Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witam 27 sierpień ....mój portret .... /z przymrużeniem oka;) :D/ Od rana przede mną koleżanka obojętność za mną kolega leń.Ja w środeczku niczego nie planująca i nic nie robiąca. Ale słodki taki stan:) Jedna kawa , druga kawa i koleżanka zaczyna się buntować. Zaczynam myśleć ...no nie tak być nie może. Przecież powinnam również podziękować koledze. Po krótkiej ale stanowej rozmowie kolega ustąpił. Zaczęło się ...normalnie... włączone pranie , przegonione kurze itd. We wszystkim towarzyszył mi Pusio z wymiętoszoną myszką w pyszczku. Upodobał sobie jedną , białą i taką starutką ,że nie przypominała już myszki. Zabrałam się więc za dzieło odrestaurowania jej. Zrobiłam co mogłam. Wypchałam watką , co się dało zaszyłam resztę pocerowałam . OOO MATKO! wyszła z mojej pracy większa KLUSKA:D ale Punio nic nie zauważył , pomachał ogonkiem , podziękował i leży przy niej zadowolony. Ja zadowolona z siebie z pilotem w ręku zasiadłam przed TV. Obejrzałam bardzo ciekawy film o sokolnictwie. Dalej w tej dziedzinie będę się dokształcać w necie. Oto cała ja dzisiaj :D:D Baj i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! po kolacji siadam na miotłę i pędzę do altanki .Przed snem dotleniam płuca. Moja miotła ta z najdłuższym trzonkiem, przy moich zawrotach głowizny:D będzie najbardziej bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) No to koleżanki napracowałyście się:-D Livciu !!! Mistrzostwa Świata!! Jestem pod wielkim wrażeniem:-D Gratulacje!!! Tylko,że ten nasz dziki ogród jakiś wylaszczony się zrobił???:-) Dużo pracy włożyłaś !!! Razem z Globusikiem zasłużyłyście na bonus!!! Wczasy w Egipcie!!!:-) Może być???? Na dniach spodziewajcie się telefonu z ofertą:-D Szukam sponsorów:-) Globusiku słowa piosenki przepiękne!! Mój Jędrula pewnie chciałby mi to samo powiedzieć,ale na razie nie ma czasu :-) Pozdrawiam Was kochane koleżanki!!! Cały nasz KLAN!!! Oddalam się,muszę odespać nockę!!! Do jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Oddalam się i ja , a jeszcze chciałam coś napisać. Za plecami usiadł Cień. Uświadamia mnie jakim to wspaniałym aktorem był Gregory Peck:) i ma pretensje,że nie chcę z nim dyskutować. O jasna cholera idę do SPA i spać:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS- dzięki za piosenkę 123 - nasza Jedyneczko,Egipt - wybieracie się? Dziaisja miałam jakis telefon z bonusem,tylko nie dosłuchałam do końca.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Jestem w Wagoniku. Stawiam kawę i jeszcze coś na ząb:) drożdżówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Ja też już jestem!!! Stawiam na stole Murzynka:-) Kolorystycznie pasuje do drożdżówki:-) Globusiku, wyspałaś się??? W nocy obudził mnie chłód. Wstałam i pozamykałam okna!! O 6 rano było na term. 5 stopni. Dobrego dnia koleżanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" BARDZO SMACZNE CIASTO, PANI SKŁODOWSKA - Marii odpowiada - SAMA CHEMIA.":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwITAM wAS DOWCIPEM. Waszych ciast,wiadomo pani Skłodowska nie piekła,więc wcinajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w nocy zamykałam drzwi na balkon..zimnoo w nocką. Dzisiaj DZIEŃ DOHTOROFY -u mnie,wczoraj był u M. przeżywam,jak koń pod górę. " skoczył facio z 10-tego piętra - przeżył?? Przeżywał jak leciał " :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dosiadam się do was,tym razem i ja mam coś słodkiego! Dokładam do drożdżówki i murzynka kuleczki ,takie z ciasta twarogowego i po kawałku ciasta zwanego u nas BINENSTICH. Jak szaleć to na całego. Babki mam pustkę w głowie,nie wiem co dziś zaserwować na obiad! Pomóżcie!!!!!!!!!!! Globusiku nasz,popracowałaś wczoraj,ja również ,co dziś będę robić????? Nie wiem jeszcze,napewno coś sobie wynajdę! Piosenka piękna! Livciu ogród masz wspaniały. Powodzenia u doktorów! 