Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
SPRAWDZIŁAM TO ! Dziękuję , link mi pomógł. Rzeczywiście urządzenie drogie, ale jeżeli ma być pomocne warto kupić. Będę szukać u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku CENZORKĘ olewam,nie warta moich nerwów. A to ustrojstwo do okien takie samo było,dziewczyny na prawdę polecam,ja juz postanowiłam kupię sobie takie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłamto, ja również dziękuję,będzie mi bardzo przydatne:-) W swojej chałupie mam może ze 30 okien:-( Globusiku, Tobie również dziękuję, jesteś kochana, jak zwykle:-) Luna, ściskam, Twoja stopka:-) Zresztą co do stopek. Każda do Was BARDZO pasuje. Po to się ją pewnie ma. Ja to jak zwykle:-( Za dużo na raz, zastanawiam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Super , olewaj bo tylko na to zasługuje. Postanowiłam, że za ostatni grosz:) , a kupię bo warto. Pozdrawiam cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrze nam i nikt tego nie zakłóci❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, ja też to kupię. Po południu, odwiedziłam mamę.Globusiku, ugotowałam jej udziec z indyka w warzywach. Obiadek podobny do Twojego. To był, rewanż za jej pyszne pączki.Ona jest sama , nie chce się jej gotować, nie mogę patrzeć, jak odżywia się kanapkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Właśnie miałam udziec , bardzo dobry kawałek mięska. Wcześniej kupowałam golonki. Udziec jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z golonki, same kości zostają:-) Jak to kiedyś bywało? Indyk tylko na święta. Teraz jest w zasięgu ręki, i co chcesz: golonka, filet, udziec, podudzie. To ostatnie ma dużo mięska, Z kości podudzia ugotowałam fasolówkę.Chłopakom smakowała.:-) Livciu, co porabiasz? Wpadaj na pogaduchy, do poduchy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieco zszokowana Livia,melduje się. Ja tez co nieco włączę się do rozmowy o pomarańczy. mam taki scenariusz MATKA - wyjezdża do pracy do niemiec. Nie ma jej przez parę lat,ojciec z dziećmi - pracować nie musi - ŻONA zarabia i przysyła forsę. W końcu raz na pół roku widzi dzieci. Dzieci odchowane - jest z nimi konatakt. CAŁA WIEŚ SIĘ CIESZY, CO ZA DOBRA KOBIETA. Wcale nie myśli o sobie,chodzi w podartych majtkach - byle wysyłać na konto MĘŻUS UZYWA ŻYCIA !!W KOŃCU TO CHLOP - POTRZEBUJE!! A żonce? zawsze można przywalić w facjatę - ZA CAŁOKSZTAŁT ,bo zapene tam się puszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna historia
Globus- brak słów - ale tonący brzytwy się chwyta:D Nie potrafisz odróżnić rzeczywistości od kafee. A gdyby twoja synowa wyjechała i zostawiła dzieci męzowi a potem mówiła, ze to robiła dla nich- dla dzieci- w międzyczasie poznaje swojego Z - Ach- no przecież to uczucie! Pomyśl - KOBIETO! Napisałam- historię- wasza kolezanka się odezwała- widocznie to jej dotyczy- sama tak postanowiła.- nożyce i stół, Matka- rodzi i wychowuje dziecko/chroni/ przynajmniej do dorosłości- pokazuje drogę. Nie zostawia!!!!! aby WALCZYŁO o życie. Matka-JEST a nie BYWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetknęłam się z takim mądrym cytatem. ŻADEN CZŁOWIEK NIE MA PRAWA OSĄDZAĆ DRUGIEGO CZŁOWIEKA. MA JE TYLKO BÓG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna historia
Matka znajduje Kochasia- teraz zaczyna TŁUMACZYĆ- to już jej HISTORIA- a wy ją przyjmujecie. Livio- jak przyjmiesz historię swojej synowej??? Może być podobna- w przyszłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna historia
" Nie ma miłości na odległość, prędzej, czy później- kończy się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu każda kobieta potrzebuje wsparcia. Ile można ? Głupie porównanie pomarańczo, że ktoś żyje kf . To żaden argument.Nic nie wiesz , nie masz bladego pojęcia o żadnej z nas . Nie oceniaj.Albo wejdź tu tak jak każda z nas. Zaczernij nika.Będziemy dyskutować , jak tak bardzo Ci zależy kogoś oceniać. Co ty do cholery jesteś jej teśiową czy jak? Livia ma rację, każdy chłop może wyjechać, opuścić dzieci, znaleźć sobie kobietę itp... niby pod płaszczykiem zarobków. Czemu tego nie zrobił? Niech by wyjechał i zarobił!!!!!! Hultaj? Od początku do końca, niewolnica ma być przy boku? Albo z dala do produkowania kasy? Ona bardzo chętnie dzieciaki zabrałaby ze sobą . Co Ty wiesz ? Zastanów się po co to piszesz? Chyba tylko ,żeby zaśmiecić nam topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - SĄDZĘ,ŻE ta osoba jes AUTYSTYCZNA,z nią dyskusja nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeżeli mam polemizować to nie z tobą. Nie szanujesz siebie uszanuj Panie z którymi piszesz.To tak nie wiele i jednocześnie tak dużo. Tyle i tylko tyle do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna historia
123- czy ty zostawisz swoje dzieci i wyjedziesz???? a potem poznasz fajnego faceta i zostawisz dzieci samym sobie i mężowi. Kobieto- wczuj się w sytuację. Nic nie wiesz o swojej koleżance z topiku. Jeśli masz większe horyzonty, to wiesz, że się można zakochać!!! Ale- czy kosztem tych, których kochamy????? JA- a moje dzieci- PORADZĄ sobie------beze mnie> Ach te motyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna historia
Globus- daruj sobie! Nie jesteś bez winy! I z tą ELŻBIETĄ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam po raz któryś Wasza Frania. Umyłam włosy i nos . Wskoczyłam w piżamkę...tak lubię. Myślę co mam zjeść na kolacje. 1 2 3! chyba usmażę chlebek. Nasza MARYSIA gdzieś się skryła. MARYSIU ! cz jesteś ubrana w nowy sweterek ....nie szkodzi ,że żarówa.... ważne ,że Ci się podobał. PAPILOCIKU! Czy znowu masz ...kolegę lenia??? nie podpisałaś listy obecności:) no dobra ...młodzież ...jest usprawiedliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna historia
Globus- fleja z ciebie- jak myjesz się w ciągu 7 minut. Kto z kim przestaje , takim się staje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do pomarańczowej.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna historia
Luna- byla taka sztuka- chwytasz???? z czego się państwo śmiejecie????- z samych siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna historia
Luna - nie zazdroszczę ci twoich snów na starość-która tuż, tuż- nim się spodziejesz! Kto ci poda szklankę wody? Wszyscy tak dalekoooooooooooooo Nie będzie kasy- nie będzie OPIEKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wasza Frania hej. Popatrzyłam w lustro , we wtorek lub środę /jeżeli złapię godzinę w zakładzie/ idę do fryzjerki. Włosy mam za długie. Ja przystało na ostatnia niedzielę karnawału ubaw mamy po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umyj !!!
pachy- FUJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mnie brzuch boli ze śmiechu! Globusiku ja chyba zapuszczam długie włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×