Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Jedyneczko! jesteś kocha. Jest buda , za ciasna?? pieski będą blisko siebie będzie im ciepło.Dobrze,że S tam pracuje. Ocalały zwierzątka. 👄 dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,co za spotkanie:-) Garnek dobrej firmy,niech się w nim gotują smakołyki:-) Co do ogrzewania mamy węzeł cieplny,dopięty do naszego budynku.Zasila dziesięć rodzin,a ja przy okazji nad budynkiem mam piękny tarasik.Rozliczamy się co miesiąc.Spisywany jest licznik poboru ciepła.Ot co.dzięki za wyjaśnienie słowa kubik:-)Nie słyszałam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od trzech dni śnią mi się te psinki. Buda wyszła tak jakoś fuksem.Zaszłam dzisiaj do sklepu zoologicznego poinformować koleżankę,że poszukuję takowej budy:-) Był klient,słyszał rozmowę i ofiarował mi swoją pomoc. Jego psina miał wypadek,on często w delegacji,a jak przyjeżdża i widzi pustą budę to mu serce pęka.... Marzenia do spełnienia:-) Wystarczy pomyśleć i jest:-D Sklep zoologiczny mam w jednym ciągu budynku w którym mieszkam.Tak jakoś wszystko dobrze się składa... Poinformowałam natychmiast S o zdobyczy,a on już resztę załatwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Nie miałam czasu wcześniej wpaść na kawę. Rankiem gadałam z synem , też wstaje , od 3 dni pracuje na budowie. Jedyneczko cieszę się, że załatwiłaś budę dla psa. Są jeszcze dobrzy ludzie. Ukłon dla Ciebie i syna. Lunka u nas kubik twardego drzewa kosztuje 220 zł. to trochę taniej. Mam piec na ekogroszek. Ten kosztuje ok.1000 zł za tonę. Ale szkoda czasu i energii na gadanie o rachunkach :) Globus co robisz ? Szydełkujesz serwetę czy coś innego? Livio jak prace w ogrodzie ? M. skopał czy Ty? Dziś miałam fajne zdarzenie.Jak Fr. spał, wyszłam u nich na balkon zapalić. przyleciała do mnie sikorka, siadła na balustradzie. Wstrzymałam oddech żeby jej nie przestraszyć. Jaki to piękny ptaszek. Pomyślałam sobie , jak dobrze oglądać takie cudo na wyciągnięcie ręki. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio baardzo zajeta jestem :) nie mam czasu dla Wagoniku. x wyobrażcie sobie,że stoi przezde mną mały robocik - zapakowany,nie bedę otwierała. widać go.Jest fajny. Wczoraj kupiłam,dzisiaj u mnie - ale tempo. dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivia21
To upiorne droga Upiorzyco! Musisz uruchomić tego terminatora, aby przekonać się czy działa!, Upiornie będzie jak bubu w szale upiornej radości zobaczy, że to tylko stoi... sprawdź. Proponuję dwa zestawy baterii wielokrotnego ładowania i ładowarkę;-) myk.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kawa i dzień dobry na powitanie:) nn UPIORNY ..ha ha , a czemu tak???????????????:D nn Jedyneczko! energio życiowa ... myślisz , mówisz i jest:) dla wszystkich ludzi dobrej woli ukłony. nn Marylko! Wyjątkowa sytuacja, czasami mam okazję obserwować sikorki ale tylko przez okno.Są bardzo czujne , wystarczy ,że się ciut zbliżę i już jej nie ma. nn Livio! to nie samowite robocik gotowy do roboty. Może posłuchaj rad Upiornego:D i sprawdź czy wszystko OK. nn Lunka! nn Sympatyczne wieści napisane przez Was wprawiły mnie w równie sympatyczny nastrój. NIECH TAK TRWA!! nn Do zobaczenia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Śmieję się z mistrza branży przewozowej:-) Globusiku,kawa jak zwykle bardzo smakuje ,dziękuję. Livio,Upiorny daję dobrą radę!! Pobaw się troszkę robocikiem:-) Dobrego dnia!! Jeszcze nieprzytomna jestem,a za oknem??? -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej ! U mnie 3 , lekki wiatr ale ciemnica:) nn Myślę aby poskładać się w jedną całość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wczoraj poszłam za przykładem naszej Jedyneczki i zaczęłam porządki generalne. Dziś ciąg dalszy! Jedyneczko jestem pełna szacunku dla ciebie,niewiele takich ludzi,skorych do pomocy bezdomnym psiakom. Ja w necie klikam i odbieram @ i za to pieski w schronisku dostają karmę. Livciu ja bym sprawdziła czy ten robot działa. Marylko,Globusiku jakie plany na dzisiaj? Ciekawe co u Papilocika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pochmurno i +3 na dworze. Liv sprawdż robocika:) Wybieram się dziś do siostry. Chyba zostanę na noc.Zobaczymy się jutro. Życzę miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gIobus
Witaj Globie. Tak napisałem bo tak jest upiorniej:-) Upiory muszą być, aby nie szkodliwe;-) Więc Jeżeli te butle sprzedaje w de to zazdroszczę mu TYYYLEE ;-) Już po kawie Masz? Więc myk & myk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iivia21
LIV gdzie jesteś???:-( Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny i Chłopaku. x wiem,że muszę go sprawdzić - tyle,że jak dla mnie - piloty,instrukcje, - to jak mechanika kwantowa:D ojj nie lubie..nie luibię. x koniecznie odczekac muszę,aż M wybędzie do tego klubo-sklepiku, cobym spokojnie zrobić to mogła :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiorny - ja tu na poważnie, zadaję pytanie x naciąłeś się w życiu na tym,że komuś cuus pomogłeś? x i nie chodzi mi tu o psa - ale O CZŁOWIEKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny.
