Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witam. Oj przymroziło u nas. Wczoraj droga do pracy zajęła mi 30 min. Ślisko jak cholera,po drodze wypadek się zdarzył. Zimę mamy na całego. Marylko gratulacje dla C. Globusik zrobiłaś porzadek z telewizorami,ja narazie nie planuję żadnych przemeblowań. Livciu co porabiasz? Pozdrowionka i 3majcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . U mnie tez przepieknie,oszronione drzewa i krzewy - x noc - ciężkawa jakaś była,powoli przy kawie z Wami,coraz lepiej. x wczoraj zachciało mi sie piec pizzę. Dziewczyny - pól pułku wojska mogłabym obdarzyć :) częstujcie się,nawet ,nie chwaląc się oczywiście - niezła mi wyszła. Podpatrzyłam oczywiście przepis z neta. x przesadziłam z ilościa zrobionego ciasta - a poytem to już leciałooooooo. x obiad wiadomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) x Jeny Livciu,ja chcę kawałek,mogę dwa??? Pychota!! Uwielbiam pizzę. x Jestem po drugim odśnieżaniu strasznie zgłodniałam!! Słoneczko świeci,może już koniec z opadami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwis_otomebel.pl
Zapraszamy po świąteczne prezenty na www.otomebel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Biało na dworze i wiatr. Z chęcią napiję się kompotu z suszu. A gożdziki pięknie pachną. Luna bałwanek stoi ? Pewnie już zostanie ozdobą na święta:) Livio częstuję się pizzą, podeślę syna do Ciebie. Pizzy raz dwa nie będzie:D Ogarniam dom, umyłam dwa okna, wyczyściłam kominek. Dziękuję za gratulacje i życzenia. Miłej soboty koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:-) x Zajęte jesteście??? Ja szykuję farsz do pierogów.Cebulka podsmażona,teraz kapusta na patelni,grzybki się moczą.Zapach:-) x Domownicy co i rusz wpadają do kuchni z pytaniem,co tak ładnie pachnie:-) Gonię ich,toć niedawno był obiad!!! Oj-chyba dawno??? nie lubi męskiego towarzystwa,jak jestem w akcji:-) X Wczoraj wieczorem zostawiłam na czajniku list do mojego M z petycją:-D : Mój drogi mężu,nie denerwuje Cię ten malutki strumyczek kapiący z kranu?? Ja dostaję szału,lecz nic na to nie poradzę!! nie kumata w naprawie.Możesz naprawić lub odpisać?? x Zostawiłam na kartce długopis... X Przeczytał i naprawił!!!:-P X Jak sprawdzałam,czy działa zlikwidowałam liścik. x ponoć go szukał,żeby odpisać:-D X Oj,ile to kobieta musi się namęczyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko- z liscikiem to doprawdy wspaniały pomysł:D Ja tak musiałabym na 2 kranach - kap..kap.. - nic poradzić nie można. x pierogi robisz.. ale masz zajęcie fajne, moja ST dzisiaj dzwoniła,zamówiła dla siebie 1 kg uszek i 60 dag pierogów - w jakimś skepie.Znaczy u mnie na Vilię nie będzie. Chyba świeta planuje przy samych uszkach. A może nas zaprosi???????????to by był świateczny cud :D x choineczkę mam też malutką - od razu była ubrana,gdzies tam w reklamówce czeka na swoja swiateczną kolej i przypomnienie x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Liwciu:-) A może zdarzy się cud i zaprosi?? Twój M przyjął by zaproszenie?? A Ty?? Kilogram uszek:-) x Ja już z farszem uporałam się.Jutrzejszy dzień mam zaplanowany:-) X Obserwuję od kilku dni takiego pana..... x Biedny człowiek:-( x Co dzień wędruje po mieście z "całym" swoim dobytkiem spakowanym w torbach.Ma mieszkanie w bloku. Jak z niego wychodzi z psem na spacer,zabiera ze sobą kilka toreb!!Pakuje swoje rzeczy,dźwiga to....??? x Dobrej nocki koleżanki!!Wyśpijcie się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nic Jedyneczko,boi sie dobytek w domu zostawic - jeszcze okradną. x Moja St tez tak myslała.nie wiem,czy ma tak nadal.Wszystkie najcenniejsze sprawy,jak dokumenty,karty bankowe,leki....i czego tam jeszcze niebyło.. wszystko w torbę i na działkę. Chata może zostać okradziona. x no i przesiadając się na autobus - zostawiła ta torbę na ławce na przystanku. zorientowała sie dopiero na działce. Ojjjjj przeżyła koszmarek.biegła z powrotem te 2 km - po drodze przyglądała sie ludziskom. jakas kobieta,widząc ja taka zdesperowaną - domysliła się,że jest znalazczynią jej torby. Szczęście miała i tyle x dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Spijcie spokojnie , ja czuwam:) Na dobry początek niedzieli ...catering... stawia kawę przy Waszych łózkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przyjaźń🌻 jest kwiatem chwili i kwiatem czasu przyjaźń jest drzewem pod którym możemy się schronić, przyjaźń to miłość bez skrzydeł pięknie jest milczeć wspólnie jeszcze piękniej śmiać się razem... Miłej Niedzieli🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku wiersz na dzień dobry piękny i za kawkę pięknie dziękuję. Livciu twoja ST zaoszczędziła sobie roboty z klejeniem uszek ,pierogów,ale czy smakuje jak swoje?Zawsze to jakaś alternatywa jest. Jedyneczko wpadłaś na dobry pomysł,ja się proszę już pół roku o położenie nowego sylikonu pod prysznicem.Zawsze to samo ,zrobię kotku! Pytać więcej nie będę. Marylko jak minęła ci sobota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globus dzięki za kawę i piękny wiersz. 