Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witam popołudniu:) Globus tematu zazdrosnych ludzi nie poruszam. Szkoda czasu. Maski dla dzieci robiłam sama, właśnie dlatego, żeby maluchy się nie bały.Nie chcę płaczu : ja chcę do mamy. Jestem dziś kontuzjowana . Chłopiec przewrócił się z krzesełkiem na moją kostkę. O jak bolało ! krzesełko ma metalowe nogi. Kostka spuchła, wzięlam przeciwbólową tabletkę. Szefowa ani słowa nie powiedziała.Bo a nuż wypadek przy pracy? Mam nadzieję, że to nic poważnego. Zrobię sobie okład, na basen dziś nie idę. Livio zauważyłaś, że piece psują się na początku sezonu a nie na końcu? Może w Twoim wypadku to drobna usterka. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko współczuję ci,może jak masz altacet to rozpuść i zrób okład. Właśnie Globusiku,pytam ciebie ,czy wybieracie się w lubelskie? 123 najpierw dużo załatwień w związku z przeprowadzką. Livio cisza u ciebie,pewnie nerwowa atmosfera u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przysiadłam z herbatą. LIVIO! Zmagania z piecem dalszy ciąg??? dużo zdrowia Was to kosztuje. Na pewno znajdziecie jakieś wyjście. Wczuwam się w sytuację bardzo chciała bym Wam pomóc. Na odległość ogrzewam cały dom. Trzymaj się dzielnie❤️ i daj znać. MARYLKO! Domyśliłam się ,że maski przygotowałaś raczej śmieszne niż groźne. Nie panikuję ale w sklepach niektóre są wręcz obrzydliwe.Pewna jestem, że nie była by to zabawa dla dzieci. Nie zlekceważ kostki, zrób okład najlepiej z Altacetu jak pisała Luna. Ja zlekceważyłam i skutki były opłakane. Dobrej nocy. 1 2 3. LUNKA! Do obydwu piszę na ten sam temat. Tak wyjeżdżamy już w sobotę do Warszawy. Zatrzymujemy się u bratanka do niedzieli. Po śniadaniu pojedziemy na Bródno tam leży mój dziadek ze strony Taty i dalsza jego rodzina. W niedzielę po obiedzie opuszczamy Warszawę i jedziemy LUNKA w dawne woj.lubelskie. Tyle co wiem teraz jest mazowieckie/40 km od Warszawy. Będziemy u Rodziców M , moich i brata. Taką rundę robimy każdego roku. Wracamy 2 lub 3 listopada. Wierzę mocno ,że nic nie pokrzyżuje naszych planów. Ze wyjeżdżamy bardzo się cieszę. Jednak radość nigdy nie jest pełna ponieważ w domu zostaje zwierzątko. Oczywiście będzie przychodzić znajoma ale wiem ,że dla niego każdy nasz wyjazd to ogromny stres. Dobrze mieć zwierzaka , ale z każdym wyjazdem mamy taki sam problem. Psia kres już jest mi smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, jestem pełna podziwu wielki Szacunek. Pielęgnuję to w swojej rodzinie. Mam nadzieję, że w przyszłości moi synowie będą odwiedzali groby moich i ich bliskich. Livio, promyczek ciepełka Ci przesyłam. Dobrej nocki Wszystkim życzę. Globusiku, a koguty to pieją póżną jesienią? Czy też w sen zimowy zapadają? A może to ja już głucha jak pień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady:) Zaraz zrobię okład. Globus daleka droga przed Wami. Wziełabym Twojego zwierzaka, gdyby Kaja lubiła koty. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Wszystko co ludzkie pielęgnujmy moim zdaniem to wielka wartość. MARYLKO! Podroż długa fakt ale jest podzielona na etapy dlatego nie jest bardzo uciążliwa. Po wyjeździe z Warszawy na dłużej zatrzymujemy się u bratowej. Bardziej męczące jest gadanie:) Wiem,że zabrała byś kocura:) dziękuję. Dobrej nocy Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Zapomniałam napisać ,że NIE NIE nie jesteś głucha:) koguty z łebkiem pod skrzydłem śpią :D i czekają na zmianę czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć!!! Jestem druga , jedną płaską łyżeczkę cukru poproszę. Witam wszystkie Panie. LIVIO! Jeśli to możliwe wpadnij na moment. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Luna lekkiej pracy życzę. Livio niech kłopoty z piecem się skończą. Wszystkim kobietkom wesołej środy❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku, wstałaś już? Cześć Marylko, przyjemnego dnia w pracy. Zapomniałam,że Luna ma dzisiaj wolne - zazdroszczę. Livio, co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam: MARYLKO ! 1 2 3 LUNĘ /jeszcze śpiącą/ LIVIĘ Dobrego dnia dla wszystkich. Zbieram się , ma dzisiaj podstrzyżyny. