Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyra78

novoslim- ktos stosowal??

Polecane posty

Gość ilonkaB
A ja tam się nie przejmuję tymi opiniami. Czekam na dostawę zamówienia i staruję z odchudzaniem. Za miesiąc pochwalę się moją nową wagą. dziś: - 161 cm - 75 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELWIRA3
Olej te negatywy. Masz mój żywy przykład pokazuje , że warto sięgnąć po novoslim, bo to wg mnie jedyny skuteczny preparat na rynku. Miałam kurację przez trzy miesiące i schudłam blisko 13 kg. A wcześniejsze próby odchudzania na innych tabletkach i proszkach nie dawały zadnego przyzwoitego skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonoraXX
Dziewczyny, śpieszę się pochwalić moimi wynikami: - wzrost 168 cm - waga 54 kg a wszystko dzięki kuracji novoslim!!! Po trzech miesiącach zrzuciłam całe 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pozytywne komentarze są bardzo podobne do siebie, nawet nicki mają podobną symbolikę- więc myślę że piszą je te same osoby z branży. Ja stosowałam nowoslim i jak dla mnie to SZAJS .POZDRAWIAM naiwnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniks77
Zgadzam się z przedmówczynią. Eleonora jakoś nie wpadła tutaj się pochwalić, że zakupiła, czeka na przesyłkę, zaczyna stosować , czeka na efekty... Wpadła po prostu zakomunikować, że straciła mnóstwo kg!!!! Bravo:) Mnie się nie udało, a jestem w połowie trzeciego opakowania... Pozdrawiam deszczowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA MAŁA.
Macie rację, nie nalezy chwalić się oczekiwaniem na przesyłkę ale widocznym efektem odchudzania. Sama stosowałam novoslim przed latem, bo walczyłam o swój związek z chłopakiem. Po dwóch latach było już między nami dość nieciekawie. Ciągłe kłótnie i dąsy i fochy. I to z obu stron. Myślałam, że jak zmienię swoją figurę i schudnę to wszsytko się poprawi. Wiem, wiem.. powiecie , że to bzdura, że liczy się charakter człowieka, ale wtedy byłam zdesperowana. Cóż, po novoslimie schudłam i to dość sporo bo aż 13,5 kg ale mojego chłopaka nie zatrzymałam przy sobie. Jedyna co mi pozostało to nowa figura, więc nie chce tego zaprzepaścić i nadal dbam o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MT
ale numer, a ja nie kupiłam novoslim więc nie schudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniks77
Chyba muszę zmienić rodzaj riposty:):) Niestety nie każdy odczytuje aluzje jako aluzję:) Teraz czekam, aż ktoś napisze, że spadło mu 20 kg na Novoslimie:):):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchnalaska
Wszystkie te Wasze opnie ze "schudlam z novoslim" sa smiechu warte, jednakze nowosilm odchudza na 100%.......... portfel.. Ja skonczylam kuracje i zaluje ze tyle kasy poszlo na marne.... rowniez pozdrawiam nawine :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchnalaska
P.S lepiej zastosowac Slim Ball tam przynajmniej zwracaja kase jak ktos jest niezadowolony...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki produkt?
Ciekawostka przyrodnicza. Na mnie novoslim działą, na moją przyjaciółkę też zadziałał. Wcześniej sprawdziły to inne nasze koleżanki i też z dobrym skutkiem. Nie miałam dużej nadwagi, więc kupiłam tylko jedno opakowanie i nie schudłam 20 czy 30 kg, lecz tylko 5 kg. Czy taka ilośc to mało jak na jeden miesiąc? ps. ciekawe po co inne firmy płacą za negowanie produktów konkurencji, zamiast uczciwie chwalić swoje? przeraża mnie ten proceder. I nie chodzi o to czyj biznes się bardziej kręci, tylko , że odbiera się szansę na schudnięcie tym wszystkim, którzy zawiedli się na innych środkach. Będę gorącą orędowniczką NOVOSLIM, ponieważ to jest najlepszy środek odchudzający z jakim spotkałam się na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchnalaska
Na szczescie jest takie cos jak forum gdzie kazdy moze wypowiedziec swoja opinie na dany temat w tym wypadku novoslim i nie jest niczym nadzwyczajnym ze ten preparat moze nie dzialac. Wiec osoby ktore nie schudly mowia o tym otwarcie i nie dziwota ze bez entuzjazmu ostrzegajac innych lub ewentualnie dajac im do myslenia i zastanowienia sie zanim "odchudza sie" z kasy.... Natomiast jesli chodzi o kwestie zaplaty z negatywy to nikt nie placi za nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irokesz