123 odespałaś nockę? Jak samopoczucie mamki? Marylko pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna:-) Nockę dospałam!!! No to mamy dzisiaj śniadanko na słodko:-) Co na obiad??? Schabowy:-) Do tego surówka z : zielonych ogórków+papryka żółta + czerwona cebulka + sos ( oliw z oliwek,sól,odrobina cukru, ocet winny) Zupy dzisiaj niet!! Pozdrawiam!! Marysiu,śpisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny, Chcecie ciasto do drugiej kawy? Też mam różne, pan młody przywiózł wczoraj weselne ciasto i półóweczkę:) Myłam wczoraj okna na parterze, prałam firany. Trzeba to jedzenie wypocić:) Miłego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Klan. No to pojemy sobie smakołyków. Och te okna:( Ja odkładam na później , po powrocie z Egiptu:) 1 2 3 !przygotowuje się . Nawet jeżeli padnie biuro podróży wrócę na wielbłądzie. Byleby wyjechać:D LIVCIU! Załatwiaj lekarzy i również pakuj walizki. Do Egiptu wyskoczymy obie:) LUNKA! Co na obiad ???? tradycyjny polski :) kapusta z zasmażką , kotlet schabowy i setuchna:D:D MARYLKO! Masz ciasto , połóweczkę robimy wieczorem sabat.Zgoda???? U mnie również noc była bardzo chłodna/ 8 st./ też zamykałam okna. Teraz słońce dzień zapowiada się piękny. Babki przed nami jeszcze ....babie lato. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ciągle jeszcze tu siedzę!!!!Wy już pracujecie,nic zbieram się i do kuchni wychodzę! Zrobię rekonesans w lodówce i coś wymyślę. Same smakowitości u was na obiadek! Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wymyśliłam kotlety z ziemniaków,trochę pokombinowałam ,dodałam trochę marchewki,wyszły super. Do tego sos grzybowy i mizeria. Pogoda u nas fajna,przyjemnie bo nie ma upału. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNKA!:) Pomysł na obiad super. Bardzo szybko skojarzyłam,że jutro zrobię kopytka. Nie pamiętam kiedy robiłam , jakoś było mi nie po drodze:) ponieważ zostało mi gulaszu w połączeniu obiad będzie smaczny. Wspomniane przez Ciebie kotlety będą drugie w kolejności. U mnie dzień przyjemny. Na słońcu wręcz gorąco ale wyczuwa się powiew jesiennego chłodu. Duża różnica temperatur między nocą , a dniem. Hej Lunka spokojnej nocki. OJ MARYSIU! co Ty narobiłaś. Nic nie widzę tylko okna. Wpisuję je do planu syzyfowego. Mycie okien to wyjątkowo duży ...SYZYF... nie raz aż mnie wkurzało. Zdążyłam je umyć , wystarczyło,że popadał deszcz i na szybach znowu zauważalne były plamki. MARYLKO! w trosce o to by pomogły zabiegi rehabilitacyjne zrób odpoczynek. Siadaj w Wagoniku , zapalimy ...fajkę pokoju:) LIVIO! Czy wizyty były owocne?? /jeżeli w ogóle tak można myśleć:( 1 2 3! Zaczynam porządkować balkon. Niestety jedną co prawda małą skrzynkę z surfinią wyrzuciłam. Cały czas na ten temat rozmawiałam z Tobą:D Prawda ona zawsze jest niedopojona:D do tego pogubiła liście .Po co mi takie straszydło:) Drogie Pnie ...sama prawda ..... co było piękne latem przestaje być piękne:( Nie wiem czy słyszałyście. Nasze piękne polskie ptaki bociany mają ogromny kłopot. Nie mogą odlecieć do ciepłych krajów. Padło ich biuro podróży. Za sroga zima by zostać. Zwołują sejmik szukają rozwiązania. Miłego wieczoru wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku:-) Jak pięknie jest w maju!!! Moje powiedzonko: -Oby do maja:-) Już za nim tęsknię!! I kozę na teledysku uwidziałam:-D Ma się dobrze,wygląda pięknie:-) Wieczór u mnie zapada szybciej niż u Was.Jeszcze pół godzinki i będzie zmrok. Dzisiejsze popołudnie służy dla mnie. Mamka mnie odwiedziła,była z wizytą u neurologa.Dostała skierowanie (pilne) na tomografię głowy. dzwoniłam do trzech różnych szpitali.Termin w połowie października:-( Ma nadzieję,że dożyje!! No i ja też się cieszę,że będzie żyła teraz tą nadzieją??? Głupie to i smutne. Lunka świetny obiad:-) Mam nadzieję,że smakował domownikom!! Livciu,co tam??? Marylko???żyjesz???? :-) Mam nadzieję,że nie przemęczyłaś się zbytnio?? Moja sąsiadka kwiaciareczka wróciła z odwiedzin u syna w Londynie. Przeszczęśliwa!! Zabrała się od razu za porządki w kwiaciarni!! Nie było jej tylko 10 dni.Zwaliła się z drabinki,gips na dwa tygodnie,wizyta kontrolna, gips przedłużony na następne dwa tygodnie:-( Doglądam ją.Biedulka!! Córka jej wyjechała dwa dni temu na pożegnanie lata,w góry!! Powiedzmy,że jej się też coś w życiu należy:-( Pozdrawiam Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJJ NALEŻY NAM SIE nalezy...........123 Jakies wyjazdy do Egiptu,do Piły..czy cuś?? Biurokratyczną sprawę wazna przyokazji załatwiłam. wyobrażcie sobie zastawiony dom od chwili wprowadzenia się do niego - 20 LAT TEMU. Kredyt na 90% w 92 roku....... dobrze,że bank istnieje. Jakiś durny bankowiec,powiedział mi,że 20 lat temu,tego banku nie było..heheee.. tak trochę pilnowałam,czy się nie zwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie piszecie,jest co czytać, a ja? tak naprawdę nie mao czym !! Kupiłam dzisaj 2 doniczki wrzosów. Nie wiem,do ziemi wsadzić?czy zostawić do wiosny w doniczkach? Jak radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×