Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Heloł:-) Kawa!!! Bardzo proszę. Troszkę opóźniona,ale jest.. Byłam na bazarku,US(zdać deklarację VAT) no a teraz na poczcie;-) Globusiku dzięki za@. Luna jak zdrowie??? Ime gdzieżeś???? wiem,wiem... Marysiu wpadaj na kawkę;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dziękuję za kawę. Upiekłam drożdżówkę ze śliwkami. Zapraszam :) W domu stale robota, zaprawiam jabłka ; śliwki, rozdaję owoce . W sobotę byłam w kinie. I tyle u mnie. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu witaj:-) Miło Cię widzieć. Jak zwykle masz ręce pełne roboty. Maluszka jeszcze pilnujesz??? Podkradam drożdżówę;-)Chociaż przyznam szczerze,że muszę troszkę się pilnować,apetyt mam teraz ,że ho,ho:-D I koniecznie lody czekoladowe odstawić:-( Pozdrawiam Cię .Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Helołłłłł!!:) witajcie. Zapraszam , odwiedzajcie stare wagonikowe kąty. Kawa przygotowana. x Piję kawę i zaczynam ble ble. Dziewczyny czy macie podobne odczucia jak ja?? Oto taka rzeczywistość. Wchodząc do jakiegoś urzędu. Na przywitanie wydaje się ,że jest przyjazna atmosfera i w końcu sprawa będzie załatwiona. Pan /Pani/ wstaje , mówi ...dzień dobry, w czym mogę pomóc??? iiii... chce pomóc do czasu kiedy nie wie o co chodzi. Dalej wyjawia się swoją potrzebę i czar pryska:D dzisiaj nie można załatwić sprawy booo! potrzebne jest to , to i tamto:) Żeby zdobyc ..to , to i tamto:) trzeba odwiedzić następne urzędy i tak sprawa trwa ładnych kilka tygodni. Na szczęście terminy mam już za sobą. Dzisiejszy dzień mam zupełnie inny. Zakupy i krzątanie się w kuchni ..to jest to co lubię. x Po wczorajszych wiadomościach o pogodzie jestem wystraszona. Na początku września może być ponad 30 st. Susza spowodowała,że w okół krajobraz jest smutny. Trawa wyschła, z drzew spadają wysuszone liście , a i ptaszków nie widać i nie słychać:( x Marylko Przyjemności życzę w pracach domowych. Zaprawiane jabłka bardzo lubię. x Lunka jak się czujesz? angina to paskudztwo . Nie raz mnie dopadała. x Ime i Miłość:) wpadnij na chwilkę. Czy ubywa spraw do załatwienia? x Jedyneczko Kawa czeka więc podnieś rolety i wpadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolety w górze:-) Witaj Globusiku. Dzięki za kawkę i Twoje towarzystwo przy niej;-) Jeśli chodzi o urzędy,to nauczyłam się jednego...Zanim się do nich wybiorę,telefonuję i mówię,że chcę załatwić to,to i to;-) i pytam: Jakie kwity będą potrzebne do załatwienia mojej sprawy.I czasami udaje się nie zdeptać nóg;-) Globusiku,ale masz już z górki z tymi sprawami? Co do Twojego opisu poupalnych widoków i suszy,mamy tak samo:-( No cóż,nie mamy na to wpływu. X Globusiku po pracy uprawiam "choding"(nazwa własna) Idę sobie idę,aż dojdę,a potem wracam.Na razie udaje mi się przejść 6 km w 40 min.Trasę sukcesywnie będę wydłużała;-) A teraz lecę po rogale. Na razie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko choding ! to kapitalny pomysł. Bez wylewania potów można poczuć jak organizm to lubi. Wezmę to pod uwagę. Miłego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami kofffane :D Kawa w wagoniku smakuje wybornie.Dziękuję👄 A więc tak...;) Wczoraj kupiliśmy młodym pralkę,mikrofalówkę i duuuużo chemii ;) Załatwiałyśmy z córką kwiaty.Na samochód,na stół,bukiet ślubny i dla świadków,wystrój kościoła/ufff ;) Udało mi się wcisnąć do znajomej na pranie tapicerki w aucie,bo nasza "limuzyna" posłuży młodym za ślubny pojazd Ja i mąż jako kierowcy Jedyneczko Ja to mam choding niejako przymusowy :D Globusiku Papierki,papierki,papierki Młodzi też to teraz przerabiają.No cóż.Trzeba to przetrwać,zęby zacisnąć i do przodu :D Marysiu Jak tam Twoje gardziołko? Wykurowałaś się już? Życzę zdrówka❤️ Lunka Ciebie wcięło tak samo jak Ime ;) Pozdrawiam Was wszystkie Wracam do obowiązków ;) Drzewa idę narąbać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imke cześć:-) No to choding masz na okrągło:-D Ja mam raczej siedzącą pracę.. Widzę,że wszystko dopięte już na ostatni guzik... Jeszcze parę dni i będzie po wszystkim... Młoda panikuje,czy raczej wyluzowana?? Podoba mi się bardzo,że zawieziecie młodych do ślubu.. To bardzo miłe:-) na pewno szczęśliwie młodych dowieziecie i nie zboczycie z drogi;-) Imuś przygotuj też dla nas stoliczek;-) nie opuścimy Cię w tak ważnym dniu❤️ Bądź zdrowa.