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to wszystko... SWÓJ CIEŃ ZAMIAST Z TYŁU MAM Z PRZODU :D. Komputer zawłaszczony i tyle. Dzięiki za troskę.Latwo nie było - znalazłam fachowca.Piec mamy stareńki.Nowy wiąże się ze zmianą całej instalacji grzewczej:( A kogo na to stać?nas na pewno nie. Nadeszła chwila refleksji!. Fachman ma być o 10-tej.Nie lubię tego słowa NADZIEJA,jest podstępne,ale tym razem ją mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Ja też mam NADZIEJĘ , uda się naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsio dobrze. Fachman stwierdził,że te piece są zawsze do naprawy.Proste,bez całego tego nowoczesnego badziewia.A jak wiadomo,skomplikować można wszystko. Drogo nie wziął,jeszcze piec oczyścił !!! Same pozytywy. Czy zawsze - aby było lepiej,najpierw musi być gorzej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane! Rano nawet nie zdązyłam z wami kawy wypić. Za to, teraz zapraszam was na popołudniową kawę. Byłam na zakupach,trochę spożywki a reszta to ciuszki,kupiłam prześcieradła z gumką i coś do nowego już domku. Dziewczyny nawet nie wiecie jaką radość mi sprawia kupowanie czegoś z myślą,że to do domu. Chcę sobie ładnie urządzić,mieć coś co będzie ładnie wyglądało i pasowało do całości,bo w głowie już mam cały wystrój mieszkania. Wiem na jaki kolor będą pomalowane ściany. Czekam na tą chwilę z niecierpliwością. No ale się rozpisałam..... przynudzam nie? Ale się cieszę,jak mała dziewczynka,która ma dostać lalkę! Livio całe szczęscie ,że się udało naprawić piec. Pamiętam jak jeszcze mieszkajac w Polsce,kupywałam wszystko do C O. 8 lat temu kosztowało wszystko łącznie z robocizną 12 tyś. Globusiku co porabiasz? Nie pisałaś co w planie. 123 wiesz, trochę powietrza też trzeba złapać od pracy. Nie długo fajrant masz. Dużo klienteli? Marylko jak twoja kostka? Całuski. Robię sałatkę warzywna! Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Baaardzo chętnie dosiadam się do poobiedniej kawy. Wróciłam zmachana jak Azorek z językiem na brodzie:) Cały wieczór mam na regenerację sił. LUNA! Zaliczyłam fryzjera i przy okazji załatwiałam ...takie tam ...drobiazgi. Przed Tobą wielka przeprowadzka i wielkie plany. Wszystko daje niesamowitą ilość energii i chęć do życia. Nic w tym dziwnego,że każdy kupiony drobiazg CIESZY:) było by źle gdyby było inaczej:) Więc ciesz się jak najwięcej i każdego dnia:D LIVIO! Na szczęście kłopot z głowy. To prawda,że wszystko co nienaszpikowane elektroniką jest prostsze do naprawy. Niech już się nie psuje ten piec i nie straszy :) MARYLKO! Właśnie jak Twoja kostka. W pośpiechu rano nic nie napisałaś. Może już nie czułaś bólu.Oby tak było. 1 2 3. Zbliża się koniec miesiąca i pracy przybyło, czy tak????? a może wpadłaś w wir porządkowania wszystkiego? Mnie spiętrzyło się ciut syzyfów , jutro nadrobię:) Wszystkim Paniom miłego wieczoru i odpoczynku. Mnie bardzo się marzy łóżko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Masz rację Globusiku . Koniec miesiąca i takie tam. Luna cieszę się razem z Tobą. Bliżej niż dalej. Masz teraz fajną fazę. Wizja przyszłej wprowadzki już na swoje do wymarzonego domku. To musi cieszyć, a jeszcze te zakupy sama przyjemność. Livio, cieszę się, że zadziałało. Ciepłej nocki Wam życzę. Marysiu, sorki. Rano też nie zapytałam o Twoją kostkę. Co tam? Pozdrawiam Was miłe koleżanki i życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku na wyjazd już się szykujesz,fajnie.Cieszę się razem z tobą,że odwiedzicie rodzinę. Wrócę do tej przeprowadzki,Globusiku spełnia się moje kolejne marzenie, 2 już się spełniły,może to raczej cele w życiu postawione,nie ukrywam, że wiele zawdzięczam mojemu kochanemu ,najwspanialszemu człowiekowi pod słońcem! To dzięki niemu mam tak wiele siły i uporu,to przy nim rozwinęłam skrzydła. Pozdrawiam was i śnijcie piękne sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Witaj Marylko dosiadam się do ciebie z kawą. U nas jeszcze ciemno,temp 6 stopni. Miłego dnia moje drogie koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Z opóźnieniem ale wysłałam koguta w podróż z zadaniem budzenia Koleżanek. Ja tym czasem przygotowuję ...czarną polewkę i blondi:) Wszystkie stajemy przed wyzwaniami kolejnego dnia. Ja będę się krzątać w domu. MARYLKO! Też zdarza mi się ,że post diabli wezmą jestem wtedy naprawdę wkurzona. Żel do smarowania jest również dobry ważne , że mniej boli. 1 2 3! Witaj i na kawę wpadnij. Takich tam:D rzeczy do zrobienia zawsze mamy dużo. No cóż na tym polega życie. LUNKA! DLA PIĘKNEJ PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI WARTO ŻYĆ❤️ warto się przeprowadzać , warto planować. Masz silne ramię do wsparcia w każdym dniu. Czytam Twoje słowa z wielką przyjemnością i radością. Ja czuję jak jesteś SZCZĘŚLIWA.Ode mnie ❤️ dla Was. LIVIO Przyjemnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO , Witaj LUNA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dzień pochmurny,ale w naszym wagoniku przytulnie i jasno. Jutro mam GOŚCIA - moja C. przyjezdża na parę dni:) A dzisiaj robota przy kuchence.Zamówione dania szykuję - z radością do smaku. Was też poczęstuję, zapracowane ,moje pracusie. Fajnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Straszni spóżniona dzisiaj jestem, wybaczcie, nie wyrabiam się, chwila spokoju. Ale tak właśnie lubię. Livio jaka miła wiadomość. Kochane '' paniusie'' pozdrawiam. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×