Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Gość syll19
wiecie co pokocilam sie z ojcem mojego dziecka nie wiem wyszlo na to ze nic mu nie pasuje...to mu pow ze mogl mzslec glowa a nie chujem! boje sie o moje malenstwo czy wsyzstko dobrye bo ciagle sie denerwuje a nie powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Syll nie denerwuj się bo nie tak jak mówisz nie powinnaś i głowa do góry wszystko będzie dobrze. Może Twój facet jest zestresowany cała sytuacją , bo dziecko zmieni Wasz świat o 180 stopni :) Pewnie sie cieszy, ale i obawia jak to wszystko będzie. Kochana będzie dobrze :) Pozdrawiam cieplutko Ciebie i Dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
syll ja jak bylam w ciazy to tez byly czasem ostre jazdy miedzy mna a mezem a jak sie synek urodzil bylo rozowo przez jakies 3 miesiace i znowu zaczelo sie psuc. dziecko przewraca swiat do gory nogami i wlasciwie dopiero teraz jak maly ma 1,5 roku zaczyna byc lepiej ale bylo bardzo bardzo zle :( zycze powodzenia i zgody. wierze ze z czasem sie ulozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaggaaAga
syll19 - pamietaj ze Toba teraz targaja hormony wiec mozesz czasem przesadnie reagowac. dla Twojego mezczyzny zapewne to jest nowa sytuacja i tez musi sie w niej odnalesc. najwazniejsze zebyscie sie w tym odnalezli razem. wspierajcie sie wzajemnie i badzcie wyrozumiali dal siebie i swoich watpliwosci. bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
mam nadzieje ze bedzie dobrze wszystko... juz w sumie zgoda zobacze jak bd dalej... wam kochane zycye owocnzch staranek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaggaaAga
a ja ponownie wczoraj zrobilam test na owu i znow wyszly mi 2 kreseczki ale testowa slabiutka, wiec jeszcze musze poczekac. natomiast przytulanki i tak sa bo testy testami, ale wole sie upewnic (jakby test mial zawiesc :P) zobaczymy co mi pokaze dzis wieczorem pozdrawiam i udanego niedzielnego wypoczynku zycze :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
aaggaa aga zycze udanego staranka :) ja wczoraj sie staralam i dzis tez ale jestem pewna ze nic z tego nie wyniknie. nie wiem czemu tak mam, zawsze mialam nadzieje ze cos zmajstrowalismy a tym razem jestem przekonana ze w tym cyklu sie nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
jastro j w cyklu w ktorzm mi sie udalo mzslalam ze pewnie mamtorbiel i to przez to... partner mi mowil cos z tego bedzie a ja nie wierzylam... zawsze trzeba miec mala madzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Jastro nie przejmuj sie, kazdej z nas predzej czy pozniej sie uda :) ja caly czas mam tka mala iskierke nadzieji jestem na duphastonie zeby wywolac @ i zobaczymy najpozniej za tydzien mam ja dostac jak nie to szpital i badania, choc nie powiem bo przytulanka byly wiec zobaczymy a tak w ogole to nie wiecie czy jak biore duphaston na wywolanie to jest szansa zajscia w ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo jestescie tu w ogole ? wiecie co nie wiem czy to po duphastonie czy nie ale bola mnie sutki i mam wrazenei jakbym miala stan zapalny pochwy dosc czesto siusiam a do tego sedzi mnie wejscie do pochwy, jutro chyba pojde do apteki po clitromazolum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNISZ
novynetka, mam doła, wyje... 14dzień po owu, zrobiłam test, dupa blada znowu, załamka, rozczarowanie, a w tym cyklu czułam,że to to :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnisz przykro mi :( moze nastepnym razem sie uda ? a stosujesz jakies "wspomagacze" ? ktory to cykl staran ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNISZ
:( powiem Ci, że prawie rok, teraz wiem,że wszystkie objawy, które brałam w tym cyklu za ciążowe, to efekt Duphastonu (16-25dc)... cycki mi rozrywa do dziś a jestem w 31dc, od tyg, brzuch, jajniki to samo, mam opuchnięte podbrzusze, mleczny śluz itd... to wszystko ten piep*****y duphaston :((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez go biore ale na wywiolanie ! tez cier swedza piersi i bola sutki ? masakra ja neiwiem czy one rosna czy tak poprostu swedza :D mleczny sluz to jakis obled bole podbrzusza tez mam ! a myslisz ze jak biore go na wywolanie okresu to moge zajsc w ciaze przy braniu go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNISZ
