Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

A ja mam problem :( świadkiem mojego N będzie siostra, a ja mam brata - lecz nie najlepszy z nim kontakt... no ale wszyscy oczywiście uważają, że wypada go wziąć :/ nie wiem co mam robić, bardzo mnie już to denerwuje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
mini_69 wiem ze jak ci powiem zebys to alala bo to twoj slub i tak nie pomoze, nie wiem moze poprostu powiedz szczerze dlaczego nie chcesz zeby byl lub dlaczego chcesz aby swiadkiem byl ten lub ten, ja powiedzialam ze swiadkowa bedzie moja przyjaciolka bo jest mi najblizsza i widze jej zaangazowanie w ten slub wiec sprawa dla mnie byla jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
mini__69 - 06.08 A JA MAM 6 SIERPNIA - 06.08 frycia.1987 - 06.08 Słupsk okolice tancereczkaaa - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 Faaaktycznie - 13.08 Bydgoszcz moniczka84 - 13.08 Śląsk kasiulek1111111 - 15.08 aniutek263 - 19.08 Szczecin sierpniowa panna młoda...- 20.08 Ewusiak89 - 20.08 Poznań Nha - 27.08 zozole - 27.08 amikaya - 27.08 Renixxx - 27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaktycznie
mini - wiesz świadek to nie tylko osoba, która podpisze dokumenty, ale również ktoś kto ma być dla Ciebie wsparciem i pomocą w tym dniu, warto mieć wtedy przy sobie kogoś z kim masz jednak dobry kontakt Bądź dzielna i spróbuj wyjaśnić jak się sprawy mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za tak miłe podejście :) zazwyczaj nie patrzę na to co mówią inni, ale straaasznie mnie denerwuje, że jakoś tak się przyjęło, że a świadków bierze się rodzeństwo, na chrzestnych - rodzeństwo.... beznadzieja.... poza tym ogólnie ciężko będzie mi wybrać jakiegoś chłopaka :( N ma siostrę także ja mam wziąć kogo, kolegę? :( takie głupoty, a co nerwów zżerają, to szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
A nie mogą być dwie babki? Ja mam dwóch chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Hej dziewczyny, ja mam podobny problem... mam jedną siostrę, ale ogólnie ona jest dziwna i szczerze mówiąc nie dogadujemy się zbyt dobrze, ona jest ciągle o wszystko zazdrosna i robi jakieś głupie sceny.. wiem, że wypadałoby żeby to ona była moją świadkową, ale boję się że w dniu ślubu będzie stroilła te swoje fochy... chciałabym żeby ona była pomimo wszystko, ale jak ma mi popsuć humor to sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy dwóch facetów na świadków. Mamy samych braci i z nimi akurat mamy najlepszy kontakt i nie będziemy kombinować, a jak komuś nie pasuje to trudno. Pamiętaj, że Wy macie się czuć dobrze tego dnia. Ja bym się nie czuła dobrze, gdybym miała za świadka kogoś, kogo wcale nie chciałam wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam załatwiony USC i kościół. u księdza z protokołem było komicznie. Czułam sie jak na maturze. najpierw przepytywali mnie potem mojego, sprawdzali czy sie odpowiedzi zgadzają. Paranoja Jezeli chodzi o świadkowanie u nas, to mój bierze brata - ale oni sa bardzo, bardzo zżyci i on u niego też był świadkiem. A ja biore moją przyjaciółkę. To najbliższa mi osoba i nie wyobrazam sobie, żeby mialo być inaczej. mam tez dwóch braci, ale nie jesteśmy specjalni zżyci. Zreszta jak moj brat brał ślub to u niego świadkiem tez był ktoś inny, chociaż jego żona miała brata. Ale u nas nikt się o to nie obraża, bycie świadkiem to oczywiście przywilej, ale nie oszukujmy się też sporo obowiązków. A tak u brata na weseleu się super bawiłam :) moim zdaniem świadków trzeba dobrze wybrać. muszą to być osoby, którym można zaufać. odpowiedzialne, ale tez bardzo towarzyskie. pamiętajcie, że świadkowie praktycznie pełnią obowiązki gospodarzy. pilnują, żeby goście dotarli do kościoła na czas, żeby alkohol był na stołach, każdy dobrze się bawił itd. Dobrze wybrany świadek może bardzo pomóc, a zły strasznie zepsuć wesele. u mojej kuzynki tak było, że świadek jej męża miał klucz do składziku z wódką. Po czym pojechał do domu z jakąs panną i z tym kluczem!!!! i goście chcieli pić,a wódki nie było!!! a on nie odbierał telefonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Ewusiak89 Twoja propozycja fryzury też jest bardzo ładna.. ;) Powracając do świadków to właśnie ciężki temat... nie wiem czy moja siostra byłaby w stanie odstawić swoje fochy na bok i czy mogłabym na niej polegać.... pomocy... mam mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
Nha ja ja tez wybralam heheeh, nie teraz juz jakis czas temu ja na innym watku pokazywalam 10 i 1 obie swietne ale wybor zostawiam fryzjerce :) My bylismy u ksiedza dzis protokol spisany rzeczywiscie komedia z tego wyszla:) co do nauk to ksiadz powiedzial zeby sie nie martwic bo na sierpien ma 4 pary i dostosuje nauki do wszystkich "zeby bylo ciekawie i szybko "on sam dosc ciekawy jest hehe. spowiedz mamy jedna bo razem mieszkamymamy tylko doniesc z USC zaswiadczenie i juz wszystko:) na zapowiedzi juz tez kase dalismy wiec nie bedzie trzeba jezdzic a zapowiedzi 3 tyg wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
Nha wyczytalam w innym temacie ze ty az 280zl za osobe placisz,szok jak duzo. W Toruniu sa takie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
