Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witajcie. Dzisiaj kawa w domu :) przygnałam na chwilkę uporządkować nasze kawiarniane miejsce. Wszystko wymyte , wypłukane , wywietrzone / wszystko co na ..wy... zrobione:)/ x Jedyneczko carne porzeczki lubię jeść , dżemów natomiast nie lubię. Miłej niedzieli Ci życzę. x Ime tak właśnie wygląda trzepanie.:) Mam wiklinową trzepaczkę kora przy tej czynności ..skrzypi:) dwa w jednym:) Pomogłaś mi. Dzisiaj nie jestem .... zakurzona:D U Ciebie natomiast dzieje się tak dużo ,że można się pogubić. Najpierw gratuluję wybranej sukni, ciesze się ,że spełnia Twoje wymagania /dodam,że są dość wysokie:D/. x Dla mamy składam najlepsze życzenia , długiego życia w zdrowiu/serce/. x Ime jeśli piszesz o tarasie ja przenoszę się w klimat bajkowy. Staram się wszystko wyobrazić ale nie ogarniam . Jest jedno wyjście , poproszę przysłanie kilka zdjęć @.Myślę,że spełnisz moją prośbę. x Lunka , Marylko duuuużo przyjemności na wywczasach. Wracajcie bo już czas do roboty:D. x Miłej niedzieli wszystkim życzę i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Dziś cały czas pada i zimno, mały spacer po promenadzie. Morze obejrzałam z góry. Było szaro- bure. Kupiłam książkę i czytałam. Taki był ostatni dzień na wywczasach:) Jutro śniadanie, pakowanie i wracam do domu. Pozdrawiam koleżanki i do spotkania na kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witam miło:-) Z kawą oczywiście. Marysiu wszystko co dobre szybko się kończy;-) Do następnego razu...a czas szybko leci.Mam nadzieję ,że jesteś zadowolona z turnusu;-) Globusiku mam nadzieję,że trzepaczkę odstawisz na dłużej w kąt:-D Ime jak się udał wypad nad morze no i czy zdążyliście na urodziny?? Luna Dobrego tygodnia koleżanki. Zaczynamy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie witaj Jedyneczko. Dzięki za kawę. x U mnie krajobraz po burzy. Nie zdawałam sobie sprawy,że było tak groźnie. Muszę uporządkować balkon. Kikuty po kwiatach wyrzucić. x Marylko Witamy w domu:) x Przesyłam pozdrowienia na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) U mnie wczorajszego wieczoru też przeszła nawałnica,ale na szczęście nie poczyniła żadnych spustoszeń. Mieliśmy akurat spotkanie integracyjne z naszymi dziećmi na tarasiku,jak nad naszymi głowami przechodziły błyskawice. Młodzi wybierali się na pizzę,ale w końcu zadecydowali ,że u nas lepiej i z widokiem na błyskawice;-) Lało do północy.Deszcz potrzebny,sucho... Dzisiaj powiedziałabym,że zimno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jedyneczko Wyjazd nad morze nie doszedł do skutku,właśnie z powodu pogody Dobrze,że nie pojechaliśmy bo w południe zaczęło lać A w nocy,to prawdziwe oberwanie chmur było :O Globusiku Wymagania może i mam ;) Ale coś mi się od życia należy :D Marysiu Przybyłaś już do domu? Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Imuś. O, jaka szkoda,że wyjazd nie udał się:-( No tak z tą pogodą to nie przewidzisz,a tym bardziej nad morzem... Może następnym razem;-)lato jeszcze trwa... Ja wczorajszy dzień spędziłam na otomanie z książką.Młodszy S podebrał mi samochód,więc byłam uziemiona.W sumie nie żałuję bo taką formę odpoczynku uwielbiam;-) Młodzieniec mój też szczęśliwy wrócił znad augustowskiego jeziora. Wyobraźcie sobie ,że moje dwie przyszłe synowe od dzisiaj pracują razem:-)Starsza synowa przyłatwiła młodszej na czas wakacyjny. Jestem ciekawa wrażeń obydwu;-) Nudno dzisiaj w pracy,idę do garnków,dzieci wpadną na obiad. Planuję kotleciki ryżowo pieczarkowe dla kobiet;-) a dla facetów wieprzowe:-D To pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Witam i zapraszam na czarną i blondi. Luna jesteś już??? Marysiu wróciłaś szczęśliwie??Zapewne dzisiaj do pracy?? U mnie jesienny poranek.Zawróciłam dzisiaj z drogi do sklepiku,żeby się cieplej ubrać. Zakupiłam rogale Globusiku wpadaj wiem ,że