sutki bolące sterczące non stop, od strony pach jakbym siniaki miała, makabra... wiesz duphaston to nic innego jak progesteron... dlatego u 8/10 kobiet podobno bolą piersi właśnie wyczytałam to w necie. W ulotce nic na ten temat nie ma , jako skutki niepożądane... śluz masakra , dużo i nie pasuje ani na dni płodne ani niepłodne :/ Duphaston zmylił mnie na całegoooo ! naprawdę mi przykro :( tak kochanie, przy przyjmowaniu Dupka możesz zaciążyć szybciej niż Ci się wydaje, pomaga również w niewydolności ciała żółtego, stosuje się ten lek również przy niepłodności związanej z brakiem owulacji, ja dzięki niemu w tym cyklu miałam owulację :) polecałam Ci już też zakup testów owulacyjnych, na allegro najtaniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem ale poki co sie wstrzymam teraz to moj drugi cykl wiec mam jeszcze czas ;) to ze przy nim szybciej sie zaciaza to wiem tylko mam na mysli to ze jesli w kwietniu mialam okresz z odstawienai tabletek i potem juz nie mialam go i poszlam do lekarza na wywolanie kazal mi brac od rauz przed 10 dni i odstawic to przez te 10 dni mam sznase na ciaze ? no bo jesli on wywoluje okres no to chyba cialko zolte i owulacja tez przy nim jest co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNISZ
tak novynetka, dokładnie tak jak mówisz owulacja powinna być po nim! on też powoduje dojrzewanie pęcherzyków! 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNISZ
po okresie, który dostaniesz, mimo,że będzie wywoływany duphastonem, powinnaś mieć cykl bez zarzutu!, czyli owulacja normalnie w połowie cyklu, po duphastonie podobno jest wcześniej!!! testuj owulacyjnymi ok 11 dc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile sie pojawi.. czyli przez te 10 dni brania go mimo ze sa iezabezpieczone stosunki nie mam szans na bobo ? dopiero jak dostane orkes tak ? a po ilu dniach powinnam dostac? bo ginekolog kazala mi czekac do 4 dni ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNISZ
WIESZ Z TEGO CO WIEM TO PO DUPHASTONIE OD RAZU JAK DOSTANIESZ @ TO OK 11 DNIA TESTUJE OWULACYJNYMI! I SZANSA NA BOBO OCZYWIŚCIE,ŻE JEST!!! JEŚLI ZACZYNASZ DOPIERO Z DUPHASTONEM, TO OKRES PRZYJDZIE NAWET 10 DNI PO NIM!!! TAKŻE SIĘ NIE STRESUJ! MYŚLĘ,ŻE DOSTANIESZ 5-7 DNI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze no wlasnie czytalam ze ok tygodnia czeka sie na okres ale moaj ginekolog powiedziala ze mam czekac do 14 dnia od wziecia pierwszej tabletki i teraz nie wiem bo jaknie dostane to mam do niej isc na badanai hormonalne chyba do niej zadzwonie za tydzien w poneidzialek jak okresz sie nie pojawi ;p moze to ja cos pokrecilam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
novynetka nie stresuj sie, ja po pierwszym cyklu brania duphastonu zaciazylam :) u mniue chyba byly problemy z dojrzewaniem pecherzykow, juz nie pamietam :) Agnisz poki nie dostalas okresu jest szansa na ciaze, duzo dziewczyn ma testy negatywne przez pierwsze kilka dni a po tygodniu pozytyhwne :) nie zalamuj sie i za 2-3 dni zrob kolejny test :) a tak poza tym to niektore testy sa malo czule i dlatego nic nie pokazuja we wczesnhej ciazy. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HotOrCold - Ja bioe castagnusa I tak jak Ty jestem baardzo senna w piatek zasnelam w pracy PMS tez wariacki wszystko mnie drazni I awanturuje sie caly czas nawet w busie (totalna ze mnie wariatka). Co do wagi to nie sprawdzam jak co do dam znac.3 JASTRO - @ mam dostac 30 w piatek i jestem pewna ze przyjdzie bo wczoraj mialam plamienia brunatne a u mnie to norma. Ale tlumacze sobie ze regularne cykle sa dobre bo zawsze jest nowa szansa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! No i przyszła @ :( po 7 dniach brania luteiny. Nie wiem czy to dobrze.. Ale w sumie znowu czuje smak porażki i rozżalenie.. Już nie wiem co ze mną jest nie tak.. Niby staram się o tym nie myśleć a i tak nie wychodzi :-( Dupa i tyle.. To jest chyba najgorsze co może być.. Już 14 miesięcy się staramy.. Psychika zaczyna mi powoli siadać i nic mnie nie cieszy..Oby Wam się udało jak najszybciej zafasolkować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold przykro mi :( A to twoj pierwszy cykl z castangusem ? a mzoe duphaston byscie wyprobowali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
hejo jastro... znowu mi dajesz nadzieję :) wczoraj było dokładnie 14 dni po owu. Cycki nadal bolą, podbrzusze opuchnięte, lekkie bóle krzyżowe... myślę ,że to efekt Duphastonyu, a jak było u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynetka tak pierwszy i myślę,że ostatni bo nie mam zamiaru dalej puchnąć bez powodu :-/ a ten duphaston jest na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×