Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hejka Marysiu:-) I tu pewnie nasza bezsilność.Tak to jest z elektroniką :-( Pewnie okres gwarancyjny minął?? Teraz tak te wszystkie urządzenia projektują.Mija czas gwarancji i psują się!!! Na tym polega handel:-( Popytam jutro swoich mechaników,ale nie mamy z tym doświadczenia.Jesteśmy podłączeni pod miejskie ogrzewanie i ratujemy się kominkiem w razie potrzeby. Myślę,że będziesz zmuszona zawołać elektryka.Będzie kosztowało:-( X Zapytam jeszcze dzisiaj M,ale ??? Z autem sobie niestety nie radził, a myślałam ,że wszystko potrafi:-) X To leć teraz pod pierzynkę:-) X Dobranoc koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Koleżanki. x jedyneczko - rację masz,elektronika,batryjki,u mnietelefony komórkowe - wszystko ma działać krótko. x telefony mamy dwa,nowy wysiadł po pół roku - jeszcze na gwarancji - oddałam do naprawy,wrócił z diagnozą NIENAŁADOWANY :D x drugi zepsuty,wymieniono mi na nóffkę - parę m-cy -już nie działa - nie będę naprawiała,wystarczy jedna komórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po staremu Dziewczyny. Ptaki karmię, z odkurzaczem walczę,obiadki wymyslam. Może jutro bigos? x z S.przez ten łącznik telefoniczny słownie się troche poszarpałam, x ech.. rozłączyć mi się chciał:( teraz to trzeba delikatnie,delikatnie przez całe życie - a na starość juz całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Dzisiaj ja robię kawę . Stawiam mleko . Częstujcie się .Co kto lubi. Herbatę też zrobiłam . Ja piję tylko kawę zypaną czarną . Do innej nie mogę się przyzwyczić. Mario , najlepiej jak zadzwonisz do firmy gdzie robią te piece .Oni się na tym znają. Moja mama ma taki piec ii jak coś nie działa to wtedy przyjeżdża od nich fachowiec. Dobrego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Dziękuję Dorka z kawkę!! Ja też piję sypką. Marysiu, Dorka ma racje,wezwij speca:-) My tu mimo szczerych chęci nic nie uradzimy:-( Pogoda?? Powtórka dnia wczorajszego!! Wybieram się dzisiaj do US. Dobrego dnia dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wpadam na kawę. Zajadam śniadanie,mam strasznego głoda. Dziś na obiad kapuśniak z wędzonką. Jedyneczko cierpliwości ci życzę w US. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam cieplutko, wszystkich bez wyjątku ! :) ja tez jestem już dojrzałą kobieta i myślę , ze z przyciemnia w wolnych chwilach , będę odwiedzała Wasze forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna:-) Ja też mam dzisiaj głoda:-) Już dwa śniadania zjadłam:-( To przez to zimno!! W US wizyta krótka i bezstresowa będzie:-) PIT muszę zdać. X Witamy Panią Bożenkę:-) Zapraszamy na kawkę:-) i ble,ble:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisaj ja odliczam x DO MAJA 98 DNI x Załapuję się na kawę,taką jak pije Dorka tez tylko taka mi smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj nerwa mam. Na CAŁOKSZTAŁT. X Choinka,nic nie działa wiecznie - u mnie też awaria,-ot niewielka,wymiana zaworu i uszczelki, dla mojego M - sprawa problematyczna. Czucia w palcach niet,uszczelki z dłoni wylatują, przy okazji - ruszasz stare - posypie się bardziej - wody nie mam. x Nerwa mam, na ludzką znieczulicę,"sąsiad" z parteru - Gospodarzu - napraw, Synowie go odwiedzaja,młodzi,sprawni,mechanicy - prosiłam nieraz,jak będą - niech "dziurę w ścianie" jak jest potrzeba wywiercą,niech cos w tym "domu starców" pomogą. Wczoraj jeden był,kilka godzin, zawór juz zle działał - ALE PO CO? NIE ICH PROBLEM. X JEST GOSPODARZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livciu:-) X Smutne wieści,same awarie:-( Jeśli mogę coś podpowiedzieć to: Idź z wizytą do sąsiadów i powiedz ,że z powodu awarii nie będziesz miała wody aż do wiosny i czy będziesz mogła w tym czasie korzystać z ich wodociągu:-) Po południu będą chłopaki i Ci naprawią:-) Coś trzeba wymyślić!!! Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Marylko , dzwoniłam dzisiaj do mamy i rozmawiałam z facetem który pali u mamy , powiedział mi że być może pompa nie podaje . Nie wiem co to znaczy ale tak mi powiedział .