Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Cześć Luneczka. Dzięki za troskę,jest ok. Miłej pracy. Cieszę się razem z Tobą,że wyjeżdżasz na święta do Polski.Wiele cudnych chwil przed Tobą. Ime,dwie nogi od Gąski mogę przyjąć :-) Livciu jak się czujesz??Co u Ciebie?? Marylko nowa porcja ciasteczek doczeka się Świąt:-D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Lunka , cześć Jedyneczko x Jedyneczko uuufffffffff jak dobrze,że złe minęło. Nie mniej wyrzutów sumienia. Bywa,że zaszkodzi nawet przysłowiowa bułka z masłem. Po prostu żołądek zastrajkował. x Lunka Choć na małą kawę ale wpadłaś:) Dużą kawę masz w termosie. Co prawda z termosu kawa mi nie smakuje. Ale jak mus to mus:) x Wybieram się po resztę zakupów. Zacznę coś gotować. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami Jedyneczko Mam nadzieję,że Twoja Mamka doszła do zdrowia Ale strachu się najadłaś :O Nogi gęsi już strawione przez mojego męża... Mówi,że ta część jest najsmaczniejsza ;) Globusiku Dziękuję za czarny napój,jest wyśmienity Swoją drogą,jeszcze chyba żadna nie napisała jaki rodzaj kawy preferuje ;) Matura zdana,tak? Życzę powodzenia na tej prawdziwej ;) Lunka Kiedy planujesz przyjazd do PL? ;) Cieszę się razem z Tobą :D Marysiu,Livio,pozdrawiam Mnie dzisiaj czeka wizyta u dentysty Miłego dzionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja:-) Ime ja piję sypką zieloną Jacobs Kronung. Twój M wie co dobre:-D Piersi z gąski mam w zamrażarce,udka z kaczki też i jeszcze udziec z indyka i królika. Przed chwilką odebrałam telefon od brata,bardzo chce przyjechać do nas na święta.Także nic się nie zmarnuje:-) Remont jeszcze w toku,żeby nie było;-)Wyszły drobne komplikacje i należało usunąć kafelki z jednej ściany:-) Powiem szczerze,że mi to już wszystko jedno.Do wszystkiego można przywyknąć,nawet do remontu. X Wysłałam kartki świąteczne rodzinie i znajomym. Słoneczko świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku upichciłaś już coś? Ja dzisiaj na gotowca.Chociaż troszkę będę musiała się przyłożyć... Moi powiedzieli,że chcieli by coś normalnego zjeść:-D Pizzę na ten przykład... Kupiłam w Tesco takie świeże rolowane spody drożdżowe i przyprawę do pizzy z prymatu,teraz dobiorę ulubione składniki i do piekarnika;-) Niech im będzie:-) Wieczorem przyjeżdża narzeczona,dla niej mam naleśniki,również na specjalne zamówienie. Fajnie,że przyjedzie nareszcie jakieś damskie towarzystwo w tym domu;-) W pracy nudy.Obecnie na firmę pracuje tylko odkurzacz piorący. To pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie. Ime x dzisiaj ciąg dalszy matury .... matma. Potem język obcy i coś tam jeszcze:) Przyznaję,że Junior wczoraj nie był zestresowany. Opinię wydaje ostrożną. Powinno być OK ale okaże się po sprawdzeniu. Ime ja nie pije kawy rozpuszczalnej. Nie lubię. Parzę sobie najczęściej Tchcibo / nie pamiętam jak się pisze:)/ żółtą. Z tej serii pozostałe też mi smakują. czy możesz zdradzić tajemnice jak będziesz przyrządzać gęś? x Jedyneczko Na kuchni warzy się :) bigos. Lubię te potrawę i dlatego robię dość często. Bywa ,że jest nie raz oszukany:) ale dzisiaj dużo wkładam serca a jaki wyjdzie zobaczymy. Czuję,że wieczorem pogadasz z gościem tak po prostu po kobiecemu. Tez tak lubię. x Lunka wstawiaj walizki będę w nie układać wszystko co planujesz zabrać:D czuje,że się nazbiera. Będziesz prawdziwym Mikołajem:) x Spokojnego wieczoru hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,aż wierzyć się nie chce,że Twój młodszy wnuk ma maturę w tym roku.A co najważniejsze,studniówka przed nim:-D Maturę zaliczy,nie martw się. Coś mi się obiło o uszy,że w tym roku znowu na nowych zasadach zdają.Ponoć trudniejsza. No tak ,naprodukowano studentów i nie wiadomo co z nimi teraz robić:-( Co planuje junior po maturze?Pójdzie w ślady S i brata? X Bigosik pychotka,wpadnę bo też bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko Może i dobre te nogi gęsie...ale jakoś tak nie chce mi przejść przez gardło coś,co po koopie biegało ;) :D Masz rację.Do wszystkiego można przywyknąć...Zwłaszcza do dobrego :D ;) Tak to już jest z remontami.Wszystko wychodzi w praniu Ale jesteś bliżej niż dalej ku końcowi ;) Globusiku Była już brukwiowa,czarnina.Z piersi zrobiłam okrasę,to taki rodzaj tatara... Dzisiaj na obiad była pieczona gęś w sosie śliwkowym.Chciałam zrobić do tego kluski kładzione ale nie zdążyłam przed dentystą. Ja też lubię bigos ;) Podrzucisz garnuszek? :D Do uzdrzeni! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie do końca roku 14 dni!! x Witam się z Wami gorąca kawą. Lunka dla Ciebie oczywiście blondi. x Robota mnie wzywa.Mam jej dość:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku jestem na kawie,dzięki. Ime to co ty na święta wymyślisz jak na co dzień jadacie takie frykasy:-D Dobrego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku Dziękuję za kawkę :D Jedyneczko Kto jada frykasy,ten jada... Ja za bardzo nie przepadam za mięsem a w szczególności,takim tłustym jak gęś ;) Na święta zrobię standardowe jedzonko Ryby w galarecie,ryby smażone,zupa grzybowa,barszcz,pierogi,sałatka śledziowa,jarzynowa i koniecznie kapusta kiszona w cieście francuskim :D Polatałam dzisiaj po naszym wiejskim ryneczku,w poszukiwaniu reszty prezentów ;) A i sobie sprawiłam spódniczkę :D Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. Kaw w tym roku zostało nam bardzo mało. x Babki wczoraj wieczorem myślałam ,że wraca Aleksandra. Wiało solidnie. Na szczęście wiatr pognał w dal została cisza , nawt gałązka nie drgnie. x Ime Tez pójdę na bazarek. Najgorsze jest to,że bazarek w moim odczuciu chyli sie ku upadkowi. Molochy zjedzą wszystko:( Szkoda. Bardzo lubię takie miejsca. x pozdrawiam Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,witajcie. Globusiku dziękuję za kawkę.Spóźniłam się dzisiaj,ale dopiero usiadłam.W sumie jestem już pięć godzin na nogach. Teraz już spokojnie wypiję z Wami kawę.Małe trzęsienie ziemi miałam od rana:-) Mój studencik dzisiaj w domu,pomaga mi.Wczoraj byłam z E na zakupach.Właściwie wybierałyśmy płytki do mieszkanka młodych.Okazuje się ,że mamy bardzo podobne gusta:-) Globusiku kiedy wyruszasz? Ime ja też nie jadam tłuszczyków.Nie lubię.Menu mamy bardzo podobne:-)Zamiast grzybowej,ja barszczyk z uszkami. I karp króluje przez całe święta na stole,uwielbiam... Tradycyjnie zamówiłam sękacz,zrobię szyszki,keks,Kilimandżaro i to wsio:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie, dzień dobry. Zapraszam na krótkie spotkanie. x Długo patrzyłam na termometr.Za oknem 11, 9 st. Ciepło moim zdaniem za ciepło na tę porę roku. x Jedyneczko rodzina Ci się powiększyła. W postaci E masz koleżankę, to fajna sprawa. Pytasz kiedy wyjeżdżam. Prawdo podobnie w poniedziałek. x Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Cześć Globusiku. Jestem na kawie. Dziś lajtowy dzień w pracy, do 12tej. Potem na zakupy i pichcenie w kuchni. Wczoraj zaczęłam gotować bigos. Odliczam godziny do wyjazdu. W sobotę mamy małą imprezę dla znajomych. Miłego dnia bez wiatru wam życzę , bo u nas od wczoraj wieje mało głowy nie urwie. Oczywiście deszcz nie odpuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki.Z przyjemnością zasiadam do kawy.Dzięki Globusiku. Spałam jednym ciągiem:-) Wczoraj do późnych godzin nocnych ogarniałam dom;-) Okna wymyte,firany poprane i zawieszone,"kryształy" wypolerowane i wszystko jest już na swoim miejscu. Zaraz lecę do fryzjera. Globusiku,u mnie +8 i leje.Całą noc padało,a teraz zaczyna wiać. Co do E ,dogadujemy się i mam nadzieję,że tak już zostanie:-) To cześć babki. Do uzdrzeni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześc dziewczyny. Lunka , Jedyneczko u mnie nie pada ale rzeczywiście zaczyna wiać. Lunka podobnie jak Ty jeszcze będę się krzątać w domu. Jedyneczko Czuje ,że ...fryz.. będzie bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć Wpadam na kawkę ;) U mnie wieje,pada drobny deszcz Wczoraj wieczorem do 23 stałam w kuchni Robię Wigilię dla naszych pracowników Mąż sobie wymyślił takową i wiadomo