Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
🌻 n Czasem do szczęścia trzeba niewiele, Wystarczy słowo, uśmiech słoneczny Lub dobre serce, kogoś bliskiego, Troska, tęsknota, odzew serdeczny. Tylko dwa słowa wystarczą miłe, Płynące z serca, oddane szczerze, By poczuć błogość skrzydeł anioła I ciepło, które znaczy tak wiele. Dobrze mieć takie czułe oparcie, Gdy szczęście świtem na Ciebie czeka. Małe DZIEŃ DOBRY, kawałek wiersza, może osłodzić życie człowieka. wiersze : TOP 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Wami. Globus - wiersz taki prawdziwy Jutro twardo biorę się za dalsze kopanie warzywnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ile mnie trudu kosztuje Dać Ci przeminąć dniu, Odchodzisz pełen mnie Nie znając mnie Powracasz Ile mnie trudu kosztuje Zostawić na Twojej piersi Uchwytną rzeczywistość Twych nieuchwytnych minut... n słowa piosenki Garcia Larca, muz.T Mazur. n Witaj Livio. Dzisiaj odchodzi , jutro nadchodzi. Masz ..jutro ..zaplanowane. Ja niby też.Pracując w ogrodzie będziesz połykać jesienne powietrze, a ja przez otwarte okno. Wiadomo z planami bywa różnie , jeśli się zmienią będzie następne jutro.Tak kręci się koło życia. n Do zobaczenia Paniusie na poniedziałkowej porannej kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Ja tez jestem!! W taki poezyjny nastrój Globusiku nas wprowadziłaś.Bardzo piękne. A ja tak przyziemnie na naleśniki Was zapraszam -wiem,że lubicie:-) Bardzo ciepły i miły dzień dzisiaj minął. Odwiedziłam cmentarz,najpierw z mamką ,a po obiedzie poszłam jeszcze raz tam na spacer do znajomych.Lubię tak sama.... Dobranoc koleżanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór - lecę na naleśniki 123 :) DAMN - szukasz dla siebie miejsca? Jak Ci pasujemy - dlaczego nie, Zauwazyłyście dziewczyny,że dzisiaj na yotub na można puścić wielu piosenek? Protest jakiś - czy cuuś? Mam nadzieje,że od jutra będą dostepne - bo może to tylko przez te smutne świeta? dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS -to przez Ciebie,wpuściłaś mnie w poezję Słowacki Juliusz - Sumienie Przekląłem - i na wieki rzuciłem ją samą, I wzburzony, nim księżyc zabłysnął wieczorem, Jużem się od niej długim rozdzielił jeziorem. A gdy się toń jeziora księżycową plamą Osrebrzałą, gdy wichry zawiewały chłodniej, Jam jeszcze leciał - jeszcze uciekałem od niej. I może bym zapomniał - bo koń leciał skoro. Bo mi targały myśli tętniące kopyta. Gdzie ona? - oszukana - przeklęta - zabita... Patrzę na niebo, księżyc, na gwiazdy, jezioro... Wszak jęk tu nie doleci, wszak łez nie zobaczę. To jezioro - to fala - to ona nie płacze. I może bym zapomniał... lecz gdy to spostrzegła Blada swiatłosć księżyca, krok w krok za mną biegła. Próżno sie zatokami wężowymi kręcę, Wszędy mnie księżycowa kolumna dopadła, Jakby sie ta kobieta do stóp moich kładła I niema płaczem, za mną wyciagała ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak miło,że się z Wami spotkałam do tego na kolację zjem naleśniki. n DAMN Twój wybór:) n Jedyneczko ! Livio! Zrobiło mi się cieplutko . Poezja to cudo.Wszystko w niej można wyrazić. N Lunka!Marylko! naleśniki czekają:) n Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawę zapewne robie byle jaka :( Glowa zajeta jakimis myslami. Na dodatek - jak nic,chcą ode mnie pieniędzy,za mozliwość słuchania piosenek na yutube, chol..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Livio! Kawa bardzo dobra.Dzięki. U mnie poranek zapłakany. Zaraz sprawdzę you tu . n Pozdrowienia dla wszystkich Koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj chyba masz racje Livio. Nie można otworzyć przeniesionej piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tym razem się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrzydliwy ten świat. Ja jestem tylko marnym podziwiaczem,talentu u mnie ni krzty,ot taki sobie Patron Miernot, no i odbierane jest mi nawet to podziwianie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny jak diabli
Upiornie podglądać? Chciałoby się... Wiec Zapodaj cos nowego, mniej upiornego;-) A teraz Myk, myk!!! :classic_cool: Startme.exe idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny jak diabli
Upiornie podglądać? Chciałoby się... Wiec Zapodaj cos nowego, mniej upiornego;-) A teraz Myk, myk!!! :classic_cool: Startme.exe idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUNKA - pytanie do ciebie,czy Ty możesz tych piosenek odsłucha?czy siegneli tylko do nas? Wielkie Niemcy zapewne nie ruszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
UPIORNY rozglądam się i nic mniej upiornego nie widzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny jak diabli
To może dokładny tytuł Resztę z upiorem, ale sie znajdzie. Upiorne pozdro na upiornie piękny dzionek w nowym tygodniu o nowych możliwościach:-) Upiorne to jakieś Wiec Myk, myk... Startme.exe Idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Pochmurny i deszczowy. Wpadam do was przed pracą na małą czarną. Oj nie będzie dziś spaceru z maluszkiem:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Livciu nie wszystkie piosenki mam dostępne. Wyruszam do miasta. Do zobaczenia po południu. Upiorny fajnie ,że zagladasz i nie zapomniałeś o nas. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej MARYLKO! Niestety też będę siedzieć w domu:( n UPIORNY tytuł??? Każda miłość podróżą jest A. Majewskiej. Od rana podróżuję z piosenką będzie przyjemniej. n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka hej. Przyjemności w mieście i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×