Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
xx Po ostatnim odcinku serialu o Annie jeszcze dzisiaj jestem wzruszona❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Jedyneczko dziękuje za kawe. Pogodę mamy ładna, słoneczko i bezchmurne niebo. Wczoraj byłam polatać po sklepach, zaczynam pomału kupować dla dzieci. Mama ,babcia i ciocia nie może bez niczego przyjechać. Zostało jeszcze 16 dni do wyjazdu. Pozdrawiam wszystkie koleżanki i biore się za syzyfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. W końcu słońce. Wczoraj było zimno. Właczyłam kaloryfer na prąd i zawinięta w kocu oglądałam film o A. German. Wzruszyłam się , jak Ty Globus. Livio , sąsiad jak wróci wgra Ci nowy program. Tylko mu przypomnij. Luna pomyślnych zakupów. Jedynko spokojnej pracy. Dora pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. x Piękny,zielony,słoneczny dzień, tyle,że zimny . Pięknie zakwitła czereśnia Wspaniały widok zza okna. x Wczorajszego popołudnia popracowałam w ogrodzie - muszę czekać,kiedy przychodzą siły i ochota. x A dzisiaj natrafiłam na tekst filozoficzny:) "Alkohol nie rozwiąże twoich problemów....... - mleko, w sumie , też nie ":D x Bezproblemowego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Dziewczyny za tydzień wybieram się z rodziną w "daleką" podróż. Jedziemy na komunię do M siostrzenicy.Nie mam pomysłu na prezent.Przyznam się szczerze ,że kasy nie chciałabym dać,tylko jakąś pamiątkę.Od rodziców dostanie tablota:-D W sprzęt elektroniczny są wyposażeni,czego to oni nie mają??? Rozejrzę się w księgarni.... X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przychodzę z bukietem majowych kwiatów i kawą. Zapraszam i do zobaczenia. xx Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedynko z prezentem na komunię klopot. Ludzie wariują, kupują kłady , laptopy. To co kupić chrześniakowi na 18 tkę? Chyba samochód :D Wróciłam od siostry, byłysmy na spacerze nad Nogatem. Fajna ścieżka spacerowa, Ptaki, rechot żab, zielono i ciepło. W końcu :) Miłego wieczoru dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne popołudnie a raczej prawie wieczór. Dzis odwiedziliśmy naszego sąsiada w szpitalu. Diagnoza się potwierdziła, jutro przewożą go do innego szpitala. Płakał jak wychodziliśmy. Potem pojechaliśmy pospacerować z piesą nad Renem. Ludzi pełno, leżeli na plaży ,grillowali, parasole porozkładane, cudna pogoda. Ale to co mi się dziś przytrafiło, to niesamowity zbieg okoliczności. Szliśmy wzdłuż rzeki i podpłynął prom, stanęliśmy z boku i patrzyliśmy jak ludzie wychodzili, patrzę i nie wierzę , mówię do Z , zobacz to przeciez moja sąsiadka z miejscowości co kiedys mieszkałam. Podeszlismy i przywitalismy sie, okazało się że jest jeszcze jedna sąsiadka , mieszkają niedaleko. To było cos niesamowitego. Góra z góra się nie zejdzie....... Jedyneczko ja juz mam prezent, telefon , uzgodniłam z siostrą , pozwoliła, więc kłopot mamy z głowy. Pozdrawiam i spokojnej nocy wam życze. Zostalo jeszcze 15 dni do wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Kawa przygotowana. Do Stacyjkowa przyleciały ptaki. Co za koncert:) xx Dośćććććććć!!! majówki. Wracamy do codziennych syzyfów. Pogoda piękna. xx Miłego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku masz rację,dość obijania się,zakasujemy rękawy i do roboty. U nas tez piękna pogoda. 14 dni do wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie koleżanki. Jak widzę ,każda z nas "zaliczyła" majówkę:-) Sobota i niedziela przecudna.Starałam się spędzić jak najwięcej czasu z moim maturzystą,odciągałam go od książek. Dał się namówić na wycieczkę rowerową :-) X Do zobaczenia wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam bardzo miluskio:) Po obiedzie może tak napijemy się herbaty. xx Jedyneczko byłaś na wycieczce rowerowej , a ja pieszej. Nogi weszły mi w cztery litery. Nic to warto było. Dobrze zrobiłaś , maturzysta musi odciążyć umysł. Cały czas trzymam kciuki. xx