lubisz;-) Ime prace domowe zakończone?? np.dach? No i jak tam pomidory???są już pierwsze zbiory?? Dobrego dnia wszystkim.Do zobaczenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę to kobiety dojrzale tak piszą? ale infantylne baby...siara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie i na poranna kawę przybywajcie. x Ostatnimi czasy mam za mało snu. Ktoś kradnie mi kawałek nocy:( Wszystko przez te pogody . x Jedyneczko ale się uśmiałam ...... spotkanie integracyjne:D widzę ,że idziesz z duchem czasu i wiesz co modne:) x Ime pewnie ,że Ci się należy coś od życia :D należy się i to dużo!!!!:) a na kotleciki ryżowo pieczarkowe dzisiaj wpadnę:) x Marylko jeśli potrzebujesz pomocy do rozpakowania sie jestem gotowa. Z doświadczenia wiem ,że trudno sie zabrać. x Przede mną dzień pracowity. Jak będzie zobaczymy. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko no popatrz jak jestem zaspana. Nie zauważyłam ,że byłaś przede mną na kawie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Jeśli chodzi o nocki mam tak samo:-( Stwierdzam,że za wcześnie się kładę i za szybko śpię:-) Zaliczyłam już dzisiaj wizytę u fryzjera,takie tam rutynowe strzyżenie i malowanie... Jak dobrze,że ma mnie kto zastąpić pod moją nieobecność.Pomoc młodszego S jest bezcenna... Jeszcze mam jedno wyjście dzisiaj służbowe do US -podatek należny uiścić i zdać deklarację,a przy okazji?? kto wie może gdzieś wstąpię:-D Cieplutko się robi,słonecznie.. To pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo,halo... Witajcie śpiochy. Kawa podana. Jak minęła nocka? Ja dzisiaj spałam jednym ciągiem;-) Słońce,ciepełko...a ja biedulka na stanowisku.... Pozdrawiam Was i niech ten dzień będzie dla Wszystkich dobry. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Dziękuje za kawę. Ja również wybywam na swoje stanowisko:). Noc dalej za krótka. x Ale mnie zmobilizowałaś ..... będę szukać terminu na strzyżenie!:) x Miłego , dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Takie cuś na poprawę humoru x Kobiety żyją dłużej od mężczyzn - ale tracą ten czas na szukanie rzeczy w torebce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-D Chodziłam ubezpieczyć przyczepkę.. Straciłam trochę czasu,aż odnalazłam kwit w torebce,za to teraz się uśmiałam. Włożyłam go do etui,ale o tym zapomniałam;-) Moja torebka przeszła generalne przeszukanie na oczach ubezpieczycielki:-( Na szczęście kwit się znalazł :-) Ile ja mam tam rzeczy niepotrzebnych:-( Zajmę się tym wkrótce:-) Dobrego dnia Globusiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Paniuśki opuściłam swoje stanowisko pracy:) zjadłam zupkę i przyszłam na kawę. W tym miejscu zawsze smakuje:) x Jedyneczko Co jakiś czas robię porządek w torebce. Wiesz ile czasu jest uporządkowana , do pierwszego wyjścia. Po powrocie do domu przed drzwiami zaczyna sie szukanie kluczy:D i po porządku. Wiesz co i niech tak zostanie. To jest takie ...nasze ...kobiece:D. x Okropnie parne powietrze. Po kawie będzie sjesta:). x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mówię deszczowe dzień dobry. Zapraszam na kawę i bułkę z rodzynką. x Od godziny 4tej burze. Na szczęście nie tak gwałtowne. Nareszcie pada deszcz. Muszę wybrać jakiś przerywnik w deszczu u pójść po zakupy. Na bazarku są ładne wiśnie . W końcu będzie zupa z wiśni:) x Pozdrawiam do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku:-) Wcześnie dzisiaj wstałaś...Burze powiadasz? U nas też zapowiadają.Na razie jest parno... Dziękuję za rodzynkę w bułce:-D i kawkę;-) Wybieram się po pieczywo i coś na śniadanie. Wiśnie fakt,dorodne są i u nas.Teściowa ścięła wiosną wszystkie drzewka wiśniowe w ogrodzie:-( dopiero teraz mam apetyt na wiśnie:-D Dobrego dnia Globusiku i do uzdrzeni Ime gdzieżeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko zawsze chce nam sie tego czego już nie ma lub sie kończy. Jak