Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Ptysie bardzo lubię. Siadam i zajadam. Energia jest mi potrzebna na cały dzień. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po pracy zapraszam na relaks:) relaks Doskonały smak i woń wina lepkość i cierpkość doznania aksamitny kolor.I uśmiechnięta mina kuszące w oddali dźwięki płyty astronomiczny blask księżyca subtelnie otula światłem wyryty inteligentnie nuta pobudza i zachwyca! okraszona tym stanem wina i muzyki, Swe ciało rozluźniasz i właśnie ta sprawia przyczyna że doskonale wypoczywasz! Miłego zbliżającego się wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, dziękuje Ci bardzo . Wieczór będzie pełen refleksji i wspomnień. Na tą okazję przygotowałam już albumy ze zdjęciami, pamiątki z dzieciństwa naszych dzieci. Wszak nasze małżeństwo dorastało i dojrzewało razem z nimi. Swoich nie mamy zbyt wiele, my się wcale nie zmieniamy . M pojawi się wieczorkiem po obchodzie u rodziców. Szykuję jego ulubioną zupę gulaszową. Jak ja go karmię ? Rano ptysie, na noc syta zupka. Dzisiaj można. Już teraz otwieram szampana i Was moje drogie panie częstuję. Do jutra . Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety tak
karmią facetów aby byli , nieco większej tuszy.! Bo on jest nasz, my go kochamy a INNE, się zniechęcą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po pracy. Szampana wypiję chętnie. Globusik na warcie dzielnie trwa. Marylka pewnie zmęczona jak ja. Livio co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Drogie Paniusie :) Jestem już po saunie , wybiczowana rózgami , krążenie się poprawiło wskoczyłam w piżamkę i przybyłam na wieczorny RELAKS:D 1 2 3! Z przyjemnością wypijam szampana za Wasze następne szczęśliwe lata. Życzę przyjemnego wieczoru . MARYLKO! Czy szykuje Ci się wydłużony łykend ??? Mam na myśli ewentualnie wolny poniedziałek. Jeżeli by tak było , była by fajna laba. LUNA! Wnioskuję,że jesteś zmęczona ale zadowolona:) z dnia dzisiejszego. I tak trzymaj. LIVIO! Szampan czeka:) Wysadź swego Cienia z fotela :) gdyby co to ...POMOŻEMY:) Dobrej nocy i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem pierwsza,więc po cichutku się zachowuje. Kawę już zaparzyłam,wiec zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Dziewczynki:) Energia z Was tryska , dołączam się do. Nie ma nic przyjemniejszego niż towarzyska poranna kawa. Dzisiaj jest Dzień Zwierząt ... swojego pupilka pogłaskałam:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Kawa przygotowana, więc częstuję się. Wczoraj wniosłam pelargonie do domu. Postawiłam dwie w kuchni, jeszcze pięknie kwitną. Globus niestety w poniedzialek mamy halloven w przedszkolu. Będzie komplet dzieci zamiast wolnego. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Już poczułam się lepiej, kawa ...to jest to. U mnie dzień słoneczny ale straszy wiatr, wieje jak diabli.Nic z tego nie zatrzyma mnie w domu:) idę w krótką. MARYLKO! Jasna sprawa na zaplanowaną poniedziałkową zabawę dzieciaki stawią się bardzo chętnie. Ja jak patrzę na maski powystawiane w sklepach odwracam głowę.Niektóre aż straszą. W dzisiejszym dniu nie zapomnij pogłaskać Kaję ... w naszym imieniu:) Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
CUDNIETAK Jesteś na właściwym tropie. Wąchaj dalej. Założyłam chyba siedem. Ponieważ masz czas ograniczony ze względu na otaczających cię przyjaciół więcej nie zakładam . Nie możesz zaniedbywać przyjaźni a wąchanie zajmuje dużo czasu. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej:) Nie musimy czekać do poniedziałku już dzisiaj mamy MASKĘ zemsty....brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To nic złego, że ma się sporo wolnego czasu. To po prostu oznacza dobra organizację. Czasem wolny zawód. Przyjaciele w realu też bywają zapracowani. Nie ma nic złego w przyjaźniach internetowych. fajnie tutaj! :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ZEMSTACUDNIETAK. Policzyłaś źle , wąchaj dalej:) Baj baj kochanie. Maska zemsty jest mi znana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Prawda ,że ciekawe tematy poruszam???? o nadmiarze czasu. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się spózniona. U mnie w domu awaria pieca c.o. Noo,nie muszę Wam pisać,kto w panice:( nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko! Obwieszczam wszem i wobec,że mam fajrant i jutro wolne..... Globusiku nie nerwuj się,piszą niech piszą,może im ulży. 123 jak ci dzień mija? Livio piec już naprawiony? Marylko nie martw się,ja pracuję i we wtorek,krótko ale muszę. Pozdrowionka i całuski. Ps. pogoda pochmurna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. W pracy spokój i nuda, jeszcze kilka min. i z przyjemnością zaciągnę rolety. Wieczorkiem wpadnę do Was. Bardzo się cieszę,że wracacie do Polski. Napisz coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. I tak minął mi dzień na bieganiu. Jutro mam fryzjerkę, ale takie wyjście lubię. LIVIO! To jest kłopot:( Może uda się naprawić. Tyle co wiem nowe kosztują cholernie dużo. Nie ma Cię cały dzień więc jesteście w transie załatwiania. Zmartwiłam się. Na szczęście nie ma mrozu , noce jednak chłodne. LIVIO musi się udać naprawa. Czekamy na wiadomość. LUNKA! Hura hura hura jutro leniuchujesz:) miła perspektywa. Widzisz najgorszy w tym ambaras, że ja jestem strażakiem i leję na takie liściki. Ważne jest tu i teraz❤️ MARYLKO! W poniedziałek będziesz pracować , a ja będę w rozjazdach. Tak myślę,że popełniłam gafę.Bardzo żałuję ,że nie poszłyśmy do Taty zapalić znicz. Następnym razem nie zachowam się tak, przepraszam. 1 2 3! Masz dzisiaj spokojniejszy dzień , czy wyciszyło się dopiero po południu?Niestety tak już jest ,że pracę trzeba szanować obojętnie jaka by nie była. Zrobiłam porządek w szafie z nakryciami głowy. Jednym słowem troszkę opróżniłam i zrobiłam miejsce na nowe. Szukałam dzisiaj,ale nic ciekawego nie wpadło mi w ręce. Jestem głodna ale czekam na M żeby razem zjeść i opowiedzieć sobie jak minął dzień. Spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Piosenka niczego sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, kiedy wyjeżdżacie? Czy Wasza podróż wiąże się z noclegiem? Jeszcze parę dni zostało do święta, ale już teraz można zauważyć większy ruch na ulicach, a i kolejki w sklepach zaczęły się tworzyć. Mam nadzieję, że u Livi awaria naprawiona, chociaż... też się martwię, dobrze, że nie ma mrozów. Jak nie jedno, to coś tam. No cóż Livio bardzo byśmy chciały pomóc. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×