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Jedyneczko Córka mówi...mam w********** n e ;) Brzydko ale co tam ;) Pewnie ma to po mamusi :D Dziękuję za wsparcie❤️👄 A stoliczek będziecie miały blisko didżeja,co by Wam wesoło było ;) I do pary młodej parę kroków ;) Dzisiaj jeszcze książki dla Juniora kupiłam Miedzi dość sporo ubyło ;) Dobrze,że on ostatni w kolejce po wyprawkę szkolną :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Żona wyjechała w delegację. Mąż zaspał. Budzi się. Wszystko w pośpiechu robi. Ubiera syna. Leci z nim do przedszkola. A tu przedszkolanki mówią: - Proszę Pana. Ale pana synek nie chodzi do naszego przedszkola. Facet zdezorientowany. Lecą do drugiego przedszkola. To samo. W trzecim to samo. W końcu synek mówi: - Tato jak zaliczymy jeszcze jedno przedszkole, to ja się w końcu spóźnię do szkoły! x Dzień dobry. Uśmiechnijmy się przy porannej kawie. Zapraszam. x Mam zaległości w czytaniu korespondencji. Naprawie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko czas kończyć choding. Rolety w górę :) x Ime wczułam się w Twoją sytuację. Jesteś zorganizowana i o wszystkim myślisz wcześniej. Wiem,że nie da się inaczej. Zaczęła działać moja wyobraźnia i widzę jak wieziecie dzieci do ślubu. Fajnie,że pomyślałaś o nas. Czujemy się zaproszone i siadamy przy stoliczku , oj będzie się działo:) aż nocy będzie mało:D x Jedyneczko , Marylko , Lunka zaczynamy trenować tańce:) x Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku:-) Ha ha ha,dobry kawał;-) Noce dłuższe się zrobiły,ciężko jest się podnieść:-) Imke,no niejako córka ma tak jak mówi:-D:-D :-D X Fajny ranek,rześkie powietrze na razie bez wiatru.... Luna co u Ciebie,mam nadzieję,że angina przeszła już do historii choroby;-) Marysiu coś tam zostało Ci na jabłoniach??? To co obserwuję,u nas wszystkie malutkie jabłuszka osypują się niedojrzałe,spalone przez słońce:-(a taki urodzaj zapowiadał się... Pozdrawiam Was na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku;-) Trenujmy tańce:-D Na razie nogi pod biurkiem wystukują rytmy;-) Słucham najnowszych przebojów.... Ime nie przyniesiemy Ci wstydu;-) X Wiecie jak pozbyć się przykrego zapachu cebuli z ust??? -należy najeść się czosnku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Miłego weekendu z kawą. x Jedyneczko ale mieszanka wybuchowa z cebulą i czosnkiem. W każdym razie samo zdrowie:D. x Pozdrowienia wszystkim Paniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Dosiadam się do kawki,dzięki. Luna co słyszę w Niemczech panuje plaga os,są wszędzie,czy ty też odczuwasz ich nadmiar??? Globusiku planujesz odpoczynek,czy może idziesz w długą? Pogoda sprzyja spacerom,wreszcie fajna pogoda na wszystko,nawet na mycie okien;-)Załatwiłam dzisiaj już dwa:-) Pozdrawiam Was sobotnio,trzymajcie się babki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko ładuje akumulatory w domu:) tyle tylko ,że mam wproszonych gości:) Ale jesteś szybka już machnęłaś dwa okna? x Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przy kawie! Wyzdrowiałam, dziękuję że pytacie! Plaga os, jest ich mnóstwo i wszędzie. Są bardzo natrętne. Dzieci po mału wyjeżdżają , Wczoraj pakowaliśmy walizki. W czwartek zostaniemy znowu sami. Bardzo mi będzie przykro. Po południu zrobiliśmy sobie wypad do Zoo i zwiedzanie. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime wszystkiego najlepszego! Dziewczyny nasza miłości ma dziś urodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka witaj. Dzięki za kawusię i wiadomości. No tak jakiś czas w domu będzie pusto i głucho. Nie lubię odjazdów:( x Ime stawiam przed Tobą kosz pełen życzeń:) wszystkiego najlepszego. Zaszyłaś się gdzieś i wcale Cie nie widać:( x Jedyneczko jak po weekendzie??? x Miłego dnia i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu upalne dzień dobry;-) Zasiadam do kawy,dzięki Globusiku. I Tobie dzięki Luna;-) Cieszę się,że wydobrzałaś;-) X Imuś zdrowia,zdrowia i jeszcze raz pieniędzy!!! Bądź szczęśliwa i zawsze uśmiechnięta. Do uzdrzeni przy torcie;-) X Globusiku wolny czas spędziłam na sportowo;-) Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Lunka Ty kochany szpiegu ;) Dziękuję za życzenia 👄 Globusiku Zaszyłam się :D :D :D Trochę to trwało,zanim udało mi się to rozpruć ;) :D No więc jestem ;) Dziękuję za kosz kwiatów ❤️ Jedyneczko Dziękuję,dziękuję,dziękuję 👄 Marysiu Ciebie pozdrawiam ...i wpadaj na tort ;) Częstujcie się :D A w sobotę Junior miał urodziny.Skończył całe 14 lat ;) Jak ten czas leci :O Swoją drogą,mógł wytrzymać te dwa dni,to byśmy razem świętowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 🌻 🌻 Pyszny tort;-) X Trzeba było nie puszczać małego:-D 14-lat to poważny wiek;-) niech się trzyma zdrowo i szczęśliwie!!! No i niech się uczy pilnie!!! Ime odliczasz dni??? ile to jeszcze zostało ,co na to Twój M? ma cykora? Pozdrawiam Cię i jeszcze raz STO LAT❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko No tak,łatwo powiedzieć...nie puszczać ;) Ciąża była na podtrzymaniu.Termin na 6-stego sierpnia A jak przyszedł czas,to synusiowi na świat się nie śpieszyło :D 2 tygodnie go rodziłam :O Sondę mi podłączali na okrągło.A dzidziuś dalej nic ;) Już myślałam,że zostanie tam na amen :D :D :D Do ślubu zostało 12 dni Mąż? Totalna zlewka ;) Tylko jego portfel coraz chudszy :D Choćby wczoraj...Córka dzwoni do mnie,że zamówiła tablice na auto i coś tam jeszcze,więc tatuś musiał wyskoczyć z kasy ;) Jutro generalne sprzątanie samochodu,więc będę bez 4-ech kółek Jeszcze raz dziękuję Jedyneczko za życzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry dziewczyny. Piję z Wami kawę, bo mały jeszcze śpi. Ime , spóżnione, ale serdeczne życzenia. Na wesele się piszę, zaczynam z Wami trenować tance:) Wczoraj byłam na 50 tce u siostry, niestety bez tańców, a szkoda. Szłam do domu pieszo, coby zgubić to co zjadłam:) Globus - żart super , dopiero przeczytałam:) Pozdrawiam kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Marysiu Życzenia nie są spóźnione ale na czas! ;) Dziękuję Ci serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime rzeczywiście tort super. Do tego ,że super to i duuuuży. Dopiero przyszłam a tort na mnie czeka:) Dzieki. Imus masz bardzo dużo uroczystości. Tylko świętować. Juniorowi śpiewam ...Sto Lat.... ze szczęściem wżyciu!!! Twój M to fajny facet. Jak powiadasz kiesa się kurczy a On robi co może i płaci , płaci i płaaaci!!!! x Marylko wszystkie bierzemy udział w weselu:) a co jak się bawić to na całego. Ime już przygotowuje stolik:) Ciesze się bedzie bardzo miluśko. x Lunka Ty też trenuj tańce:) x Jedyneczko chodin odłóż na później a szkolimy się w tańcach. Nie możemy zawieść naszej Miłości. x Ja miałam dzień intensywny ale owocny. Wypada mi odpocząć. x Miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Globusiku ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. x Chyba za długo świętowałam urodziny naszej koleżanki. Jestem niewyspana. Liczę ,że kawa przywoła mnie do porządku. Piję więc i czekam na Was. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku. Mój globus dzisiaj też ciężki po wczorajszej imprezie u Ime;-) Choding niezbędny przy treningach;-) Obserwuję prognozę,niby ma padać... Wszystko wyschnięte na wiór.Nie mogę sobie przypomnieć kiedy ostatnio padało??? Zabieram się za robotę. Dobrego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Mimo tego ,że mam co robić to robię ...nic! Mam dzień niechciejstwa:) odkładam wsio na jutro. x Hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×