to i ja idę na spacer - zrobię parę fotek i dam, żeby nie było, że proszę a sama nie daję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie atrami :) czekamy moje się już wgrywają, zobaczycie co zostało z biednej wierzby i co mozna zrobić z kamieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeja! Dopiero teraz zobaczyłam w Twojej stopce Pajacyka. Kiedyś, w dawniejszym (bardzo, bardzo dawniejszym) komputerze, miałam go jako stronę startową i od kliknięcia każdy dzień zaczynałam. Teraz, jeśli pozwolisz, będę poprzez Twoją stopkę pomagała potrzebującym. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż bardzo lubi kamienie :) razem lubimy sosnę więc jakoś to wykorzystujemy :) tzn. pomysły mamy razem, ale wszystko robi mąż, taki samouk, ale mu wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quanta, nawet nalegam :) ja ciągle mam pajacyka jako strone startową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, dzięki! Będę codziennie klikała. Nie potrafię w bebechach komputerowych grzebać. :P Co mi młodzi zainstalują, to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skaczę między kafe a garnkiem. :D A zaraz muszę do prawdziwych wrócić, bo męża (głodnego, jak zawsze! :P ) ino, ino patrzeć... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak skaczę, ale teraz muszę uciekać :( uśpię Małego i mam czas dla siebie :) No i kolacja czeka... :/ P.S. Słońce wyszło - rychło w czas... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, dzięki! 🌼 Ale ja też mam już przygotowany, tylko podgrzać i już... Atramuś, nie narzekaj, bo się obrazi i jutro wcale Ci nie zaświeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synuś śpi, ja po kolacji :) Pierwszy dzień dietki generalnie za mną :) jeden mały grzeszek, bo spróbowałam odrobiny weselnej szarlotki - Synkowi się zachciało "ciacha" i nie wytrzymałam :( ale naprawdę odrobinę, więc i tak jestem z siebie dumna :) a ta wołowina, jak się ją porządnie zgryzie, nie jest taka zła :) szpinak też zjadliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, wiem - już nic nie mówię :) coś Margolci długo nie widać... Mam nadzieję, że z Jej koleżanką wszystko okey... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrami, a ja właśnie szpinak uwielbiam :) wołowinke, to tak nie bardzo, jedynie zrazy :) albo gulasz .. no i kolację miałaś pyszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann - szpinak to ja chyba pierwszy raz w życiu jadłam! Nawet go nijak nie przyprawiłam, bo za bardzo nie wiedziałam jak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi - i znów zaczęłam pierwszą stronę :P widać, kto najaktywniejszy na topiku :) ale jak zwykle, ten kto ma najmniej do powiedzenia to gada najwięcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atramka, szpinak najlepiej czosnkiem :) i tyle, żadnej soli pieprzu,czosnek, można trochę oliwy, zależy jak się je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×