Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witam. MARII - czasy się zmieniły,jak twierdzą mlodzi.Tylko skąd oni o tym wiedzą? W innych nie zyli :D bądż hipokrytką w tym przypadku. Przygotuj jej osobny pokój - a co dalej? Będziesz w nocy spała i tyle. Za Kargula i Pawlaka ? hehe jak to pisze 123,tez możesz robić.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji,przypomniała mi się sytuacja z mojej ulicy:) Dwa domy ode mnie,mieszka bardzo porządna rodzina.Bardzo silnie katolicka. Mają 2 córki. Dom od nich,mieszkasobie normalna rodzina z jedną córką. Dziewczyna byla po maturze,dorosła - rodzice wyjechali na wczasy,zaprosiła do siebie chłopca. Pewnego dnia do jej drzwi dzwonek - oburzony katolicki sąsiad. Ale ją wyzwał i objechał,jaki przykład daje jego córkom?Awanturę zrobił na 4 fajery. Kołtun jeden i tyle.Zadziwł nawet mnie a w końcu niejedno w życiu widziałam. zresztą.. tylko pożałować takiego typa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaspaliśmy, ale nic się nie stało, parafianie jeszcze śpią:-) Marylko ja nie pozwoliłam, i sprawa jest jasno postawiona. Dostała oddzielny pokój i tam spała. Pozdrawiam Was. U mnie słoneczko świeci. Lekki mrozik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i do kawy dosiadam. Co to się dzieje na tym świecie , oj czasy się zmieniają:) czy na lepsze????? Dobrego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Gdzie jesteście? Odliczamy już pomału. Niech ten rok już się w końcu skończy. Po pracy pochodziłam sobie po mieście. Cudna pogoda.Miasto ładnie oświetlone, tylko ludzie pędzą. W aptekach na półkach pustki. Choliseptu np. zabrakło? :-) Co porabiacie kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was. Zasiadłam w swoim fotelu,relaksuję się z kieliszkiem wina. Zrobiliśmy zakupy,jutro jeszcze do pracy muszę. Zaplanowałam jutro zrobić gołąbki,pierogi ruskie i sałatkę jarzynową.Plan dnia zaplanowany na jutro,obowiązki podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was. Zasiadłam w swoim fotelu,relaksuję się z kieliszkiem wina. Zrobiliśmy zakupy,jutro jeszcze do pracy muszę. Zaplanowałam jutro zrobić gołąbki,pierogi ruskie i sałatkę jarzynową.Plan dnia zaplanowany na jutro,obowiązki podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Luna :-) Jeny, to dużo zaplanowaliście. Jak Ty dajesz radę, jeszcze jutro praca:-( Dawaj, ja Ci skroję sałatkę. Gołąbków nie lubię robić. Wolę pierogi. Moi młodzieńcy, też wybywają jutro. Starszy jedzie do dziewczyny, oj daleka droga przed nim (po naszych drogach, wszystko się może przydarzyć) . Młodszy na prywatkę wybiera się, też z dziewczyną . Cieszę się bardzo, że ją ma. Będzie się pilnował:-) Oj, chętnie zatrzymałabym ich w domu :-) Dobra ,żadnych złych myśli. Niech bawią się , a my z M będziemy pilnowali domu:-) W dużym pokoju. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzieweczki! To przedostatni wieczór tego roku! niby nic - jak dla mnie.Przestaję liczyć lata.Bo jaki to ma sens? Ważny jest kolejny dzień. Jak pomyślę o pracujących - nowe PIT-y,Vat-y, taty..sraty.. Kiedyś..ochochoo I - rok trochę trwał:D Teraz nie ma co sobie głowy zawracać. TYLE,ŻE JEST DOBRA OKAZJA !! Imieniny Sylwestra i Miecia po 12-tej. Ostatnio z C.sprzeczałyśmy się,w którym roku miała ostatnią operację :D i co powiecie? Ani Ona,ani ja dobrze nie pamiętałyśmy roku. Datę - dzień i m-c prawidłowo!rok pokręcony. Dobrze tak CZASOWI - po co tak zsuwa? Lunka - tyle żarełka, ja też nadrabiam,co w święta odpuściłam. Dzisiaj sałatkę,wczoraj bigos i karpia. Tyle,że jemy na bieżąco. Jutro zbieramy się u 123 W DUŻYM POKOJU :D Globusik - co u Ciebie?Odpuść już kuchni i robocie. Tęskni Wagonik za Tobą a my w nim. Marii - a co u Ciebie? Pichcisz cuuś? Za oknem "strzelanina",a mój pies niedawno ratowany z padaczki:) Najlepiej psy zamykać do łazienki na ten wystrzałowy moment.Kota też . DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 no muszę dawać radę,organizacja czasu i sukces zapewniony. Nie powiem, Z mi dużo pomaga. Livciu widzę ,że ty również królujesz w kuchni. Globusiku zajrzyj do nas czasem. Marylko co porabiasz? Dziewczynki ja juz zmykam idę z piesem i SPA no i do łóżeczka. Jutro rano zapraszam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Przegadałam z młodymi cały wieczór. Dobranoc, pewnie już śpicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam o poranku. Kawę zaparzyłam, stoi na podgrzewaczu. Życzę wam miłego dnia,ja już wybywam. U nas deszcz pada,3 st na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - wieczór spędzony na rozmowie z młodymi - bezcenne. Pamiętam takie wieczory z dzieciństwa i młodości. Było nas sporo,rzadko to się zdarzało - może dlatego wspomnienie siedzi? To zawsze była kuchnia.Mama i Tata i my - zależy ilu akurat nas było. Smiechy,pogaduchy,nastrój beztroski,nieraz mijały niespostrzeżenie godziny.. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUNKA- rok spędzony na obczyżnie!chociaż ojczyzna,to podobno dla nas EUROPA. a jednak! spędzi dzisiejszy wieczór przy tradycyjnych polskich potrawach, z polskim Z. No i z polskimi Kumpelkami w komputerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- Będzie dzisiaj nas gościła.DUZY POKÓJ otworzyła dla nas. a teraz pewnie tonie w papierkowej robocie. remanent robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRINSS I PAPILOCIK- nasze maskotki:) Do DUŻEGO POKOJU nie zabieramy ich!!! Przed nimi ma być upojny wieczór na świezym powietrzu:D (tylko nie na nartach!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Livio dzięki za piosenki. Luno za kawkę:) Livio próbuję podsumować rok? Dałaś taki pomysł. Pierwszy kwartał trudny, rozwód, kłopoty z synem, oblane prawo jazdy, ale potem już dobrze. Mam pracę, którą lubię, przytyłam 4kg, Pozbierałam moją rodzinkę , mam zdrowe dzieci i wnuki i optymistycznie patrzę na świat. W sumie dobry rok:) Koniec rozmyślań, pora isć do mamy. Już pewnie czeka na mnie z kawą. Na razie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane. Owszem Livio, jestem w pracy:-) Ten rok zaczął się fatalnie. Mama świeżo po operacji, wypadek syna, pół roku w strachu, czy będzie ok. Ale w maju poznałam Was fajne koleżanki i jestem szczęśliwa. Wszystko jakoś się ułożyło. Synowie zakochani :-) Potem może mi się język rozwiąże:-) Muszę się uporać z papierkami, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobiegłam do Was. Witam w ostatnim słonecznym dniu w tym roku. Moje dziecko długo siedzi w nocy i długo śpi ..komputer zajęty. Mija rok , mija szybko. Kłębią mi się myśli. Co dał nam odchodzący wiemy , co da nam następny ????? wielki znak zapytania. Życzę owocnych przygotowań na wieczór. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki Globusiku, dobrze, że jesteś. Buziaczki. Livio. Może być Maleńczuk. Lubię go słuchać:-) Mi się też podoba. Gdzie cała reszta pań? U fryzjera czy przy garach? Ja przy garach, toć mam dziś wyjątkowych gości w dużym pokoju:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! By zbliżający się Nowy Rok 2012 przyniósł radość z tego co jest. Nadzieję na to co przed Nami, uśmiech i pogodę ducha na każdy nowy nadchodzący dzień. I pozwólmy sobie w pełni dostrzec piękno tego świata,niech radosne chwile trwają całe dnie, miesiące, lata... SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ** ROKU!!!**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulo podpisuję się pod tymi życzeniami. Globusik skąd to znam, długie siedzenie w nocy, komputer, spanie do 14 tej? Moi synowie tez tak robili:D Młodość! Jestem po wizycie u fryzjera. Dzieciaki już wyjechały na sylwka. Gotuję rosołek dla skacowanych na jutro. Wiecie, że wcale nie chce mi się wychodzić... Jestem jakoś zmęczona:) Na razie pa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×