tak mam. Nawet końcówka ciasta smakuje lepiej. x W dalszym ciągu ładnie pada deszcz:) x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej:) x wiśniówka gotowa ...smakowita zapraszam. Na upalne dni wskazana. x dziewczyny te na urlopach i po urlopach gdzie się dziewacie??:) x Marylko jak przeżyły kwiatki Twój urlop. Czy były pielęgnowane??? x Jedyneczko niestety strzyżenie odbędzie się dopiero we wtorek:( nic to da sie wytrzymać:) x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Po balkonowym, spacerze zasiadam do kawy. Czekam na towarzystwo zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Po balkonowym spacerze powiadasz:-D Ja byłam już u mamy,na bazarku i w geesie;-) Nie odpalałam dzisiaj rano komputera,wczorajsza burza dała się we znaki. Na szczęście tylko zasilacz spalił się ...właśnie młodzieniec mój naprawił..i działa;-) Globusiku piję z Tobą kawkę,dzięki. No właśnie,gdzie te nasze koleżanki??? Koniec urlopu!!! Pozdrawiam.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko na szczęście u mnie były burze łagodniejsze. Dzisiaj poranek rześki , dzień zapowiada się umiarkowanie gorący. Oby tak było. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Czytam,czytam...;) Nie mam czasu... Ledwo zipię ;) Globusiku Wszystkie zdjęcia są na FB W mojej grupie...Mój ogród/my garden Możesz sobie luknąć ;) :D Po podwórku biega mi masę dzieci,nie moich oczywiście :D Siostra męża przyjechała na urlop z trójką dzieci,są u teściowej ;) Ale broją na moim ogrodzie ;) Pisałam,że ogółem jest ich 23 sztuki Co któremu przyjdzie do głowy,to nie moja broszka...bo mamusie nóżka na nóżkę i ble ble ble ;) Basen stoi w ogrodzie a wiadomo,że dziecko potrafi utopić się w łyżce wody... Ogólnie to...czas pędzi :D Ni mum ciasu piardnąc :D Pozdrowionka dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Która Pani ma wolną chwilkę niech wpadnie na sobotnią kawę:) x Ime dziękuję za informację.Będę ucztować przy zdjęciach. A to ,że masz mało czasu jest dla mnie zrozumiałe . Wyobrażam sobie to ..przedszkole ..23 sztuki dzieci !!!! toż to jest potrzebne dwie opiekunki! W Twoim ogrodzie wszystko jest zagrożone:) x Jedyneczko wpadnij na 5 minut , wypij kawę i szykuj się do odpoczynku. x Miłego weekendu wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku dzięki za kawkę.Pracuję do 13-stej jak zwykle w sobotę,ale wieczorem mam imprę;-)Bawimy się dzisiaj u Krzysztofa,w nowo otwartym lokalu. Nie chcem ,ale muszem;-) Imuś😭 współczuję i wspieram Cię:-D Kiedy koniec turnusu??? Pozdrawiam Cię Globusiku Tobie dobrego dnia.U mnie zapowiadają +31.Na razie powietrze rześkie. A jutro jesiennej Anny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Ogarnęłam dom i ogród po urlopie. Roboty sporo i już opiekowałam się K. Zapomniałam co to odpoczynek :) Życzę dobrej niedzieli. Żimno na dworze brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie w końcówce weekendu. x Witaj Marylko tak właśnie jest ,że po powrocie do domu dostajemy w kość i przydałby się drugi wyjazd na odpoczynek:) Piszesz ,że chłodno .Rzeczywiście tak jest i u mnie. Wszystko stało się po dniu wczorajszym. Cały dzień były burze z ulewami i silnym wiatrem. Sobota minęła na pilnowaniu okien.W mieszkaniu duszno więc je otwierałam , za chwile zamykałam żeby mnie wiatr nie wyrwał z domu:) Dzisiaj spokojnej. Pozdrawiam Cię. x Miłego i spokojnego wieczoru wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was z kawą. Marysiu widzę,że wpadłaś już w wir codzienności;-)Takie życie,nie ma lekko:-D Wczorajszy dzień leżakowałam,odpoczęłam po sobotniej imprezie,na której byliśmy do rana:-D Burza nie wypuściła nas tak szybko z przyjęcia. Globusiku ja mam toi samo z wietrzeniem,mam nadzieję,że nas nie przewieje;-) Dzisiaj w sam raz .Jest czym oddychać,a i słoneczko świeci. Pozdrawiam Was. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×