Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość gość
czy znow na kafeterii jest jakis pustak, niedorozwoj umysłowy i blokuje wejsce na kafeterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Donoszę ,że mam krótką wizytę:D Junior z koleżanką mnie odwiedził. Mam frajdę:) x Nie dawno obaj chłopcy bawili się z nami w sklep a teraz przyjeżdżają z koleżankami. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Uwaga!!! budzenie!! dzień dobry. Zostawiam kawę. x miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Oj Globusiku,żeby nie budzik:-( Kto wie,czy jeszcze bym nie odsypiała nocy.... Teraz delektuję się smakiem czarnej,dzięki. Globusiku,co za mili goście;-)Samych radosnych chwil..... Pozdrawiam. Uf, jak gorąco;-) Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Melduję posłusznie,że jutro idziemy na wesele do mojej bratanicy Chyba padniemy w tym upale ;) Jedno co dobre w tym wszystkim to to,że młodzi mają salę nad jeziorem,w dodatku blisko nas,jakieś 2 km od naszego domu :D Jest tam molo,kajaki,rowerki...a mój mąż powiedział,że zabiera kąpielówki i ręcznik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie! Jak z kawą ??? macie ochotę?? jeśli tak zapraszam. x Ime U Ciebie wesele za weselem , bawcie się dobrze. Jedno jest pewne, że wypijecie hektolitry wody . Twój M dobrze robi , chętnych na kąpiel będzie dużo więcej:D x Jeśli chodzi o mnie to rano nic nie robię a po południu mam wolne:D x Wszystkim życzę chłodnego i przyjemnego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Globusiku zapracujesz się na śmierć:-D :-D Kawa może być...jeszcze dam radę....ale tak naprawdę to udaję,że żyję;-) Ime Ty zabierz bikini:-) Bawcie się dobrze.Na pocieszenie ok.4 nad ranem robi się o dwa stopnie chłodniej,warto doczekać:-D Globusiku goście jeszcze są??? Luna co tam u Was??? Marysiu wpadaj na mrożoną kawkę;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Mam wrażenie ,że codziennie jest cieplej:) Nic nie chce się robić... Poszłam tylko do sklepu i już jestem zmęczona. Bratowa zaprosiła mnie na grila, cha , nie wiem, czy się wybiorę? Dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Marylko masz rację ,że z dnia na dzień jest cieplej. Organizm jest zmęczony gorączką. x O 16tej syn znajomych bierze ślub. Miałam iść z życzeniami , żałuję ...nie pójdę . x Jedyneczko moje dzieciaki wyjechały wczoraj rano. To były takie krótkie odwiedziny.:) x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wtam. x szukam listu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
znalazł się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłej niedzieli. x U mnie tylko!!!!! 25 st. ale ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Globusiku pozazdrościć Ci... U mnie 34. Ale melduję,że żyję;-) a jak tam cała reszta??? Meldować się proszę;-) Na obiad arbuz;-) Trzymajcie się. Imuś skąpałaś się w jeziorze przy okazji wesela:-D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Witajcie Jedyneczko Skąpałam się,a jakby! We własnym pocie ;) Wczoraj było upalnie,klima na sali nie zadziałała :) Dopiero dzisiaj przyszło trochę ochłodzenia ale na sali i tak upalnie było ;) Ale ogólnie wesele super! Orkiestra...cud miód malina :D Poprawiny zaliczone :D Nic tylko młodych żenić :D Już niedługo ;) Pozdrowionka dla wszystkich❤️ Będziecie mi musiały wybaczyć,że moja obecność w wagoniku będzie coraz rzadsza,ale same rozumiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kawa paruje i pachnie, zapraszam. x dzień dobry. x Ime Pierwszy trening weselny masz zaliczony:) wyobrażam sobie jak będziesz wywijać na drugim:) Zapomniałam