Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość a ja miłość
Siemka! Globusiku kochany❤️ Ja mieszkam na poddaszu bez klimatyzacji ;) Ratuję się wiatrakiem,który kręci się całą noc :D Właśnie wyszłam ze szklarni Leci ze mnie od czubka głowy,po same pięty :D :D :D Jedyneczko To przez Ciebie ;) Chciałaś pomidory :D No to proszę ❤️ Oddaję Ci całe 16 sztuk :D Lunka Globusik chciał chmurki od Ciebie a one przyszły teraz do mnie ;) :D Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime dzięki ;-) Jak mus,to mus:-D Pomidorki pyszne 👄 Ja też zamieszkuję pod dachem Imuś.Jak spoglądam na termometr w pokoju to mi się odechciewa spania:-( 32 stopnie.Otwieram okna i zaczynam kombinować i pomiędzy drzemkami wpadam na jakiś super pomysł coby oziębić powietrze.I tak jakoś przeturlam się do rana... Dmuchajcie te chmury do nas;-)Ponoć jutro ma być chłodniej. No dobra,dosyć narzekania,idę po lody;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Kawa czeka ;) Popadało u mnie.Zrobiło się chłodniej Czy pisałam Wam,że mój Junior,w geście solidarności zafarbował sobie włosy na rudy? :D Ale nie jest to ognisty rudy i bardzo mu pasuje.Każdy go pyta czy to jego naturalny kolor włosów :D Wczoraj kupiliśmy 2 pary okularów.Dla mnie i Juniora właśnie Jak zaśpiewano nam cenę,świat zawirował :) ;) Przy czym syna,to już 3 para,bo poprzednie niestety zniszczył Do trzech razy sztuka.To ostatnie okulary,jakie ode mnie dostał :D Miłego dnia!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zostawiam kawę. Zapraszam. x Piszę króciutko!! chcę skorzystać z chłodniejszego poranka i wyjść po zakupy. x Do zobaczenia później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was . Cóż??? Gorąco!!! Dzisiejszej nocy myślałam,że odchodzę...z przegrzania. Globusiku dopijam kawkę,dzięki. Muszę uciekać, majster na urlopie,młody mój też... a my na stanowisku...o dziwo ludzie mimo wszystko wykonują ciężkie prace budowlane. Ime ponoć rudzielcy są wredni:-D Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Ha ha ha Jedyneczko :D Myślisz,że jak syn zmienił kolor włosów,to charakterek też? ;) Ło Bosiu...to ja się stanę typową blondynką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś:-D Wszystko może się zdarzyć;-) ha ha ha żartuję oczywiście;-) nie mam nic przeciwko rudzielcom,wręcz przeciwnie;-) Może za niedługo i ja sobie fundnę taki kolor.... Moi młodzi obserwowali wczorajszej nocy deszcz spadających gwiazd (perseidy) romantyczna randka;-) Słońce dzisiaj za chmurami,ale i tak do kitu;-( Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Odważyłam się i wstawiłam na fb zdjęcie nowej ja ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Drogie Panie :) słowo się rzekło i oto jestem po południu. x dzisiejszy znacznie chłodniejszy dzień wykorzystałam do maksimum .Zrobiłam ...porządne..zakupy. W końcu zrobiłam przyzwoity obiad. Oczywiście zupę pomidorową z makaronem, kilka mielonych , kilka zrazów i buraczki. Muszę powrócić do mojej wagi. Z powodu gorączki w kuchni mogłam zrobić co najwyżej zupę owocową:D i tym się żywiłam:D Nic to upały podobno się kończą. Do tego słyszałam,że bociany szykują się do opuszczenia nas:( x Miłości nasza:) po przeczytaniu ,że jest zdjęcie na fb pognałam tam czym prędzej. No cóż !!! tak jak myślałam w tym kolorze wyglądasz rewelacyjnie. Włosy blond ale z kapitalnym odcieniem. Czy dobrze dojrzałam?? odcień piaskowy??? Tak trzymaj i długooo !!! nie zmieniaj koloru. A co do koloru włosów chłopaków to mój starszy Junior długo rozjaśniał je. Również wyglądał