Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

A ku ku , dzień dobry. Wstawać na kawę dziewczyny! W domu mam sajgon, remont w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A kuku Lunka. Pewnie ,że mam ochotę na kawę. Dziękuję. U Ciebie remont u mnie tę tylko w głowie. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na rozpoczęcie dnia i wypicia kawy. Pogoda sprzyja spacerowi do Stacyjkowa. x Babki siedzę w syzyfach. Nie widzę swojej głowy. Zawijam rękawy i do roboty. x Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku,dzień dobry:-) Dzięki z przyjemnością wypiję kawkę.Szczerze mówiąc to dopiero teraz bym sobie pospała:-) Wczorajszy dzień rozleniwił mnie,wypoczęłam.W sumie cały dzień spędziłam na powietrzu.Jestem opalona ... A jutro znowu weekend;-) Luna współczuję remontu,ale cóż jak mus....U mnie też zapowiedziany,czekam na wolny termin u majstra. To pa,koleżanki.Dobrego dnia. Roleta w górę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
hej x Czas wstawać , pić kawę i iść na plażę. Kawa gotowa zapraszam. x Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Dzięki z kawę;-) Dobry pomysł z plażą:-) Niestety w robocie muszę być:-( ale po,kto wie:-D Pogoda piękna. Pozdrawiam Was wszystkie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka dziewczynki Tym razem podziękuję za kawkę bo mi czaszkę dzisiaj rozsadza ;) Wieje u nas dzisiaj jak nie wiem Co chwilę chodzę i coś zbieram,a to na balkonie,a to w ogrodzie Jejuuuu Jak mnie ciągnie nad morzeeee ;) Córka była wczoraj wieczorem w Łebie Mówiła,że ludziów jak mrówków ;) :D U nas susza :( Ciągle trzeba podlewać... Pomidory rosną jak szalone :D Pozdrawiam Was wszystkie razem i każdą z osobna❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime cześć:-) Ja też chcę...nad morze... Tylko,że dla mnie to wielka fatyga,zanim dojadę,to pogoda się zepsuje,ale dla Ciebie to rzut kamieniem. Zbieraj się Imuś,pakuj kanapki i w drogę,nawet stopem... Zostaw te pomidory i ruszaj:-D Nad morzem zapewne nie wieje;-) Ja zaraz zamykam na RODOS.Drugi skalniak wymyśliłam.Pierwszy bardzo się rozrósł,część roślinek przesadzę na drugi. Truskawki w tym roki są beee.Kwaśne,gorzkie,wodniste.No nie wiem,może to tylko dla mnie takie się trafiają. To pa.Odpoczywajcie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko :D Ależ żeś sobie roboty zadała! ;) Powodzenia :D Jak to nad morzem nie wieje... Właśnie jeszcze bardziej ;) Dzisiaj nie dam rady na plażę ;) Za to jutro...kto wie? ;) Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! No i już gotowe, posprzątane , okna wymyte , firany wiszą wyprane i wyprasowane. Mimo pracy w pracy jakoś szybko nam to poszło. Znowu Z okazał się jako niezastąpiony majster. W końcu mam to ,co zawsze mi się marzyło. Poświęciliśmy dzień wolny na pracę w domu. Dziś już w spokoju usiadłam do kompa i zrobiłam sobie drinka. Uffffff , teraz mi dobrze. Jeśli macie ochotę zapraszam was na Bacardi z colą. Pozdrawiam was serdecznie! Wypoczywajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie , witaj Lunka. Masz fajnie ,że uporałaś się z pracami domowymi. Mam nadzieję,że też tego dokonam. Przyjemnie być w czystym i przytulnym miejscu. x Ime, Jedyneczko < Marylko byłam w Waszych ogrodach na inspekcji:D Widziałam cuda i cudeńka. Tonęłam w kwiatach , prawdziwa fantazja:) Babki napisałam @. