Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witajcie Globusiku,egzamin w środę. Macie rację koleżanki,życie jest wścibskie:-) X Naginam sama w pracy.Majster na urlopie. X Jest 30 stopni w cieniu,zapowiadają burze.W sobotę błyskało i z wielkiej chmury padał mały deszcz.Pan od borówek znowu strzela w chmurki:-( X Zapraszam na koktajl kawowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ledwie weszłam do domu, a tu burza. Najpierw deszcz, potem grad. Zalało sąsiadów. Była straż pożarna , ulica zalana.A ja z Kają sama w domu. Ratowałam garaż, a moja piesa pilnowała mnie:D Bardzo boi się grzmotow. X Luna jeszcze w podróży. Pozdrowienia dla Ciebie. X Globus cieszę się ,że kwiatki rosną. A co do wścibskich ludzi... Też mam kuzynkę.Pierwsze zdanie , jak przychodzi: A co słychać? Jak wychodzi , jestem zmęczona psychicznie. Ploty, ploty... X Livio, no to mamy łąkę mleczy :) X Jedynko jesteś sama w pracy. Ciężko , a jeszcze w domu też robota czeka. X Miłego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie! Zapraszam na kawę! dojechaliśmy szczęśliwie, choć pogoda była u nas okropna lało jak z oberwanej chmury. Jedyneczko wczoraj książki dotarły.Dziękuję ci serdecznie. Dziś ciąg dalszy podróży. Jestem już jedną nogą u swoich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie! xx Lunka! dziękuję za kawę jest smakowita. OK...dojechaliście szczęśliwe dużo miłych wrażeń życzę. xx Marylko! każdego ranka kwiatów jest więcej:) u mnie deszczu było bardzo mało i bez burzy. Pusio również się boi grzmotów , chowa się w kąt. xx Do zobaczenia wszystkim hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ja również popycham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna dzięki za kawę:-) Cieszę się ,że szczęśliwie dotarliście. U mnie wczoraj też nawałnice,dzisiaj cisza przed burzą. Marysiu współczuję Ci:-( Dobrze,że masz wiernego przyjaciela :-) Kaja jest zawsze przy Tobie. X Pozdrawiam Was .Luna miłego pobytu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko:) xx czy powtarzasz materiał przed jutrzejszym egzaminem?????:D już zaciskam kciuki!!!!!! xx W okół słyszę o burzach .Na szczęście u mnie było spokojnie. Choć dzisiaj chciałam zamienić ....długą na kilometrową:) ... i pomaszerować ale czarne chmury zmieniły moje plany. Jak postanowiłam osiąść w domu chmury przegonił wiatr. Jednak nie ma tego złego żeby na dobre nie wyszło. W ramach syzyfów dokładnie odkurzyłam mieszkanie. Moje zwierzę nie ma nade mną litości ciągle się myje i sierści pełno wszędzie. xx Lunka ! czy dopisuje pogoda???? i jak samopoczucie??? xx Livio! Wiem,że walczysz i dalej się rehabilitujesz:) jak długo jeszcze??? xx Marylko! Podzieliłam się przepisem z moją "B" będziemy robić ciasto. xx Spokojnego nadchodzącego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOO Matko ! znowu popycham:) czy Wy też tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Popychanie nic pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
NOOO!! pomogło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. I tak się popychamy:)byle do przodu. x aczas leci i bez popychania. x GLOBUSIK - wspomniałaś o sprawach spadkowych,tak sobie myślę,że najlepiej nieraz jest nic nie dostać. x Siostra mojej znajomej "dostała" od rodziców,niewielkie gospodarstwo - wraz z starzejącymi się rodzicami. Wyżyć z tego za bardzo się nie dało,więc całe życie,dodatkowo ze swoim M pracowali. Opiekęnad rodzicami sprawowali do ich śmierci. A Matula,sobie pożyła - chyba ok 100 lat miała,jak niedawno zmarła. x Noo i teraz cyrk - wnuki Babci z innego rodzeństwa,no i rodzeństwo domagają się soadku - podobno piekło na ziemi. Kobiecina ostatnio pracuje jako gosposia u Księzy - załamana,skąd ma wziąść na spłaty? x Mają prawo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robicie? x GLOBUS z "B" pieką pyszne ciasto, x LUNKA - w objęciach ukochanych,dechu trudno jej złapać:) x JEDYNA -"wyciska"fosfor z ryb,na kolację dla S.Na ten ostatni egzamin, pójdzie mu jak z płatka Mamusiu. x MARII - wypoczywa w ogrodzie wśród pięknych dmuchawców. x a ja? spedziłam dzisiaj wśród grządek miło czas - co za zapachy. A wszystkie rosliny rosną jak naćpane,chyba nadganiają to,co przedłużona zima im odebrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Właśnie wróciłam z ogrodu. Pieliłam zielsko. Siałam cynie i sadziłam gladiole. Z Kają:D Livio po burzy rośliny urosły w oczach. Dmuchawców parę zostało... Rozsieją