fajnie. Dodam jeszcze ,że kupno okularów może zrujnować:D x Jedyneczko Nie wiem dlaczego ale jakoś widzę Ciebie w rudych włosach. Jest bardzo dużo ciekawych odcieni. A co tam :) spróbuj i walnij sobie taką fryzurkę. Przecież zawsze można ...odwołać:D jeśli coś nie pasuje. Ostatnio właśnie nasza Marylka miała ciekawy kolor. x Jeszcze muszę się pochwalić ogromną "radością" u mnie trwa remont balkonów. Tyle huku/ ile codziennie Panowie fundują moim uszom / dotychczas nie miałam. Jedyneczko to w nawiązaniu do ciężkich prac remontowych. x Lunka, Marylko macham do Was. x Miłego zbliżającego się wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Witaj Globusiku serce] Pomidorową poproszę ;) Moja ulubiona Z resztą,kocham chyba wszystkie zupy :D Buraczki też uwielbiam :D Za co najpierw się zabrać? :D Tak,bociany robią już sejmiki Klekoczą na naszej łące :D Codziennie parka przylatuje do nas na żer :D Mam je na wyciągnięcie ręki :D Są takie spokojne,majestatyczne Włochy... Kolor ściągany dwa razy,farba też dwa razy Chciałam piaskowy... Co wyszło? Sama nie wiem ;) Włosy dostały po garach,ale odżywki,maski,niebieski szampon,swoje zrobiły :D Obcięłam z 15 cm,ale odrosną :D Huku Ci nie zazdroszczę ;) Tak jak sobie grafitowej i białej farby po malowaniu dachu,dosłownie wszędzie :O Jedyneczko Popieram Globusika :D Rudy? Czekam na efekty :D Marysiu Słońce Ty nasze,gdzieżeś? :D Lunka A Ty?Co u Ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. A co tu się dzieje!:) czas na kawę a nikogo nie ma. Zapraszam. x Ime kolor jest taki jaki chciałaś , rozpoznałam ,że piaskowy. Fajny. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Życie jest piękne.... Od rana upajam się rześkim powietrzem,lekkim podmuchem wiatru i złocistymi promieniami słońca.... A do tego pyszna kawa,dzięki Globusiku... Jutro wolne!!! Dobrego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie blondynki,brunetki,rudzielce,szatynki;-) Wstępne rozmowy z moją fryzjerką przeprowadzone:-D X Jak Wam mija dzionek?? O wiele chłodniej,przyjemnie.Po pracy wybieram się na długą wędrówkę w tą i z powrotem;-) Globusiku współczuję tych huków:-( a panowie chociaż gadajni???:-D Przypominam sobie z zeszłego roku najweselszą ekipę elewatorów:-D Młoty przekrzykiwali,a i przeboje lata leciały:-) Ime zazdroszczę Ci widoków...,a pro po blondynek;-) są wrażliwe i piękne.... Dziewczyny,czy upały tegoroczne przeszły już do historii?? Pozdrawiam Was,jutro dzień wolny,bardzo się cieszę...Jeszcze nic nie zaplanowałam,spontan jak zwykle.. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niech to diabli wezmą , reklama nie pozwoliła mi z Wami pogadać .Musiałam użyć sposobu:D x Jedyneczko upały dopiero po niedzieli zelżeją i ...do lamusa ....wcale się nie wybierają:D Ja również poszłam w te i we wte :) tak mnie prowadziły oczy. Po drodze znalazłam receptę , ale miedzi nie!!!!!! szkoda!!!:) Jak fajnie ,że będziesz miała nowy kolorek włosków .Co jakiś czas potrzebne są zmiany. Panowie majsterkowie od balkonów to fajne chłopaki. Prawie mulaci:) nie są specjalnie gadatliwi ale nie puszczają wiązanek ....pełna kultura:) wyobraź sobie ,że moje uszy odpoczną przez całe dwa dni! x Zapowiada mi się fajny weekend. W sobotę nic , a niedzielę mam wolną:) no i cóż mi więcej trzeba. Po niedzieli zawijam rękawy i do roboty. x Dziewczyny życzę Wam przyjemnego świątecznego weekendu. x Lunka , Marylko pozdro.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x W barze klient się przechwala: - Zawsze w kieszeni mam karteczkę z adresem i jak się nawalę dowożą mnie na miejsce. - A co tam masz napisane? - Francja, Paryż , Rzym , Barcelona, - przecież ty mieszkasz w Radomiu!.. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Kawę zaparzyłam dla nas. U nas miłe ochłodzenie, ufff w końcu jest czym oddychać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka witaj. Dzięki za świąteczna kawę. Powiadasz ,że upał zelżał. U mnie niestety jeszcze nie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