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Piękna pogoda. Zaprosiłam gości z Malborka na kawę. Poszlismy na spacer. Na pchli targ ; stare książki, pieniądze, porcelana i pluszaki.A i najważniejsze: kataryniarz z papugą.:) I dzień zleciał miło. Pozdrawiam koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Z kawą zapraszam na kawę:-) Globusiku Twoje słowa motywują do dalszego upiękniania ogrodów:-) Marysiu miło wiedzieć,że nie poświęcasz się tylko pracy,ale i przyjemnościom.Chciałabym zobaczyć na żywo kataryniarza...z papugą:-) Ime jak zdrowie ??? wiatry ustały? Luneczko łyknij blondi przed wyjściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaczynamy nowy tydzień z kubkiem kawy! Dziewczyny wczoraj mój syn stał się pełnoletni. W sobotę była impreza. Chodzi na kurs prawa jazdy. Na egzamin ma 5000 pytań do nauki. Jak dla mnie to paranoja. Od soboty mam spuchniętą dłoń, boli środkowy palec , jak nie przejdzie to wybiorę się do medyka. Pozdrawiam , lecę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki witam się dopiero o tej porze ale lepiej późno niż wcale:D x Wróciłam do domu i jestem jak zdechły Azorek , a co najważniejsze,że nic nie robiłam tylko blablałam:D na spotkaniu:). Teraz rozsiądę się w Wagonie i wypiję herbatkę za Wasze zdrowie!!!!! x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Przyniosłam lekki czerwcowy deszczyk. Jest również kawa. Zapraszam. x Narzekacie ,że susza .U mnie też. Od rana słyszę w radiu ,że trzeba oszczędzać wodę.Za jakiś czas może zabraknąć a przecież bez wody nie ma życia. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Dziękuję za kawkę Dosiadam się.. U nas suszy nie ma.Lało przez ostatni tydzień dzień w dzień. Teraz jest też pochmurno. Pojadłyście sobie truskawek w tym sezonie?? Zostawiam w wagoniku michę świeżutkich,zajadajcie.Są ogromne ;-) Pozdrawiam,dobrego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Lunka Moja córka również chodzi na prawo jazdy Teorię zdała za trzecim razem.Natomiast pierwszego egzaminu z jazdy,nie :( Trudne to prawko teraz młodzi mają ;) Wszystkiego dobrego dla syna🌼 Jak tam Twój paluszek? Globusiku A z kim Ty tak blablałaś? ;) Jedyneczko U Ciebie mokro,u nas na odwrót ;) Truskawki mi nie smakują w tym roku... Są jakieś papierowe :( Może Twoje są lepsze? :D Marysiu Czujesz się już jak młody Bóg albo Bogini? ;) Nad morzem nie byliśby bo się ochłodziło :( W ten weekend zapowiadają ocieplenie,więc może nam się w końcu poszczęści ;) Moja córka skończyła w niedzielę 21 lat :D Uciekam do banku...płacić płacić płacić ;) Do miłego❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś cześć:-) Dobrego wszystkiego Twojej C. Luna dla Twojego osiemnastolatka również. Życzę powodzenia na egzaminach z prawka!!! I szczęścia,bardzo przydatne;-) Moje truskawki również niedobre,już wcześniej na nie narzekałam. Ale i tak kupuję z nadzieją,że się polepszą:-D Słońca wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Właśnie wróciłam od doktora, ręka zabandażowana , usztywniona. Leki p/bólowe i w czwartek na RTG i MRT z wynikami do doktora. Teraz czeka mnie prawdziwy urlop , mam oszczędzać rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie . Piję poobiednią kawę i ble ble z Wami:) Zacznę od truskawek. Tak ja u Was tak i u mnie są niesmaczne. Dla mnie za mało słodkie i dziwnie twarde. Zresztą już Wam mówiłam,że tęsknię za dobrym owocem . Ostatnio kupiony arbuz to taki sobie kartofelek:( x Lunka czasami przymusowy urlop jest potrzebny. Inaczej zawsze znajdziemy zajęcie.Widocznie nadwyrężyłaś rękę i się zbuntowała. Wszystkiego najlepszego dla Twojego osiemnastolatka. Trzymam kciuki za egzaminy. Kurcze wiem,że nie jest łatwo. Trzeba jednak wierzyć ,że będzie