aniutek263 wiesz co no różne są w Toruniu ceny My wybraliśmy akurat taką restaurację i taką opcję. Na upartego na pewno można by zrobić w Toruniu wesele za 120zł od osoby... ale wiadomo to wszystko zależy od opcji, miejsca, lokalizacji itp itd. Ostatecznie byliśmy tam kilka dni temu i stanęło na opcji 250zł za osobę (wesele + poprawiny) bez ciasta, napojów, alkoholu czyli standardowo Wiem, że mogliśmy znaleźć coś tańszego ale po pierwsze nie było terminów tam gdzie chcieliśmy, a po drugie zazwyczaj sala nie spełniała warunków. Mamy dosyć dużą rodzinę i wesele będzie łącznie na 150 osób także taka też musiała być sala... Dziewczyny a Wy skąd jesteście? I ile płacicie za talerzyk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
ja ze Szczecina i place 175zl za osobe w tym mam juz 0,5 wodki,Dj i pokaz iluzjonisty lub kobiete ziejaca ogniem ale z tego rezygnujemy chociaz gratisowo dodaja, nie mam poprawin bp tez ich nie chcielismy a poprawiny kosztowalyby 30zl za osobe dodatkowo z tego co sie dowiadywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mieszkam koło Jeleniej Góry i płacimy 160zł za osobę z poprawinami :) straaasznie bogate menu, piękna sala, napoje są w cenie, mamy tylko dowieźć alkohol, ciasta i owoce :) Dzisiaj rozesłane i rozdane pierwsze zaproszenia :D ufff.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziś zamowiłam butki, szukałam szukałam już od lutego, ale przymiarka za 3 tyg i trzeba było w końcu coś wybrać, i znalazłam Pana co sprzedaja takie butki i robi na zamowienie. Ja mam straszny kłopot z kupywaniem butów, bo mam bardzo wąską stopę i wysokie podbicie i na ogół pełne czułenka mi spadają, także kupiałm z paseczkiem ale z taka piękną różyczką, która Pan mi wszyje, z 2 par butów wykombinowaliśmy jedną i za tydzień mam je odebrać....och oby były wygodne, obcas 5cm;) pochwale się zdjęciem jak odbiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
czasu coraz mniej dziewczynki:) ja wczoraj z mama jezdzilam kupic jej cos na wesele i kupilysmy wszystko w jeden dzien,rodzice mam wrazenie ze bardziej przezywaja ten dzien heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
Mnie też już Mama podpytuje kiedy możemy jechać coś jej wybrać, martwi się, że nic ładnego nie znajdzie Ja jednak mam nadz że w jeden dzień też się wyrobimy ;) Byliśmy wczoraj u Wikarego umówić się na te spotkania przedślubne, a on do mnie że za wcześnie w czerwcu mamy się pojawić :( a chciałam mieć już to z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wracam po krótkiej nieobecności, byłam w Szwecji:), wracając do tematu moja mama ma kreację na wesele, gorzej ze mną, bo ja nie mam nic na drugi dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
ja nie mam tego problemu bo nie robie poprawin a w sukni mam w planach chodzic do rana:) zbyt duzo kasy w nia wsadzilam zeby przebierac sie wczesniej, wlasnie tyle tego a co my pozniej z tym wszystkim zrobimy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam poprawin. ;) Mamie sukienkę na wesele wybierałyśmy w zeszłym tygodniu. Moi rodzice też przeżywają ten dzień, widzę, że bardzo cieszą się naszym szczęściem. Zresztą teściowie też. :) A co do ceny za talerzyk,to my robimy w restauracji, gdzie mój brat jest szefem kuchni i dostaliśmy zniżkę, tak że mamy 130 zł od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss..ss
widze ze tu tez wiele z was nie bedzie mialo poprawin, bo ja też.. ja w sierpniu.. suknia jest gotowi można by już praktycznie zaczynać zabawe.. :D -------------------- GLOBUS LEWITUJĄCY W DUŻEJ OKRĄGŁEJ RAMCE PODŚWIETLANY BIAŁYM ŚWIATŁEM http://gadzeteo.pl/pl/p/Globus-latajacy-w-powietrzu-Duzy/87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia22222222222
Hej postanowiłam dołaczyc sie do was poniewaz ja tez biore ślub w sierpniu a dokłanie 27:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia22222222222
I jak tam u was z przygotowaniami??Ja to co narazie powinnam miec załatwione to mam czyli ksiadz orkiestra sala suknia. zostały tylko obraczki tort i kamerzysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
mini__69 - 06.08 A JA MAM 6 SIERPNIA - 06.08 frycia.1987 - 06.08 Słupsk okolice tancereczkaaa - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 Faaaktycznie - 13.08 Bydgoszcz moniczka84 - 13.08 Śląsk kasiulek1111111 - 15.08 aniutek263 - 19.08 Szczecin sierpniowa panna młoda...- 20.08 Ewusiak89 - 20.08 Poznań Nha - 27.08 zozole - 27.08 Marcia22222222222 - 27.08 amikaya - 27.08 Renixxx - 27.08 miss..ss - ?.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
Typowych poprawin też nie będę miała, ale kilka osób będzie u mnie nocowało, a skoro poniedziałek z racji Święta jest wolny, więc pewnie trochę posiedzą, a jak coś z wesele zostanie to się to wypije i zje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Hej Marcia22222222222, to ślubujemy tego samego dnia ;) Ej dziewczyny a o której macie ceremonię w kościele??? My na 16, chciałam 17 ale termin był już zajęty.. szkoda bo 16 wydaję mi się trochę za wcześnie, pomimo tego że to tylko godzinka różnicy.. Jak jest u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×