Lunka Takie nieplanowane spotkanie po latach to ...SPONTAN... mówiąc językiem młodzieży. Świat jest bardzo malutki. Spotkanie miłe i spowodowało radość , z powodu sąsiada obciążenie.To bardzo smutne:(. xx Marylko. Prawda nad wodą spacer to samo zdrowie. Ciesze się bo zauważyłam więcej ptactwa na naszym terenie. Rano koncertują pięknie. xx Livio Jeżeli plany się nie zmieniły to zaczęłaś rehabilitację. Napisz jak było??? xx Dorka Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. X Globusiku pogoda sprzyja wycieczkom pieszym i rowerowym.Nareszcie mamy upragnioną wiosnę.Ja szukam tematów zastępczych i grzebię się w donicach.Tu posadzę ,tam przesadzę:-)Staram się też dogadzać maturzyście.Widzę,że jest poddenerwowany,ja też:-( ale .....zawiesił mi dzisiaj rolety nowo zakupione,bardzo sprawnie i dokładnie to zrobił i przy okazji zarobił:-) odciągam go jak mogę od zapisków!!! Coś tam się nauczył przez okres swojej edukacji.Pisał 3 próbne matury,całkiem nieźle mu wypadły,teraz też da radę!!! X Livio,chodzisz na rehabilitację?? Co tam u Ciebie?? Jak się czujesz??? Jesteś dzielna i dasz sobie radę!!!Życzę dużo zdrowia . X Luna przykre to z Twoim sąsiadem.Jest pod opieką,to jest bardzo ważne. Pomagałaś sąsiadowi,teraz go odwiedzasz,życzę Tobie żebyś trafiała na ludzi o"wielkim"sercu..... Odliczam dni razem z Tobą!!!!! X Marysiu,wymyśliłam prezent:-) Kupiłam pięknego rzeźbionego anioła,książeczkę Chłopiec z Wadowic i modelinę:-)tak sobie zapragnęła.Modelina jest najważniejsza!!! Moja Kasia będzie rzeźbiarką!!! Uwielbia i kocha malować,rysować,kleić,szkicować....Chciałam kupić jej sztalugę malarską,ale szwagierka powiedziała NIE:-) X Dora co u Ciebie?? Jak tam porządki w szafach mamki??? Miałaś długi wypoczynek?? X Pozdrawiam Was i dobrej nocki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Cudny był dziś dzień! W końcu ciepło i wszystko kwitnie, Maj :) Jedynko od jutra trzymam kciuki, za Twojego syna. Z okazji matury idę jutro na 6. 30. Globus niech kogut zapieje o 5. 30. :D Livio jesteś na gimnastyce? :) Luna odliczasz dni? Czas szybko zleci... Dora pozdrawiam , wpij z nami wieczorną herbatkę. W moim ogrodzie kwitnie śliwa. Bzy jeszcze nie, już nie mogę się doczekać. Dobrej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jedynko prezent piękny. Szczególnie modelina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry.Zapraszam na spotkanie przy kawie. xx Jedyneczko trzymam mocno kciuki z maturzystę. Ważny dzień dla Was wszystkich. xx Marylko! Kogut będzie się tłumaczył na dywaniku. Ostatnio źle wykonuje obowiązki. xx Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku dzisiaj słyszałam koguta bardzo wyraźnie:-) Marysiu dziękuję za modlitwę❤️ Globusiku kochany podtrzymujecie mnie na duchu,dzięki dziewczyny. Piję z Wami kawę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten słoneczny i piękny ranek. Jedyneczko nie nerwuj się, próbne matury napisał dobrze , więc i z tą da sobie radę. Mądry chłopak z niego więc głowa do góry. Wierzę w niego. Mój syn z egzaminu zadowolony. Dobrze mu poszło. Ja też się cieszę. Globusiku nic to że kogut czasem zaśpi , na kawę w wagoniku znajdziemy czas. Livciu jak ci idzie rehabilitacja? Marylko wcześnie zaczynasz, ale pewnie wcześniej w domu jesteś. U nas już bzy zakwitły. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOMMATKO! Sumienie mi ruszyłyście tą rehabilitacją:( Mam zacząć od dzisiaj..tylko.. ten wariat w głowie,musi pozwolić wyjść mi z chaty. x zmiany pogody,wiosna,zmiany ciśnienia - a moja nerwica się panoszy. Jak zwykle z rana,nie wierzę,że będę w stanie cokolwiek..kiedykolwiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Wrócił synuś!!! Uśmiechnięty i zadowolony.Przedwiośnie-wybrał ten temat.Mówi,że próbne matury były o wiele trudniejsze. To tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu dasz radę, życzę powodzenia. Jedyneczko no i na co był ten stres? Wiedziałam że da sobie