kto "musi" przy tym biegać 9-ciu chłopa muszę wyżywić,więc mam co robić Ale nic za darmo ;) Policzę sobie za to,a co! ;) Zmykam i dobrego dnia babki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. O kurde,Ime:-( Sporo tych chłopów :-D Jak zwykle dasz radę;-)I ceń się!!!Ja pracownikowi przygotowałam paczkę świąteczną. Globusiku fryzjera mam za ścianą i już sprawa załatwiona.Rutynowe podcięcie,nic wielkiego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Znowu mocno wieje. x Witajcie. Zapraszam na ble ble i kawę. x Jedyneczko Fajny gest. Miło będzie pracownikowi. Ime Grono będzie liczne , ale przecież dasz radę:) przygotować wszystko co zaplanujesz. x Wczoraj miałam małe ble ble z kuzynką. Każdy narzeka , że czuje zmęczenie już teraz , a do magicznego wieczoru jeszcze tyle trzeba zrobić! No cóż tak jest każdego roku. x Spokojnego i wydajnego:) dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku,witaj. Zasiadam do kawy.Dzięki. U mnie też straszliwie wieje.Rano poszłam po zakupy i nie dałam rady iść:-( Opór wiatru był silniejszy ode mnie,aż się przestraszyłam. Zrezygnowałam z dalekiego spaceru i zaszłam do najbliższego sklepiku. Dziewczyny,odkryłam świetną sałatkę,bardzo smaczną i bez fatygi. Z selera naciowego. Seler naciowy+ananas+kurczak+ majonez. Bez kurczaka jest pyszna:-) Pozdrawiam Was pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. OO nowa sałatka. Jeżeli kurczak to pieczony???? Ja chyba będę wolała bez kurczaka. x Również muszę wyjść:( choć wolałabym siedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc Rozpoczęłam htz po dwóch tygodniach zauwaźyłam plamienie, czy mam się bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień doberek. Pada i zwiało mi czapkę jak wracałam od mamy. Dwie siaty zakupów, a i tak wiatr mnie porywał. Zrobiłam już pierogi z kapustą iczerwoną kapustę. Ciastek pilnuję, ale niedużo zostało. Nic to :) Pozdrawiam koleżanki i życzę powodzenia w przygotowaniu świątecznych potrqw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marysieńko:) mnie również poniósł wiatr. Szybko obleciałam bazarek i do domu. x Babki trzymajcie kciuki za mnie. Zapowiedziała sie znajoma , której zatrzymuje się zegarek jeśli mnie odwiedza:( Nie wiem może gdzie indziej też tak jest. x miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Odzywam się wreszcie.Wierzcie mi,żyję na huśtawce. nigdy w życiu nie wyobrażałam sobie jakich doznań mogą dostarczyć nerwy. Wierzcie mi,ja się nie denerwuję - ale co we mnie siedzi........... Doświadczyłam prawdziwej depresji - ani ręką,ani nogą - i pobyt w czarej pustce, jak się pozbierałam - zadzwoniłam do znajomego psyche -ZAMKNIJ MNIE CZŁOWIEKU W PSYCHIATROWIE :D Odpowiedział,że się nie nadaję.. zrywy szalonej roboty albo bezwład. Odpowiedział,że muszę dać radę sama - to minie,a ja żyję w strachu przed pójściem spać i wstawaniem rano. O świętach nie myślę - chociaż zakupy zrobione. C będzie na Vilię,S w 2-gie święto - ech,uprzedziłam,że może nie będzie co jeść -:( x chociaż nie powiem,w czarnej dziurze jest fajnie,nic człowieka nie obchodzi,tabletki,jedzenie,robota -jakie to nieważne. x Z tych energetycznych doznań,aż telewizor mi wysiadł,dzisiaj wybraliśmy się po nowy - ale przeżycie - jazda samochodem z moim M - pochmurno i deszcz - a on krzyczy -NIC NIE WIDZĘ! Wpadł na wysepkę,szczęśliwie ją przejechaliśmy - a mnie w samochodzie chciało się płakać ze śmiechu.Chyba już mi wszystko jedno. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Livia nie daj się! Trzymaj się! Najgorszy czas smutku i szarości jesiennej powoli się kończy. Aura też będzie się poprawiać. Od poniedziałku po północy dzień się będzie wydłużał. Codziennie rano zrób trochę przysiadów i skłonów, krew do głowy uderzy i zaraz będzie lepiej. Trzymam kciuki. Wierzę, że dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kochane koleżanki chcę wam życzyć zdrowych wesołych świąt. Szczęsliwego Nowego Roku 2015. Odezwę się jak wrócimy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×