Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość Brygi............50
Livio... dobre :D Teraz z perspektywy czasu to widzę że wcale źle nie wybierałam, miałam fajnych facetów, tylko czasem w głowie sie przewracało. Teraz trafiłam jak... kul,ą w płot... no ale jak głównie sie patrzy na wygląd to tak się ma. Do nikogo ie mam pretensji tylko do siebie bo ... jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Marysiu na herbatkę wpadłam do Ciebie z poślizgiem:-) Co tam u Ciebie słychać???? Jak zdrówko? Pogoda nas nie rozpieszcza :-( Trudno.nie mamy na mamy na nią wpływu. U mnie też na przemian: wiatry,słońce ,deszcz... Coś tam ma się zmienić:-) Tak jak w życiu...... Po pracy do mamki,od mamki do domu i tak sobie czekam??? Na co ?? jeszcze nie wiem:-) Pewnie na spokojny sen!!!!! Co tam u Was kobietki??? Globusiku,przyjmujesz gości??? Buziaczki!!! Livciu, Luna??? Pozdrawiam Was!! Tak sobie dumam??? Jeszcze wcześnie,zrobię gdzieś tam jakiś porządek:-) Deszcz leje!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygi............50
Kobieta Silna - ja też owdowiałam i zostałam sama z malutkimi dziećmi, od tego czasu tak naprawdę zaczęłąm mieć barwne życie. Cały czas czuje sie bardzo młoda i atrakcyjna mimo że za kilka miesięcy stuknie mi 50. Już teraz jak mnie ktoś pyta ile mam lat to z dumą mówię że 50! Tak jakby to miałby byc przełom po którym juz nic złego mnie nie spotka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia,Silna Kobieto - jak Wam tu radzić? Napisałam poprzednio trochę na wesoło,ale prawda jest taka,jak powiedział Ks.Twardowski. "LUDZIE UCZĄ INNYCH JAK ŻYĆ KIEDY SAMI NIE WIEDZĄ JAK ŻYC".. ja się nie wypowiadam. Wiem tylko,że marzenia niczego nie załatwiaja,chyba bardziej wiara i własne działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - odpuść sobie, posiedż ze mną. U mnie nareszcie nie padało cały dzień. Pranie wywiesiłam i wyschło.Ale fart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,znalazłam wśród tych "materiałow o zdrowiu" list od ST. Dziwny jak dla mnie,pełno w nim czegos jak pogróżki???polecenia?? Ona się napracowała - a nasza rtzecz,czy skorzystamy i będziemy zdrowi!! Doczytałam-że mam zadzwonić z informacją,czy zastosujemy się,bo jak nie,Ona daje sobie z nami spokój. SPOKO - KO-KO. Jest tam szczególnie do mnie przytyk o papierosach. Sama kupe lat paliła -ONA WIE JAK ŻYĆ.Przekonałaby nawet Ks.Twardowskiego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Lidziu:-) No cóż??? Niech tam sobie pada,oby bez nawałnic!!! Znowu mi zwiało cuś z suszarki!! Nie mogę zdjąć z dachu tarasikowego:-(Jakoś tak na środek spadło, nie mam dojścia.Było na spinaczu!!! Wiatrów wina!! Tym razem nie bielizna ,tylko moja ukochana poszeweczka z Jaśka!!! Biedny Jasiek:-( Ja też:-( Będę polowała:-D Brygi.... Współczuję??Od owdowienia zaczęłaś mieć barwne życie??? To prawie tak samo jak matka biednej Madzi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietaSilna
Brygi, mnie do 50 jeszcze trochę brakuje, a wdową zostałam mając 40. a wyglądam najwyżej na 35, i ani gruba,ani głupia,ani zaniedbana - nie w tym rzecz,że faceci się za mną nie oglądają - tylko ja nie chcę żeby oni mnie traktowali jak przygodę na jedną noc. Nie wiem na czym dokładnie polega mój problem, inne koleżanki już dawno poukładały sobie życie, a ja... Chciałabym normalnego, fajnego, czułego faceta, który byłby mi wierny przez resztę życia - czy to dużo? mam za wysokie wymagania? świat się zmienił w tym czasie, kiedy ja byłam żoną, chyba za nim nie nadążam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Koleżanki:) Zatraciłam się w garnkuchni:) Obiad ...NIC... został zjedzony trzeba było coś ugotować. Poza tym pogadałam troszkę przez telefon. Mniej więcej znam scenariusz wizyt. Otóż