Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Co tu się dzieje??? Upiorności nie kumam ,niech i tak będzie,tudzież nie wiadomo,że tak do końca.Upiorny sprawia we mnie chęć zagłębienia się w jego upiorne myśli!!! Nie pojmuję,że takoś się stało!!Jednak....Drzemie we mnie ciekawość,cóż takiego upiornego zdarzyć się mogło???? Co za upiorne doznania przeżył Upiorny?? Dasz wiarę ,że o to pytam?? Ps. Ciekawska niekumata baba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny.
Jedyna To nie ja przeżyłem Tylko oni Ze mną;-) Więc Daj spokój Ja sam upiornie zastanawiam Się nad swoimi wypocinami:-p Taka rola Upiornego Pozdrawiam i upiornego... Myk, myk... Bo mykania nam trzeba:-) Kumaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczorkiem Dzień dzisiaj jakiś ciężkawy,zachciało mi sie robic gołąbki - - pózny obiad i spanko. x Mam propozycję moje drogie. Nasz Upiorny,czy nie - jeżeli chcemy aby topik przetrwał - Ignorujemy. x Klary nas opadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - dreptający F.to zawsze dla mnie,był okres największego zaangażowania przy dziecku. x potem juz łatiwej:) x jedyneczko - Lunka globusik odezwijcie się wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny.
Szanuję:-) Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livciu:-) Andrzejki się zbliżają....No to może by tak gołąbeczki??? powróżyć zostało?? Jakiś taki humorek mnie dzisiaj nastał:-) Livio!! Mój młodszy przyznał się,że maturę próbną pisze od 3 dni?? Słyszałam o tym z mediów,ale nic się nie chwalił,myślałam,że nas to nie dotyczy:-) Pytam więc !! Mamko-odpowiada!! - co Ci mam głowę zawracać?? Napisałem... No i super:-) Nie wierzę!!!! ,że coś mi umknęło!!:-) Dobrej nocki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajna sprawa. Dziewczyno - Młodemu szacun. Nic ci nie umknęło - umknęły nerwy ipoganianie młodego do nauki. Dziwne teraz te matury - chyba rok sie ciągna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio,masz rację ,chyba z rok!! Młody mówił: matura to bzdura:-) Jakiś pokorniejszy po próbnej... Co tam, przeżyj to sam..... Dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna pomarancza
Wita,fajnie,ze podobala sie Wam piosenka.Teraz podam Wam tytul "soft Opera,gdzie mozna uslyszec te piosenke i....zobaczyc czym latynosi zyja:)"Salvador demujeres",prosze obejrzyjcie chociaz jeden "klip" Do jutra❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna pomarancza
Oops!!!mam maly problem z comp. ma byc "Salvador de mujeres"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygnany
Coś upiornie ciężko to znaleźć:-) Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna pomarancza
No,Upiorny,tylko wystarczy wpisac w You Tube🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna pomarancza
Hej,Upiorny,nawet wpisane w Google tez wyskoczy{serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąte koło upiorne
Upiornie walczyłem tu i tu Więc Wyszło jakieś filmidło i takie tam upiorności:-) Więc❤️ myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąte koło upiorne
Upiornie walczyłem tu i tu Więc Wyszło jakieś filmidło i takie tam upiorności:-) Więc❤️ myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Koleżanki. nn Jak dla mnie upiorności nie są już upiornie śmieszne. Za dużo tu wtórnych:) upiornych i upiorzyc. Niestety nie może być miło, dowcipnie i śmiesznie. Żeby było normalnie trzeba umieć myśleć normalnie. Tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) To może ja zaparzę kawę:-) Zapowiada się ładny i ciepły dzień. Może nawet słoneczko zaświeci??? Dobrego dnia koleżanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam! Budzik dzwoni. Kawa pachnie . Muzyka gra .Czego nam jeszcze potrzeba. nn Zgniłka! witaj. Wstałaś raniutko. Piękne to co wkleiłaś. nn Babki! Miałam wczoraj bardzo miły wieczór. Goście bawili od 15 do 20,30. Dużo gadania , wspomnień i żarcików. Było tak jak dawnej❤️. Na dzisiaj zostały porządki. nn Jedyneczko! Twój S super chłopak. Powiedział prawdę i tylko prawdę ...po co te nerwy!:D Uśmiechnęłam się z jego kapitalnego zachowania. Pozdrowienia dla Młodego. Tak trzymać. nn Liovio! Jedzonko zaplanowałaś smakowite . Przysmak dla podniebienia:) Trochę pracowite ale nagrodę jest rozkosz jedzenia. Smacznego. nn Marylko! Wnioskuję ,że mały F to pogodny i rozkoszny chłopczyk.Praca z takim Bobo przyjemnością jest:) nn Lunka! Nie widzę Cię .Mgła , mgła i tyle. nn Miłego i spokojnego dnia dla Was. Oczywiście do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Bardzo chętnie napiję się z Tobą kawy:) nn Mam zamiar popracować w domu.Do wyjścia nic nie zachęca. Co prawda ciepło,ale niesamowita mgła. Fajnie,że się spotkałyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Livio! Czy masz w ogrodzie jarzębinę. Ciepła jesień spowodowała,że nie opadły w całości jej owoce. Ptaszki chętnie jedzą sfermentowane owoce iiii upijają się. Oby się nie zatruły! nn Paniusie:) Jestem po kawie , lekkim śniadaniu i w niechęci do jakiejkolwiek pracy:) nn Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku z ledwością dotarłam do wagonika,tak po omacku, to wszystko przez tą mgłę. Tyle upiorności do czytania,że aż dech zapiera. Jedyneczko szacun dla młodego.Ma chłopak rację, po co mamkę denerwować! Przeżywała byś a i tak by napisał. Livciu robiłaś gołąbki a ja wczoraj po raz pierwszy robiłam faszerowane pieczarki. Palce lizać! Polecam.Trochę roboty z tym jest,ale co się nie robi dla podniebienia. Marylko podaję ci rękę, wstaję również nieprzytomna.Zadziwiające co robi z nami brak słońca. Pozdrawiam wszytskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna!! Ale narobiłaś mi apetytu na te pieczarki. Wczoraj kupiłam ogromniaste.Tak sobie pomyślałam,że fajnie było by je nafaszerować.Nie miałam pomysłu czym i usmażyłam na masełku. Czym faszerujesz?? Pa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka. nn Rzeknij słówko czym faszerowałaś. Musi być smaczne danie. nn Jedyneczko! Też usmażyłam na maśle. Lubię bardzo pieczarki.Ostatnio są bardzo dorodne to fakt. nn Mam dzisiaj wolne prawda , jednak długo nie ..wytrzymie:D... ten grubszy nieład muszę zlikwidować. nnn Livio! Kawa czeka! Marylko! Kawusię wypijesz u Franusia:) smacznego. nn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ÓpiÓr
Upiornie witam i Ciebie Globie o zdanie pytam... Ignorowanym być to nie nowość Obelgiami dostać w upiorna twarz - nic strasznego ale wygnanym? To upiorna sprawa:-) Więc jedno Twoje słowo Wielki Globie i upiorny upiornie się zachowa Jak upiorny potrafi najupiorniej:-) Więc Myk, mykać... czy tylko myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny4
Upiorna wklejka O internetowej miłości... Skradziona została do Upiornego stopki;-) Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiorny zdradż mi,jak to robisz,że w tym samym czasie dwa wpisy wklejasz. U mnie to nie jest mozlwe.A może?Muszę spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×