Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Ten wiersz napisała też jeszcze jako młoda dziewczyna - x przeczucie przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to były takie sobie oczyszczajace łzy:) Już od dawna nie płaczę,tylko pichcę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Wróciłam do domu. Syn czekał na mnie z frytkami i kurczakiem. Sam zrobił.Bardzo się ucieszyłam. A teraz poczytam co w Stacyjkowie się działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio wiersze wzruszające. Fajnie, że koleżanka Ci je przysłała. Myśli o Tobie, miłe:) Globus pierwszą piosenkę znam i lubię, drugą słyszałam pierwszy raz. Pozdrawiam i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapachem kawy budzę towarzystwo.Zapraszam. nn Marylko przygotowane i podane przez kogoś jedzonko zawsze mi smakuje.Miałaś przyjemny weekend. nn Dobrego rozpoczynającego się tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Pijmy razem kawusię na dobry początek dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Wczorajszy dzień spędziłam z mężem. Przed południem zawieźliśmy ojca do szpitala-termin po zawale,będą robić badania i zapadnie decyzja co dalej?? Odwiedziliśmy wielki sklep:-) przy okazji zakupy do firmy,a potem na ulubioną pizzę- mojego M:-) Ot dzionek szybko zleciał. Livio,bardzo wzruszający wiersz.... Dobrego dnia koleżanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Po wczorajszej przerwie w dostawie netu,dziś jestem w Stacyjkowie. Pogoda bez zmian,mgła,wczoraj deszcz. Livciu wiersze piękne,dają do myślenia. Marylko miła niespodzianka cię czekała po powrocie do domu. Jedyneczko miłej pracy. Globusiku kawka smakuje. Jakie plany na dzisiaj? Musze dziś do miasta wyskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Przed chwilą wyszło słońce. Dzięki Globus za kawkę. Z uśmiechem zaczynajmy nowy tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie :) Dziarsko zaczynamy poniedziałek:) do zobaczenia później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kręta droga do Stacyjkowa, net słabo nawija x dzisiaj dzień zaczął się na wesoło - uśmiecham sie do wspomnień z dzieciństwa - mojej krewniaczki. x Rzeczywistość widziana z różnej perspektyw:D Ciekawe doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem znowu:) nn Mam pół godzinny relaks , wiadomo gdzie najbardziej mogę odpocząć..... w Wagoniku. U mnie zupełnie przyzwoita pogoda...ciepło i bez deszczu. Wypijam kawę w domu a na herbatę idę do znajomej...taki sobie mały spacerek. nn Miłego popołudnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przepraszam nie można otworzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Znowu pudło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,nie przejmuj się tymi pudlami:-) A Co tam porabiacie wieczorkiem? A Ja wydalam kolację i wybieram się do SPA!!-nia:-) A Dzień jak co dzień!!! A Szarość,mgły i brak słońca,widności!!!! Jak świeci lepiej widać:-) A Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny.
Marii, zdrowie młodego upiornego na mnowej!!! Daje radę? Dobranoc Upiorzyce;-) Dlaczego niewolnica, Livio? - " - upiorne zderzenie czasu?? Wiec??? Myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Upiorzyce i Upiornego. nn Upiornie ciemno i głucho:( po omacku robię kawę. Zapraszam. n n Życzę upiornych dobroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny.
Stara Upiorzyca, uczyła młodego Upiornego, że Upiorzycom nie wolno odnawiać;-) Więc, korzystając z okazji robię a ku ku:-) i myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny.
Znowu Ten Idiota Upiorny No Nie Wytrzymam Więc Wszystkim WITAJCIE, a upiornością -spadajcie :-);-):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A kuku kuku Upiorny:) nn Dzień zaczynam upiornym uśmiechem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziś ciemno i mglisto. Ale yo listopad , prawda? Upiorny nie wiem o którego młodego pytasz ale obaj zdrowi. Globus dziękuję za kawkę. Livio, Luna, 123 , Papilocik [czesc}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Dzisiejszy dzień zaczynamy zabawą w chowanego???? Dzień dobroci,wszyscy chcieli młodego odwieźć do szkoły:-) Troszkę zaspaliśmy. Globusiku dzięki za kawkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×