Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Dzień dobry. Zapach kawy przyprowadził mnie na spotkanie. Jestem w dołku dobrze,że wychodzę z domu. x Jedyneczko Zniewolony .. dostał Oskara. Miałam na niego iść ale w tej sytuacji zrezygnuję. x Ime Jestem z Tobą. x Pozdrawiam i do uzdrzeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Chwytaj za moją łapkę,idę z Tobą:-)Będę uważała,żebyś się nie smuciła.Najpierw pójdziemy na kremówki....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny:) x Wróciłam do chaty po trzydniówce:) x Jedyneczko Pomysł super , pobyt na kremówkach i gadu gadu to jest to:) tak nie wiele i tak dużo❤️ Naładowana energią uporządkowałam balkon. Na posadzenie kwiatów jednak się nie decyduję, według mnie za wcześnie. x Ime Czułaś moją obecność??? Jak dzisiaj się czujesz. x Lunka odespane hulanki??:D x Marylko przepędź wirusa i wpadaj do klubu:) x Wyobraźcie sobie ,że na jutro mam zaplanowane mycie okien. Już dzisiaj się przygotowuję. Oby plany nie wzięły w łeb:D Nic to jeśli plany się zmienia będę robić ..NIC!!! x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry na wieczór Globusiku A jakże...czułam,czułam❤️👄 Piszesz o planach na jutro Moje dzisiaj nie wypaliły Pojechałam do lekarza...ale lekarz nie przyjechał:( To gabinet prywatny i nie ma numeru tel.,po prostu się jedzie i czeka w kolejce. No cóż,już drugi raz tak się zdarzyło ale nie mam mu tego za złe bo to na prawdę świetny fachowiec.Widocznie miał nie zaplanowaną operację. Przynajmniej zrobiłam co nieco na balkonie i w ogrodzie ;) Zasiałam wysokie trawy,kwiaty,pomidory do doniczek.I wiele innych rzeczy aby było miło i przyjemnie:D Pozdrowionka dla tych chorych i zdrowych również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzisiejszy dzień niech będzie dobry dla wszystkich. Zapraszam na poranna popitkę. Kawa czeka. x Ime o psia krew:( szkoda,że nie było lekarza. Tak jak mówisz jeżeli dobry specjalista trzeba się go trzymać. Wczoraj popracowałam na balkonie. Dzisiaj zawinęłam rękawy powyżej łokci :D i myślę..... co dalej???? x Jedyneczko jesteś w piekarence?? poproszę rogala ... wielkiego.. będę podgryzać cały dzień. Obiad mam na trzy dni ....NIC:D według Twojej receptury. x Lunka wdychasz wiosenne powietrze. U mnie też są oznaki ciepła ..bzik... znaczy się ..bez..:) zaczyna się zielenić. x Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku dziękuję za kawę. Jakoś ostatnio nie mogę dospać. Myjesz okna, a ja jak zwykle, codzienne porządki przed pracą. Obiad już gotuję. Potem z psem na spacer i do pracy. Od jutra zapowiadają ochłodzenie. Powiem wam ,że ostatnio mam urwanie głowy, jest tyle spraw do załatwienia. Pozdrawiam i miłego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko jestem z Tobą❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nie korzystałam z internetu, pomimo zabezpieczenia, wkręcił się wirus.Dopiero dziś syn zrobił z nim porządek. X Pogoda piękna, ptaki śpiewają. Na oknie wysiałam nasiona petunii z Lidla. Tydzień minął i już kiełkują. X Pozdrowienia dla Was. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGILLA
Witam!!! W końcu jakieś ciekawe forum...Gratuluję!!! Uważam,że Dojrzałość nie liczy się w tym ile się ma lat ale w tym ile się przeszło i ile się z tego wszystkiego wyniosło lekcji...Czasem była to Duża Lekcja!!!Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapresium do stoliczka,Kawa przygotowana. x Agilla Dziękujemy. Wiek nie liczy się wcale. Wiadomo starość nie radość a młodość nie wieczność. Prawda liczą się LEKCJE. Bywają za długie. Bywa,że nie można się doczekać na upragniony DZWONEK na przerwę:( Pozdrawiam. x Babki nasza Jedyneczka jest z Mamą. x Marylko dobrze,że przepędziłaś wirusa. x Lunka, Ime pozdrawiam i na spotkanie zapraszam. x Zgodnie z planem wczoraj popracowałam. Ona przejaśniały w mieszkaniu widniej. Będzie tak do opadów deszczu. Ale co tam jakie to ma znaczenie. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KROKUS Kacynel K. x Wyszedł spod ziemi krokus jak promyk słońca z obłoku. Rozejrzał się wkoło I rzekł wesoło: x - Jak tylko trochę podrosnę, zrobię prawdziwą wiosnę! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku przyszłam do Ciebie na kawę.Wypiję cały duży kubeł!! Jestem padnięta i bezsilna. Jest może ciut lepiej?? Dzisiaj popracuję na raty,ale muszę pobyć trochę w pracy. Młodszy S wraca dzisiaj ok. 11-stej to mnie zastąpi. Koleżanki pozdrawiam Was serdecznie. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko jak dobrze,że jesteś. Wypij kawę , pomyśl spokojnie. Wszystko wróci do normy. Będzie OK. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGILLA
Dzień Dobry !!! Witam w tak pieknym i uroczym dniu!!!Niech to będzie udany dzień!!!!Mi co prawda chodziło o Długą Lekcję Życia bo do szkoły już dawno nie chodzę.Mam prawie 35 lat ale w sumie w szkole jesteśmy całe życie i całe życie się uczymy-życia.Ja od paru lat uczę się życia bez męża-zmarł.Uczę się radości.Uczę dzieci,że mają być szczęśliwe-że tak można...Wychodzi mi to całkiem całkiem-choć czasem różnie bywa...No ale na poczatek tak pięknego dnia niebędziemy się zasmucać.O co to to nie!!!!!Właśnie pilnuję synka by zjazdł swoje śniadanko zanim zawiozę go do przedszkola.Ciężko mu to idzie-bardziej bajka go ineresuje-a jak bym mu śniadania nie zrobiła......upomniał by się hi hi hi A kawusie również sobie zamierzam zrobić bo bez kawki się nie da....POZDRAWIAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień jest rzeczywiście nieprzyzwoicie ładny. Tak ładny, że kusi mnie, żeby wstać od biurka i ruszyć na samotny spacer. Niestety to już nie ten wiek, żeby na wagary chodzić;) Zamiast tego na dobry początek dnia chwila na kafe;) Życzę wszystkim forumowiczkom naprawdę miłego dnia. I pamiętajmy- to już prawie weekend!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku dziękuję za kawę i wiadomość. Tak cos czułam. Jedyneczko jestem z tobą!!! Pamiętaj. Agilla witaj. Najważniejsze ,że nie poddajesz się i walczysz z przeciwnościami losu. Masz dzieci a to daje kopa do dalszej walki. PałkaZapałka tobie również życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Sobota się nam zachmurzyła. Nic to.... witam wszystkie Panie te jeszcze śpiące i krzątające się. Zapraszam na kawę. x Prognoza pogody sprawdza się , pada deszcz i wieje. x Agilla x Też myślałam o lekcji życia. O dzwonku napisałam w przenośni. Witaj w klubie:) z tego co wiem to każda z nas czeka na ..dzwonek... żeby przegonił to co trudne i nie chciane. Z uznaniem czytałam co napisałaś . Uczysz się na nowo radości życia . Bardzo mi się przydasz , będę się uczyć od Ciebie. Jeśli uznasz za stosowne napisz w jakim rejonie kraju mieszkasz. Być może jesteśmy sąsiadkami z za miedzy:) Serdecznie Cię pozdrawiam . x Pałka Zapałka i dalej ...dwa kije ... pamiętam tę grę z dzieciństwa. Mimo,że grałam w nią bardzo dawno .... to co miłe zostaje w pamięci. Pozdrawiam x Ime koniecznie wpadnij na kawę :) x Jedyneczko jestem z Tobą❤️ x Marylko koniecznie wpadnij na ble ble. x Lunka czy u Ciebie również załamała :) załamała się wiosna. x Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. U nas również załamanie pogody, mżawka i wiatr. Deszczu już było potrzeba, bo wszędzie sucho. Teraz mamy 17 stopni. Agilla pięknie napisałaś o sobie. Dziewczynki wpadajcie na kawę! Globusiku piosenka piękna! Jedyneczko napisz choć parę słów. Marylko, Ime, Sollka co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka Wyobraź sobie,że u mnie na przemian zaświeci słońce , a za chwilkę pada deszcz.Wiatr niezmiennie mocno wieje. Jesli nie muszę wychodzić lubię takie dani. Hej Lunka. x Jedyneczko oj dobrze byłoby gdybyś napisała choć jedno zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie,te nowe również No to się porobiło... Wieje strasznie,100 km/h:O Wzięło wszystko z balkonu Strach z domu wyjść żeby czymś nie oberwać:( AGILLA,jestem z Tobą❤️ Grunt to się nie poddawać;) Globusiku,jedyneczko,Mario,Luna🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłego wieczoru Babki. Odpoczywam dzisiaj nawet od siebie:) x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek. Przygotowałam kawę, zapraszam. U nas pogodę mamy znośną, trochę padało, potem słońce. Jedyneczko napisz proszę do nas! Globusiku co dziś w planach? Ime , Marylko, Sollka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą zapraszam kochane koleżanki. Przepraszam,że nie odezwałam się,ale padłam. Zupełnie zwaliło mnie z nóg:-( Stres zrobił swoje.Trzy dni w łóżku z gorączką itp... Ale,było ,minęło:-) nie ma co rozpamiętywać.Mama podzieliła się ze mną wirusem. Dzięki kochane za troskę.Mama i ja czujemy się już lepiej:-) Nareszcie z Wami❤️ Witam nowe koleżanki. Kawa jest dziś wyjątkowo dobra,nie piłam przez 3 dni:-) Wpadajcie,do tego bułeczki drożdżowe,jeszcze ciepłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Bardzo dziękuje za kawę. Babki zaspałam , uwijam się i wychodzę. x Jedyneczko ...kamień z serca jak dobrze,że jesteś. x Do zobaczenia jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam ponownie. Wszystko co napisałam uznane zostało za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×