radę! Może popołudniowa kawka? Zapraszam, u nas deszcz pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Brawo dla syna Jedynko :) Mama Franka wróciła zmęczona jakby sama pisała maturę. Stres dla uczniów i komisji też. Pierwsze koty za płoty:) Chyba będzie burza, jest parno i gorąco. Smażę kurczaka na obiad i gotuję ziemniaczki. Globus kogut obudził mnie o 5 tej. Luna skonczyłam o 14 tej . Brawo dla syna. Dora 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Brawo dla syna Jedynko :) Mama Franka wróciła zmęczona jakby sama pisała maturę. Stres dla uczniów i komisji też. Pierwsze koty za płoty:) Chyba będzie burza, jest parno i gorąco. Smażę kurczaka na obiad i gotuję ziemniaczki. Globus kogut obudził mnie o 5 tej. Luna skonczyłam o 14 tej . Brawo dla syna. Dora 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Tak jest Marysiu pierwsze koty za płoty:-) X Luna Twój synek wybrał już szkołę średnią??? Co planuje?? U mnie też się chmurzy,zapewne kapnie jak będę po pracy:-( Globusiku co tam??? X Livio napisz nam jak było na rehabilitacji. Dorcia,wpadaj na herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej dziewczyny! xx Jedyneczko! zaczynam gadkę z Tobą. A widzisz!!:D mówiłam ,że będzie OK. Wszystkie przesyłałyśmy dobre myśli dla Was. Jutro już będzie łagodniej bez takiej nerwówki bo już wiadomo co??? i jak??? Oczywiście od rana będę trzymać kciuki❤️. xx Lunka! To Ty też zdajesz egzamin:D razem z Synem. OOOO Matko wszystkie Mamy się uczą:D Niedługo będziesz mogła uściskać S. Wystawiłaś już walizki??? gdyby co jestem gotowa do pomocy:) nie zapomnij zabrać termosu z ....wagonikową ... kawą na drogę. xx Marylko! A to ci kogut. Urządza sobie wycieczki niczym koza. Do mnie dzisiaj się spóźnił:) nakręć go dobrze ....niech drze dziób ...głośniej:) Licze ,że jutro budzi mnie w porę. xx Livio! Nasze małolaty nie wiedzą JESZCZE:D co to zmiana ciśnienia. Ponieważ SKS wybiera osoby padło na nas:) ale my się nie damy. Rehabilituj wszystko co się da:) a wstąpi nowy duch!! xx Oj Paniusie zaczynam narzekać. Pierwsze trzy dni tygodnia mam wypełnione po brzegi. Niedawno wróciłam z ble ble ..... zaczynam śpiewać piosenkę ....padam , padam ..... na nos:) xx Ale nic to :) życzę miłego zbliżającego się wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale dzisiaj mam szczęście , szybko robię kawę, mleczko w dzbanuszku pięknie się do Was uśmiecha i życzę smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. xx Dorka dziękuję za kawę i mleczko również. xx Jedyneczko już zacisnęłam kciuki. Życzę S połamania pióra na rozwiązywaniu ...słupków:D xx Wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Dorciu,pyszną kawę parzysz:-) X Globusiku piszemy dzisiaj matmę.Jest lepiej niż wczoraj,zupełnie inne nastawienie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Z bukiecikiem białego bzu wpadam do wagonika. Dorka blondi smakuje ,dziękuję. Napisz co u ciebie. Globusiku ja już stres egzaminowy mam za sobą. Napisał dobrze , więc i ja jestem już spokojna. Walizki jeszcze na strychu, ale pomalutku zbieram to co chcę zabrać w jedno miejsce , żeby potem nie było że coś zapomniałam. Dziś jadę do sąsiada w odwiedziny. Marylko stresy z egzaminami udzielają się wszystkim. Wczoraj przyniosłam bez i pięknie pachnie w domu. Jedyneczko również życzę S powodzenia. Livciu jak ci wczoraj poszło, wpadaj i opowiadaj. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie moje Papsiólki,zyjecie egzaminami a w Wielkim mieście tyle kwitnących kasztanów wszystko na czasie. Mój kasztan nawet jeszcze nie ma zamiaru pokazać kwatów. Nie poganiam go i tyle. Zrobi co może - jak ja:) x Wczorajszy dzień na rehabilitacji - pierwsze wrażenie - same stare baby z laskami,pasujące do mnie. Niektóre twarze jakby znajome sprzed lat. x Do zabiegów podeszłam od razu bez wiary w ich skuteczność- jakiś bezsens w mojej świadomości tego wszystkiego. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×