Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Hej dziewczyny witam Was w marcowy szary i dość chłodny poranek. x Lunka Dziękuję za kawę. Napisz mi proszę co za święta obchodzicie. Czyżby już powitanie wiosny. x Marylko Brawo brawo karnawał zakończyłaś jak należy :D kości wrócą do normy:) x Ime Ażurowe kozaczki kupiłam w ubiegłym roku. Sa super bardzo je lubię. x Jedyneczko wyszłam Ci na spotkanie x Miłego i szczęśliwego poniedziałku. Jaki poniedziałek taki będzie cały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie. Dziękuję z kawę Luna. Globusiku u mnie dzisiaj słońce,nareszcie!! Już nie pamiętam kiedy świeciło. Święto o jakie pytasz Lunę to obchody różnych orientacji seksualnych,ale żeby aż wolny dzień?? Mój dzisiejszy od rana zaganiany.Rozwoziłam faktury dzięki czemu nazbierałam trochę miedzi:-) Marysiu widzę,że chociaż Ty godnie zakończyłaś karnawał:-) Ime, Sollka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam :) X Jedyneczko ja też bym tak chciała :) nazbierać miedzi:) póki co dzisiaj wydałam ale tak ciut:) x Wiecie co mnie pogoniło żeby do Was napisać??? po pierwsze ...... była akcja strażaków.Czarny kotek / jak smoła/ wszedł na drzewo i nie mógł zejść. Pewnie ktoś zadzwonił i dzielni strażacy przyjechali z drabiną ...uratowali kotka. Po drugie.... rano bardzo duży klucz żurawi leciał mi nad głową. Ptaków było naprawdę dużo / strzelam : około 60-ciu/ słyszałam szum wytworzony przez skrzydła. Co za uczucie :) x Poza tym jestem leniwa i nic mnie nie wzrusza:) x Miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Ja o tej porze dzisiaj padam na(przepraszam)pysk:O Miałam dziś urwanie głowy Spałam tylko dwie godziny,o 7 rano bieg na badania a potem jeden wielki kołowrót;) Na koniec jeszcze wizyta u weterynarza z moim yorkiem bo pazurki mu za długie urosły:( Widziałaś sznur żurawi,ale,że tak powiem...odlot:D Na naszą łąkę przylatują codziennie dwa,chyba para zakochańców;) Poza tym ściskam resztę "pań" i idę do Honolulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Gdzie się podziało towarzystwo???? x Przybyłam , zobaczyłam i kawę zrobiłam :) zapraszam. x Miłego dzionka i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku za kawę ci dziękuję. Musialam trochę ogarnąć w domu. Dzis wieczorem mamy wizytę pana od ubezpieczeń. Jedyneczko małe sprostowanie co do RÓŻOWEGO PONIEDZIAŁKU, tutaj tak świętujemy zakończenie karnawału, nie ma to nic wspólnego z pochodem mniejszości seksualnych. Jeśli chcecie zobaczyć na czym to mniej więcej polega zajrzyjcie na you tube i wpiszcie ROSENMONTAG. Rano mieliśmy mały przymrozek, teraz pełne słońce. Miłego dzionka wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna. Dzięki za sprostowanie.Taką informację uzyskałam w Google. Odpoczęłaś troszkę na wolnym? Pozdrawiam Cię pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam bardzo miluśko:) x Jedyneczko oj dobrze,że otworzyłaś mi drzwi. U mnie syzyfowa rewolucja z tego oto powodu x Ime :) ja dzisiaj padam na .... pysk:) ale nie żałuję. Świeżo i miło się zrobiło. x Lunka popatrzę w internet, dziękuję. U nas jak pewnie pamiętasz ..ostatki... do 12tej wolno hulać!!! I co koniec tańców , zabaw czas na refleksje. x Pozdrawiam Was Paniusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą. Mgła za oknem, mam nadzieję ,że potem się rozpogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Luna .Dosiadam się do Ciebie,dzięki za kawę. U mnie prószy śnieg,ale w sumie nie jest zimno. Jak tam Twoje zdrowie Luna?? Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie , dzień dobry. x Dziękuję za kawusię. Piję i wybywam , do uzdrzeni. x Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jedyneczko, Globusiku. Dzięki że pytasz Jedyneczko, powiem tobie tak , raz jest dobrze raz żle. Ale jakoś daję radę. Muszę, nie mam wyjścia. Pozdrawiam i wybywam na spacer z piesą. Mgła nie chce się wynieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Luna życzę samych dobrych i zdrowych dni.Wybierasz się do Polski? U nas dziewczyny wirus grypy szleje.Ponoć w szkołach ławki świecą pustkami...Jak sobie przypomnę moją zeszłoroczną grypę:-( brrrr... Ime co u Ciebie??odebrałaś wyniki?? Sollka,Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki. x U mnie huśtawka pogodowa i nastrojowa. Jedn o z drugim idzie w parze. X Jedyneczko no właśnie myślałam ,że grypa za nami , słyszę w radiu,że jest dużo zachorowań. Moja synową również dopadła. Marzec to niebezpieczny miesiąc. Oby minął szczęśliwie. x Ime co u Ciebie ??? x Marylko dzisiaj podobno jest dzień teściowej:D tak słyszałam. Ponieważ jesteśmy teściowymi powinniśmy świętować. Święto teściowej i ..środa popielcowa nic dodać nic ująć:D. x Lunka Prawda to wybierasz się do Polski??? jeżeli tak to zapraszam w swoje progi:D x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzień obfity w wydarzenia. Środa popielcowa i urodziny następnego wnuka. Musiałam to pogodzić ... Dało się , ale teraz dopadło mnie zmęczenie. A tu mówisz Globus , dzień teściowej? Życzeń nie było ani od synowej , ani od zięcia:D Chyba mnie lubią i traktują jak mamę.:) Dobrej nocy dziewczyny i pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Piszę z komórki bo laptop kompletnie pad£:( Napiszę ogólnikowo i proszę Was o wyrozumia£ość;) Wyniki badań odebrane...Tsh posz£o w górę:( W następną środę jadę do endokrynologa.Pozdrawiam Was serdecznie.Będę pisać z telefonu dopóki nie zrobię czegoś ze swoim z£omem,który nie zas£uguje na zaszczytne miano komputera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapraszam na spotkanie przy kawie. Rano będzie króciutkie ale daje znak ,że noc minęła spokojnie:) Do zobaczenia. x Ime Wyniki badań pozwolą na odpowiednie leczenie. Powodzonka życzę. x Marylko Wnuki rosną a jakie postępy robi Fr./// x Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku dziękuję za kawę.Zasiadam. Od rana mam tu niezłe zamieszanie,ale już po wszystkim:-) Pochmurnie i mżawka,ale nieco cieplej. X Ime bardzo dobrze,że zrobiłaś wyniki i wizyta umówiona. Obyś nie czekała pół roku w kolejce....Pozdrawiam i życzę zdrowia. X Słonecznego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Do PL się nie wybieram. Mam dziś napięty grafik , więc jestem i już mnie nie ma pa pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Luna ja już swój grafik na dzisiaj mam wyrobiony w pracy. W międzyczasie co nieco w domu.Czas dzisiaj bardzo szybko zleciał.Lubię tak :-) Dziewczyny wiosna leci na skrzydłach bocianów,ponoć są już w Turcji.Planowy przylot do Polski 20 marca:-) Niech tam będzie zima,ale żeby w końcu słońce zaświeciło.Szaro i byle jak... Miłego popołudnia.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Też zastanawiam się , gdzie to słońce. Fr. powiedział,że słonce jest w domu.:D Dzieci są super:) Jakoś ostatnio na nic nie mam czasu i ciągle chce mi się spać. Może to wiosna? Wiecie ,że są już żurawie nad Wisłą, słyszałam je na spacerze.. Dobrej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Wstawać śpiochy;)Kawa czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Jestem:-). Ostatnio tyle sie dzieje, ze rzadziej wpadam na kawe - Inke:-). No nie tylko, pije tez prawdziwa, ale mniej. W Kanadzie najpopularniejsza siec kawiarni to Tim Hortons. Sa wszedzie, maja dobra kawe, bardzo fajne przeszklone lokale a w tym miesiacu mozna wygrac rozne nagrody. To zabawne, ze takie drobiazgi moga tak cieszyc. Wracalismy z nart w niedziele (jak ten czas leci, juz prawie piatek) i zajechalismy na kawe jak zwykle. Moj M. wygral dodatkowa kawe i trzeba bylo widziec jego mine - plenia szczescia:-). U nas ciagle snieg i juz nie mige doczekac sie kolejnej niedzieli i kolejnych nart. Trzymajcie sie zdrowo, S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×