się, niestety, na koszenie trawy za mokro. Zresztą mam jutro znowu na 6.30. Globus odkurzyłaś , to jutro pójdziesz w długą:) Jedynko choćbyś chciała zapomnieć o maturze to Ci przypominamy...:) Powodzenia dla Syna. Dora pozdrawiam, zajrzyj do nas. Miłego wieczoru kobietki. Wpadam do Globusa na ciasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam , jestem z kawą . xx Jestem niedospana i na NIEEEEE!!! już od rana. Strach pomyśleć jaki będzie cały dzień. W głowie mam ...kołyskę... xx Jedyneczko! xx powodzenia , nie stresuj się , trzymam kciuki. xx Marylko! rzeczywiście pracę zaczynasz dość wcześnie. Pieliłaś ogródek czy pozwoliły na to komary. U mnie jest ich tyle ,że atakują całymi stadami. xx Livio! Ot co!!! w niektórych sytuacjach dowiadujemy się jak ..wielgachną ... mamy rodzinę:D xx Lunka! pozdrawiam. xx Idę walczyć z nie!!!! do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Spotkałyśmy się w drzwiach:-) Nie smuć się!!!Złe samopoczucie zrzuć na pogodę. Co masz w planach na dzisiaj??? Widziałaś już most??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki dmuchawce można zastąpić czosnkiem ozdobnym. Znacie tą roślinkę??? piękna.Cudnie wygląda na rabatach i w kompozycjach z innymi roślinkami.Zobaczcie w Google. Ja zamówiłam sobie dzisiaj czosnek niedźwiedzi. Cud natury:-D Livio zasadźmy go w dzikim ogrodzie,będzie nas chronił przed wszystkimi chorobami świata:-) X S poszedł.Zaciskam kciuki. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. xx Jedyneczko! a nie mówiłam nie stresuj się:) czy to w końcu ostatni egzamin???? Gratulacje. Znam czosnek , kwiat jest piękny.Widziałam też sztuczny. Był tak zrobiony że wprowadził mnie w błąd był tak ładny. Jedynko most widać z daleka. Olbrzymi . Oglądałam go z okien autobusu:) podobno w tym roku ma być oddany do użytku. Czy tak będzie zobaczymy. xx Całe przedpołudnie byłam śpiąca .Po obiedzie miała być krótka drzemka. Dobrze,że zadzwoniła "B" bo budziłabym się jutro:) Teraz czekam na rozruch. xx Marylko, Livio, Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki moje kochane. Jestem u swoich , wczoraj dojechaliśmy bardzo pózno. Jedyneczko dziękuję są super będę miała zapas. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zabrałam dziś Fr. do siebie. Razem gotowaliśmy obiad. Kurczak pieczony, ziemniaki, groszek z marchewką z masłem. Jadł aż miło było patrzeć. Znowu burza. Jedynko gratulacje dla Młodego. Luna cieszę się , że bezpiecznie dojechałaś Globus zwal na pogodę złe samopoczucie. X Dziewczyny bez w wazonie się nie trzyma. Dwa dni i wyrzuciłam do śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !!! Jak miło Was czytać!!! Luna ciesz się chwilą!! Fajnie i miło mi ,że mogę komuś sprawić odrobinę przyjemności.Ostatnio w mojej firmie jestem ostatnią zołzą-( Tak mnie wkurzają klienci,co poniektórzy!!!Ja inwestuję w drogi sprzęt,a tu chcieliby,żeby jeszcze sam robił:-( Ludziska bez pojęcia!!!! Wczoraj taki mi się przytrafił:::: X Jechał do mnie z 20 km oddalony.Chciałam mu powiedzieć jak ma trafić. Powiedział,że trafi,tylko dokładny adres mam podać.Podałam.Zaśmiałam się w duchu,myślę sobie:dżipiesa posiada:-) Trafi:-)???? Trafił:-D 120 km od mojej miejscowości:-) Bezmyślność!!!! Młodzi teraz nie myślą,zdają się na zabawki techniczne, myślenie wyłączone.Trafił na tą samą ulicę,ale zupełnie w innej miejscowości.Jeszcze mnie skrzyczał,że żarty sobie z niego robię:-( A nie chciał mnie wysłuchać!!! Ma za swoje!!!! X Globusiku, B czuwa:-) Na rozruch i za wakacje polewam ?? Co ja tam posiadam???:-) Ajerkoniak. X Marysiu Fr ma fajnie z Tobą:-) Taki obiadek i pomocnik:-) U mnie pada,przestaje ,troszkę słońca i tak na przemian.... X Livio,co tam u Ciebie?? Dalej spędzasz miło czas wśród grządek??? Już sobie wyobrażam jak paprocie pięknie się rozrosły.... O sprawach spadkowych .o których piszesz....przerabiamy to ze swoją rodziną:-( Trudne i przykre sprawy. X Dorka,co u Ciebie???? Pa.Kolację muszę ??? nie muszę:-) Ale przygotuję :-) Śpijcie spokojnie!!!! Dzięki za gratulacje!!!i za to,że mnie wspierałyście!!❤️ To jednak przeżycie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witajcie. chyba przyzwyczaimy się do wprowadzonych nowości :( x szkoda POMARAŃCZY :D od razu widać było,że jest wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałyśmy zrobione na SZARO-NIEBIESKO:( x To tak,jak zrobił się Jedynko,Twój klient ..hehe.. x ech życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×