Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

A jacy wszyscy piękni !! x a jak się kochaja! x wczoraj złapałam za jedną ze swoich "starych" książek - moje klimaty. x dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny.
Upiorne to, więc Liv to nie ja byłem Ewą:-) Czy jak pojawiają się moje upiorności to takze zepsute pomarańcze? Czy może to taki smaczek śmierdzącego pomarańcza;-) Więc przykro mi, że... dzieki mnie musicie znosić te obelgi zdechłej pomarańczy i porównania do upiornej ynteligencyji Upiornego:-) Pomarańczko przesympatyczna nie załapałem... Więc uważam, że wasza, ta... no? Inteligencja jest oOOWIELEe większa od całego, samego Upiornego i wszystkich upiorności jego;-) Więc Liv już kiedyś, a właściwie zawsze drażniła was moja obecność, ale pierwsza Globusowata podejrzewała mnie o Upiorną złośliwość... Więc ZAPROPONOWAŁA MI PICIE Z WAMI UPIORZYCAMI, kawę czy herbatę:-) Więc piszę to Liv, choć nie wierzysz mi, a i tak nikt tego upiornego nikt nie przeczyta - nie zamierzam was personalnie wyzwiskami okładać@ Macie i bez tego pełno upiorności przez Upiornego,:-)waszego:-) Więc Itd, itd Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny4
Co za upiorny klimat męczysz?;-) Myk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Dotrzymuję słowa .....pobudka:) Wstają wszyscy bez wyjątku Upiorny Ciebie też to dotyczy!! Kawa gotowa zapachem niech Wam drażni nozdrza:D nn Zaczynam rządy :) w kuchni .Jutro na obiedzie będę miała siedem osób! nn Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim:-) Globusiku dzięki za pobudkę!! Zerwałam się na równe nogi przy haśle WSTAWAĆ!!! Nogi zaprowadziły mnie pod prysznic:-) I takem rześka i obudzona zasiadam do kawy. Globusiku,toż to tłum będziesz miała przy stole:-) Uroczystość rodzinna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! nn Oj tak tłum ludzisków ...uroczystość rodzinno -przyjacielska:) nn Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Rozkaz dany i wykonany.Wstałam i przyszłam do wagonika naszego. Upiorny kolego, nie przepraszaj za kogoś kto lubi pomieszać w naszym towarzystwie. Pomarańczko, a może my lubimy czytać upiorności naszego kolegi?!!!!!! Każda z nas, na swój sposób rozumie co ma na myśli kolega. Globusiku słoneczka dziś u nas niet,w wyglądzie nic się nie zmieniło.Powodzenia w gotowaniu oraz miłej atmosfery rodzinno /przyjecielskiej. Jedyneczko ja swój pierwszy mandat, całe 10 eu zapłaciłam jakieś 2 lata temu.Przekroczyłam prędkość o całe 10 km/h! Livciu prace ogródkowe zakończone,możesz w spokoju oczekiwać zimy. Marylko jak pływanie na basenie,masz zakwasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
nn Skwarki skwierczą na patelni a ja se tak czytam choć nic nie kumam:( nn Pomarańczo ! My tak se piszemy , czytomy i dalej nic nie kumamy. Dobrze nam z tym.Do inteligencji nam wara i nie zaglądamy. NIE WYPADA aby inteligencja zaglądała do niekumatych. No pomyśl tak się zniżać:( nn Dalej kumać nie będziemy ale pisać nie przestaniemy. nn Pozdrawiam i mówię pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na kawie w doborowym towarzystwie. UPIORNY - MASZ FANKĘ, ja nią niewątpliwie jestem. A pomarańcz - co prawda zgnimlkowata jakaś:) - to dopiero ma na Twoim tle -OBSESJA - mówię Ci. Ale chyba tnie tylko obsesja do Ciebie,to nasz KLUBIK -tyyyyyyyyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poblebaj ze mna :) trzy wróble wcinają u mniewłaśnie płatki na balkonie.. ooo-własnie dwa odleciały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzała sroka, głupie wróble nie wiedzaże to do mnie - przywitała się- dzien dobry pani sroczko,spłoszyła mi pani wróbelki. Macie Babki ptaszki koło siebie? U mnie na dodatek w SPA jest MYSZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bARDZO ciekawa ta godzina 21,38 :D Upiorny - znokauytowałeś drzwiami Zgniłkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Livio! nn Nie kumam co napisałaś:) ale śmieję się do Ciebie pełną GEMBOM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późno i ciemno ja wiersz Tobie piszę nagle krzyk przeraźliwy przerywa ciszę Widmo to jakieś czy straszna zjawa? nie... to koledze na nogę wylała się kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZGNIŁE JAJECZKO WBIĆ BEZ SKORUPKI CZOSNEK, CEBYLA RAZEM DO KUPKI DODAĆ AMONIAK I ŚIARKOWODÓR NOS ZATYKAJĄC CZEKAĆ NA ODÓR c |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Zgniłko, widzisz jak może być sympatycznie? x wystarczy tylko odpowiedni klimat stworzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Zgiłko! No milutko nareszcie milutko:) czy dobrze kumam ??? już sama nie wiem bo ja nie kumata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima, zima, śnieżek prószy, Marzna noski, marzną uszy, Marzną nóżki i paluszki, A dziewczynkom też cycuszki, I dziewczynki myśl nurtuje, Czy chłopakom marzną......?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczynki! nn Przygrywa mi radio Romantika , przyjemniej mieszać w garnkach i króciutką wizytę w Wagoniku zaliczyć:) nn Zgniłka! nn dać kurze grzędę....? wyżej już nie wchodź możesz skręcić kark:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
UPIORNY! tylko mi nie mów ,że się wystraszyłeś!!! nn Nie kumam co to pozdrowienia ale ślę je Tobie. nnn No dość gary kipią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK -nasz upiór nie jest strachliwy. Założe sięże nas nie opuści. x u mnie mgła,w rozumku tyyż mieszasz w garach,a ja jeszcze pomyslunku nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×