Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
UPIORNY NIEPEŁNOSPRAWNY:D:D / Czy Ty nigdy nie byłeś przeziębiony??? toś jest wyjątkowy.Czosnek i cebula bardzo wskazana w takich stanach. ll Bądź zdrów jak upiorna ryba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrej nocy Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - kończy sie powoli kolejny dzień. zycze Wam dobrej nocy tyyż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze ja na tą dobra nockę:-) A Kolacja przygotowana,takie tam ble ,ble..sałatka warzywna, kanapki.... A Z moim starszym synem toczę boje:-) Uczepił się tego A czosnku:-( Capi w całym domu!!! Zjada niezliczone ilości,tak mu smakuje jako dodatek..do każdych kanapek:-) A Czosnek jest zdrowy,tylko ten zapach:-( po spożyciu!! A Jak jedzie do dziewczyny,zapodaję mu główkę:-) Śmieje się!!! A No co Ty mamko?? A Mama??? Wszystko zniesie!! Ale nie wydech czosnkowy!!!:-( A Globusiku,ale ten przepis przyda się!! A Dobrej nocki:-) A Śpijcie spokojnie!! i długo!! Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Słucham prywatnego koncertu na flecie w domu.Jak fajnie:) Koleżanka mojego młodszego syna gra na flecie w harcerskiej orkiestrze dętej. Globus fajnie się nam tańczyło. Szczególnie jaiffa , na pewno żle napisałam. Dobrej nocy dziewczyny. Upiornemu też dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry:) Jestem już po smakowitym:) śniadaniu.... owsianka ... prawdziwy cymes:) Przed nami kawowe spotkanie.Zapraszam. nn Livio! piękna gama kolorów nn Jedyneczko! chleb z masłem lub smalcem i czosnkiem bardzo lubię.Jeżeli mam ochotę zjadam .Popieram Syna. nn Marylko! Miałaś bardzo miły wieczór. Imponują mi ci którzy potrafią grać na instrumentach. Wydaje mi się to bardzo trudna sztuka. Po tańcach padłam i spałam jednym tchem:) nn Lunka ! przybywaj na ..blondi:) nn Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Przybywam na blondi. Tak zachmurzone u nas niebo ,że chyba będzie padać,ciepło 6 na plusie. Jedyneczko czosnek u nas musi być , młody lubi wszystko co z czosnkiem. Marylko mój S grał na keboardzie,sam się nauczył i tylko ze słuchu.Lubił bardzo Bethowena. Wieczorami zawsze grał a ja słuchałam,do tej pory mam nagranie na tel. Globusiku jak się czujesz? Livciu,Upiorny,Papilociku co u was,jak minęła noc? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc jak noc..poszła sobie x zaczęłam na allegro wyszukiwanie prezentów na Gwiazdkę :) x zobaczcie nr 2760316570 dla mojego BUŁY:D x jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny 4
Liv dzieki Za Kolysankę, która mnie poprostu uśpiła Więc Wieczorową porą Ponowna Sesja... Miłe, uspokajające, relaksujące i takie błogie:-) Więc Noc minęła i nie wiem kiedy. Szkoda. Wiec... myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups Upiorny
Liv daj link, a nie swój nr telefonu;-) Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Livio,byłam pod tym numerkiem!!! Fajny robocik:-) świeci oczami,nagrywa,do przodu i tyłu chodzi,podgląda:-D Buła się ucieszy.Ja to myślałam,że dla chłopczyków to tylko auta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem ja i herbata:) nn Pierwszy raz tej jesieni zmarzły mi ręce. nn Lunka u Ciebie upał:) wychodziłam po zakupy ubrana byłam OK ale ręce mi zmarzły wyszłam bez rękawic.Czuję się lepiej. Domowe kuracje pomogły. nn Livio! Potwierdzam robocik fajny. Jesteś zapobiegliwa już myślisz o prezentach:) Prawdę mówiąc czym wcześniej się sprawy załatwi tym lepiej. Aż strach pomyśleć o gorączce zakupowej. nn Jedyneczko! Słyszę,że u Ciebie też zimno. Czy już myślisz o prezentach?? Ja zupełnie NIE.Do prezentów mam dorosłe osoby , trafić w gust nie będzie łatwo:( nn Marylko! Livia wywołała temat :) czy kasa na prezenty już odłożona:D u mnie pusta kiesa. nn Mikołaje to znaczy ... o ho hoooo... zaczynają swoją pracę a na bazarku są grzyby /świeże/ w sprzedaży. Co za czasy nastały:D U mnie był brzydki dzień szary , zimny i bardzo wilgotny. Ale nie ma co narzekać tegoroczny listopad jest w porządku!!! nn Zapraszam na kolację. Jeżeli lubicie pastę z makreli zapraszam. nn Miłego i spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBS- temat wywołany.Czas..szybciutko leci. nie wiem,czy moje fzieci będa w tym roku u mnie,C zapewne tak, ale to nie zmienia faktu - jakieś upominki niezbędne. x Upiorny - ty facet jak trza - podpowiedz cos dla mojego podstarzałego Syna:) Tutaj najwiekszy problem. A M? - jak zawsze mówi - skarpetki lub majtki,albo MNIE NIC NIE POTRZEBA. x dla niego dzieci j.zw, - ksiązki - w których ja nie znajduję juz swoich klimatów........ x A dla moich podstarzałych dziewczyn - już łatwiej - jakis ciuch,choćby do spania.. x Synowa ostatnio podpowiedziała,lubi korale na trokach,szukam na allegro - nic takiego niet... Ech .. najwazniejszy BUŁA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Nie myślę jeszcze o prezentach gwiazdkowych. Najpierw zbieram kasę na opał. :D No i muszę podejrzeć listy wnuków do Mikołaja. Już napisały i narysowały:) 123 też nie lubię zapachu czosnku. Używam go czasem do potraw i to też niechętnie. Na razie pa . Idę do sąsiadki na czwartkową kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Jestem czerwona jak burak ze złości!!!! Poproszę worek treningowy,naboksuję ,to mi ulży!! Jakoś nie mam tu nikogo pod ręką!! A Podali mi w Plusie jakieś kody,które za czorta nie chcą wejść.Oj przyszło się nam w tym luksusie cywilizacyjnym dożywać...A było tak prosto i fajnie:-) A Postanowiłam zlikwidować faktury telefoniczne papierowe,oszczędności zachciało się szukać,no i ekologia też ważna.Chciałam załatwiać to drogą elektroniczną,a tu ni jak nie wchodzi:-( Będę uparta!! Może uda się!! A Szukam budy dla psa!!Moja koleżanka,pomimo tego,że pies od nich odszedł,budy nie chce oddać,bo im do ogródka pasuje!! Taka ładna,fioletowa. A A w magazynie,tam gdzie przebywa przy transportach mój S bezpańska suczka oszczeniła się.Dokarmiamy suczkę,zima się zbliża i trzeba na gwałt budy!! A Miała 4 szczeniaki,zostały 2.Rodziny zastępczej też szukamy.Ale dałam się wkręcić:-( A M obiecał,że jutro zrobimy piękną budę,ocieploną... A Trzymam go za słowo.... A Ot takie tam u mnie:-( Nie powiem Wam co stało się z 2 szczeniaczkami:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Jedyneczko! Oczywiście jestem bardzo chętna na kawę. Dobrze,że dałaś się wkręcić , pieski nakarmione będą miały miejsce do spania. Suczka wiedziała gdzie przyjść. Tak sobie myślę,że worek treningowy też by mi się przydał , jakaś jestem na ..nie:) nn Marylko! Koniec roku , zima , mikołaje aż strach pomyśleć. Wiele przed nami. Jakoś trzeba to przeżyć:) nn Livio! Prawda czas leci ..nawałnica świąteczno- mikołajowa też przeleci. Korale na trokach na pewno znajdziesz ...fajny prezent. nn Lunka! dobrego dnia. nn Do zobaczenia wszystkim paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,gdzie lecisz?? Masz wychodne czy też prace ręczne w domu??/:-) Ja To mam na dzisiaj wielkie plany względem swojej chałupy:-) Zaczynam porządki przedświąteczne.Takie po kątach i szufladach. Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
o jej Jedyneczko! porządki przedświąteczne!!! też mnie czekają aż strach pomyśleć:) Dzisiaj planuje roboty ręczne ...baaardzo mi się nie chce. Co za dzień!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem na kawie. Podjęłyscie temat Mikołajek,mam pustkę w głowie.Do dzieci wyślę paczkę i pieniążki ,niech kupią sobie co im się podoba. Wiem ,że to wygodne z mojej strony. Dziś też jestem na duże NIE!!! W domu mam nie wiele do zrobienia. Jedyneczko dla suczki budujecie budę,niesamowite dbasz o bezdomne pieski,szacun dla was!!!! Livciu zabawka super i najważniejsze, nieedukacyjna ha ha ha!A co, dziecko też niech ma. Globusiku pogoda u nas nieciekawa,pochmurno i bardzo depresyjnie. Ciepło. Marylko opał też musimy zakupić,drzewo drogie jak cholera 1 kubik porąbanego kosztuje od 70 do 80 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna:-) A kubik,to ile ?? My w tym sezonie korzystamy z miejskiego ogrzewania.Aż strach pomyśleć o rachunku,który niebawem dostaniemy. Za wygody trzeba płacić:-) Livio,a jak Wy radzicie sobie??? Marysiu,zaspałaś dzisiaj???? Ja to bardzo wcześnie wstałam.Młodszy wyjeżdżał na wycieczkę,chciałam wypić z nim herbatkę. Hej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Fik myk i jestem:) Luźno w Wagoniku. Wpadłam na chwilkę. Miałam ciekawą robotę.Zatrudnił mnie kot.Razem szukaliśmy myszek....uf ciężka praca:) teraz tylko SPA i do swojego kąta ...spać. nn Jedyneczko! Jeden kubik to chyba 1 metr sześcienny. Dobrze masz rozwiązane ogrzewanie. Możesz na własna rękę lub z węzła ??? czy dobrze rozumiem?? My płacimy przez cały rok zaliczkę. Na koniec sezonu grzewczego przychodzi ferajna inżynierów:) , jeden z zeszytem , drugi z długopisem , trzeci z ręczną latarką i dokonują odczytów pomierników. Po niedługim czasie przychodzi rozliczenie , jeśli jest nadpłata odliczamy od czynszu, niedopłata bulimy kasę. Tak się skała ,że nie mieliśmy nigdy nadpłaty:) no cóż takie czasy:( ogrzewanie sporo kosztuje .Jedno co mogę powiedzieć to w mieszkaniu jest dość ciepło. nn Wyobraźcie sobie Babki ,że wyskoczyliśmy na chwilkę do wielkiego sklepu!! i powiększył mi się zestaw garów:) Mam nadzieję,że to nie sprawka Mikołaja ale mam garnek /super/ firmy PIATTI. Jutro wypróbuję :D okaże się co to za cudo:) nn Pozostaje mi powiedzieć dobrej nocy i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdążyłam powiedzieć:-) Zorganizowałam budę dla piesków.Nie mam pojęcia o wychowaniu psów,muszę się doszkolić.Pewnie za ciasno im będzie,ale na jakiś czas w sam raz... Myślę o tej suczce.Chyba zainwestuję w nią:-) myślę o sterylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×