Liv, oczywiscie. Upiorne to jeżeli masz możliwości, a ktoś potrzeby;-) Ja mam takie szczęście jak ten przysłowiowy głupi, na swojej drodze spotykam ludzi dobrego serca, lecz nie zawsze korzystam z tego. Mam więcej szcześcia jak rozumu:-) Więc STARAM się nie szkodzić bliźniemu upiornemu. Często na staraniach, kończy się bo wad upiornie mi nie brakuje:-( Wię Mówię, że jest robota do wykonania, ale to i tamto może być tak, a tak. Ostrzegam, mówię i podaję przykłady z życia, a i tak po przejeździe na miejsce Upiorzyca ma pretensje do wszystkich, ale nie do siebie;-) Za granicą, Polak, Polakowi wiekiem! Ja, jak już wcześniej wspomniałem nie spotkałem się z tym osobiście, ale swoje słyszałem. Więc wiekiem staję się po 22 gryzę, szczypię drapię i rozszarpuję, aby upiorzyca wiedziała, ze ze mną droga do orgazmu jest trudna i boląca;-) Po wszystkim lepiej smakuje... Więc to nie to forum... Więc co Ty odpiszesz upiornego o ludzkiej "wdzięczności" A teraz myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiorny,naiwniak- chcesz pomagać innym upiornym,podając im wędke ..hehe.. x uważam,po moim zyciu - zapewne niezle upiornym,że jk juz chcesz kogos wspomóc,to rób to tylko anonimowo..... x pomoc oficjalną,podanie reki - potrafią bez obrazy przyjąć tylko pojedyncze jednostki - z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny4
Jednostki. Pracowałem w dużej Korporacji i z racji dyskryminacji finansowej Ach... Skoro Twoje upiorzątko ma wszystko to kup mu gciory z ciekawym napisem... lub jakaś książkę, aby podniósł średnią krajową w przeczytaniu jednej pozycji na jeden upiorny łepek;-) A co Ty chcialabyś otrzymać i cała reszta, podpowiedzieć mi proszę Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiorny - ja nie wiem, zresztą,s naopowiadałam,że za zwiękzenie "izolacji" i wolności - czyli - laptopa, mam wszystkie prezenty na wszelkie okoliczności..hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny.
O qrdę, ale upiorne zahcianki;-) No tak, apetyt rośnie... A po za tym lapkiem? Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Ale jestem przymulona:( jeżeli Wy też stawiam ...szatana... niech nami wstrząśnie. nn Livio! wysłuchałam Lao Che , upiornie lubię tę piosenkę.Słucham , słucham i mam mróz na plecach:) / otrzeźwiałam / wieje grozą .Może to wróżba na przyszłość??????? nn Upiorny! Niby jestem pewna,że nikomu nie depczę po odciskach:) bo to upiornie boli a mojego nagniota:D mało kto dostrzega i buciorem depcze:(:( nn Marylko! Miłego spędzenia czasu z siostrunią:) życzę. nn Lunka! No coś Ty?? jakie świąteczne porządki?? przecież wszystko w okół błyszczy:) nn Jedyneczko! A napisałaś list do Mikołaja w sprawie laptopka??? nn Krótka rozmową zaczęłam ...szarą niedzielę. Życzę przyjemności i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spowiedź ..." Słyszę jakieś szepty,śmiechy,szmery wiatr rozwiewa włosy,chłód oblega ciało Opuszczona przez życie na piaszczystej plaży Próżno szukam ukojenia żalu. Krzyk ostatniej mewy jak życie we mnie zaśpiewał A pod stopami morze,miliony słonych łez Tam,gdzie niebo z morzem się zlewa dwa słońca rozlały na dwa nieba krew A morze jak lustro diamentowej toni porywa krwawe smugi i goni,goni... Na plaży spokojnie,pusto,już tylko morze szeptem odpowiada Okryta wieczoru chustą idę do nikąd, Uciekam od świata. Sama wśród wałów nadmorskich wydm kalecząc stopy o muszle Spowiadam się morzu ze zmartwień swych Ja dojdę! Ja dojść muszę! A morze śpiewa mi pieśń wieczorną, wiatr rozwiewa me żale. Idę lecz nie wiem dokąd okryta już nocy szalem. Czy słyszysz mnie łzo północy? Odpowiedz ciemnością hebanowej nocy! Daj wiarę dzisiaj nieskażonej myśli! Mów prawdę!Okryj me serce nadzieją,nim wiatry chłodnej nocy brutalnie ją rozwieją!!! ... a morze milczy i płacze,bo odpowiedzieć nie umie inaczej... Podniosłam brylantową muszlę skropioną łzami morza odkryła mi głębin duszę,dała mi odpuszczenie... Dziękuję ci morze,spowiedniku krwawego słońca Ja idę i wiem dokąd! Ja idę do końca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrazcie sobie,jak wzruszającą mam dzisiaj niedzielę. x ten wiersz,napisała kieedyś - pewna Niewolnica - wzruszona moimi przeżyciami. x dzisiaj mi go przysłała. Wcale nie wiedziałam,że tak potrafi?-ła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet gdybym chciała kiedyś tutaj wrócić Dotknąć stopą ziemi,stanąć pośród ludzi Spojrzeć w twarze puste,zimne Bez wytchnienia musiałabym stwierdzić Ze człowieka nie ma! Ten świat,który tak bardzo kochałam Byłby dla mnie bólem,którego doznałam Człowiek,który życie wypełniał bez granic Byłby dla mnie bólem pokochanym za nic... Nawet gdybym śmiercią pokonała życie Zgubi mnie wspomnienie O wczorajszym bycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×