123 dobry sposób na wyegzekwowanie naprawy, Livio może ST Cię zaprosi na święta ? Lunka wypróbuj sposób Jedyneczki:) Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór. Zimno, skryłyśmy się w domach:) Niby mróz -4 ale wiatr potęguje chłód. Wyskoczyłam tylko na moment i zmarzłam. ll Marylko! no no! grożę Ci palcem:) Myjesz okna w taką pogodę !!! za zimno kręgosłup może się zbuntować! ll Koleżanki mam zupełny brak energii i weny. Zatem mówię dobranoc i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u nas prawie cały dzień deszcz pada.Mój bałwanek stopniał ale na drogach lodowisko. Życzę spokojnej nocy. Marylko po moim dzisiejszym wpisie , Z czyta nasz topik,obiecał że zrobi.Pokiwałam tylko głową ,poczekam na czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Globus wszystkich okien nie będę myła. Jeszcze tylko dwa w pokoju kominkowym. Reszta poczeka do wiosny:) Byłam dziś u córki na kawie. Dostałam buziaki od wnucząt za prezenty mikołajkowe. No i musiałam wziąść udział w zabawie z nimi. Za dużo nie pogadałyśmy z córką. Ale już wiem co robię w Wigilię. Idziemy do córki , będą też jej teściowie. Każda z nas przygotuje jakąś potrawę, będzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Ciężko się jedzie i idzie. Ślisko i śnieg. ZENEK zapracowany:) Przygotowana kawa czeka! ll Lunka! o jeeej szkoda bałwanka. U Ciebie deszcz ,a do nas idzie duży śnieg. ll Marylko! Świetny pomysł z Wigilją. ll Jedyneczko, Livio zegary biją głośno czas wstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki Globus za kawę. Wiatr i zimno na dworze.Kaja szturcha mnie nosem. Wypuść mnie do ogrodu. Jej zimno nie przeszkadza:( Miłego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko , Marylko! U mnie pada drobny śnieżek. Wczoraj rozmawialiśmy z Synową. Zasypało ich na dobre. ll Zaczynam mobilizować do jakieś roboty. ll Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie wieczorową porą. ll Chcemy czy nie czas przedświąteczny jest absorbujący. Na ulicach większy ruch , a w sklepach widoczny pośpiech. Ja zadbałam o nasze zwierzątko. Pazurki obcięte wykąpany w specjalnym białym proszku , wyczesany i tyle na dzisiaj. Przez cały dzień sypał śnieg. Na ulicach czysto , biało i Ślisko:) Dużo oświetlonych balkonów. Czuje się atmosferę zbliżających się świąt. ll Życzę przyjemnego spokojnego wieczoru i złapcie oddech już czas. ll Do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Troszkę zawiało nasze Stacyjkowo. Dosiadam się do kawy. Pierożków poproszę taki malutki pakuneczek 20 szt. Zgoda??? ll Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku:-) Pierogi spakowane i wysłane:-) x Wczoraj urwanie głowy w pracy.Gorączka przedświąteczna rozpoczęta:-D x Nie marzniecie koleżanki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Napadało śniegu. Może na sanki koleżanki? 123 pierożków też poproszę:) Oj pogadałabym z Wami ale Fr. czeka. Uśmiechu na cały dzień życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Po przedwczorajszej awarii netu i tel, byliśmy odcięci od aż do dzisiaj rana. Widzę ,że zaganiane jesteście. U nas też wszyscy się spieszą, a ja mam to gdzieś,wszystko na spokojnie. Nie tylko samymi świętami człowiek żyje. Zima odpuściła. Jedyneczko pierogów i ja poproszę. Globusiku kocurek wyglancowany,naszą piesę też muszę wykąpać. Pozdrawiamy serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Oczywiście koleżanki do Was też wysyłam:-) x Ależ ja jestem wysportowana przez to odśnieżanie:-D x Na podwórku super.Lekki mrozik,biało. x Marysiu idę z Wami na sanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Koleżanki. ll Ha ha zamówienie na pierogi zrobione. Jedyneczko napracowałaś się i w końcu pierogów zabraknie. ll Lunka! I bardzo słusznie , pospiech jest dobry przy łapaniu pcheł:) u mnie zima taka sobie średnio ciężka. Śnieg popadał a mróz około -5 st. ll Marylko! Zamówienie na pierożki złożyłaś solidne:) Może zrobisz Franusiowi spacerek na saneczkach:) ll Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko Czekam na kuriera z pierogami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jestem po solidnej porcji kapuśniaku. Dobra zupa na mróz. Na spacerze byliśmy wózkiem. Mały zachwycony śniegiem, śmiał się a ja z nim. Muszę spytać , czy mają sanki. Pewnie nie , pierwsze dziecko. 123 jesteś wysportowana, odśnieżasz ... Luna u Ciebie prawdziwa zima. Nawet netu nie było. Livio co porabiasz? Odezwij się :) Globus masz rację, śpieszmy się powoli. Docenimy radość świąt. Ciekawe co u Papilocika? Pozdrawiam dziewczyny. Pakuję strój i na basen czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×