zacznie się od przyszłego piątku. Warszawka jedzie nad morze z zajazdem do nas. Następnie na początku sierpnia przyjedzie młodszy Wnuk. Po wyjeździe od nas jedzie na obóz. Starszy odwiedzi nas we wrześniu. Teraz zaczął pracować w ogrodnictwie. Zarabia pieniążki na wakacje. Na początku września jedzie na zlot samochodowy gdzieś kolo Poznania. Od 2 sierpnia ma dwa tygodnie praktyki. Od 20 sierpnia całą rodziną na 10 dni jada na urlop. Po powrocie ze zlotu przyjedzie do nas. OOOO Matko! czas wyliczony i co to za odpoczynek:) samymi myślami się zmęczyłam:D Mówię wszystkim dobrej nocy i do zobaczenia na samowarowej herbacie i kawie:) Teraz dopiero będę mogła Was poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu,nie przejmuj się tymi radami:-) Ja tak Ci radzę:-D Żyjemy i tak swoim rytmem życia!! Globusiku,to rzeczywiście masz rozplanowane:-D Com tam, dasz radę!!! Gość w domu..... Dobrej nocki koleżanki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Podsyłam trochę słońca i zapraszam na kawę. Na herbatkę zaczekamy. Najlepiej zaparza ją LIVIA. LIVIO! i o to chodzi!!! żeby ST odpuściła dobre rady:):D Miłej soboty Kumpelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Uśmiechnijmy się Baby:) Baby sobotnie wstają wcześnie pod pretekstem rozmrożenia lodówki wyprasowania firanki czy innej absurdalnej czynności która nie wymaga wcale wstawania o świcie i budzenia przy okazji całej rodziny burczą pod nosem marudzą złorzeczą podnoszą pomału napięcie wreszcie trafiają w temat dnia nie wyrzucone śmieci wieczorem trawnik nie skoszony dywan nie odkurzony nieważne co aby tylko było dramatycznie i z wielkim kwantyfikatorem ty nigdy ty zawsze ty ty ty ty a cały dom na mojej głowie idą na zakupy na targ do supermarketu wracają spocone wściekłe rzucają pod nogi wypchane siaty i torby plastikowe informują oficjalnie że od dzisiaj już nie będą robić żadnych zakupów gotować zmywać i w ogóle będą wszystko mieć w dupie stoją na balkonie zaglądają w okna sąsiadom konwersują żywo jak na gadu gadu baby sobotnie unikalne jedyne w swoim rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka sobotnio:-) Baby :-D Globusiku,sama prawda!!!! Wpadam do Ciebie na kawkę:-) Ładny dzionek dzisiaj mamy. Dziewczyna mojego starszego S prowadzi kolonie nad morzem. To co opowiada,koszmar. Leje,zimno.Dzieciaki pochorowały się,kadra też. Co drugie ma anginę.Ani razu od początku tygodnia nie wyjrzało słońce!! Pozdrawiam Was kobietki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Fajny wiersz na sobote. Dzięki Globus:) Livio już raz ST groziła, że skończy z dobrymi radami. I dobrze...Niech każdy żyje po swojemu. 123 może jasiek złapiesz na wędkę:D Luna gdzie się podziewasz? Brygida , Silna Kobieta Faceci ok. 50 lat szukają kobiet po 30tce. Podrywają faceci żonaci, a wolni chcą przygody , seksu i to najlepiej na pierwszym spotkaniu. Miłego dnia dziewczyny. Idę z obiadem i ciastem do mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej SOBOTNIE BABY :D SOBOTA - to przez wiele,wiele lat był najpiękniejszy dzień tygodnia - a właściwie popołudnie,bo przecież praca była - ale tylko do 13-tej. Pamieytam,jakz jedną pracujących ze mną pań,doszłysmy do wniosku,że szkodA tego popołudnia na to wielkie tygodniowe spzatanie. robiłysmy je w piątkowe wieczory . siadajcie wokół samowara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marii,witaj 123,witaj Globusiku. Lunka - tak mi się wydaje,że jej praca - pomo-imo,że lżejsza,ma zapewne nielimitowany czas.Zapewne i nocki. Moja znajoma wyjechała do takiej pracy.mieszka razem z osobą pod swoją opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Baby:) jesteśmy po pierwszej kawusi i herbatce:) do zobaczenia później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Zrobiłam krupnik na obiad, na deser truskawki ze śmietaną. Piję kawę a po niej chyba na rower:D Wieczorem idę do sąsiadki na urodziny. Kupiłam jej książkę :"" Jeżdziec Miedziany". Podobno na topie. I zielononiebieską hortensję. Z prezentami zawsze kłopot, prawda? Zanim wyjdę po zakupy , zastanawiam się : co ta osoba lubi, co sprawiłoby jej przyjemnosć. Chyba bardziej lubię obdarowywać niż dostawać prezenty. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! do truskawek stawiam kawę. Jeszcze dostałaś truskawki , u mnie już nie ma.Na obiad zjadłam zupę pomidorową , a na deser bułkę z masłem i dżemem truskawkowym:D po zupie dalej byłam głodna:D Marylko prezent uważam bardzo przemyślany i udany. Tytuł książki coś mi mówi /najprawdopodobniej książka jest poszukiwana/ i hortensja. Piękne kwiaty, ile razy je widzę zawsze mam ochotę kupić, są one stosunkowo drogie . Ja zawsze mam problem z kupnem czegoś na prezent. Tak naprawdę nigdy nie jestem zadowolona z tego co kupię. Zadaję sobie pytanie czy choć troszkę trafiłam w gust osoby obdarowywanej. Jeśli chodzi o mnie lubię dostawać jakieś drobiazgi , one nie zobowiązują.Jest mi również miło jeżeli ktoś jest zadowolony z tego co podarowuję. Przeważnie tak jest. Przyjemnego spędzenia wieczoru Ci życzę. LIVIO! Do dzisiaj mam w podświadomości sobotnie popołudnia. Zapamiętałam, że od czasu wprowadzenia wolnych sobót już w piątek była radocha.... tyle wolnego:) JEDYNECZKO! U mnie dzień również pogodny. Ze słońcem jest różnie ale nie pada. Słyszałam prognozę pogody.Na dzisiejsza noc nad morzem zapowiadają tylko 8st. Nic dziwnego,że dzieciaki zaziębione. Po powrocie do domu dopiero będą prawdziwe wakacje:) LUNKA! macham do Ciebie. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny dodam jeszcze,że jestem po syzyfowej pracy. Zaatakowałam ostatnie okno. Udało się :) Jestem ...zadowolniona.... to co wisiało nade mną ...utonęło:) Dla Was wszystkich 👄 i miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nade mną wisi:( Gdzieś za oknem wesoła libacja przy grilu.Ale wesoło.......chyba już by mi się nie chciało uczestniczyć.Zdziczałam - chyba. Sobota się kończy.Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mówię wszystkim dzień dobry. Za oknem zimno. Zapraszam do Wagonika na kawę. LIVIO siadam przy samowarze, ogrzeję się:) Miłej i ciepłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
o kawie ...:D A ja, w tej sprawie, Że wierszyk mam krótki o kawie Kawa najlepsza jest z rana, A z mlekiem najbardziej udana, Irlandzkiej nie pijam, gdyż whisky, Nie znoszę już od kołyski Gorącą za to jestem fanką, Picia cappuccino z pianką Upałem gdy bywam znużona, Lekarstwem jest kawa mrożona Zimą bez większej obawy, Dolewam ciut rumu do kawy :)🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wczorajszy dzień miałam bardzo pracowity,dlatego nie miałam czasu żeby zajrzeć do wagonika. Przesyłam do was słoneczko,od wczoraj mamy piękną pogodę. Livciu masz rację prację tylko na nocki od 20 do 8 rano,najczęściej śpię do 5. Odpowiada mi ta praca,nie narobię się.W dzień jeżdżę jeszcze sprzątać tylko na 2,3 godz. Globusiku prawdziwy zjazd rodzinny się szykuje u was. Miłej niedzieli wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNKA! Miłej niedzieli. My wyruszamy ze znajomymi w plener. Na razie nie pada. Bez względu na pogodę wyruszamy. Marylko! jak się udał wieczór??? LIVIO! dawno nie pytałam o paprocie jak się mają??? Jedyneczko! jak mija weekend??? Do zobaczenia wieczorkiem baj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wieczór był udany, ranek gorzej boli mnie głowa :D Miłej niedzieli kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki do jutra spokojnej nocy. Dopiero wróciliśmy do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×