Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Marylko skąd ja to znam. Moja C tylko pisze,mamo możesz zadzwonić? Ja dzwonię i wysłuchuję,mogę tylko doradzić,a co zrobi to już jej życie,nie mogę powiedzieć,zrób tak czy siak. Małe dzieci nie dają spać,duże żyć! Ale taka już nasza rola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janie idź podlać kwiaty w ogrodzie -Ale pada pani Hrabino, -To weź parasol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. Widzę,że kozózka usypiała nas wczoraj. Koza - ja muszę też brać się za kury:D Dzień zaczął się "potyczką" słowną. Przerwałam ją,uciekając do wagoniku. Tutaj spokojnie można wypić kawę i porozmawiać - Ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry KOZA ZE ŚMIECHU MOŻNA ...PĘC:D... nazwiska wszystkie bomba :) nie mogę wybrać najładniejszego , dla Jana podrzucimy naszego koguta:D co się uśmiałam to moje!!! LUNA dziękuję za kawę. Dobrego dnia życzę wszystkim koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć MARYLKO:) cześć LIVIO:) Dziewczyny nasz KOZA to dopiero rozbaraszkowane zwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej :D Paniusie! Wszystkie ruszyłyśmy z kopyta do pracy. Jaki poniedziałek taki cały tydzień. Napracowałam się tak jakbym kopała rowy , a tylko myłam lodówkę i zamrażarkę. Uffff nie muszę mówić jaka to miła robota. Wreszcie po wszystkim z kawą usiadłam w Wagoniku i zaczynam podróżować. MARYLKO wyjdę na spotkanie jak będziesz wracać z pracy wpadniemy do herbaciarni:) LIVIO! Pochodzę po ogrodzie lubię słuchać szelest liści:) jeśli trzeba będę grabić :) 1 2 3! Jesteś zapracowana wiec ułożę faktury na biurku:) LUNA! Pogoda pozwala otworzę okna w Twoim fotelu zaczekam na Wasze przyjście:) Miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej po pracy. Jak szybko ciemno, nieprzyjemnie się wraca na piechotę. Dobrze Globus, że szłaś ze mną :D Co macie dobrego do jedzenia? Jakaś głodna dziś jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Ja też odzyskałam apetyt:) zjemy więc żurek z białą kiełbasą. Zapraszam i smacznego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Marysiu, u mnie dziś skromnie, jakaś zapiekanka z makaronu. Zostało jeszcze, ale pewnie coś wymyśliłaś dobrego. Nie wszyscy byli zadowoleni, ale jakoś tam przeszło. Końcówka remontu . Czy warto było? Było, ale mam dość. Pan remoncik przyszedł z żoną, ona sprzątała, on kończył, to co zaczął. Dla mnie też zostało, posprzątanie po nich, żeby nie było. Ale to jeszcze nie koniec. .. Jutro nowy dzień. Jestem zmęczona, po raz pierwszy się przyznaję. Pozdrawiam Was, śpijcie spokojnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus lubię żurek z kiełbasą:) Ale poszłam do sąsiada na urodziny. Jadlam bigos i galaretę wieprzową. Właśnie wróciłam. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i kawę proponuję. Nareszcie mogę się zrewanżować:) ZAPRASZAM!! Dobrze,że poniedziałek minął , wszystkie dałyśmy CZADU :D a mówimy,że robota nie zając:) Dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kawkę zapodaję,proszę,częstujcie się! Wczoraj byłam chora,jakieś skurcze mnie dopadły,po lewej stronie brzucha aż chodzić nie mogłam,jeszcze odczuwam dyskomfort. Dziewczynki miłego dnia,ja już wybywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dołączam się do kawki. Na dworze mgła, Dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - poczekajcie na mnie,dokąd tym wagonem Wam się spieszy:) nooo dogoniłam. Teraz proszę o wygodny kąt i kawę. Wczoraj wieczorkiem do Was zajrzałam - tyle ,że szybciutko musiałam odejść od kompa.:( Znalazłam coś takiego w pewnym filmie - CO JEST NAPRAWDĘ TRAGICZNE W MAŁŻEŃSTWIE !! "Kobiety myślą,że mężczyżni się zmieniają, ale oni się nie zmieniają. Mężczyżni myślą,że kobiety się nie zmieniają - ale one to robią". Jeśli któraś ma trochę zbędnego czasu,niech sobie to przemyśli. Kiedyś nie do pomyślenia u mnie było - ZOSTANIE STRAŻAKIEM , tylko co z tego wynika? Masę rzeczy,może nie zawsze dobrych dla mnie. Taak życie Baby temperuje - muszą się zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Witaj LIVIO! Kobiety się zmieniają widzę to u siebie. Już rano zostałam strażakiem , wszystko zostawiam i idę do kina:D dawniej było by to nie do pomyślenia. Wywołałaś temat dla mnie na czasie. Poszukam jeszcze więcej przykładów i później napiszę. Idę do kina na godzinę 13tą, jak dla mnie godzina bardzo przyzwoita:D Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik - tak trzymaj.A z kim jesteś umówiona na tak nieprzyzwoitą godzinę??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO:D Jasna sprawa przecież "B" nie mogła spać i wymyśliła ....punkt 13 tą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No ja nie moge,allleeee cisza...... Dziewczyny co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ciszę przerywam ja . Dzisiaj nie miałam czasu , żeby z Wami kawę wypić . Ot takie tam. Do południa mój cień za plecami moimi pracował. Dosłownie. Więc i ja musiałam się wykazać, co by nie gderał, że na kompa siedzę i mam WAŻNE sprawy. Livio, super to ujęłaś w swoich przemyśleniach. Ja zostałam całkowicie PRZEROBIONA. Muszę siebie odnależć. Zabiorę się za to jutro. Dziś już nie warto. Mgła przez większość dnia. Przestawiamy się moje Drogie na czas zimowy. Nie lubię, ale muszę. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Wieczorem tylko z herbatą! Witaj LUNKA! Trzeci raz zaczynam pisać. Co zacznę ktoś się włącza na skype. Myślałam o Tobie jakie masz samopoczucie. Wspomniałaś,że wieczorem czułaś się źle. Napisz czy po przebytym zabiegu już wszystko OK. Ja byłam w kinie. Film pt. Habemus Papam. W roki głównej Michel Piccoli i Jerzy Stuhr. Nie czytałam wcześniej recenzji myślałam,że to komedia.Otóż nie ...dobry film psychologiczny. Za plecami mam Cienia , gada bez przerwy , udaję że słucham:) MARYLKO! Nie wyszłam na spotkanie jednak myślę ,że doszłaś do domu bez problemów. 1 2 3! Wyobrażam sobie, że Twoje ...obroty:D sięgnęły dzisiaj zenitu. Dobrze,że widać końcówkę! LIVIO! Co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3 ! witaj wieczorem. Miałam zamiar pogadać z Wami , ale komputer chodzi jak wół! na wysłanie postu czekam jak listonosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×