Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Przyniosłam trochę witaminek do wagonika. Pomarańcze,jabłuszka wszystko tak pachnie. Zapraszam. Globusiku ja też piję z Z herbatkę. Jak się cieszę że jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem przy herbacie:-) Ja w pracy nie wygasiłam jeszcze świateł,czekam na spóźnialskiego klienta.Obiecał,że będzie o 16,10 jakoś mu się przeciągnęło,no cóż i tak bywa. Zresztą nie mam planów wyjściowych. X Mój starszy S pojechał z szefem w delegację do Wilna. X Młodszy wzdycha i wspomina studniówkę. Wyobraźcie sobie,że dzisiaj przez cały dzień w szkole zajadali smakołyki-pozostałości po balu.Tyle zostało.Zachodzę w głowę kto się tym jedzeniem zajął i przechował???Na pewno ktoś bardzo uczciwy,nie zjadł sam:-D X Marysiu,cieszę się,że rodzinka zdrowieje!!! Pa.Ciekawam,czy post trzeba będzie pchnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna pomaranczka
Mile panie pozdrawiam Was wszystkie, choc anonimowo. Lubie wasze strony i zagladam tu czasami. Lubie wasze wiersze, przepisy, humor i zyciowe przemyslenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla kazdej z uczestniczek tego forum. I sugestia: Nie zrazajcie sie napadami wscieklych pomarancz. Sa to ewidentnie osoby, ktore lecza kompleksy przez dokuczanie innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na herbatkę przy kominku. Do syna przyszli koledzy w odwiedziny z domowym ciastem karmelowym. Mnie też poczęstowali. Kolacja z głowy:D Jedynko uczciwi organizatorzy, podzielili młodzież jedzeniem. Rzadko się zdarza. I masz rację :) Posty trzeba popchnąć:D Przyjazna pomarańczo dzięki za życzliwość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu,z wielką przyjemnością zasiadam obok Ciebie przy kominku:-) Jak tu cieplutko i miło!! Koleżanki wpadajcie!! Marysia dzieli się z nami ciastem i do tego herbatka:-) X Straszny ziąb za oknem,brrr. X Planuję dzień jutrzejszy?? W sumie dzisiejszy się jeszcze nie skończył.po co mi te plany??? X Żyjmy dzisiejszym:-) Jutro ,będzie nowy dzień!! X Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jedynko:) Kaja leży na dywanie przed kominkiem i nawet nie szczeka na Was:) Psina rozpoznaje dobrych ludzi. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dora!! Remanent powinien już być spisany.Wyliczony, do końca roku rozliczeniowego. Dzisiaj zaniosłam księgowemu miesięczne księgowanie.On podlicza i wypisuje deklarację. Masz stresa?? Zasięgnij najlepiej informacji w biurze rachunkowym. Sama wszystko robisz?? Dla mnie to za trudne!!! Mój księgowy zawsze do mnie dzwoni jak ma jakieś info:-) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc sie zbliża - remanent końcowy dnia - wszystko dobrze. x nie wiem,czy Wam też tak czas ucieka?O wiele więcej było go,gdy pracowałam, dzieci były w domu - robota w rękach sie paliła:D x ech..a teraz? dostałam linka z moim Wnusiem w przedszkolu. Przedszkole reklamuje sie w necie. Wielki pies bernardyn na lekcji,Wnusio w czapce z wielkimi psimi uszami,karmi go wodą. dzieci strasznie przejete:) na innych zdjęciach piecze pierniczki, babcia się wzruszyła, x niby niezbyt wiele czasu przy necie spędzam - a godziny jak głupie lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Livio ja dopiero skończyłam papierki i idę zaraz do łóżeczka. Miłych i kolorowych snów ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. ll Cicho, cichuteńko Śnieg bielutki prószy... Wolno, wolniusieńko Pokój wlał do duszy. Cały świat ten pokrył Swym całunem białym, Cały świat się zdaje Dobrym, doskonałym!... Milknie wrzawa świata Pośród śnieżnej ciszy, Duch w górę ulata, Swego Stwórcę słyszy... ll autor nieznany. ll Zapraszam na poranne spotkanie przy kawie. ll Przeoczyłam wczorajsze spotkanie przy kominku u Marylki ...szkoda:( ll Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Wzruszający wiersz Globusiku. Dziękuję za kawę.U mnie chyba całą noc sypało,śniegu sporo przybyło,więc do łopaty:-) Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora,nie wiem na jakim jesteś rozliczeniu??? Powiem to co wiem:-) Podatnicy opłacający podatek dochodowy w formie karty podatkowej PIT-28 PIT-16 PIT-19A ------do 31 stycznia. X Ja mogę się rozliczyć do końca kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane. Zasypało nas śniegiem. Piesa ma radochę,buszuje w sniegu. Globusiku wiersz piękny. Dziś Z wyjeżdża do PL. Muszę mu wszystko popakować i na autobus zawieżć. Do zobaczenia wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane. Zasypało nas śniegiem. Piesa ma radochę,buszuje w sniegu. Globusiku wiersz piękny. Dziś Z wyjeżdża do PL. Muszę mu wszystko popakować i na autobus zawieżć. Do zobaczenia wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna!! Życzę szczęśliwej drogi dla Z. Mówisz,macie prawdziwą zimę?? U mnie teraz też sypie,ogromne płaty lecą z nieba. X Livciu,super sprawa!!! Możesz królewicza podglądać:-) Dobry pomysł był z oddaniem małego do przedszkola. X Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na popołudniową kawkę. Poszłam z Fr. na spacer wózkiem. Nie da się jechać.Tyle śniegu, na to sól i mieli się wszystko pod nogami. Globus wiersz przepiękny:) Dziewczyny , macie cierpliwość do papierów... Dla mnie byłaby to kara, a nie praca:) Luna bezpiecznej drogi dla Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór wszystkim. ll Zima nie odpuszcza , na weekend zapowiadają większy mróz.U mnie również zaśnieżyło ale tak umiarkowanie. ll Lunka życzę szczęśliwej drogi dla Z długa podróż przed nim. ll Marylko! Przeziębienie masz za sobą. Ja jestem ostrożna , wychodzę z domu na krótko w obawie przed grypą. ll Jedyneczko! Jak zawsze jesteś pełna energii:). Wyczytałam,że S miał Studniówkę . Przypomniała mi się piosenka ...Mój pierwszy bal.... piękna sentymentalna. ll Dora dzisiaj pewnie będziesz odsypiać zarwaną noc:) ll Livio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wysłałam liścik i poczta mnie zawiodła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Jeśli chodzi o pocztę?? Sposób mam na nią!! Piszesz,nie wyświetla się?? piszesz następny post i popychasz ten pierwszy:-) Oj nie wiem co się dzieje:-( Ale poradzimy sobie:-) X Starszy S wrócił z delegacji. Idę na pogaduchy.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Jeśli chodzi o pocztę?? Sposób mam na nią!! Piszesz,nie wyświetla się?? piszesz następny post i popychasz ten pierwszy:-) Oj nie wiem co się dzieje:-( Ale poradzimy sobie:-) X Starszy S wrócił z delegacji. Idę na pogaduchy.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mój sposób nie wypalił:-D Za to mam podwójny wpis!! X Synek przywiózł mi z Litwy sery,najbardziej smakują mi wędzone czosnkowe!!Zapraszam!! X Dora uporałaś się z tymi papierkami??? X Livio,nie było Cię dzisiaj w wagoniku:-( Coś się stało?? X Dobrej nocki koleżanki.Śpijcie spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×