którego dnia to ważne wydarzenie. x U mnie kilka godzin było chłodniej i znowu to samo. Wczoraj byli znajomi na obiedzie. Nikt nie tańczył:) a pot się lał stróżkami:) Nic to ważna sprawa już za mną. Dzisiaj powinnam ciut ogarnąć chatę. Jak będzie? nie wiem x Jedyneczko wracaj do codzienności i pijmy kawę. x Lunka czy u Ciebie też tak gorąco?? x Marylko Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,dzięki za kawkę Globusiku,zasiadam. Zachwycam się powietrzem,wdycham,wietrzę się;-)cudownie chłodno.... W pokoju temp. z 32 zgoniłam do 24...Ja:-D powiedzmy.... Ime oczywiście rozumiemy i wybaczamy;-)ale jak już będzie po...nie odpuścimy:-) Ślub we wrześniu o ile pamiętam?? X No dobra, czas do roboty:-(pogoda sprzyja więc rolety w górę;-) Globusiku,odebrałaś wyniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
HGej Jedyneczko x tak , wyniki odebrałam. Mogłyby być lepsze ale póki co niech będą i takie. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wczoraj trochę popadało, można było pooddychać. Dziś znow żarówa. Obieram jabłka , robię mus na zimę. Upiekłam jabłecznik, częstujcie się kobietki. Miłego dnia, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Podciągam rolety i...księżyc widzę,taki chudziutki rogalik ;) Mgła spowija łąki :D Za niedługo pewnie bociany odlecą :( Zrobiłam kawkę.Częstujcie się :D Czeka mnie dzisiaj wizyta u okulisty,choć wzrok mi nie szwankuje Ale jak trzeba to trzeba ;) Zapomniałam wspomnieć,że na weselu,jakieś obce ludzie,wzięli mnie i męża za Hiszpanów :D :D :D Uśmiałam się :D Dobrego dzionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawę! Z tego co widzę to smażycie się dziewczynki. U nas było parę dni chłodno i popadał deszcz. Od dzisiaj poprawa pogody. Globusiku jedyne co moge ci doradzić to sok z buraka czerwonego! Działa cuda. Imuś zdrowiej, bo przed tobą duże przedsięwzięcie! Marylko częstuję się szarlotką, pychotka! Jedyna czy z mamą lepiej? U nas się dzieje, dzieci wypełniają nasz wolny czas! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x - Cześć John, podobno masz nowy aparat słuchowy? - Tak, kosztował ponad 4 tysiące dolarów, ale było warto, jest świetny. - Fajnie, a jak tam rodzina? - Dwadzieścia po pierwszej. x dzień dobry, dziękuje za poranne wiadomości przy kawie. x Marylko sama nie wiem co mam jeść. Na wędlinę zupełnie nie mam ochoty więc zajadam się musem jabłkowym. Ratuje sytuację:) x Lunka wszystko się zgadza:) dzieci cieszą się Wami i odwrotnie:) trzeba wykorzystać każdą chwilkę. x Ime pewnie były ogniste tańce hiszpańskie , czy tak??? x Jedyneczko zobacz jak u nas gwarno:) wpadaj!! x Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj :-D Witam panie.Podwójne espresso dzisiaj;-) Dzięki... Ime cuś w tum jest:-) Globusik zapowiedział,że masz włoską urodę;-) Luna grzeje i to bardzo:-( smali wręcz...Pytasz o moją mamę,dzięki jest poprawa aczkolwiek niewielka.Dzisiaj pielęgniarka ma przyjść i pobrać krew na badanie... Teść dzisiaj wychodzi ze szpitala,M musi jeszcze przed jego przyjściem zamontować rolety w oknie,straszną parówę ma w oknie:-( A prawowita opiekunka teścia (jego córka )ostatnio widziała tatusia 10 miesięcy temu....Ach,szkoda gadać... Marysiu w taki gorąc robisz weki...z drugiej strony takie pyszne jabłka nie mogą się zmarnować.Jabłecznik uwielbiam,dzięki:-) Globusiku,jak tam,co tam???Wstałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku,nie ujrzałam Cię,zaś witaj:-D Dobry dowcip opowiedziałaś:-) Ur******** wiatraczek w wagoniku;-) Dobrego dnia wszystkim i czołem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko x powiem Ci następny