kobietki ❤️ Lunka Dzięki za kawę :D U mnie też upał jeszcze nie odpuścił,w związku z czym,pakujemy bambetle i ruszamy nad jezioro :D Zabieramy Juniora i męża bratanicę Miłego świętowania 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przesyłam pozdrowienia na niedzielny wieczór. x Ime czy chociaż znalazłaś wolne miejsce nad jeziorem??? u mnie największa rzeka prawie wyschła :( a na basenach nie można wbić palca...ciasnota:) x czekam na obiecywany chłodniejszy wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Hejka Globusiku Miejscówkę zawsze mamy ta samą :D Wjeżdżamy samochodem pod same jezioro Mąż łowi z jednej strony na pomoście a dzieciaki kąpią się jakieś 30 metrów dalej,w krystalicznie czystej wodzie :D Robimy sobie grilla...;) Wstawię fotki na fb tego miejsca Pozdrawiam dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i na kawę zapraszam. Świętowanie za nami czas do pracy. x Pracowity dzień przede mną. x Ime miejscówka fajna rzecz. Czy połów był udany??? bo pogoda niezmiennie dopisuje. x Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime widoki śliczne. Można odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam po świątecznej przerwie;-) Globusiku dzięki za kawkę. Ime widzę,że fajnie się relaksowałaś.Umiesz pływać???Ja tylko w basenie:-( Pogoda nadal sprzyjająca:-D wypoczynkowi.... Czekam na S wraca dzisiaj z Pragi. Dobrego dnia wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Od dziś jestem na chorobowym, angina mnie dopadła! Globusiku dziękuję za kawę! Delektuję się bez pośpiechu. Jedyna jak wrażenia syna? Ime zdjęcia fajne! U nas chłodno i deszczowo już od 3 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witam Was z kawą. Dziewczyny,ale zimno:-D 10 stopni....paruję:-) Luna no to Cię załatwiło:-( nie dziwi mnie za bardzo ,że w środku lata.Oby wnusio nie zaraził się...Zdrówka Ci życzę. Pytasz o wrażenia mojego synusia z wyjazdu...cóż, zauroczony:-) Praga to piękne ,stare miasto,nie zniszczone podczas wojny.Dzisiaj będzie dokładniejsza relacja ze zdjęciami,wczoraj był padnięty i w sumie odsypiał. Nasz pracownik także wrócił z urlopu,ale z biedą:-( Poparzył się barszczem Sosnowskiego...na szczęście niewielki procent skóry,ale jednak.Dzisiaj ma wizytę u chirurga.Dlaczego u chirurga,a nie u dermatologa ? nie wiem... Podnoszę roletę,a Wam życzę dobrego i spokojnego dnia... Pa. Do uzdrzeni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć dziewczyny. Jedyneczko dziękuje za spotkanie przy kawie. Coooo??? u Ciebie zimno??? u mnie 16 st. w nocy. Już grzeje słońce. x Wieczorem napisze do Was @. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku,coś czuję,że gonią Ciebie dzisiaj ważne sprawy. Powodzenia❤️ A pro po pogody...siedzę w ciepłej bluzie;-) Słońce świeci,zaraz się ociepli...ale typowo jesiennie jest. Upały wymęczyły nas tego lata,ja już nie chcę:-Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w gorące popołudnie. x Jedyneczko ja też nie chcę już tej gorączki. Na termometrze 27 st. x Babki napisałam do Was @. x Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×