OK. x Milości nasza:) 21 lat cudowny wiek na zmianę stanu cywilnego też. Wszystkiego Naj !!!! dla Córki. Mimo deszczu poszłam wydać miedź na opłaty. Jestem spokojna ,że z chaty mnie nie wyrzucą i światła nie wyłączą:D więc hulaj dusza w czterech katach!!! x Jedyneczko powiadasz,że u Ciebie nie suszy!!:D to dobrze . Ja ciągle słyszę, że deszczu za mało. Dzisiaj pada od rana taki spokojny dość gęsty . x babki mam kłopot bo Pusio ma chore oczko. Od rana przemywam mu rumiankiem i zakropiłam krople które stosuję ja. Jesli nie pomoże trzeba będzie odwiedzić lekarza. Oj zawsze cuś!!!!!! x Marylko Proszę podeślij Kataryniarz do mnie. Dawno go nie było a popatrzeć jest na co:) x Pozdrawiam Koleżanki do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie. Jestem,zapraszam na kawkę. Luna smutna wiadomość:-( Nie masz wyjścia,musisz się oszczędzać. Zdrowia życzę. Globusiku jak tam Pusio od wczoraj? Jest poprawa,czy musisz do doktora?Może Twoje krople pomogą??? Chmurnie ,deszczowo i sennie. Spokojnego dnia.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj dziękuję za kawę. Będę chodzić dzisiaj z tabliczką ...uwaga zły pies...!!!!:D wszystko mnie wkurza. No właśnie Pusio niby troszkę lepiej. Po południu jest lekarz w naszej lecznicy jeśli nie będzie widocznej poprawy pójdę z nim do lekarza. To nie wszystkie kłopoty. Mnie boli gardło. x Pozdrawiam Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Dawaj mi tą tabliczkę !!!Tylko nie gryź:-D Jest taki stary lek na ból gardła,proszek,który rozpuszcza się w wodzie.Nie pamiętam nazwy,ale był bardzo skuteczny.Słony... Globusiku polecam.Zdrówka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Zapraszam na króciutkie picie kawy:) x Jedyneczko wczorajsze kuracje chyba nam troszkę pomogły. Pusio już nie mruży oczka. Ja czuje mniejszy ból gardła. Pójdę jednak do apteki. To o czym piszesz nazywa się chyba Gargarin. x Pozdrawiam i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj na porannej kawie. Cieszę się,że lepiej się czujecie❤️ Tak,to jest ten lek:-)Widzę ,że znasz go. Zapowiada się piękny dzień,a ja jak zwykle do południa w pracy. Byłam już na bazarku,zakupiłam truskawki,młode krajowe ziemniaczki,zawiozłam mamie i już podniosłam roletę. Dobrego,spokojnego dnia koleżanki. U mnie z drżeniem serca,toż to sesja się zaczęła:-( Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Byłam dziś u dohtorów. RTG poszło szybko czekałam może 10min. Po prześwietleniu kazano mi zaczekać w wygodnym fotelu, po czym przyszedł Pan doktor i zaprosił mnie na wizytę w swoim gabinecie. Obejrzeliśmy zdjęcia i wyszło szydło z worka. Mój reumatyzm przechodzi na tkanki miękkie. Prawdopodobnie można to cholerstwo leczyć medycyną nuklearną. Dostałam namiary na profesora, który to leczy z bardzo dobrymi wynikami. No zobaczymy. Globusiku jak tam Pusio? Jedyna ja dziś zakupiłam truskawki i bardzo mi smakują , są słodkie i miękkie. Wpadnijcie na arbuza , właśnie pokroiłam , częstujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Słoneczko tak ładnie świeci, zapraszam na kawę! Na dziś zapowiedzieli 30 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Luna. Witaj na kawie. To co piszesz o obsłudze medycznej,pozazdrościć... Co to za metoda leczenia o której piszesz?Działaj i zdrowiej;-) U nas też zapowiada się upalnie. Lunka odpoczywaj i oszczędzaj się!!! Do kawy zostawiam ciasto z truskawkami.Delektujmy się tym sezonowym owocem. Globusiku wstałaś?? Ime gdzieżeś??? Marysiu wpadaj na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×