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki:-) Dorka,jesteś po pracy??? Parzę herbatkę,zapraszam. X Livio,sorki za moją głupią radę.Myślałam,że o sąsiada chodzi,a nie o lokatora.Nie wiedziałam,że ktoś u Was zamieszkuje. Dało się jakoś tą usterkę naprawić??? X Mróz nie odpuszcza,chciałam iść na długi spacer,ale był krótki.Uciekłam z podwórka szczękając zębami :-) X Globusiku X Marysiu,Luna,co tam u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas- M obszedł całą wieś w poszukiwaniu psa. x rano o 8 wypuscił go,jak zwykle......... cieczki gdzieś są,bo już wcześniej uciekał - ale zawsze po paru godzinach wracał - x awaria naprawiona - wodę mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję dziewczyny za rady. Wykorzystam:) Na razie palę w kominku od paru godz. Mam w tym pokoju 21 stopni. Na dworzu mróz zelżał, minus 7. Po wyczyszczeniu pieca, jest 17 w innych pokojach. O 2 więcej niż wczoraj, może w końcu piec zaskoczy:D Witam nową panią Bożenę. Miłego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się cieszę:-) Mniej więcej awarie pod kontrolą:-) Dobrze Livciu,że woda płynie:-) X Spokojnej nocki koleżanki!!! Livio,mam nadzieję,że Pedro się odnajdzie!!Odnajdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedro jest. uff..zdziwiona nieo jestem,M łzy wcześniej leciały :) Niewiniątko leży sobie spokojnie na jednym z licznych legowisk i udaje,że nic się nie stało. rozpieszczony pieszczoszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roztropny do bólu ! POPIERAM TWOJA WYPOWIEDZ :) TE PANIE SA SAMO WYSTARCZALNE NA TYM FORUM, DLATEGO TEZ , ŻADNA Z NICH NIE KIWNĘŁA PALCEM BY MNIE POZDROWIĆ:):):) DLATEGO WYKASOWAŁAM MÓJ PIERWSZY POST... BAWCIE SIĘ DOJRZALE KOBIETY DOBRZE... DOBRANOC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MILO POZDRAWIAM PANIĄ O PSEUDONIMIE/ jedendwatrzy123 / PRZEPRASZAM :) NIE ZAUWAŻYŁAM , ZE JEDYNIE PANI POZDROWIŁA MNIE NA TYM FORUM :) DZIĘKUJĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Muszę siebie skarcić , stałam się wygodna korzystam z ..gotowizny.. obiecuję poprawę:) Za kawę bardzo dziękuję. ll Moje plany na dzisiaj to robić .....NIC:) a nie przepraszam będę robić galaretkę wieprzowo- drobiową:) ll Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawy kobiety, dużo kawy potrzebuję. Jestem padnięta,4 pobudki w nocy miałam. Na dworze minus 7. Zapowiadają nawet do minus 17. Brrrr,piesa nie chce wychodzić na spacery.Zimno w łapki. Pani Bożeno Marylka również panią powitała,nie wiem skąd tyle złości na dzień dobry.Spokojnie nikt tu nie jest przeciwko nowym,wręcz przeciwnie, zawsze miło nam wszystkim jak ktoś chce się dołączyć do naszego grona. Wystarczyło poczekać ,nie każdy siedzi na kompie non stop. Mimo wszystko, jeżeli Pani się zdecyduje i chce dalej z nami pisać to SERDECZNIE WITAMY!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Luna,Globusiku:-) Parzenie kawy dla Was to przyjemność:-) X Luna,bardzo ładnie napisałaś,podpisuję się:-) X Może blondi za słaba na Twoją nieprzespaną nockę??? Kubeł kawy czeka!!! X A u mnie mróz zelżał.Tylko -10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jedyneczko. Żłopię już trzeci kubeł. Ach Marylko śniłaś mi się dzisiaj, mówiłam ci coś o twoim piecu. Ha ha ha nawet w śnie myślę o was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
97 DNI DO MAJA. x Wita Was nadwrażliwiec Livia. x co tam moja nadwra zliwość,PANI BOŻENKA -PRZEBIJA MNIE. x tyle Pań obiecywało,zapewniało - nie piszą,w koncu zniedowierzaniem w nowe deklaracje podchodze. Napisała,że z przyciemnia będzie z nami.Zrozumiałam -czytam - nie piszę. A tutaj robi to wiele Pań - forum społecznościowe,otwarte. x mam przprosić?? - zdecydujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUNKA - We snie,tez dziewczyny jesteście ze mną - odskocznia od szrej codzienności. x posmiać by sie potrzeba - potrzebna mi zmiana ze swojego ponurego stanu. x 'Mama i córka zmywają talerze, zaś tata i synek sprzątają mieszkanie. Nagle z kuchni dobiega odgłos tłuczonego szkła. - Oho, mama coś rozbiła - mówi tata. - Skąd wiesz? - Bo nikt na nikogo nie krzyczy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Żona zabija swojego męża i wkrótce staje przed sądem. Sędzia pyta się kobiety: - Proszę pani, dlaczego zabiła pani swojego męża? - No bo on ciągle oglądał mecze piłki nożnej i wcale nie zwracał na mnie uwagi. - A czy pamięta pani ostatnie słowa męża? - Pamiętam. - Co wtedy mówił? - No dawaj, strzelaj!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×