Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Kawa zaparzona,zapraszam. Globusiku❤️ Imuś jak sobie z wnusią poradziłaś???;-) Bezchmurne niebo,pięknie. A ja zabieram się za koniec miesiąca.... Dobrego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jedyneczko Zostałam wczoraj odwołana z dyżuru przy wnuczce :( Już wjeżdżałam do młodych na podwórko gdy C mi mówi,że wysłała sms,że nie mam przyjeżdżać... Nie czytam sms w czasie jazdy,dla własnego i innych dobra ;) Miałam pozdrowić cały wagonik od Globusika Jest jeszcze ..no tam gdzie miała być ;) Nie wie kiedy do nas wpadnie Mój M na morzu,na dorszach Ma skubany szczęście do pogody ;) Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś witaj. Pozdrów Globusika,cierpliwie będziemy czekać;-) Wnioskuję,że u Ciebie też pięknie,słonecznie... Imuś ,a to Ci się nie udało wczoraj:-( Może następnym razem...oby w innych okolicznościach... Mogłaś płynąć z M ? Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko :D Czekamy razem na Globusika ❤️ Mogłam płynąć...ale...właśnie się strasznie rozwiało :O Musiałam zamknąć szklarnię bo płyty zaczęło podważać :( Na morzu na pewno duże fale są...wymiotowałabym dalej,niż bym widziała :D :D :D Poza tym,tam trzeba mieć siłę Rzucają te swoje wędki na dużą głębokość M nie raz mówi,że wszystko go potem boli I bardzo dobrze! Niech boli! W domu w niczym nie pomaga,to niech sobie pocierpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Koniec dyżuru przy K. Tydzień szybko zleciał. Mam wrażenie , że na emeryturze czas szybciej biegnie. A dziś telefon od córki; mamuś możesz na tydzień przyjechać do dzieci? Nie umiem odmówić, więc w niedzielę jadę w Twoje strony Ime. Jak długo Globusa nie będzie? Jedynko pozdrawiam. Miłego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marysieńko ❤️ Nie wiadomo jak długo nie będzie Globusika... Dostałam dzisiaj sms,że sama nie wie kiedy wyjdzie Masz rację,że na emeryturze czas szybciej leci ;) Co prawda nie jestem jeszcze na niej ale jak słucham moich rodziców,to ech :D Wybierasz się w moje strony?! A gdzie konkretnie? Wiem,że pisałaś o Łapalicach,potem o przeprowadzce i trochę się pogubiłam ;) :D Mój M właśnie wrócił z Ustki,dorsze łowił... Nałowił...bagatela 30 kg! Postanowiłam je sprzedawać,niech ta wyprawa się zwróci a nie zalega w zamrażarce :D Ja też chciałam nad morze :( Dzisiaj było u nas 27 stopni! Już długo takiego upału NIET ;) Szum fal...jod... bryza... Rozmarzyłam się ;) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam i zapraszam na kawkę. Imuś też by kupiła z 5 kg;-) Pomażę z Tobą...też bym chciała. W przyszłym roku nie odpuszczę sobie i będę miała ten szum,bryzę itd... Marysiu no cóż taki los babci;-) Mam nadzieję,że miło spędzisz ten czas. Kolejny,pogodny dzień,życzę samych przyjemności. Do uzdrzeni Globusiku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry Globusiku Daj znać chociaż łapką,że wszystko gra? ;) Jedyneczko Wszystkie dorsze sprzedane :D No i dobrze! Mój M musi mieć świeżą rybkę,nie lubi z zamrażarki ;) Taki pan wymagalski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś cześć:-) Twój M wie co dobre;-) X Mój P młodszy S,w poniedziałek wyrusza w drogę. Wyjeżdża z dziewczyną do Włoch. A ja już zaczynam się zamartwiać:-( Gdyby nie te trzęsienia może byłabym spokojniejsza. Muszę głowę czymś zająć żeby nie wymyślać;-) Imuś pogoda dopisuje,życzę Ci żebyś się wyrwała nad morze. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko :D Globusik napisała,że do poniedziałku zostaje i że ma już dość ;) Musi tam być 6 dni... No właśnie! Przecież we Włoszech są trzęsienia ziemi! Po co S się tam teraz pcha? :O Nie wygląda to za dobrze... Nie może zmienić kierunku wojaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ime córka mieszka w Ł. naprzeciwko zamku. Do Ciebie niedaleko? Czekam na zięcia, w każdej chwili może przyjechać. U mnie też upał. Pozdarwiam Was{serce} Dla Globusa specjalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Witaj Marysiu :) Ode mnie to jakieś 20 km :) Na zamku bylam kilka razy... Szkoda, że niszczeje :( Niby coś tam robili na dachu ale od naszej ostatniej wycieczki, nie wiem czy coś się dzieje, chyba nie? Byliśmy w końcu nad morzem :) Opaliłam się trochę... Za tydzień też chcę... Pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Witam Was z kawą. Na Globusika też czeka ogromny kubeł;-) A ja Wam zazdroszczę!!! Imuś S od pół roku szykuje się na ten wyjazd. Bilety na samolot,rezerwacje w hotelach itd.Wszystko zaplanowane. Za dwie godziny wyrusza. Od trzęsień będzie bardzo daleko.... Wszystko będzie ok. Lato wróciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jedyneczko :) Czego nam zazdrościsz? :) Ale i tak będziesz martwić się o S:( Nasz starszy znowu nabroił... Rozbił swoje auto w moje urodziny :( Jemu się nic nie stało ale samochód nadaje się na złom Wjechał ludziom w płot... Same z nim problemy :( Czekamy na Globusika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś Zazdroszczę wam bliskości:-D bliskości Imuś do morza... X Współczuję Ci Imuś problemów z S :-( dobrze,że chociaż jemu nic się nie stało. A jak Junior? doszedł do zdrowia? Wakacji to on przyjemnych nie miał. Imuś jeszcze się nie zamartwiam;-) po co na zapas? Na miejscu ma być dzisiaj o 22. Ale wiesz co,w środę wyskoczył mu jęczmień na oku,ogromny! Od czasów matury w okresie letnim,pojawia mu się:-( Wyleczyłam w ciągu doby!!! Kupiłam złoto koloidalne,rewelacja.Dzisiaj śladu nie było. To tyle;-) Pa. Czekamy na Globusika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedynuś :D No tak,Ty masz spory kawał do morza Co nie zmienia faktu,że zawsze można szefa poprosić o urlop ;) :D Ja mówię mojemu M,że ma stanąć przed lustrem i pogadać z szefem :D Też często miewam jęczmień...przecieram to obrączką i znika ;) Złoto koloidalne dostawałam w zastrzykach jako 14-latka Miałam ostatnio dziwną sprawę... Dzwoni do mnie kurier,że ma przesyłkę...a ja niczego nie zamawiałam... Okazuje się,że to faktura na 370 zł za reklamę mojej firmy w internecie Po pierwsze,nie mam żadnej firmy Po drugie...Już trzeci raz odmówiłam przyjęcia przesyłki Po trzecie,czytam w necie,że to banda oszustów Ta firma to RFIP Poznań Ponoć jest wielu nękanych ludzi przez nich I nie wiem co z tym fantem zrobić :( Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Imuś. Zgłosić na Policję lub nagłośnić w mediach,chociażby lokalnych. Można e-mail,mniej fatygi;-) Dzięki za info.będę czujna;-) Imuś moja obrączka nie zadziałała:-D Zgredzik mój pewnie jakieś fałszywki kupił;-) Co do urlopu,to szefunio mi nie żałuje,ja jego żałuję:-)w sensie szefunia... Jak bym już dotarła do tego morza to lałoby i lało... Wczoraj wybraliśmy się nad nasze jeziorko,zabraliśmy ze sobą ponton,całkiem przyjemnie było. Strzaskana słońcem jestem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Napisałam do Radia Zet,odpowiedzieli,że przekażą sprawę swoim reporterom ;) Nie omieszkałam również napisać do Uwagi,programu TNV Nigdy nie bawiłam się w takie coś ale ta sprawa wyjątkowo mnie zdrzaźniła Dzisiaj to by na pewno nad morzem lało i lało Wstałam dzisiaj o 2 w nocy bo burza jak smok Poleciałam z duszą na ramieniu szklarnię zamknąć... Okna w domu i drzwi.Było wszystko pootwierane bo noc była szczególnie ciepła ;) To jesteśmy dwie strzaskane :D :D :D No gdzie ten nasz Globusik...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś Zuch z Ciebie:-D Zetkę słucham codziennie mam nadzieję,że ostrzegą ludzi. Mam nerwowe chwile w robocie:-( Klient pojechał w daleką podróż z moją.... ale dowód rejestracyjny ma od innej.....nie wiem jak to się stało:-( To było w piątek on się nie odzywa,może będzie ok. Ot i takie tam. Trzymam kciuki,żeby oszustów wyłapali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was z kawą. Globusiku jesteś?? P doleciał szczęśliwie do celu. Chłodny poranek,typowo jesienny. Dobrego dnia ,do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×