Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Słoneczko świeci,napawa optymizmem.Z wyruszył na przegląd rzeki.Wychodząc krzyknął ,,będę za godzinkę,, A ja, z kubkiem kawy siedzę w naszym wagoniku. Odliczam dni do wyjazdu. Livciu czy woda już leci? Jedyneczko nasi faceci wiecznie zajęci,domowe naprawy są na samym końcu.Jak już nie mogą nas słuchać, to wtedy zabierają się do roboty. Globusiku porządek w szafach już zrobiłaś,ja mam już to poza sobą. Uzbierałam pół worka rzeczy, których nie ubiorę więcej! Do kontenera z ubraniami muszę to wrzucić. Marylko jakie plany na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Częstuję się kawą.Dobra:) Za oknem pochmurno i chłodno. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Woda cieknie,tylko nie tam gdzie powinna :( Zal mi M.To wszystko już nie na jego wytrzymałośc i głowe.no tak Głowę,bo już mysli tylko jak sobie ulzyć i drogi na skróty wymysla,ale zupełnie to nie wychodzi. Widze rozpacz i zmęczenie i bezsilność.Ale nie - nikt mu nie może pomóc. POd wieczora mam zimna wodę -jak na razie prowizorka. LUDDZIEEE - trzymajcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzielę się z Wami. Wczoraj oglądałam fajny program,wszystko ma sens - jakdla mnie. ciekawe ile mają lat?Daleko nam jeszcze do takiego postepu. http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=piramidy+elektrownie&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCAQFjAA&url=http%3A%2F%2Fnowaatlantyda.com%2F2010%2F08%2F19%2Fpiramidy-grobowce-czy-elektrownie%2F&ei=iJVVULW4CYmP4gTz1ID4Dw&usg=AFQjCNFPmTNaksHmoBG2or7slxA60Onvgw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! pijemy poniedziałkową kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku.Wyspałaś się?? Ja miałam koszmary.Śniło mi się ,że najstarsza siostra mojego M przyjechał ze Stanów:-) Jeszcze jej tu brakowało. U nas sytuacja ze zdrowiem ojca M zmienna.Wczoraj było fatalnie. Nie mogą operować cukier bardzo wysoki. M bardzo się martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! Długo nie mogłam zasnąć przez to noc miałam fatalną. Dla M sytuacja bardzo ciężka. Tak naprawdę wszystko spadło na jego na jego barki. Ale co tu mówić Ty i Synowie również jesteście obciążeni. Wszystko w rękach losu może wszystko się ustabilizuje. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki. Idę dziś do maluszka. Wolałabym opiekować się dzieckiem u siebie. Przebywanie w obcym domu to trochę krępujące. No ale wszystkiego trzeba spróbować. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Za oknem pochmurno,nic to,kawa smakuje! Globusiku jak żużlowe wrażenia? Dziękuję za róże,foto piękne. Marylko powodzenia w pracy. Livciu piramidy to dopiero zagadka. Jedyneczko miłej pracy ci życzę.Trzymajcie się,stres odbija się na twoim śnie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie ! MARYLKO! powodzenia. Mam wrażenie,że zaakceptujesz wszystko. LUNKA! jeden zawodnik się spóźnił , mecz się nie odbył. M był mówiąc delikatnie był wkurzony. W końcu Z jest w domku ..pełnia szczęścia:) Wyobraźcie sobie,że mam na dzisiaj robotę. Dostałam buraki , trza:) coś z nimi zrobić. OOO Matko znowu krzątanie. Dobrego dnia wszystkim Paniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z Gruszkowa,Burakowo hehe Globus - buraki świetna rzecz w słoikach - juz ich nie robię co prawda,ale kiedyś kiedy jeszcze na działkach był urodzaj,zimą była wygoda. Wczoraj,tylko po zalaniu mojej łazienki - remont zakończony.:D Dziaisja nadrabiam syzyfowe prace,biore sie za okno balkonowe. jest okazja M u dohtoruuf. Marii - przyzwyczaisz sie do cudzej chaty,bedzie dobrze. 123 - sen jak sen,koszmarek, OLEJ. Lunka - 🖐️ fajnego dnia.Lubię poniedziałki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVCIU! Ja wypowiadam najpiękniejsze słowo ...idę po zakupy:) trza mi:) kupić guziki:) Buraki:D żal serce ściska , leżą na balkonie muszę je zaprawić. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna:-) Hej Livciu:-) To do roboty paniusie:-D Ja też lubię poniedziałki!!!! W moim mieście to dzień targowy. Jest ''koński" rynek,dużo przyjezdnych.W mieście ruch ogromny.Po targu ludziska idą do sklepów. Dzisiaj bladym świtem również wybrałam się na rynek.Rydzów.chraszczy,zatrzęsienie!!! 10zł. za kg. kupiłam jajka,zapraszam na jajecznicę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHRASZCZ - zajrzałam do neta,chodzi o maslaki? Jak ja dawno na oczy maslaka nie widziałam. dobre grzyby,wszystko wraz z pogoda sie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×