zawsze w odchudzaniu trzeb połączyć kilka elementów. nie ma cudów, że sama dieta lub ćwiczenia bez diety zadziałają. mój dietetyk zrobił mi specjalną dietę, przypisał do tego tabletki na odchudzanie (novoslim) a oprócz tego zalecił tez ćwiczenia. muszę się przyznać, że widać już efekty diety, bo po czterech tygodniach mam już mniej o 4,5 kg. przede mnną jeszcze dwa miesiące, więc prosze trzymacie za mnie kciuki bym wytrwała w tej walce z tłuszczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoniczka.
Co się stało z promocją novoslim w sklepie www.bionature.pl ? Do niedawna była promocja zestawu na trzy miesiące 2+1 gratis. Koleżkanka stosowała taki zestaw z bardzo dobrym skutkiem i chciałam tez sobie kupić. Czy coś wiecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkanterka
Dzwoniłam do sklepu www.bionature.pl i mówią, że w przyszłym tygodniu powinna znów być ta promocja (2+1 gratis). Ale jak ktoś potrzebuje tylko na jeden miesiąc kuracji to nadal mają promocyjna cenę na jedna sztukę Novoslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazia333
ja czekam na dostawe. jestem naprawde ciekawa czy to choć troche zadziała czy zostałam nabita w butelkę>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illondia
hej Grazia333, nie martw się na zapas. Jeżeli na mnie podziałało to i Ciebie tez zadziała i na inne dziewczyny też. Miałam taką nadwagę, że przeprowadzałam odchudzanie przy pomocy novoslim przez 2 cykle trzymiesięczne. Zrobiłam między tymi cyklami przerwę ma 2 tygodnie i heja dalej. W pierwszym cyklu zrzuciałam 12 kg a w drugim około 11 kg. Pamiętaj tez o odpowiedniej diecie. Maksymalnie 1200 kcal.I dużo ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANDA xxl
Czekam na przesyłkę z novoslimem, zamówiłam 3 opakowania i liczę , że się nie zawiodę. Jak się udało schudnąć mojej sisters na tym preparacie to i mnie się powinno udać. A namawiała byśmy razem zaczęły na wiosnę, a ja głupia nie dałam się wtedy namówić. Lepiej później niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_b.
nie zawiedzisz się, ja już jestem po kuracji i 13 kg tłuszczu poszło się.... (zniknęło, by nie uzywać brzydkich słów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkantalka
Odliczam już czas do mojego ślubu, w Święta Bożego Narodzenia. Na szczęście, jestem już po dwóch miesiącch kuracji novoslimem i zdążę na czas z odpowiednią wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrkuriusz
Myślałem, że novoslim jest tylko dla kobiet. Bo jak patrzę na te wpisy w necie, to większość stanowią kobiety. Mimo wszystko, tonący brzytwy się chwyta, więc kupiłem zestaw na próbę, bo w moim przypadku nie było już nic do stracenia. Miałem 30 kg nadwagi i olbrzymi zwisający brzuch. Gdyby nie wstyd to pokazałbym swoje zdjęcia przed i po odchudzaniu. Rewelacja. Po dwóch seriach kuracji schudłem o 28 kg, a brałem dwie serie 3 miesiećznej kuracji novoslim. Dieta 1200 kalorii i codziennie 1 godzina ćwiczeń. Faceci tez mogą się odchudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men-men
Witaj kolego, masz rację, novoslim jest nie tylko dla pań, bo my tez mozemy go stosować. Łykałem te kapsułki tylko jeden miesiąc, bo chiałem tylko kilka kilo zrzucić przed wakacjami. Wiadomo jak to facet z brzuchem na plaży, laski wodzą wzrokiem tylko za ciachami. I nie powiem, udało się podwójnie bez brzucha ale za to z super wakacyjną znajomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElkaBelka
Chłoptysie, zostawcie nam kobietom odchudzanie. Co to będzie jak faceci zaczną sie malować, farbować włosy itp. Facet z brzuchem nie wygląda tak źle, jak kobieta z fałdami tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejka32
Pewnie, niech się chłopy nie odchudzają i zostawią to nam kobietom. W końcu NOVOSLIM wymyślili dla kobiet. Czytałam o nim w amerykańskim Medical Journal. Arytykuł opisywał historię odkrycia składu i zamieszanie jakie ten podukt wywołał na rynkach światowych. Dobrze, że można to już kupić w polsce, bo przejechałam się już na innych środkach i w końcu jest coś skutecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FuckMe
ja używałam i nie schudłam, więc nie polecam. Przerzuciłam się na spalacz tłuszczu i od razu były efekty, praktycznie po każdych ćwiczeniach widziałam poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FuckMe
Tight firmy sun Tylko do tego trzeba ćwiczyć efekty są natychmiastowe ja zapomnialam co to celullit i tkanka tluszczowa zanikla na tych partiach co cwiczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FuckMe
to fakt nie jest tani ale uważam ze warty tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×