Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU!! X ZDROWIA..ZDROWIA..ZDROWIA.. X pomału schodzę z posterunku - do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj ... na cały 2013 rok . Cieszę się ,że szczęśliwie wracacie . Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa zaparzona, dziś duży kubek. Nogi bolą, wróciłam o 4 z tańców. Szczęścia , zdrowia w Nowym Roku 2013. Pięknie świeci słońce , podsyłam trochę do Was:) Wpadajcie na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie W Nowym Roku:-) X Marysiu,dzięki za słoneczko,świeciło do południa!!! X Luna,gdzie się bawiliście??? X Livio,wyspałaś się??? U mnie całą noc petardy było słychać. O 24-poszłam z M powitać Nowy Rok ze znajomymi pod chmurką:-) X Globusiku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na spacerze. Termometr pokazywał +1 , ale kałuże zamarznięte. Posypałam do karmika orzechy włoskie, ale ptaki nie przyleciały. Nie widzą ich, albo boją się psa w ogrodzie. Jutro do pracy, stęskniłam się za Fr. Od Wigilii mialam wolne. Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór. ll Kochane Koleżanki. ll Jestem Wam winna wyjaśnienie. Otóż zdecydowałam o zgłoszeniu naszego topiku do likwidacji. Wysłałam odpowiednie dane do redakcji. Do tej pory tego nie uczyniono. Do Wagonika weszłam dzisiaj i ku mojemu zaskoczeniu następuje małe ożywienie i chęć powrotu na spotkania przy kawie. ll Ponownie wysłałam prośbę do redakcji o czasowe zawieszenie likwidacji. Jeżeli prośba zostanie uwzględniona podróż Wagonikiem będzie możliwa. ll Wielki żal , że wieloletnia znajomość może się tak zakończyć. Dużo chciałabym napisać ale w chwili obecnej jest to nie możliwe. ll Jeżeli topik nie zostanie zamknięty proszę piszcie o wszystkim. W miarę możliwości będę Was odwiedzać. Jesteście mi potrzebne. ll Życzę Wam Dobrego Nowego Roku 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Chcę dodać jeszcze jedno zdanie . O decyzji likwidacji pisałam do Was wcześniej w prywatnej korespondencji. ll Przesyłam serdeczne pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku!!! X Tak pisałaś o tym do nas,ale topik istnieje i nie mogę przejść obojętnie!!! Brakuje mi bardzo rozmów z Wami nie tylko w prywatnej korespondencji. Wspierajmy się więc nadal i zapomnijmy o chwilach złości i słabości.To takie naturalne,dla nas kobiet. Dobrze,że jesteś z nami Globusiku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziekuję Ci Jedyneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. zawiesił mi się komp.Już myslałam,że z nowym rokiem będzie naprawa. x udało się uruchomić. x nie ma to jednak jak z Wami w wagoniku - przyzwyczajenie - druga natura,ale i przyjażń. x a więc jedziemy dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 24-tej wpadli do nas sąsiedzi,zamiast iść grzecznie spać, rozpoczęła się szampanowa wizyta - czas szybko leciał wwesołym nastrju, nistety kondycja już nie taka:( x ale co tam,tradycji stało sie zadość. x a dzisiaj już normalny dzień pracy - co prawda nie dla wszystkich..mogę się jeszcze poobijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , wszystkiego dobrego w tym roku . Cieszę się , że jesteście . Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu, niby normalny dzień pracy,ale strasznie rozproszona jestem. X Moje myśli daleko odbiegają od przygotowanych papierków na biurku:-( Chyba sobie dzisiaj odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dora:-) Tobie również wszystkiego dobrego!!! Wpadaj częściej do nas!!! X O,mój młodszy wrócił ze szkoły,brzuch go boli:-( W klasie dzisiaj 10 osób.Zaczyna się:-) X A tak w ogóle,to u nas szleje grypa żołądkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):).:)
123, livia- to co robicie to sen pijanego idioty. Leczcie się na nogi bo na głowe już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obrażajcie
słowa PRZYJAZN-Wy w ogóle od poczatku nie wiecie co to znaczy.Fałszywe,obłudne i b.b.samotne baby.I co to za orywatne wiadomości.Jedna wie a druga się domyśla.Faktycznie lepiej zamknąć to bagno,bo za dużo to kosztuke nerwów i niewiary w ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Rano ciężko się wstawało. Fr. chory, jego mama też, ale mam przychodzić bo nie dają rady. Czekam dziewczyny na kolędę. Wpadnę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie w Nowym Roku. Jak bardzo się cieszę,że topik w dalszym ciągu istnieje. W Sylwestra byłam w pracy! Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sen pijanego Idioty. x co za piekne zdanie. Tak naprawde to kto jest normalny>? Co oznacza NORMALNOŚĆ? x Definicja NORMALNOŚCI!! Ja jej nie znam,może zna ja ta piękna pomarańczowa istota? x Z całą pewnością - w życiu trzeba trochę nienormalności. x i tak nienormalnie zaczyna nam się zycie w nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a już najwiekszą pijaną
idiotkę zrobiłas z siebie Ty,Livio :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - Lunka,Globus,Marii,123 - Topik istnieje. Nie wiem czy to przyjażń?? x mnie tam wszystko jedno,zwał jak zwał - NORMALNOŚĆ PRZYJAŻN POPRAWNOŚĆ SAME OŚĆ..IE, Wielkie słowa - słowa..słowa.. a zycie takie poprawne nie jest. Odcieni kolorów ma bez liku x z Wami mniej samotności..bo tak w sumie te pomarańczowe wpisy,to też samotność. Dlaczego tutaj zaglądają? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo,a co tak przeżywasz ??? Masz z nami jakiś problem??? Ktoś cię tutaj obraził???? Uważasz ,że jesteś silniejsza od nas bo możesz pod przykryciem nas obrażać.Obrażaj i ciesz się z tego jeśli nie masz przyjemniejszych i bardziej wartościowych spraw do załatwienia dla zabicia czasu. Pani samotna ---inaczej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko - masz jeszcze resztę orzechówki? x dzisiaj jakoś smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez:(
zasad- skąd zawieje wiatr! A wiecie jak się zwą pomarańcze? livio myślałaś, ze zahaczysz się na starym wątku nie wyszło-pisałaś psychiczny pamiętnik nawt nie umiesz dobrać konwersatorów -śmieją się z ciebie wróciłaś, jak gdyby nigdy nic a 123-przecież się pożegnała:D Ktoś miał rację leczyć NOGI a nie Głowę!za późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×