dowcip z serii ...czarny humor ..otóż mimo upału musiałam zrobić opłaty , pozbyłam się miedzi:( to jest właśnie humor:D x Teść dość długo leżał w szpitalu. Czy wyciągnięty został ...na prostą?? Wiesz Jedyneczko dla opiekunki jest za gorąco na przyjazd i zajęciem się ojcem:( samo życie. x Wszystkiego dobrego na resztę dnia wszystkim zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humorzasty Globusiku:-D Hej Jeśli chodzi o teścia,lepiej że już w domu...Możesz sobie wyobrazić jaki ukrop na sali szpitalnej.Okno bez zasłon,południowa strona.Zawieźliśmy wiatraczek,ganiał gorąc po sali... Poprosiłam pielęgniarek,żeby prześcieradłami przysłoniły okno,zasłoniły.Ładnie podziękowałam;-) A opiekunka spędza urlop w jeszcze cieplejszym kraju... X Smali u mnie nadal:-( Jutro ponoć 37..u Was tak samo:-( Trzymajcie się.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Zdyszana ale jestem ;) Od 4 na nogach,więc po trochu już padam Wyrobiłam normę w domu,z całego tygodnia chyba :D Okulista załatwiony ;) Wzrok jak u nastolatki,pani doktor zaleca jedynie okulary(bryle)do czytania ;) Jedyneczko Oj,tak nie ma to jak w domu,zwłaszcza starszym osobom Przecież południowa strona bez zacienienia...to sama duchota i skwar! Cieszę się za teścia,że jest już w domku ;) Globusiku Nie martw się tą miedzią ;) U nas jest jej też coraz mniej ;) Ale Suknia kupiona,wódka,napoje,zaliczka na salę,didżeja,fotografa,skrzypka w kościele wpłacona...ufff ;) Nie zliczę tej reszty,bo już mi się nie chce ;) Marysiu Skubnę ja Ci trochę tych jabłek jak pozwolisz ;) To mój ulubiony owoc,mogę je jeść i jeść...i jeść :D Lunka Chatka,widzę przewiewna u Ciebie ;) Mnóstwo gości się przewija :D Super! Baw się dobrze i nie zapomnij o odpoczynku❤️ U mnie skwar I tylko,jedź tu,jedź tam ;) Jedyne co mnie trzyma przy życiu,to moje pomidoro :D Smak i zapach...ech...mniam :D Botwinkę dzisiaj ugotowałam.Z własnego wysiewu liści buraka :D Wyszła przepyszna i zostało jeszcze,więc zostawiam Wam na rano,zamiast kawy :D Globusikowi zwłaszcza się przyda! Na poprawienie wyników ❤️👄 Spokojnej nocy wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Kawa w dzbanku czeka na was. Miało być dziś słonko, nie ma , chmury zakryły całe niebo! Jedyna dobrze że teść doszedł do siebie! Globusiku humor fajny, uśmiałam się! Ime wyobrażam sobie jak się uwijasz z tymi załatwieniami. Wszystko będzie zapięte na ostatni guzik. Szykuję się do pracy, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zasiadam przy kawie,dzięki Luna... Nabiegałam się już od rana,zdążyłam przed upałem... Mama lodówkę ma zaopatrzoną,ja też, haha (arbuz się zmieścił) Młodzieniec mój jutro wyjeżdża do Pragi,zazdroszczę mu.... Pocieszam się myślą o wolnej sobocie. Ime cieszę się ,że masz sokoli wzrok;-) Przynieś do Stacyjkowa tych malinówek,zrobimy mus:-D Globusiku jesteś??? jak tam nocka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Dziękuje za czarny napój. Jest mi potrzebny. x Jedyneczko nocka???? lepiej nie pytaj chodziłam po łóżku przez całą noc:) duuuuuszno!!!!Rolety , żaluzje , prześcieradła , kołdry w oknach nie pomagają:) x Lunka podziel się ze mną chmurkami. Upał mnie zmęczył na dobre. x Ime oj chwyciłam się za głowę jak przeczytałam listę spraw załatwionych. Do licha to już chyba koniec na tym!!!!!:D Z czerwonym barszczykiem trafiłaś!!! bardzo lubię pod każdą postacią. x Dobrego dnia i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Panie doktorze, co mi dolega? - Proszę się nie martwić, to tylko duży hemoroid. - Na twarzy? - O BOŻE, to pańska twarz?! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×